• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky my jsme byli nedávno na pohřebě tchána.... :unamused: to má ten starší Honzék z toho.vytáhli šuple a schovali ty pejsky po d to..no i svíčku jako zapaloval..konec prostě...
Daši..ty glycerin.čípky jsou ale supr..vube teda nepálí a nedostanou se vubec do střev.jen na kraj a tam rozpustí ten konec zatvrdlej a podráždí..nebo namázne tak nějak.já je používala normál v těhu tak se neboj mu dát třebas jen pulku...proto jsou glycerinový jen to tam namažou...nebuj fakt
5. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, no paráda , já spinkala jak miminko, 8h v kuse, kdyby mě do pr.... v 7h nezbudil telefon, volaloPPL že má pro mě balíček, sem obj. dárky :grinning: ale zrovna se mi nejlíp spala.

holky já najednou nevím co mám dnes s tím volnem dělat??? no určitě nebudu uklízet atd. někam vypadnu, možná na nákupy. ted jdu na 8 k holičce a večer na 20h na zumbu , mezi tím mám jen a jen pro sebe :grinning: :grinning:

jonusko, pán v lékárně mi řikal že ten glic. čípek rozpustí tu tvrd zátku, ale že to dětem pálí a bojí se. ale jen v případě že mají psych. zácpu. No holky četla jsem si diskuzi na netu o téhle zácpě, to je taky dobrej mazec, co tam maminky řeší . na snad to zvládnem , ted je vykakanej, uvidíme jak další dny, jestlu už bude normálně nebo to bude zase zadržovat

ted volala babička ,že malý se vůbec nevzbudil až v 7 na mlíko, celou noc bez probuzení, ani nezamrčel, to není možný,já vstávám na mamíííí, snad furt. nebo babička s dědou spali tvrdě a neslyšeli ho ??? :grinning:

asi ho tam nechám týden na převýchovu, smradoch malej, tyránek můj si dovoluje jen k mamince.
6. lis 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak mi vstávali ve čtvrt na 8...a ted se chystáme s hafanem ven...

Dáši no není jak tobe...celý den mít jen pro sebe..paráááda ,tak si to užij,pač jsi mela tento týden s Martinkem fakt náročnej.A je to přesne i u nás,pač mamka mi řekne,že malá tam je hodná a i spinká pekně.Ze oni ví,že k nám si dovolí všecko a k druhým ne...hold to máme mi mamky težký...sand z toho brzo vyrostou..i když budou zlobit stále i více ale jinak...
My dnes vezem taky kolem 4 malou ka nšim na noc..tak se těším jak se vyhajám a nebudu muset vstávat v noci....a pojedeme odpo nakoupit dárky a pro postel atd....

je dobře že se vykakal a bude kadit snad časteji..
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mi dnes stavali až v 5hod a to malej sel spát už v sedum dala jsem mu mlíčko a bucali jsme ještě do sedmi a pak jsme se jen tak valeli v posteli a ted malej usnul mam pul hodku pro sebe:dadli zavidím ti taky bych potřebovala den jen pro sebe :sunglasses: :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak malá dneska spala do 8 nevěřím to se v mém případě nemůže stát.Já jsem šla ráno do školky z Kristýnkou a táta hlídal takže si pospala.
Teď jsem zdělala zkušební těsto na perníčky mám novej recept tak ho nejdřív zkusím ať to nemám na vánoce nějaký rozjetý :sweat_smile: .Jak přijde Kristýnka ze školky a Kája bude spát tak budeme vykrajovat to zas bude mouky všude :confused:
Dneska venku hnus mrholí ble,táta jel přehazovat zmní gumy tak teď už může mrznout :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik kojíš nebo dáváš UM ?
6. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRISTY TAK JÁ MÁM RECEPT NA PERNÍČKY A ty jsou hned na druhý den mekký....je to super recept..mám ho od kamošky a peču ho kolkátej rok a jiný bych nepekla.. :wink: už se těším jak začnu......ta vůne a ta atmosféra....

počasí fakt hnus..tady tak ymrholí..bléééa Pta jak jezdí do valmezu,tak mi každej den říká že hnusne je tad od Pv..od Olmika neprší atd....
6. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krysty davám bohužel umělou měla jsem těšky porod pak jsem měsíc skoušela kojit ale vždy po pul hodině začal řvat hladem tak jsem dala nutrilon ale pořad jsem skoušela kojit ale jednou jsem se zbudila a jen voda a pak nic bylo mě to líto ale co nadělam a ty jsi kojila?
6. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sedím u pc tak na půl žerdi páč za mnou sedí kája a hraje si :grinning: ona se ode mě fakt nehne :sweat_smile:

no du něco dělat zatím pa
6. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kristy a vy bydlite v PV nebo v Rakové?
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj evik já jsme kojila Kristýnku 3 měs a Káju rok kojila bych snad dotěď kdyby nebyla v nem. a neodnaučili ji to :confused:
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne on sal jak sprsa tak i s flašky ale mě nic neteklo jen obarvena voda pořad jsem ho přikladala a nic neudělalo se a pročpak jste byli v nemocnici?snad ne nic zavažného
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj malej tyran se rozhodl, že papu je dobrý dostávat skoro každou hodinku. :slight_smile: Kdybych nevěděla, že po kojení ještě mám i co odstřikat tak bych chytala rapla, že mám málo mlíka, ale zatím to vypadá, že prostě jen ráda papá.

Evi-to naše Editka nespi dýl než 4-5 hodin v kuse (v noci) a já už si myslím jak jsem se výborně vyspala :wink:

Včera byla dost divná noc - usnula ve 20hod (po kojení), pak jsem kojila znovu v 21 a pak zase kojení v 23. No a pak chrněla do půl 4. A potom to začalo znovu - kojení v 6 a před 8 a opět po 9. No je toto normální?
Manžel tvrdí, že je žrout po nás. :slight_smile:
Ale když ji vozím v kočáru tak klidně vydrží 4 hodiny chrnět. Prý se to po 3 měsících věku upraví, tak jsem zvědavá, docela bych se trošku vyspala :grinning:
6. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kristy mám vas pozdravovat od Koubečka jak tebe tak i manžu když jsem mu říkala skym si píšu tak jen valil oči a že ten svět je fakt malej :slight_smile: :wink:
6. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měli jsme ji loni před vánocema na JIPce 5 dní měla horší průběh střevní chripky a adeno viry ve střevech no děs 5 dní na kapačkách .Tam jsme ji namohla kojit a tak se odnaučila no nejvyší čas v roku .plně jsem kojila 10 měsícu nejedla nic jen kojení a pak postupně začala papat polívečky a jiné no a v roce nám odbourali to kojení tak musela jíst to co děti v jejím věku.Mlíko mi půl roku nejedla vůbec ani UM a ani nic kde bylo mlíko no děs za to teď jí úplně všechno i to co by neměla.Váží skoro ve dvou letech 10 kg chroustek :grinning:
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo edit to je tím že nekojím on mě někdy spí 7hod v kuse a pak ještě 2 ale přes den nechce spat to naspí tak nanejvíš 2 hodky a to před tím děla caviky
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no evi mi jsme taky valili oči když jsme mrkla do tvéha alba a vidím koubase je to mazec ještě že máš album jinak bych nevěděla že se známe no chlámec :grinning:
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vaříte o víkendu ?já zítra asi bouřku a v neděli nevím :unamused:
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
O víkendu nevařím, v sobotu jdem ke tchýni a v neděli k našim :grinning:
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to si umí někdo zařídit :sweat_smile:
6. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdy to prostě vyjde. U nás to vychází skoro každý víkend, protože všichni jsou natřepaní na Editku, ale ono to časem ochladne :wink:
Teď mi krásně už hodinku a půl spinká, jen je mi líto, že jsem si nešla lehnout taky. Co už, aspoň jsem se v klidu naobědvala.
Měla jsem kuřecí prsíčka ve smetanové omáčce s trošičkou br. noků a salátek, moc dobré i když díky smetaně asi ne příliš kaloricky vhodné :slight_smile: Dietu začnu držet "zítra" :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..měla jsem tu dneska paní ze socky..a v pohodě vše je dobré..hurá
a ted mi děti spí..sice ne hodku a pul..ale skoro hodinku...taky huráááá....divný :grinning:
jo pohřeb byl teda drsnej.i svíčky se jakoby zapalovali.to přišel Honzík do obýváku a že umřel alík..jestli mu prej já a děda pujdem na pohřeb :grinning:
6. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš: gratuluji k úspěšná návštěvě, a co dělá taková paní ze socky? dívá se jak žijete?
6. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..peti..no jen se podívala na náš pokoj nikam mi nelezla...
ptala se kolik dávám našim,kolik mi dává manža.jak se stará a jak často navštěvuje děti...atak...
6. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aby to bylo všechno za vámi že?! :frowning2:
6. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes jme byli z laurítem a detmi na prochazce skoro 2 hodky zmrzla sem byla jak h.... :slight_smile: už ad je zas leto nesnaším todle počasí
6. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
januško ja si nedovedu přectavit že bych zvladla co ty uplně tě obdivuji a držím palečky
6. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hoď do placu ten recept na perníčky prosím prosím :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli,ted jsme došly z venku,balím veci k babi a dedovi a vezem malou a na nákupy pak ,tak jak bude čas večer tak to písnu..jsou fakt výbornýýýý...však zkusíš a uvidíš.....u nás v práci pekly všeck yjen tyto perníčky.... :wink: ,peču z 2 dávek pač Péta mi je ujídá a do vánoc nejsou... :grinning:
6. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky
Kristy tak tě asi moc nepotěším protože brusle má Ela jěště dobrý :wink:
za chvíli valím k našim má nám dojet ta holička a o víkendu tam budeme taky jsou tam hody :wink: takže taky nevařím.Dnes jsem dělala fazolovej guláš.Ele moc nešel ale Anet vymetla talířek :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek