• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti samozřejmě, že nemyslím hned :wink: . Až budeš mít čas, já s kuchyním moc nekamarádím a s pečením už vůbec ne. JSem takovej kuchařskej antitalent :frowning2: Potřebovala bych k někomu chodit na lekce vaření :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan tak neva aspoň budeme mít ježíška takhle bych ji je sice koupila od tebe ,ale už by to nebyl dárek.

Kája dneska spala jen 2,5 h takže jsem toho moc nepodělala jen jsem upekla ty perníčky a umyla zeme.Kristýnka se už pustila do ochutnávky tak mi jich na zdobení asi moc nezbyde :sweat_smile:

dneska celej den žeru mám pořád na něco chuť asi hodinu po obědě jsem smědla medovník a pak rybí pepřenky a teď chleba ze škvarkovkou no fakt chro chro :confused:
jak píše Edit začnu od zítřka :grinning: :grinning: :grinning: z dietou
6. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak já mám dnes dietu nedobrovolně, je mi pořád na zvracení. Takže jsem toho dnes moc nepojedla. No ale to mi vůbec nezaškodí. :grinning:
6. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no no že by OLINKA k JAROUŠKOVI :grinning: :grinning: :grinning: ty nevolnosti jsou podezřelíííííííí
6. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy nene Vojtíšek se nekoná - dělala jsem si těhu test :grinning:
6. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a proč vojtíšek?ty nechceš babu do party??
no je vás tu spousta adeptek na těhu jsem zvědavá....kdo dřív :grinning:
myjsme byli venku a paráda dneska .jsme se vyvětrali
6. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj takže máš pochybnosti že by těhu :wink:
6. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsem zvědavá kdo dřív bude těhu z těch které plánujete.
6. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy pochybnosti nemám, říkala jsem, že to není možný Ale kámoška do mě rýpala, abych se nedivila, a že doma těhu test má...že mi ho dá.
Romi mi to je jedno jestli druhé bude holka nebo kluk, ale ještě nedávno jsem si říkala, že bych radši druhého kluka. Ted si říkám, že holčička bude třebas hodnější. A Olinka by to teda nebyla :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk holky,

tak sláva..mimi to není....ale třbe aj eto virozka a nebo z toho jídla jak jsi říkala...i když kamárdka zjistila až ve 3 mesíci že je tehu,testy ukazovaly neco jiného... :grinning: bu-bu-bu :grinning:

jinak nejaké dárky jsme pokoupily,ted jsme akorát dorazily,cpeme se pizzou z kovárny,at žije dieta :grinning: a za chvíli jdeme k petce(čeha) poklábosit na vínečko atd.....
Postel jsme berušce objednali,fakt pekná,s madrací,roštem,,zabranou proti vypadnutí i ochranými madli na to operadlo,a ješte uložný prostor pod postelí,tak zítra to ráno táta jede vyzvednout a v nedeli to s dedou montují a ješte koupíme koberec přes celý pokojík,má tam zimu....ale ta cena postele maso....10 tis.se vším všudy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale chtela jsem neco pořádnýho a kvalitního....babičky a dedečkové mužou přispet na vánoce a narozky a je to.....nejaké maličkosti dostane taky...no nic holky jdu zmrknout ulici a pak vyrážíme tak pekný večer pa pa
6. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na receptík jsem nezapomnela...určo písnu... :wink:
6. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak já si užívám

koupila jsem si lyžařskou bundu, malému kombinézu, ted jsem koupila koberec martinkovi do pokojíčka, povlečení s krtečkem do postýlky, mluvícího krtečka z tesca, po netu jsem obj.dárky- cd krtečka a mašinku tomáška, pěnový puzzle, krtečkův domeček- bunkr.

potkala jsem verdíka, taky na nákupu, tak jsem ji stáhla na kávičku.

za chvíli se jdu domalovat /ksichtík/ a půjdu na zumba párty

tatínek jel za Martinkem i s ostatními dětmi, tak mám volný byt. doufám že potkám nějakého krásného chlapa, se v noci doma sama bojím , noooo :grinning: jen na hlídaní, na nic jinýho, na co vy nemyslíte :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jak k peti na vínko, oblečte se, chlapi at hlídají a přijdte se mrknout na párty, dáme si panáka :wink:
6. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady si užíváte já jsem dala teď Karol hajat a zatím je tam klid a usne hned.Kristýnka dohlídne ulici a půjde taky hajat.Dala bych si vínko ,ale namám s kým :frowning2:
Tak si ten páteční večer užijte já budud brouzdat po netu.
6. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme malou u našich Dáši....každý pátek večer máme s tatkou pro sebe.... :wink:

Příští pátek se uvidíme... :wink: a dáme panáčka...nebuuuuuj :wink:
6. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti z jídla to nebude, pr mi došlo, že ten oběd co jsem měla u nás na hotelu, jsem vlastně brala i Járovi domu k večeři a tomu nic nebylo. Tak fakt nevím.
6. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli hoď odkaz na Krtkův domeček. Kují
6. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-na-zahradu/domecek-krtek

to je takový ten igelitový nebo jak. martinek je na krtečka ujetý a pak na mašinku tomáše a teletubbies, ale ty nebudu kupovat.
6. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tiše zááááááááááááááávidíííííííííííííííííííííííííííííím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, pojd se mnou, počkám na tebe
6. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši...hned bych šla..nemužu... :confounded: budu ráda že dojdu příští týden
6. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to je mazec já bych taky tak někam šla už se těším na příští týden.A jsme pro aby jsme si dali předsrazík páč já sama asi se budu stydět :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok , tak příští týden, to musíš aji kdyby se měl zbořit svět :grinning:

papa holky, už jsem krásná a razím, ráno pisnu jaké to bylo, ju??? třeba budu za chvíli domu :grinning:
no vyspat se taky potřebuju, celkem bych i zalehla, pěkně sama, knížku , jéééé , taky dobrej nápad. no ale když už jsem krásná tak to mazat nebudu a jdu :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky malej dnes usnul až v osum strašně se kroutil měl bolení tak jsem ho vyrourkovala vyprděl se vykakal vypil mlícko a usnul jak miminko :slight_smile: :grinning: doufam že bude spat aspon do 4 užíte si večera ja jse du vykoupat a spat dobrou
6. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě taky napadlo Oli že bude mimi :grinning: :grinning: :grinning: a asi nebude škoda :frowning2:

kristy s těma perníčkama si mě udělala chutě :slight_smile: :slight_smile: se těším na cukroví to pak bude dieta zase v haj.... :grinning:
Dadli už asi ted někde paří ta se mááááááá :slight_smile: my budeme pařit příští týden touto dobou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky jěště nespí a to šla Anet po 8 já se z toho zblázním ted tam R vletěl a bylo pár na prdel až mě jí je líto :cry: :cry: :cry: chuderka bečí.
6. lis 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo :grinning: :grinning: :grinning: jsem na skypu se dvouma kaškama z dámy..a píšem si na skype..a ještě na dámě...machři co... :grinning: :grinning:
bože mi jsme trupky :grinning:
6. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy už zase asi všichni spíte nebo paříte, že? Dadli už má párty asi za sebou a Peťa s Marťasem a chlapama mají prííííma večer. Nó jo, a my sedíme doma. Manž. šel vpodvečer na badminton a hlásil, že ho mám čekat brzo, ale ráno. Takže fajn páteční večer a noc sama doma. Tak jsem aspoň udělala takový hlubší sobotní úklid, vyprala, ještě musím pověsit prádlo, vyžehlila. Zítra dopo jedu měnit kola na autě a večer máme mít návštěvu. Tak se těším, třeba to bude parádní večer a natrénujem na příští pátek.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli, že by sestřička nebo bratříček pro Jarouška na cestě? Zatím maskovaný, ale časem uvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek