• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
já nespím...načuhuju....... :grinning:
blani..ve středu jdu k bezplatnýmiú právníkovi tak snad mi to sepíše... :wink:
holky už šli spát tak projedu aukce a pujdu taky
6. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, kdy nabíráš sílu a energii na tři děti, když v noci nespíš....?
Normálně vůbec nevím, že nějaký právník dělá zadarmo. Každý si bere pětistovku jenom za zmáčknutí kliky z vnitřní strany kanceláře. Přeju, aby Ti pomohl a udělal pro Tebe všechno, co je potřeba. Je mi líto, v tomto nepomůžu. (zatím) jsem se nerozváděla a pevně doufám, že do tohoto stádia vztahu nikdy nedospějem. Ale člověk plánuje a život mění. Takže budu doufat a věřit!!!
My v tomto okamžiku (teda kromě oteplovaček) máme všechno, tak mám snad s nákupem oblečení aspoň na chvilku pokoj. Dnes nám přišla zimní bunda (po asi třítýdenním čekání). Ale stálo to za to, jsem nadmíru spokojená. Dobrou
6. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko ten pán jak přišel za tebou na srazík je tvůj?nebo jenom známej?Já jenomže ho znám :grinning:
6. lis 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani...to nevadí...a nepřwju niokomu rozvod..vy mě držíte už tím jak mě tady podporujete a utěšujete :grinning: :wink: :slight_smile:
já se mrkám na drobnustky na vánoce pro luky.mám tam ttaky aukcičky a za ty penízky jim objednávám...takže to točím.jinak bych nevyšla
no..energii.malá usla v 10hodin.za chvíli si pujdu lehnou.pak se budí po 2hodinách.já už jsem taková zombice :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky nechce jěště spát včera jsem šla o půlnoci a bylo 1.45 a jěště jsem nespala :angry: :angry: :angry: ale tady už si asi moc nepokecám :grinning:
6. lis 2009 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, ten "pán" ze srazíku je můj mooooc dobrý kamarád, takového bych přála každé z vás. A odkud se znáte? On byl z tolika ženských a dětí tak mimo, že se asi ani nestačil porozhlídnout pořádně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak se spaním jsme na tom asi stejně (blbě :frowning2:), večer se mi nechce spát a ráno bych spala jak dudek. No, ale to zase dítko nedovolí. A to jsem ani neměla odpoledne žádný doping - myslím kávu nebo něco podobného...
Jonuško, držím palečky, ať Ti to příští týden vyjde. Někdy mi musíš prozradit, jak to všechno zvládáš, jo? Pořád mi to nejde do hlavy.
6. lis 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě nespím..mám v hlavě tolik věcí...ale už se mi párkrát zívlo..tak pujdu..papa babulky...dobrou noc všem
jo začíná mě bo :angry: :unamused: let v krku
7. lis 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

vy jste ponocovali včera? :wink: my došly s tátou taky o půl noci a ted vstáváme..táta jede pro tu postel,já pobalím veci a jedem pro malou a pak na chalupu....budeme opet zabíjet,dnes ale moráky :wink: a pak slavit od švagra má synáček 9 let,tak jeho narozeniny....takže dnes taky nevařím a zítra jdeme na obed zase k našim,bude husiška ze zelím...takže opet dietka :wink:

počasí venku hnus,už me to sere to počasí....takže přeju krásnou sobotu..večer nakouknu..pa pa
7. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteta
bylo to super z toho pohledu, že jsem tam měla mooc známých a pokecaly jsme , zatančily. ale vůbec se mi nelíbili ty předcvič. z linie, fakt hrůza. no coment, nebudu to tady rozebírat

jinak pro cizí lidi co nedělají zumbu to muselo být krutý , vypadalo to jako spartakiáda. ale já protančila kozačky
:grinning: byla jsem spocená,mokrá atd. Myslím si že kdo nedělá zumbu tak by ho to vůbec nebavilo.

tak asi tak. tatínek mě v 8 h vzbudil telefonem, abych se nááhodou nevyspala, mě nasral. tak papa :grinning:
7. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla jsem až ve 2h. :wink:

hrozně se těším na náš srazík, bude to super. papa
7. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli ty sis to užila....paráda
já bych se tam asi ztrapnila :grinning: protože jsem dřeva fakt
holkyyyyyy zázrak malá spala od pulnoci...do pul6 a ted jsme vstali takže supeeer
7. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej mě včera začal pokašlavat tak snad vto bude dobrí jen jsem se chtěla zeptat jestli je nějaká medicína pro skoro 4měsíční mimčo?
7. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem dnes vyspaná jak už 2měsíce ne :slight_smile: Editka usnula už o půl 9 a spala až do půl druhé do rána, já z toho byla tak v šoku, že jsem ji opět kontrolovala jestli dýchá :grinning: Obvykle mi neusne před 10.

Romčo-taky nechápu jak to děláš, nespíš a ještě zvládáš péči o 3 děti a starosti s chlapem. Já když nespím aspoň 7 hodin tak jsem trošku mrtvolka. DOufám, že právník ti poradí dobře a všechno se obrátí v lepší. Držím ti palce!!

Dáši - závidím!!! Ale přeju ti to!

Evi - já dávám jen homeopatika, ale malé ještě skoro nic nebylo (tuk, tuk, tuk na dřevo).

Marti - prosím pěkně taky o ten receptík na perníčky. Já jsem zkoušela už 2 různé recepty a vždycky jsem z toho měla hromadu šutrů, které letěly do koše :frowning2:
7. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi ja taky davam homeopatika jsem stoho na větvi no první dítě :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi povídej :grinning: Já jsem občas pořád vyplašená jak Goro v Tokiu :wink:
7. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tady trošku šmejdila a našla jsem úplně úžasné věci, teďka už jen sehnat někoho kdo by byl schopný realizace :slight_smile:....mě se to teda netýká :unamused:. Skvělá je ta s Hello Kitty :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=457942&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D80%26vOrderBy%3D1
7. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi je malinkej..pro jistotu bych šla k dr.v pondělí :wink:
já jdu dycky když se mě něco nezdá.
jinak kojíš..tak to je přirozená desinfekce...se to doporučuje i vytírat MM v nosíku třeba při rýmě je antibakteriální..a ani ti nevím..naši takhle brzy nekašlali.Tomik jednou vlastně ano...nějak v e4-5měsících ted si vzpomínám měl uplný záchvaty kašle..letěla jsem k dr.a on že v krku nic nemá..že je to z rýmy a dráždí ho to v krčku...tak jsme odsávali a kapali.mu jako netekla vubec měl ji zaraženou..nechrčí?
no jdu si nachystat na obídek.. :wink:
7. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
trošku chrčí a pořad vyplazuje jazyk doktor se mu dival do krku ve středu byla jsem tam kvuli vyrašce na tvaři ale ta uš je dobrá sestřenka mi poradila mukosolvan beibi že to rospustí hleny a vykakaje že děti jak leži tak mají tu zadní rimičku dnes jsem skoušela odsavat a měl jen trochu soplika ale večer buca spal od osmi do třech a pak do pul sedmé a jen parkrat zakašlal tak snad to bude v poho kdyš to po tym sirupku nezabere tak tam skočím papa a díky janoušku :slight_smile: :wink: dofam že do patka bude vše ok už jem obědnana ke kadeřníkovy abych se vam líbyla :wink: :slight_smile: :grinning:
7. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé taky bych chtěla ke kadeřníkovi.....cise nevím co by mi s tím udělal..ale mám to hrozný.po malé mi jich hodně vypadalo...a jsem jak oškubaná :grinning: :cry:
7. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pravje rok nebyla u kadeřníka a mám to strašny a ktomu mě ted začali padat vlasi musím ze sebou něco udělat ad se mě neleknete :wink: :slight_smile: :grinning:
7. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj oni začnou po 3měsicích po porodu padat co jsem si všimla...a já měla ted v těhu tolik vlasu..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi já jsem viděla že to dělá i na objednání ty čepičky.Nevím jestli na mimibazaru nebo přímo na koníkovi někde tady měla i meil. :wink:
7. lis 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
[URL=http://sklad.obrazku.cz/obr225847_0076.JPG][IMG]http://sklad.obrazku.cz/t225847_0076.JPG[/IMG][/URL]
7. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky...utahaná princezana... :grinning:
7. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
utahaná, ale krááásná. Tatínka sice, Romi,neznám, ale myslím, že je celá Ty!
My teď odpoledne máme slíbenou procházku i s tatínkem, tak snad to klapne a nějak se z toho nevyvleče :confused:
Evčo, s rýmečkou a nachlazením bych šla určitě k doktorovi, poradí Ti léky. Příště už budeš vědět sama....
Dadli, až na malou mušky asi super akce, jen ti chlapi asi nemyslí, tak brzo po ránu maminu budit, když ví, že nemá dítě......
7. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem v lekarně a koupila kapky do nosu a mukosolvan junior a mě začalo bolet v uchu ja často trpím na zaněty středního ucha uplně mě tam začalo píchat tak si zandu v pondělí k doktorce :frowning2: malího se mě nechce tahat k doktorovi aby nechytnul ještě něco na vyc ale zavolám mu a domluvím se sním holky dnes jsem zase sama doma manža je na noční mam tu dobrou sedmičku červeného tak si ju asi rozdělam jak malej usne třeba to pomuže na to ucho :slight_smile: :wink: :grinning:
7. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dadli tak to ti závidím ten včerejšek. ¨Malá se mi včera probudila o půl desáté a řvala jako lev. Manžel přišel po půlnoci a nadal mi že ji nechávám tak řvát. Laura mi začíná zavádět podivné m'oresy. Snad do příští týden klapne.

Tobi, ty čepičky jsou úžasné. Moje teta háčkuje a myslím že by byla schopná něco takového udělat - www.vaneza.cz Mrkněte, peče i úžasné dorty.

Marti, taky budeme muset něco provést s tím mím "taťkou" - Volné pátky zní perfektně. Ještě musím zpravovat naše aby tam mohla Laura spát. :slight_smile: Máme na sebe tak málo času :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:

Eviku snad to dnes klapne, Norbi slíbil že dorazí a pohlídá :wink: :wink: :grinning:
7. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budu rada aspon nebudu pít sama těším se na tebe lauríto
7. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, malá je kouzelná. Už jste zdraví?
7. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek