• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Právě jsem se přihlásila po pořadu Jak se staví sen. Eviku, ty jsi mi dala brouka do hlavy s tím pokojíčkem tak musím zkusit všechno. TŘEBA TO KLAPNE.
7. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar maminky a prckové,
tak dneska byla super noc...vyzkoušeli jsme zase kaši...zahustila jsem mu s ní asi 70 ml UM Hipp (jen takovou tu nemléčnou rýžovou) a mladej pán spal do půl páté ráno, a to ji dostal o půl sedmé. Já jsem se budila, protože jsem zvyklá, že vstává...tak jsem se asi automaticky budila, pak mě hrozně bolely prsa, že jsem musela ve 4 ráno vytáhnout odsávačku. Takže jsem se stejně nevyspala, ikdyž malej spinkal...Dneska ho ale docela trápily prdíky...asi tak půl hoďky v kuse řval jako lev. Tak nevím jestli to bylo z toho. Dneska dostane odsáté mlíčko a bude. Zlatý kojení. Nevím co budeme dělat až přestanu.
Dneska jsem skoro celej den uklízela, ale bezva, mám poděláno hromadu věcí, takže jsem spokojená. Upekla jsem buchtu...teď jsem si ji dala ke kávičce, mňam...jen takovou rychlovku (hrk hrk buchta...ale výýýýborná). No a holky, tak kdy se mi nahlásíte některá na tu návštěvu, vyzkoušet presovač? Pak jsme byli s taťkou na procházce a teď koukají na fotbal.
Malej ode dneška začal dělat zase novou věc. Špulí pusenu, jeden ret přes druhej, jako kdyb chtěl prskat a dělá ze slin takový bubliny...a hlavně u toho piští (ale to dělal už před tím). Je to hrozná sranda...dneska jsme se s manžou fakt nasmáli.
Přihodila jsem nějaké ty fotečky.
7. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, co ty víš...třeba to vyjde :wink:
7. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, a 12. jdeme na vítání občánků....už se moc těším.
Přeju všem pěkný večer, já budu asi koukat na telku a u toho žehlit...to jsem totiž dneska nestihla.
7. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, infrasauna vypadá v ložnici super, hodí se vám tam. :slight_smile: To se s malím ještě nasmějete. Není nad nové ksichtíky našich dítek. :grinning: Procházky nám moc nevychází. Můžu se nahlásit na kávičku? Moc rádi bychom přišli (s Lauritou). Co pondělí kolem poledne? :wink:

Pádíme domů na přípravu na spinkání a pak pádím, doufám, za Evikem na vínečko. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi fotečky super - ta infrasauna se tam fakt hodí.
Malej je frajer, má boží kalhoty :slight_smile:
A nový presovač...no to my bychom se taky rádi pozvali :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajda měl dnes karambol, nejdřív si nesl dřevěné autíčko, zakopl a spadl na něj, odřená brada a prokouslá dáseň, zuby všechny, tak snad dobrý.
Potom vymyslel novou blbost, že se nahne do zadu a spadne - no nestihli jsme ho chytit než nám došlo co dělá, takže si dal do hlavy, ale naštěstí ne moc. Ale už jsem mu říkala, že dnes by bylo nejlepší kdyby jen hačal na jednom místě. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, no jasně že s Lauritou...pondělí zatím nic nemám, takže není problém. Budu se těšit.

Oli, pro vás to platí taky...kdykoliv.
Kalhoty jsou super, ikdyž si na ty "vojenský" věci moc nepotrpím, tyhle mi padly tak do oka, že je musel mít :grinning: Teda vaše dítko si umí vymyslet bezva zábavu :wink: :grinning: Taky už se těším jak za ním budu pořád běhat a bát se co provede...mám takovej pocit, že bude taky trochu živější :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hrozně chtěla maskáčový dupačky - ne že bych nějak žrala tu manželovo práci, ale prostě z hecu :grinning: no nikde jsem je nesehnala, jen jsem viděla bodýčko, ale takovej ble matroš, takže to jsem nekoupila.
7. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsme se zasmály my - Jajda si našel rukavici, chtěl ji nandat, udělal nám papa a šel na chodbu - asi plánoval, že půjde ven :grinning:
7. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gr.vsuvka - zasmáli, nekoukám co píšu :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky počasí na prd ale budeme se s tím muset smířit.
Martulko moc děkuji hned jsem se do toho pustila pak se vyrovnáme.Jo a paní mi neodepsala tak nevim jeslti nebyla na netu nebo se to neodeslalo
My byly celej den doma měly jsme návštěvy tak to uteklo pak jsem jela do sparu a udelala večeři.
Dáši bych Martu asi zabila tak brzo mě probudit nikdo doma to by se spalo :sunglasses:
Já se těším na příští víkend v pa s vámi a v so s tatou na večeři malá bude u našich třeba to taky zavedem jako Marta aspon jednou měsičně by to bylo uvidime jak bude spinkat
7. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani jsi jediná nebo jedna z mála co nemá fotky v albu tak šup šup
7. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
zuzik kolik stála ta infrasauna a kde jste ji kupovali manža o ní básní a si 2 měs.

mi jsme se dnaska moc nevyspali páč Kája hroznej kašel tak jsem nespala vždycky jak se rozkašlala tak jsem čekala kdy bude plakat a nic.a celou noc ty záchvaty ,ale neplakala tak jsem ji jen zakryla a bylo.Ráno jsem ji naordinoavala ditustat a znovu ten sinupret páč jsem volala v pátek dr a říkala že sinupret vysadit.Rýmu má hustou sice smrká ,ale už jsem to nevydržela a odsála trochu se ji ulevilo ,ale za chvíli zase plnej nos.

zuzík já chci taky kafe :grinning: :grinning: :grinning: z presovače :grinning: :grinning: si dělám srandu :wink:

dneska jsme byli u švagrové a vypili kafe a švagrová nalila vínko tak jsme vypila 2 sklenky a šli jsme domů.Mám jakousi slinu jenže manža víno nepije ten tak Wisky nebo koňak a to zase já neeee tak si budu muset dát s váma v pátek :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na noc jsem dala Kájince kodein 1/4 tablety na zklidnění toho kašle.

jo a Marti jak dlouho jsi dávala Klárce ten sinupret v kuse ?Mě dr řekla po 3 dnech vysadit tak ať něco neposeru že jsem ji ho začala dávat znovu. :confused:
7. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan, sauna stála necelých 30 000 kč, ale jsou i o dost dražší (tahle je z těch levnějších) Pův. cena byla 45 000 kč...my jsme chytli nějakou akci. Jsem moc spokojená, má rádio, světlo, je pro dva, smrková...a příkon skoro jako ten presovač :grinning: Ty nejlevnější byli kolem 20 000 kč (pro dva lidi).
Myslím, že mám ještě někde seznam, ze kterých jsme vybírali. Mrknu po tom a pošlu ti to do ip jestli chceš.
A kafe, beze srandy...
Jejda vínko bych si taky dala...už tady mám od narození malýho nachystanej leďáček...asi to už ale dlouho nevydržím a zhřeším :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, Ondrášek roste jak z vody, já ho viděla v národě, ale to už je dýl a teď koukám na fotky a ten povyrostl :slight_smile: :slight_smile: infrasauna super,teď v tomto počasí ideální místečko na zahřátí a něco zdravého pro tělo
na kafíčko se taky radi stavíte, ale teď budeš muset dát pořadník, nabídky se jen hrnou :grinning: :grinning: :grinning:

my dnes byli doma sami, táta má akci A, takovou sportovní a s večírkem, takže odešel ráno a návrat bude asi v hodně ranních hodinách, takže jsme s Adámkem dopo vařili a odpo byli na rybníku dát kačenkám rohlíky a k večeru přišla kámoška na vínečko, jen nám Adámek shodil pohárky s vínem tak budeme muset malovat kuchyn, celá zeď je od červeného vína :frowning2: :frowning2:

dadli tak pěkně jsi se rozjela :grinning: :grinning: tatínek tě jen ráno chtěl zkontrolovat, jestli je vše ok, určitě nepřemýšlel o tom, že ještě spíš, ty jsi takové ranní ptáčátko s Martinkem, tak mu to asi ani nedošlo :grinning: :grinning: díky za info ze soutěže , držela jsem palečky, víc až v pondělí na masage :slight_smile: :slight_smile:

olinko hlavně, že jsou zuby dobrý, malý zas teď vymyslel skákat ze sedačky , houby to umí,ale ne a ne s tím přestat, pravda , má těch úrazů málo

tak já jdu ještě kouknout na nějaké tipy na dárečky, dadli už má skoro všechno, jak tak koukám
co silvestr chystáte se někdo někam????tak pa a dobrou noc :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

sláva konečne me sem táta pustil...přijely jsme až večer z chalupy,zabíjely jsme..počasí ted anic moc,ale je tam hodne detí tak se malá zabaví s nema i ve vnitř v chalupe....

Malá spinkala u babičky peknejen jednou vzhuru na mlíčko :wink: ,a dnes jsem sní šla hajat,lehla jsem si vedle postýlky na gauč a do 5 minut byla tvrdá.....a zítra už bude mít svoji velkou postel tak si bucnu sní bude to usínání lepší.... :wink:

Kristy sinupret podávám 10 dní..je to napsáno i v letáku přibaloveém a když furt soplí tak jdu vetšinou kmudr.se zeptat co a jak...a mudr.mi řekla že sinupret klidne dobrat celej...za 3 dny to nemuže podle me pomoc když je tam napsáno používat 10 dní.....ale asi kadžá dr.má jiný názor... :wink:
7. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Zuzík infra sauna krásná..musí to být fajn....myslím to vyzkoušíme u Dášky....a uplne jsem hledela jak to letí že malej mel 5 mesíců.....strašne to utíká....a jakej máš presovač? já mám kávovar dolce gusto a kávička je mnam mnam .... :sweat_smile:

no tak yjsem se chtela zeptat co máte v plánu na silvestra? my zatím nic..asi klasika..byly jsme zatím doma vždy s malou.... :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito koukala jsem do alba a malá mel akrásnej dortík k narozeninám. .kdo pekl?
7. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu stránku www.vaneza.cz nejde otevřít....
7. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj marti mě se taky zdá že tři dny je málo tak ji to dávám bez přerušení páč má ještě pořád soplík(teda hustu rýmu)

Ilčo tak mi se o silvestru bavili zrovna dneska.Budeme z tátou doma sami babi si každej rok berou holky a mi projdem rodinu(mám dva bráchy a oba bydlí ve stejné vesnici jako já a taky prababičku tady máme :sweat_smile:) a popijem a o půl noci je u nás na vesnici ohňostroj tak půjdem mrknou a popřát přátelům vše nej do nového roku a hajat.Někdy se pravda zaseknem ještě v hodpodě podle situace.loni do 4.15 :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my dnes byli u švagrové zase pomáhat stěhovat a přijeli jsme v 21h a R zalomil na sedačce a už tady hodinu řeže :grinning: :grinning: :grinning: takže super sobota a to nemluvím o tom že byl do 15h v práci :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky zas jěště nespí tak doufám že nebudou vstávat v 7 :slight_smile: zítra nevařím jdem k našim na husu ale my to nejíme takže bude klasika kuře :grinning:
Silvestr jěště neřeším ale sedět doma se mě nechce :angry: :angry: tak doufám že půjdeme aspoň ke známým :slight_smile:
7. lis 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,mi už jsme po snídani holky tady skáčou po tátovi, a já du nachystat na veření máme smaž kuře , bram.kaši a okur. salát

včera jsem čuměla na bestiáře až do konce (trénink na pátek )ať vám tam neusnu ve 22 h .Bestiář končil až v 0,15 jsem dobrá že :grinning:
8. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásné ráno..taky jsem se dívala na bestiáře :grinning:
my jsme ted vstávali s malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevím co to s ní je?včera usla v 10 spala do 2 pak do 6 a až do ted...neznám :confused: :confused: :grinning:
ale tento týden zase školka..tak ji budu muset brzy budit..ale paráda já spííííím :grinning:
8. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak malej se mi dnes probudil jen jednou ve 3 na mlíčko a pak jsme bucali do sedmi od osmi medycínka a kapečky zabrali tuk tuk na dřevo:Bestiař jsem si nahrala tak na něho mrknu zítra dnes budu ukjízet a žehkit mam tu koš pradla manža ma celej vykend noční 12 takže spí ale zítra už ma volno tak ho hned zneužiju :wink: :slight_smile: :grinning:
8. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak my dnes dopo byli v PV na procházce na Hloučele, pak jsme si skákli na obídek a jeli domů. Je tam krásně.

Edi potkali jsme tatínka s kočárkem :wink:
8. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Oli ty máš na toho mýho manžela štěstí :grinning: Právě doťapl domů na oběd, jen Editku nakojím a vyráží znovu. Dnes je tam opravdu krásně tak toho musí využít.Já se dám do úklidu a do rychlo spánku :slight_smile:
8. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi jojo, dnes jsem si říkala, že tě nechám pozdravovat -ale by asi koukal jak na blázna na mě :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky omlouvám se že Vám sem lezu ale má dotaz....budeme se stěhovat do vesničky 20km od Prostějova, rádi bychom zítra v prostějově šli nahlásit bydliště a vyřídit si nové občanky, mužu se zeptat , kde to v prostějově na uřadě dělají??? díky Jana
8. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek