Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
laurito
8. lis 2009
OMLOUVÁM SE www.vaneza.cz
janickabez
8. lis 2009
jo a jestli se mužu zaptat , kde bych našla v prostějově, nekde nejlíp v centru fotografa, co fotí na počkání na občanky??, díky
laurito
8. lis 2009
Ahoj jinickobez musíš se nahásit na evidenci obyvatel tuším Školní, je to naproti kina Metra a fotky ti udělají na počkání snad kdekoliv, třeba ve fotolabu naproti od radnice v pravo. Nevím jak Prostějov znáš a jestli se vyznáš.
janickabez
8. lis 2009
je já jsem ted šmírovala na stránkách prostjova a tam mě to na občanky navedlo na t.g.masaryka..

naproti kina to je tam u hradeb,ne??

díky za info...
našla jsem toto na netu

http://www.fotolab.cz/
to je u dukelské brány

http://www.fotoexpres.net/index.php?prukazove_f...
to je na námestí T.G.M...tak snad nás někde blejsknou
laurito
8. lis 2009
http://www.vaneza.wz.cz/dorty.htm ZKUSTE TENTO ODKAZ. Mě to taky nešlo
martinataylor
8. lis 2009
Ahojky holky,

tak já dorazila od našich,tak uklízím..malá má novej krásnej koberec a velkou postel,tak jsem zvedavá na noc....zatím vní řádí jak utržená z řetezu 😃

Holky představte si,že dnes jsem zjistila,že na svete se ješte najde slušnej a poctivej človek,kterej když neco najde tak to vrátí...

Já dopoledne šla k našim pěšky s KLárinkou a pak přijel deda s Petrem a ptají se me,kde máš telefon a já říkám v bunde a nebo v kabeli od kočáru...no tak se podívej..jdu se kuknout a on nebyl nikde...říkám to je divný..a najednou ho Péta vytáhl z bundy...Ztratila jsem ho u Lidlu jak jsem šla k našimu svaté Anny a jeden pán ho našel,vytičul číslo Táta-poslední volající a řekli mu o co jde,tak si dali sraz u Lidlu a Pétovi telefon dali..... 😉
laurito
8. lis 2009
Marti tak to teda hledím, to se jen tak nevidí. Máš obrovské štěstí. 🙂

Kino Metro je u hradeb.
laurito
8. lis 2009
Dnes byl úžasný den, bylo nádherně, tak jsme vyrazily s Evikem na procházku. 🙂 🙂 Ale myslela jsem že bude v parku víc maminek. Hned jak jsme došli domů, přišli naši a vzali si malou na procházku. Tak byl docela veget. Ukecala jsem manžu aby mi pomohl odsunout postel a uklízeli jsme. :-|

Na vínko jsem dojít nakonec nemohla, ale mám slíbeno zase dnes, tak snad to klapne. Už mám fakt chuť, musím si trošku vyčistit hlavu. 😃 :-N
jonuska
8. lis 2009
janičko..ted jsou občanky za metrem ..ve školní🙂a kam se stěhujete?
já ted dělala pudink..a jinak nic se mě vubec nechce dělat😞
:-o
ty dorty jsou super..kdo to peče??
laurito
8. lis 2009
Jesli jses dívala na můj odkaz tak to je moje teta z Určic. U ní není problém najít si nějaký dort na netu a ona ho upeče.

Já dělala puding včera a dala jsem tam i piškoty namočené v rumíku a broskvičky, to jsem si dala :-N . Mňam mňam a snědla jsem ho celý, jen jsem oddělala misku Laurince. Naštěstí manžel na sladké není, to už musí být aby něco sladkého zbaštil a to ho chytá zásadně v noci :-|
janickabez
8. lis 2009
Do Rozstání pod Kojálem...

oki tak to zkusíme tam nejdřív, stejně budem parkovat u hradeb..aha ještě jednou jsem koukala na stránky města a máte pravdu v textu mají náměstí TGM a na obrázku mají u Školní napsané občanky.... :-N
jonuska
8. lis 2009
no ono to bylo dřív na TGM náměstí vedle radnice🙂
rztání to ti ani nevím kde je 😃 😃 😃
to se tu za náma občas ukážeš ne??🙂
laurito..jak se jmenuješ jménem prosím??? 😃 taky mě chytá sladká žranice v noci..hruza.ale jsem ráda shodila jsem 4kilča..od léta paráda.ještě 3 a budu spokojená 😉
laurito
8. lis 2009
😉 ty nemusíš nic zhazovat, vypadáš perfektně 😉 . Jmemuju se Ivana
janickabez
8. lis 2009
😃 jen doufám , že to tam platí i pro venkovany😃..my to máme v Brně dělený na Brno město a brno venkov zvlášť a pro každý je jinej uřad :-N ...tak uvidíme, jestli na nás nebudou koukat jak na paka, co tam chceme😃
kolca
8. lis 2009
Jani platí to pro celý okres Prostějov. My jsme taky vesničani. 😉
kolca
8. lis 2009
akorát nevím, jestli jsme nemuseli ještě něco hlásit nejdřív na obec. úřadě, si to už nějak nepamatuju :-N
laurito
8. lis 2009
Tak jsem objednaná u ségry v pátek na barvu hlavy. Snad budu taky kočena 😃 Začínám se těšit
kolca
8. lis 2009
Marti tak to jsi měla kliku.
Jinak dnes u nás zas vede "Káka", když jsme mu říkali, ať se jde oblíknout, že jdem ven -tak hned Káka, káka a teď jakmile slyší klíč v zámku, tak hned jestli je to "káka" 😃
jonuska
8. lis 2009
oi já ted přemýšlela jakej káka..co to je..... 😃 táta?? 😃
my jsme vykoupaní...pohoda.ještě malou večeři...kluci si už pudink snědli 😃
zuziii infasauna vypadá dobře to jsem nevěděla že se něco takovýho dělá do bytu jako =-)
tak já kadeřníka nemám ale taky si obarvím vlasy..zas to mám sjetý tu barvu 8-( nějak mi na tom nic nedrží
kluci jsou dnes v kondici...zlobí ale jaaak
]-(
martinataylor
8. lis 2009
Káká je Klárka 😃 a už to Jájinkovi nebude v pokojíčku u nás klouzat...má tam konečne koberec...

Jonuško já si hlavu barvím taky sama..nechce se mi dávat tolik penez u holiče...jen to jdu v týdnu zastřihnout pač se necítím jaksi..no vypadám jako hnup..ale jen afinu....táta chce delší vlasy..na kráko jsem prý pořád ... :-N ,tak jdu chystat mlíko malé a čajík a jdu sní do vany...

jsem už ted jaksi ospalaá..nechce videt pátek večer po zabíjačce,celý den práce a to mi Péta ješte řekl že z Klužínka jedeme do Konice k dr.Vbovvi,má kontrolu v 18 hodin kvůli kyčlím.....tak jsem zvedavá jak tam budem dlouho čekat... =-)
kolca
8. lis 2009
Jé vy budete všechny krásné 😉 a já kadeřnici nestihnu a po pěti dnech sama s Jajdou budu orvaná jak borůvka 😃
Marti jsem zvědavá na Klárinku, jak se jí bude chrupkati v nové postýlce 😉
kolca
8. lis 2009
Jajda si dnes srandovně hraje,nejdřív zalíval kvítka konvičkou, teďka zas vaří - má kelímky a žičku a míchá míchá a pak udělá ham a mňam 😃
evik26
8. lis 2009
ahoj holky tak malej ted usnul ani nedopil mlícko tak jsem zvjedavá vkolik vstane jinak užíte si večer ja du koukat na super star pa
ceha
8. lis 2009
Marti nic noveho?Kdyby jo tak mi pisni do IP
Jinak v patek pojedme kolem 20 hodiny tak tě vezmeme domluveno Darinkka je tak hodná že nás všechny naloží.
Já si dnes koupila rifle zůžené do kozaček tak jsem ráda sice se v nich necítím jak ve všem novém ale já si zase zvyknu
martinataylor
8. lis 2009
tak já zužené rifle mám a nosím je nejradeji,koupila jsem si je hned po porodu a chodím v nich nejradeji...... 😉 ,vůbec nevím cosi v pátek oblíknu....dobře..snad do 20 hodin budu v pátek nachystaná,když ne,tak me Péta zaveze...ale jinak i když Darinku neznám ješte osobne,tak je moc hodná 😉

malinká už chrupev nové posteli,zabranu tam má,ale pro jistotu jsem tam dala pod postel ješte madračku z postýlky a polštáře....a ani čajík nechtela,vzala si panenku,otočila se na bok,zamávala mi a usla....já mela nervy a usínání super.....uvidíme co v noci....

ohledne bundy Peti dám určo vedet..čučím na superstar..chválí ted tu bagárovou..ale hnus...vůbec se mi to nelíbilo.... :-S
martinataylor
8. lis 2009
se opakuju..nejradeji...omlouvám se....já to po sobe čtu až to odešlu 😃
dadlina
8. lis 2009
marti, taky se mi ta bagárová nelíbí, od začátku, a oni ji stále chválí

jinak jsem ted pracně dočetla a neví m už komu co odepsat. pač u toho čumím na superstár
kolca
8. lis 2009
ty jo holky, jak vás poslouchám, tak já si vezmu asi skafandr - bo nic extra nevlastním, respektivě se do toho nevejdu 😞 Takže já přijdu ve svých jediných slušných džínech 😞
bodinka
8. lis 2009
Janickobez - občanku vyřídíš na Školní ul. 4 v PV (naproti kina Metro u hradeb), zítra, tj. v pondělí tam jsou 8 - 17 hod, ale pro jistotu si tam ještě zítra zavolej (tel. 582329760), jestli vaše obec spadá pod PV nebo se to vyřizuje jinde. Taky Ti řeknou, co k tomu budeš potřebovat, ať to vyřídíš najednou 😉 .
Marti, teda koukám, jakou máš kliku s mobilem. To se v dnešní době jen tak nevidí, takže pán teda super. A taky je skvělé, jak si Klárka rychle zvykla na novou postel. Přeju, ať jí vydrží prvotní nadšení.
kaelan
8. lis 2009
Superstar dnes nic moc.Bagárová se mi taky nelíbí a Ben no comment kdyby netancoval a neměl kolem sebe ty tanečníky tak to stálo úplně za prd. 😞 to jsem zvědavá kdo zítra vypadne 😉
Jě mě blbě jsem se u našich přežrala ]-( ]-( už jsem to chtěla i vrhnout ale jaksi to nešlo 😃 takže bud mě to slehne nebo nevím.

Začni psát odpověď...

Odešli