• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
OMLOUVÁM SE www.vaneza.cz
8. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jestli se mužu zaptat , kde bych našla v prostějově, nekde nejlíp v centru fotografa, co fotí na počkání na občanky??, díky
8. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jinickobez musíš se nahásit na evidenci obyvatel tuším Školní, je to naproti kina Metra a fotky ti udělají na počkání snad kdekoliv, třeba ve fotolabu naproti od radnice v pravo. Nevím jak Prostějov znáš a jestli se vyznáš.
8. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je já jsem ted šmírovala na stránkách prostjova a tam mě to na občanky navedlo na t.g.masaryka..

naproti kina to je tam u hradeb,ne??

díky za info...
našla jsem toto na netu

http://www.fotolab.cz/
to je u dukelské brány

http://www.fotoexpres.net/index.php?prukazove_foto_a_tabla
to je na námestí T.G.M...tak snad nás někde blejsknou
8. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vaneza.wz.cz/dorty.htm ZKUSTE TENTO ODKAZ. Mě to taky nešlo
8. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak já dorazila od našich,tak uklízím..malá má novej krásnej koberec a velkou postel,tak jsem zvedavá na noc....zatím vní řádí jak utržená z řetezu :grinning:

Holky představte si,že dnes jsem zjistila,že na svete se ješte najde slušnej a poctivej človek,kterej když neco najde tak to vrátí...

Já dopoledne šla k našim pěšky s KLárinkou a pak přijel deda s Petrem a ptají se me,kde máš telefon a já říkám v bunde a nebo v kabeli od kočáru...no tak se podívej..jdu se kuknout a on nebyl nikde...říkám to je divný..a najednou ho Péta vytáhl z bundy...Ztratila jsem ho u Lidlu jak jsem šla k našimu svaté Anny a jeden pán ho našel,vytičul číslo Táta-poslední volající a řekli mu o co jde,tak si dali sraz u Lidlu a Pétovi telefon dali..... :wink:
8. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to teda hledím, to se jen tak nevidí. Máš obrovské štěstí. :slight_smile:

Kino Metro je u hradeb.
8. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes byl úžasný den, bylo nádherně, tak jsme vyrazily s Evikem na procházku. :slight_smile: :slight_smile: Ale myslela jsem že bude v parku víc maminek. Hned jak jsme došli domů, přišli naši a vzali si malou na procházku. Tak byl docela veget. Ukecala jsem manžu aby mi pomohl odsunout postel a uklízeli jsme. :unamused:

Na vínko jsem dojít nakonec nemohla, ale mám slíbeno zase dnes, tak snad to klapne. Už mám fakt chuť, musím si trošku vyčistit hlavu. :grinning: :sweat_smile:
8. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
janičko..ted jsou občanky za metrem ..ve školní:slight_smile:a kam se stěhujete?
já ted dělala pudink..a jinak nic se mě vubec nechce dělat:(
:astonished:
ty dorty jsou super..kdo to peče??
8. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jesli jses dívala na můj odkaz tak to je moje teta z Určic. U ní není problém najít si nějaký dort na netu a ona ho upeče.

Já dělala puding včera a dala jsem tam i piškoty namočené v rumíku a broskvičky, to jsem si dala :sweat_smile: . Mňam mňam a snědla jsem ho celý, jen jsem oddělala misku Laurince. Naštěstí manžel na sladké není, to už musí být aby něco sladkého zbaštil a to ho chytá zásadně v noci :unamused:
8. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Rozstání pod Kojálem...

oki tak to zkusíme tam nejdřív, stejně budem parkovat u hradeb..aha ještě jednou jsem koukala na stránky města a máte pravdu v textu mají náměstí TGM a na obrázku mají u Školní napsané občanky.... :sweat_smile:
8. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to bylo dřív na TGM náměstí vedle radnice:slight_smile:
rztání to ti ani nevím kde je :grinning: :grinning: :grinning:
to se tu za náma občas ukážeš ne??:slight_smile:
laurito..jak se jmenuješ jménem prosím??? :grinning: taky mě chytá sladká žranice v noci..hruza.ale jsem ráda shodila jsem 4kilča..od léta paráda.ještě 3 a budu spokojená :wink:
8. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ty nemusíš nic zhazovat, vypadáš perfektně :wink: . Jmemuju se Ivana
8. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jen doufám , že to tam platí i pro venkovany:grinning:..my to máme v Brně dělený na Brno město a brno venkov zvlášť a pro každý je jinej uřad :sweat_smile: ...tak uvidíme, jestli na nás nebudou koukat jak na paka, co tam chceme:grinning:
8. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani platí to pro celý okres Prostějov. My jsme taky vesničani. :wink:
8. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nevím, jestli jsme nemuseli ještě něco hlásit nejdřív na obec. úřadě, si to už nějak nepamatuju :sweat_smile:
8. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná u ségry v pátek na barvu hlavy. Snad budu taky kočena :grinning: Začínám se těšit
8. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsi měla kliku.
Jinak dnes u nás zas vede "Káka", když jsme mu říkali, ať se jde oblíknout, že jdem ven -tak hned Káka, káka a teď jakmile slyší klíč v zámku, tak hned jestli je to "káka" :grinning:
8. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oi já ted přemýšlela jakej káka..co to je..... :grinning: táta?? :grinning:
my jsme vykoupaní...pohoda.ještě malou večeři...kluci si už pudink snědli :grinning:
zuziii infasauna vypadá dobře to jsem nevěděla že se něco takovýho dělá do bytu jako :confused:
tak já kadeřníka nemám ale taky si obarvím vlasy..zas to mám sjetý tu barvu :rolling_eyes: nějak mi na tom nic nedrží
kluci jsou dnes v kondici...zlobí ale jaaak
:angry:
8. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káká je Klárka :grinning: a už to Jájinkovi nebude v pokojíčku u nás klouzat...má tam konečne koberec...

Jonuško já si hlavu barvím taky sama..nechce se mi dávat tolik penez u holiče...jen to jdu v týdnu zastřihnout pač se necítím jaksi..no vypadám jako hnup..ale jen afinu....táta chce delší vlasy..na kráko jsem prý pořád ... :sweat_smile: ,tak jdu chystat mlíko malé a čajík a jdu sní do vany...

jsem už ted jaksi ospalaá..nechce videt pátek večer po zabíjačce,celý den práce a to mi Péta ješte řekl že z Klužínka jedeme do Konice k dr.Vbovvi,má kontrolu v 18 hodin kvůli kyčlím.....tak jsem zvedavá jak tam budem dlouho čekat... :confused:
8. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy budete všechny krásné :wink: a já kadeřnici nestihnu a po pěti dnech sama s Jajdou budu orvaná jak borůvka :grinning:
Marti jsem zvědavá na Klárinku, jak se jí bude chrupkati v nové postýlce :wink:
8. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajda si dnes srandovně hraje,nejdřív zalíval kvítka konvičkou, teďka zas vaří - má kelímky a žičku a míchá míchá a pak udělá ham a mňam :grinning:
8. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej ted usnul ani nedopil mlícko tak jsem zvjedavá vkolik vstane jinak užíte si večer ja du koukat na super star pa
8. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nic noveho?Kdyby jo tak mi pisni do IP
Jinak v patek pojedme kolem 20 hodiny tak tě vezmeme domluveno Darinkka je tak hodná že nás všechny naloží.
Já si dnes koupila rifle zůžené do kozaček tak jsem ráda sice se v nich necítím jak ve všem novém ale já si zase zvyknu
8. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zužené rifle mám a nosím je nejradeji,koupila jsem si je hned po porodu a chodím v nich nejradeji...... :wink: ,vůbec nevím cosi v pátek oblíknu....dobře..snad do 20 hodin budu v pátek nachystaná,když ne,tak me Péta zaveze...ale jinak i když Darinku neznám ješte osobne,tak je moc hodná :wink:

malinká už chrupev nové posteli,zabranu tam má,ale pro jistotu jsem tam dala pod postel ješte madračku z postýlky a polštáře....a ani čajík nechtela,vzala si panenku,otočila se na bok,zamávala mi a usla....já mela nervy a usínání super.....uvidíme co v noci....

ohledne bundy Peti dám určo vedet..čučím na superstar..chválí ted tu bagárovou..ale hnus...vůbec se mi to nelíbilo.... :confounded:
8. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
se opakuju..nejradeji...omlouvám se....já to po sobe čtu až to odešlu :grinning:
8. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, taky se mi ta bagárová nelíbí, od začátku, a oni ji stále chválí

jinak jsem ted pracně dočetla a neví m už komu co odepsat. pač u toho čumím na superstár
8. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, jak vás poslouchám, tak já si vezmu asi skafandr - bo nic extra nevlastním, respektivě se do toho nevejdu :frowning2: Takže já přijdu ve svých jediných slušných džínech :frowning2:
8. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janickobez - občanku vyřídíš na Školní ul. 4 v PV (naproti kina Metro u hradeb), zítra, tj. v pondělí tam jsou 8 - 17 hod, ale pro jistotu si tam ještě zítra zavolej (tel. 582329760), jestli vaše obec spadá pod PV nebo se to vyřizuje jinde. Taky Ti řeknou, co k tomu budeš potřebovat, ať to vyřídíš najednou :wink: .
Marti, teda koukám, jakou máš kliku s mobilem. To se v dnešní době jen tak nevidí, takže pán teda super. A taky je skvělé, jak si Klárka rychle zvykla na novou postel. Přeju, ať jí vydrží prvotní nadšení.
8. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Superstar dnes nic moc.Bagárová se mi taky nelíbí a Ben no comment kdyby netancoval a neměl kolem sebe ty tanečníky tak to stálo úplně za prd. :frowning2: to jsem zvědavá kdo zítra vypadne :wink:
Jě mě blbě jsem se u našich přežrala :angry: :angry: už jsem to chtěla i vrhnout ale jaksi to nešlo :grinning: takže bud mě to slehne nebo nevím.
8. lis 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek