• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
To jsou fakt šmejdi...před Chodúrem další reklama....se na to fakt vy...
noo tak jdu vyčistit zuby...a pak hned do pelechu než mě vzbudí to naše dítko :wink:
8. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,

už je to tady ! co si kdo obleče já klasika rifle a ............ :grinning:

no stár mě nasr. ten Chodůr je teda komik ,a myslím že ho nachávají schválne na konec aby měli sledovanost jak to tady už někdo psal. :confused:

Leoše bych chtěla mít doma žeru ten jeho humor je to moje krevní skupina :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

du bucat páč ráno v 7 vstáváme a jdeme do školky. dobrou. :slight_smile:
8. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak vstávali jsme v 7....Klárinka se vzbudila na mlíčko až o půl 4,pak v 6 jsem si šla bucnout za ní a spinkala jsme do 7....Spinkala krásne v posteli,zavidím kdo bydlí v baráčku..ti naši sousedi delají od 6 bordel..nedá se tu spát...jak vstávají oni,tak musí snad všichni... :zipper_mouth:

Jinak na superstar jsem vydržela do 10 a šla spát,pač me nasr..zase reklama a chodur mel být opet poslední..což me nasralo.....pustím si to pak na netu jak bude čas...jinak co jsem videla tak dobrej byl akortá Bendík.....a zbytek ted zrmknu ty 3 poslední.
Jdeme se oblíct,vyvnečit hafana a po 8 má dorazit kamoška z práce
9. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak u nás se spinkalo také do sedmi. Akorát je Jajda jakejsi umrčenej a protivnej. Tak nevím jestli zas zuby :frowning2:
9. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja vym c o si obleču mám jen dvoje rifle do kterych se vlezu :wink: sice mam spoustu kalhot a riflí ale po porodu je na sebe nedostanu musím zhodit tak 7kg a pak jo ale nenervuju se kvuli tomu :wink: halenek a triček mám hodně tak vpoho doufam že vše vyde ja mam vždy smulu kdyš se někam těší pokaždy se něco stane tak snad tentokrát bude vše ok :grinning:
9. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
večer jak jsme jeli z fotbalu jsme se stavovali nakoupit. Luba v obchodě: "v plíně bude nálož, nějak tlačil" no a jak jsem ho vytahovala ze sedačky tak už jsem měla jasno...nálož tam byla...ale jaká. Už vím, proč se říká...zakaděnej až za ušima :grinning: Nevím jak to v té sedačce dokázal, ale plínka plná, záda úplně, od toho celý tričko, punčocháče, svetr. Ale to jsem nejdřív netušila :slight_smile: tak jsem ho normálně položila na zem na ty puzzlíky, takže ty plus látkovka pod hlavou byly taky "hnědý" Jak se tak trošku otáčel a než jsem ho vyslíkla tak to měl fakt všude... :grinning: :grinning: takže pod sprchu a bylo to. Ale byla to docela sranda. Jo mimochodem, s těch puzzlíků se to vytírá celkem blbě...teda z těch spár :grinning:
V noci spinkal krásně (mám pocit, že co jsme ho odstěhovali do pokojíčku tak je to lepší)...doufám, že to nezakřiknu, dneska kojo zase jen o půl čtvrté a pak o půl sedmé.

Noo, na oblečení na pátek snad něco vymyslím...já teď přemýšlím co si vezmu na to vítání ve čtvrtek :wink:
Jo a už jsem vymyslela co koupíme malýmu k vánocům....http://www.ajuty.cz/shop/rostouci-zidlicka-jitro.detail.1360.html
Holky, omlouvám se, ale nehodíte mi sem prosím ještě některá odkaz na ty kalendáře z fotek. Chtěla bych ho taky udělat babičce.
9. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, noc byla docela hrůza. Laurinka se probudila už ve 4 a furt se převalovala, navěděla jak si lehnout. No hrůza. :angry: :frowning2:

Včera jsme s Evcou trošku zavzpomínaly na mladší léta u vínka. A došla jsem domů a vytáhla taky fotky a vzdychala nad mů mladší postavou :unamused:

Teď pofrčíme s Laurinkou cvičit do Mostkovic a pak na kávičku k Zuzikovi :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem se dodívala...Chodúr bezva, ale ten tanec...to je jako kdyby tancoval můj Luba :grinning: :grinning: Se musím vždycky smát, když ho vidím.
Jo a představte si, že mi psala do ip nějaká pipka, že s takovým sladkým tatínkem by si taky chtěla vlézt do vany (v albu mám totiž fotku jak se s malým koupe) :angry: :angry:
9. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, chtěla jsem se zeptat...teď mi končí rodičák, pak si vybírám 30 dnů dovolené a pak rovnou mateřská. Nevíte náhodou jestli musím něco hlásit na sociálku nebo tak někam. Zatím jsem nikde nebyla...jen v práci jsem to dala vědět. Myslíte, že to jim dá vědět zaměstnavatel, od kdy jako nastupuju na mateřskou? Vůbec se v tom neorientuju...díky za radu
9. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nás se stávalo až o půl deváté,což není zvykem,už jsem byla značně nervózní,ale nechtěla jsem mu lozit do pokoje.Tak jsem odvezla Natálku do školky a rychle nakoupila a honem domů.
Čekám jestli bude nějaká reakce na ten Priorix.

Zuziku já jsem to byla nahlásit na sociálku,no myslím že když tam pro jistotu zajdeš,jak budeš mít cestu kolem tak se nic nestane,jistota je jistota.Jestli chceš být do tří let tak se to má nahlásit do 21měsíců dítěte.
9. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak to je děs, pipina. a prosím tě, já žádnou saunu ve fotkách nevidím, se blbě dívám , koukala jsem několikrát jak holky psaly že se ti tam hodí atd. no fakt jsem ji nenašla

zuzi , mrni na www.fotolab.cz

taky jsem včera čekala na chodúra a normálně jsem ho viděla nastoupit , a pak až potlesk, mezi tím jsem zřejmě spala, mě fakt trefí, neviděla jsem ho. a to na mě táta čekal v posteli, vyvoněnej atd , takže mi usnul , tak já přišla o chodúra i o techtle mechtle :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti hod fotku té Klárinč.postlele

martinek a spaní, u babičky spal 3 noci, bez probuzení do 7h, ikdyž jsme tam s tatkou byli, tak nás babička vyhodila do dětského že bude spát s martinkem a on v poho. včera spal doma, a byl vzhůru asi 3x, hysterák mamííííí, tak jsem si ho vzala ve 2 h. do postele k nám a spal do 6 , ale já se nevyspala, no děs.
9. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, asi na tu socku raději zajdu...ať něco nepromeškám...ikdyž času máme ještě do 21 měsůců až až...trošku zvažuju tu dvouletou variantu, ještě nevím.
Dáši, saunu už asi vymazali ti (jak se jim říká?...správci serveru? asi tak nějak)...pravděpodobně, že se to nevztahuje k dětem. Já jsem to nemazala.
9. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi do dvou let musíš nahlásit do 6měsíců?Já teď nevím jak to je,ale vím že hrozně krátkou dobu po porodě se to hlásí.Zkusím zjistit.
9. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak do 22týdnů si musíš požádat na tu dvou letou.
9. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla ty 4 roky,ale za ty prachy to je děs.Tak jsem dala tří letou,no uvidím jak bude Áďa reagovat na školku,jestli si zvykne.Kdyžtak bych byla rok doma,museli by jsme to nějak zvládnout bez jednoho příjmu,ale to máme ještě čas.
9. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi je to možné?Mě by teda ani nenapadlo prolízat cizí alba asi se holka nudí.Se picnu...
Zuzi zvát se na kafi nebudu :slight_smile: ale aby jsi měla změnu můžeš klidně přijít na kafi k nám :slight_smile: :wink: Jen napiš dopředu at jsme doma.Klidně když by ti malej spal ho můžeme dát na zahradu

Superstar jsem viděla tak do 3/4 pak jsem usnula.Nevím proč to tak natahují až moc.Chodur je asi favorit i když moje krevní skupina to není.Ale Šmajda jak se včera rozparádit to byla legranda

Dáši to asi budeš muset zavést jak Martula s Klárkou a budete mít šanci se aspon jeden den pořádně vyspat.

Marti Darča je ,,Babu,, tak že ji znáš :wink:
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jdu hledat dál kdyby jsi něco objevila tak pisni
9. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,
ta mi spali do 7 a šli do školky ,myslela jsme že uprchnem a necháme Káju tátovi a ona se vzbudila takže jsme ji dala k sousedům na chvilku páč táta se musel vyhajat.Půjde dneska na noční dvanáctku.

teď se Kájinka napapala a hajá zlato moje .Ještě má rýmu ,ale mám pocit že se ji konečně pořádně spustila a tak ji ráno a večer odsaju ať se ji uleví, a přes den smrkáme.Pořád dávám ten sinupret a snad to bude do konce týdne O.K.

U nás se táhne strašná mlha no děs to zas bude celej den tma a hnusně tak ne spaní celej den.

A kde je Romča nevíte tady nebyla a na ICQ tak nic :confused:

Jo a já se ukážu na koníkovi neposled ve čtvrtejk během dopoledne.Takže doufám že na mě některá počkáte v pátek a nebudu muset jít sama páč pořádně nevím kde to je ve vnitř :sweat_smile:
9. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lauríto včera to bylo fajn dlouho jsem neviděla ty fotky a mejch kdysi 60kg jo byvala jsem kočka :wink: ale to odvál čas a vínko taky bylo fajn příště to musíme zopakovat to zas dorazím ja a manža bude hlídat :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ať se kouká jak chce, to je fuk, ale ať nepíše takový oplzlosti :unamused:
Dokonce jsem na jedné diskuzi četla, že jedna taky taková holčina si kopírovala i fotky holek, miminka a dávala do svého alba. To už je fakt maso :astonished:
Tak ty se zvát na kafe nebudeš a já mám? No to teda budeme muset ještě probrat :grinning:
Taky jsem dneska myslela na Romču, kdepak asi je. Určitě nám ale brzy napíše. Ale je divný, že není ani na icq, jak píše Ivča. Mimochodem, budeš chtít ty odkazy na tu saunu?
9. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já bych klidně přišla ale nemusíš pořád kafi jen ty ale jestli musim přijít první já aby jsi přišla i ty tak klidně :wink:
9. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzík můžeš to poslat aspoň pro info. maža by ji chtěl ,ale bude od ježíška pC a 30tis na saunu není.PC bude stát 17 tis.a ještě dárky pro holky no to zase budou finančně náročný vánoce.Já už dárky mám já si nakoupila v té Ikea :grinning:

Marti tak to čumím na Klárku jak zvládla spní na posteli.Kája ta usna v postýlce jak anděl,ale z postele by mi slezla a utekla :grinning:
Kristýnka už od 1,5 roku taky spala na posteli jo hold byla hodnější Kája to je čertík :sweat_smile: Kristýnka má v pátek narozeniny už 6 to tak letí že se to nechce ani věřit. :wink:

pa umyju nádobí a poklidím trochu než se vzbudí Kája, a může zase všechno roztahovat :confused:
9. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan, pravděpodobně ten náš srazík bude v Hobittu - tam jako určitě, ale nahoře na galerii, takže z restaurace půjdete na horu po schodech, je to hned naproti vchodu. popravdě já na hoře na galerce nikdy nebyla. já tam budu půjdu tak na 19.30, ale jestli někdo chcete dřív , tak můžete. ale asi jsem to zadala až od 20h, ještě mu zavolám, potvrdím naši účast a dám vědět. No on by chtěl vědět kolik nás je, a já už nevím, ale myslím si že tak 15-18 , nebo víc???
9. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši v hobittu to vím kde je ,ale přesně kde tam zdálo se mi to velký když jsme tam byli v létě na srazíku. :wink:
9. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam půjdu taky na dřív asi, pr v osm už Jajda spí, tak to by mě s taťkou nedovezli.
Holky co srazík zítra?
9. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šupla jsem to fot té postele Dáši,
9. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé marti ta je super od kud ji máte?

mě se líbí patrová postel viděli jsme ji v Jisku vedle Kauflandu dole je ta postel větší a na hoře je klasická.takže dole na té větší můžou spát i dva.
9. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.domestav.cz/upload/images-cache/478/800.jpg něco takového ale tam byla levnější než tady :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek