• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ta je super ta dvoupatrová :wink: my ji viděli v Ikee ale chromovou a stála jen 3900 byla ve slevě :wink: my budeme holkám pokojíky teprve dělat ale kdy to je ve hvězdách :angry: :angry:
9. lis 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky pokojík mají ,každá má svoji postel + ještě tam má Kája postýlku takže se tam skoro nedá hnout. :confused:
9. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Bude zima bude mráz
Cesta s lampiony za myslivcem se uskuteční v úterý 10.listopadu.
Sraz v 16.45 hod před Mateřským centrem Cipísek sídliště Svobody 6.
Lampiony a dobroty pro lesní zvířátka s sebou!

Holky mateřské centrum pořádá zítra lampioňák. Nevyrazíme :wink: ?
9. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
marti je super, hlavně ty zábrany s poštářkama

kristyan, tuhle mám taky vyhlídlou, hrozně se mi líbí ty kulatý polštáře na zábranách. ale tady ta velká se mi nevleze do dceřin. pokoje
http://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.php?gal=6143_253

a tohle pro Martinka, ale ještě je malinkej, ale líbí se mi to
http://www.rothwell.cz/Jednoluzko-zvysene-domino-Domestav
9. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči, to zní dobře, ten lampionák. malej byl s tatínkem a s velkými dětmi v pátek, jak já byla na zumbě, prý se mu to moc líbilo, šel pěšky a držel lampion :grinning:

já bych šla.
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
postel jsme ji koupili na wolkerove,myslím se tak ta ulice jmenuje....je to vedle požárníku, ten nábytek jelínek a gazela....

stála nás komplet i se šuplíkem s ochranou 10 000 kč....a jde na to přišroubovat pak druhá postel tak budou mít pak detičky postel nad sebou..je masivní,sama stou postelí nehnu....my máme od nich manželksou postel doma i na chalupe a jsme moc spokojeni....chtela jsem fakt kvalitní postel i madraci at si neničí záda hned od mala

mají ji tam vystavenou komplet i s posteli nad sebou..a my si vzali ten spodek...malá ted šla hajat a usíná sama v pohodě...
9. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Marto to jste si ji v pátek objednávali a v nedeli už měli?Nebo jste si ji brali přímo z prodejny?ze zkušenosti vím že když něco objednávám někde tak to mají a ž za 2-3 týdny. :angry:
9. lis 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ykrásné postele jste poslali.....je fakt na výber..ješte mít ty peníky

dáši poslala jsi nám nejakou kulturistku..tipuju to na tu vaši kamarádku co mela jít na miss fitnes,že? Je mi povedomá od videní z PV? a jak se umístila...?

taky bych šla na lampionádu....,uvidíme co Klárka vyvede? sedet v kočáře uroč nebude..ale kde mám kouit lampion?
9. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
marti v papírnictví :wink:
9. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Mely ji na sklade na štestí tak jsme to hned naložili: rám,rošt,šuplík a madračku a ty polštářky na ochranu..ale jinak by to musela objednat...cc 14 dní určo....možná mené...myslím každou středu říkala že jezdí por zboží a my tam byly v pátek večer
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
díky kristy..já ho ješte nikdy nekupovala..a papirnictví máme v big bile..super..půjdeme tam pro nej....nebo vyšlu tátu jak pojede z práce at koupí..má to po ceste...
9. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky nějak nestíhám...
byla jsem na soudě zanýst papíry.včera jsem se dívala na star..jojo taky jsem čekala na chodura oni ví proč ho dávají ažnakonec abyse lidi dívali :grinning:
a malá mi usíná až po 10 takže není vubec večer čas :angry:
9. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
marti a kam jsem ti poslala tu kulturistku, jj dnes jsem posílala verdíkovi a kámošovi do anglie fotky ze sobotní soutěže, jmenuje se Renata a vzala si Marka ten co dělá v posilce v lázních. posílala jsem to s martinkem, že by to někam odklikl, ale kam, já mám tvoji mail.adresu?? nebo kam jsem to poslala, ted jsem zmatená :grinning:
9. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli jak jsi dávala ty odkazy na postele - tak první není postel ale Renata :wink:
9. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
teda asi
9. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo přesne tak Oli v tom odkazu na ty postele byla atletka...

holky malá má prujem,kadila dnes 3 krát,ale voda to není....ale lezou ji další špičáky tak to bude zase z toho..jinak je v pohode,baští pije...ale má tak strašne opruzenou pipenku..chudinka....poplakává ,nechce si na to chytnout....tak jsem koupila bepanthen a máem zásyp..ten ji před rokem pomohl.....tak lítá nahatá po byte a holky představte si....říká me kakám...tak já rychle..hačni na nočníček..a ona jo jo..sedla,a vyčurala se a vyprdela....tak jsme všichni tleskali ...tak snad ji to ted dojde....a bude to jen lepší....

A táta mi hned říká...no nezapomen to hned napsat na koníka :grinning: :grinning: :grinning: No nic valím koupat berušku a tu její bolavou pipenku :wink:
9. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti vidíš, šikulka, nejenže se vyčurala i si řekla. Jak píšeš, bude to jen lepší. Držíme palečky ať je pipenka brzo lepší.
9. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme měli na návštěvě Ivču s Laurinkou...bylo to bezva, kafíčko si chválila...tak snad chutnalo :slight_smile: Dokonce si hráli i s Ondráškem....teda hráli... :sweat_smile: Onďulka Laurinku chytal za ruku a ona mu utírala ty bubliny u pusenky co poslední dobou pořád dělá :grinning:
U nás už se od sedmi spinká...paráda. Už aby byl pátek, moc se těším.

Peti, ne ne, tak jsem to nemyslela...nejde o to kdo ke komu přijde jako první, já se jen nerada moc vnucuju. resp. nechci, aby to tak vypadalo...tady v tom jsem tele :dizzy_face:
9. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no má tu pipku škaredou..musí ji to moooc bolet....

ted se zrovna vyčurala na koberec.. :wink:

já vůbec nestihla omrknout tu superstar jak zpívaly ti 3 poslední...pádím do vany... :wink:
9. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi mám stejnej pocit :grinning:
9. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti promin neslysela jsem telefon kdyz tak me vždycky prozvon byla jsem ve městě
9. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás už se chrupká od 19.15 mám pohodičku táta na noční a já budu sledovat vyřazování i koníka :grinning: to když je táta doma nemůžu bud televize nebo počítáč :angry:

Jo a kdyby měl někdo zájem o kosmetiku oriflame tak vemu katalog na večírek a můžete kuknout. :wink:
9. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
a koho tipujete že dneska vypadne já myslím,že Bagárová
9. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo Šmajda
9. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se vůbec neodvažuju tipovat...protože ti lidi jsou fakt magoři. Zase beztak vyhodí někoho dobrého a ty hrůzy tam nechají :stuck_out_tongue_closed_eyes: viz Ben...omlouvám se všem jeho příznivcům :grinning:
9. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no comment, no neříkala jsem to?
Minulej týden jsem byla naštvaná a tento taky... :confounded:
9. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jj já fakt nechápu jo holt hlasujou sami pubošky
9. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak se tady spí!!!!!!!!!!!!!!! nebo co
9. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nespí :slight_smile: zase jenom já :grinning: stará sestava že Kristy :grinning:
9. lis 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tady se nespí, ani dítě :angry: teda teď už snad jo. Superstar jsem neviděla kurňa. Jsem se těšila od osmi na klídeček a ten můj sabotér to viděl jinak.
9. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek