• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky taky jěště nespí :frowning2: :frowning2: a to šla Any už v 8 :wink:
9. lis 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Kamčo zase při starém
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že ty moje lehnou a spí jinak nevím ,Romče se te´d taky vzbudila malá a vesele si hraje
:grinning:
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten katalog vem já se kuknu beru sice z Avonu ale z Oriflamu beru vždycky rtěnku když je jsu s nou hrozně spokojená :wink:
9. lis 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to v...našla baterku já ji ji vzala a řve jak tygr.... :angry: :angry: :angry:
9. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jája teď začal spávat dlouho po oběd, dnes spal od půl dvanácté skoro do tří, já ho snad budu muset budit. Bo on je večer čilej...
9. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ela taky je tuhá hned ale Anet ta má tisíc připomínek a požadavků až jí kolikrát musím dát na prdel :cry:
9. lis 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami já dnes dala, pr jsem zhasla a ležela s ním v posteli, totál tma a on chtěl trajdat po pokoji :angry:
9. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem od tety vždycky brala avon ,ale už jsme toho načuchaní a je to pořád dokola atak jsem se dala na oriflame. Na vánoce jsou tak i pro děti taková kosm.taštička tu objednám Kristýnce a do toho nějakej dětskej sprcháč je to hroznýá frajerka.
9. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já bych měla strach že usni dřív jak dítko když se zhasne tak spím :grinning:
9. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra má Ela ve škole žlutý den tj.že musí mít na sobě aspon 3 věci žluté barvy :frowning2: :frowning2: dnes měla červený no jeětě že je holka nevím jestli bych klukovi kupovala červený a žlutý věci :grinning: Je to jakási soutěž a mají za to trestný body když nemají na sobě tu barvu.Jěště bude zelená,modrá a bílá.No nezabily by jste je v té škole?Takový kraviny na to mají čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem asi nějaká vyjímka nebo co já neusnu ani za boha :wink: většinou až tak za hodku co lehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to já hned spím i táta je někdy naštvanej :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ikdyž většinou je to až po 22 hodině
9. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak u nás je to obráceně R lehne nebo sedne třeba i k pc a já jenom vidím jak mu padá hlava :grinning: :grinning: a pak jsem naštvaná já :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami v kolik půjdeš na večírek že by jsme se domluvili a šli spolu :sweat_smile: :confused: já se totiž stydím :pensive:
9. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně mě je to taky takový blbý tam vrazit sama :grinning:
Já jěště nevím jak pojedu jestli mě tata hodí R jde na noční ale až na 9 a to už je pozdě :frowning2:
Ale dala bych si sraz třeba u benzinky na petrským jěště si musím zjistit bus
9. lis 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti písnu číslo do IP a domluvíme se :wink:
9. lis 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....tak já splnila manželský povinnosti...a táta jde chrupkat.....dnes šel berušku uložit po půl 9a vykládal ji pohádku a za chvíli usla a já se vklidu dívala na superstar a samozřejme že zase vypadla holka a ta dobrá..nasraná jsem a ořvala jsem to sní :grinning: ,zustanou tam jen kluci,pač hlasují jen pubertačky a mužou si z Bena cvrknout..... :astonished: :confounded:

Kami já lehnu a usínám taky tak hodku..pač se mi všecko honí v palici,furt nad nečím přemýšlím....táta lehne a hned je tuhej :grinning:

tak mi dáváme malou od mala po tme spinkat..nikdy jsem ji nerožínala...ani na krmení....
9. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vždyt se známe,tak přece se nemužete stydet......dáme si panáka a hned bude líp :grinning: , mluvila jsem s Renčou od Sárinky,tak v pátek dorazí taky.....
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
se taky stydím, tak budu sedět jak trubka než někdo přijde určitě :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě manža běžně usíná u zpráv :angry: na konci se probere a je mega protivnej, a když jde Jáju dávat spát, tak usne většinou dřív než Jajda :grinning:
9. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto já se nestydím jenom tam nechcu trapně bloudit sama :grinning: :grinning: :grinning: tak tam budu bloudit s Ivčou že Ivi :grinning: :grinning: :grinning:
no já taky právě přemýšlím nad vším a to je asi ten problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: MP u mě dnes nehrozí R přijel v 20 ze školy a na 21 zas do práce takže jaksi nebyl čas :cry: :cry: :cry:
9. lis 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je to všude stejný asi :grinning: čumím na Jak se staví sen a zase dělají kuchyň :angry: :angry: :angry: a já bych taky potřebovala tááááááááááák moc
9. lis 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Kami číslo si uložím a pak si písnem ju

No u nás MP tak dneska nic páč táta je ne noční :sweat_smile: :confused:
9. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevím kde v hobitu je ten salonek..nezmám to tam... :unamused: ale snad trefím....když stihnu holky a pojedu s nema tak me navedou.....

jdu chrupkat...bolí me záda,že nemužu ani sedet... :angry:
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuchyń máme novou ale mě by bodla tak ložnice,pokojíček koupelna :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti záda z manž. poviností to ti tak věříme je nám jasný co tě bolí když nemůžeš sedět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, jste kozeny, jakýpak stydění, dyt sa včecky známe , nééééé :grinning: :grinning: :grinning:

taky nespím, ted jsem přišla z práce, byla jsem vyjímečně dnes místo středy, pač to můj manža přijede na bíleém koni :grinning: tak jedeme do kina do OL a na véču :grinning:

kaelan , moje děti taky mívaly takové barevné dny, nechodíte na dr. Horáka?? žlutej den byl nejblbější, nic jsem doma nemohla vyštrachat. jinak jsem nic nekupovala, vždy jsem nějakou barvu vyštrachala a vypadaly jako magoři, strašáci do zelí

martinek mi už kaká každý den, ale hrozně u toho pláče, ne že by ho to bolelo, nemá to tuhý, ale on se toho hrozně bojí, šíleně řve, jako kdyby ho vraždili, no dávám mu plínku celý den, takže si pokazím čurání na záchod, ale hlavně aby se nebál kakat, ale nepomáhá ani plína, i tak hrozně pláče, nemůžu ho vůbec uklidnit, trvá to tak 5min. tak já nevím, je mi ho líto
9. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne me bolí záda furt..a s ramenem mám ted problémy..z toho neeeeeee :grinning: :grinning:

každý má trápení..ty dáši s kakáním a malá řve ted když jen čurá a ječí pááálííí ach jo..

dáši co lampiony...máš? my máme s Oli a ted jsme zjistili že nemáme tyčku na lampion a ani svíčku...a do mesta daleko...takže zítra není srazík v lerku ale na sídlišti svobody a když bude pršet tak v lerku jo? jasný všem :grinning:
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek