• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dáši tak to je mi Martínka líto že ho to kakání tak zlobí :frowning2:
no já jsme Káju taky teď pokazila páč měla jeden den průjem po tom sinupretu a tak jsme ji dala plínu a teď ji chce a nechce jít na nočník .Někdy si řekne tak sundáme plínku vyčůrá se ale chce ji vrátit takže nevím no
9. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nespíííííííííííííí...šílím
9. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli chodí do Kostelce no asi to převzali z velkoměsta :grinning: :grinning: :grinning:
Známá má 2 kluky a měli s tím ty samý problémy jak píšeš prostě se nev... a když jo tak za hodinu a jěště se řvem a ten jeden se po....tak do 6 let.Tak snad to zvládneš a nějak se to uklidní a bude to jak dřív. :wink:
9. lis 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo šprajcl e marta jo?,týjo s tím teda neporadím.... :unamused:
normálně ta naše zubejda dneska chvíli stála uplně sama.....sama bez drža..jsem hleděla
jo a zas ji teče trochu rýmečka a sahá si na ouško :confounded:
9. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lampiony nemám, jak půjdu cestou na lampionák tak koupím, si koupím i tyčku a svíčky, at mám víc než vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon vám to neshoří :grinning: :grinning: :grinning:

nebojte , koupím vám tyčku i svíčku , jestli se to prodává k lampionu.
9. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan - Elly je teda menší než "vy", ale nočník už používáme. Sice si sama neřekne, bez plínky ji nechávám jen doma, ale zkoušíme chodit na nočník- po probuzení, před koupáním atd. Před několika dny ale měla takové období, že si na nočník vůůůbec nechtěla sednout. Jen se ho prckou dotkla, pokládala povinnost za splněnou a okamžitě odešla. Za pár dnů ji to přešlo. Tak se to snad i u vás brzo spraví.
Holky, mě připadá, že se všechny znáte, a jen "my, nováčci" budou na pátečním srazíku tápat. Takže vy se určo stydět nemusíte.
Jinak lampion musíme jít zítra sehnat. Mamina doma našla, ale jen se svíčkou. To radši s malou a kočárkem riskovat nebudu, musím koupit ten se žárovičkou na baterky. Jinak lampionový průvod plánujem, jen netuším, jaké pamlsky pro zvířátka mají na mysli?! V sobotu jsme byli na lampioňáku v Plumlově a Elly byla nadšená. Snad to zítra vyjde taky.
9. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdík půjde možná taky, jestli necukne :grinning:

jonuško, taková malá prdelka a nespí, a my by jsme spaly, že ?? no teda alespon já, ty jsi noční ptáče, nebo sova a to ptáče je ranní ?? asi jo, že???

jdu spinkat a něco přečíst o výchově tyránků :grinning:
9. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, svíčku asi neee, to bude do minuty po lampionu, po kočáru, po dítěti
9. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, nevím, která z vás to nedávno psala o tom plavání v Chobotničce a cenách. První kurz trval asi 6 týdnů a plavalo se dvakrát týdně, tzn. 12 lekcí v jednom kurzu za cenu cca 2000 Kč. Další, pokračovací kurzy už se plavou jen jednou týdně a to září - prosinec a leden - červen, vždy cca 12 lekcí (podle toho, jak vychází státní svátky) za cenu cca 2000 Kč. Takže to nezdražili, jen je ten kurz natáhnutý do více měsíců.....
Jdu ještě pobrouzdat po netu, Dadli dobrou
9. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hažte info, kde budou mít ten se žárovičkou :wink:
9. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo, spoléhám na papírnictví nebo hračkářství na náměstí - v Pen na T.G.M. nebo vedle spořitelny na Žižkově nám. Víc obíhat se mi chtít asi nebude...
9. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý týden jsem "zazimovávala" letní věci a nemáme co kam dát. Musím objednat "vacu bagy" - vysavačem vysaju vzduch a snad budem doma mít víc místa. Nikdy jsem to ještě nepoužívala, ale švagrová si to pochvaluje. Snad budu taky....
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my dáváme do lampionu blikátka na kolo..je to origoš a ptali se co to tam máme :grinning: :grinning: :grinning:
a kdy a kde?šla vbych pokud budem fit.... :wink:

daši..no docela bych už lehla,už usíná....
9. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, podle toho, co psali v novinách, je sraz v 16,45h u mateřského centra Cipísek na Sídlišti svobody.
9. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak lampiony nemáme a na průvod taky nepůjdeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: u nás byl v sobotu ale my jsme nebyli doma :angry: ty jo blikačky do lampionu to je dobrý Jonuš :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad už nechrníte??????????
9. lis 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne já ne
9. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, my nechrníme. Teda já. Elly už hajá dlouho a taťka vlastně taky - jen si to nechce přiznat. Je tady vedle mě u televize a tvrdí, že poslouchá :grinning: :grinning: :grinning: . To už mu ale po těch letech nebaštím.
9. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.netradicni-darky.cz/ tady jsou dobrý blbosti na vánoce akorát ty ceny :angry: :angry:
9. lis 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko a co fotečky jěště žádný nemáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak šup šup
9. lis 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš pravdu, vybrat se dá, ale ještě sehnat sponzora. Dneska jsem byla v Pompu a dokoupila další vánoční dárečky pro dětičky. Paráda. Málo lidí a zboží mi nechali odložené. Před Vánocema už nebudu muset někde lítat a shánět. Teď se to i tak nějak finančně rozdělí na delší časové období.
9. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky koukám, že dětská židlička v Ikea, kterou jsme už 2x chtěli koupit a nikdy ji neměli, už je zase skoro vyprodaná. Manž. se tam dostane až ve středu, ale to už ji zřejmě nebudou mít. Ach jo :angry:
9. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se máš já mám dárky 2 a to jsou jen drobnosti to zas pak bude pálka :angry: :angry:
9. lis 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš už usnula ??????????
9. lis 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jako zítra je ten pruvod??????
nechrním ale malá joo..huráááá
9. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') ale měla bych už ráno v 7 budíček
9. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu spát ahojy dobrou:slight_smile:
už se nemužu dočkat pátka :grinning:
9. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsu do sprchy taky at tady nestraším sama :grinning:
9. lis 2009 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kamarádka malé dávala do lampionu taky blikáto na kolo a prrý je to uplně super to by mě teda nenapadlo.
Malá dnes vstávaala o půl sedné tak že by měla jit dřív spát tak že na průvod s blanku a martou dorazíme.
Já vezmu pc kolem osmé hodiny tam nikdo tak to zavřu a ráno se nemůžu dočíst tak příště vytrvám.
Jinak ohledně pátku já to neřeším některé znám osobně některé ne tak se poznáme.....nejde o nic....tak žádný strachy v pátek na viděnou se všemi.Těším snad se něco nepokazí známe jak je to s dětmi
10. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

vstávaly jsme ve čtvrt na 8.....beruška si nechala natřít prcinku,má to zarudlé ale asi ji to nebolí jako včera když si na to nechá chytnout.....
pujdu do lékarny akoupím imazol,zda mi ho prodají....

Beruška se ted vykadila na nočníček....sice bobeček jak od muchy ale jen to že si sedla a řekla kakám...paráda.....

jdeme se oblíkat a mrknu po svtele na kolo zda nemám..ale mela jsem..
10. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek