• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky :slight_smile:
Tak nám už je taky asi o něco líp, už se tolik nedáví hlenama, tak to asi znamená, že už se tolik neuvolňují a je to lepší :slight_smile:
K těm krémům - já jsem vloni mazala Michalku obyčejnou vazelínou z lékárny. Poradila mi to kožní, když jsem se jí ptala, který z těch krémů do zimního počasí je pro ni jako atopika vhodnej. Jinak si taky myslím, že když jsou ty krémy do zimního počasí, tak musí být dělaný tak, aby do toho zimního počasí fakt byly.
Jinak my jsme nevystrčily pořádně nos z bytu, chtěla bych, aby Míša do soboty byla v pořádku, to jedeme na ty hory ...
6. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosimvas neznate nejake www stranky kde se dobre a levne nakupuje na prcky obleceni?diky,,,
6. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

ted jsem se vrátila ,měla jsem tu moji mamku s tatkou,hlidali berušku od oběda a já šla vyřizovat veci na svatbu,je tu od včerejška otevřenej novej svatební salon v atriu,tak mám zaluvený šatečky,oznámka a kytky...tak jsem ráda....že to nejdůležitejší mám z krku....jak se říká...

malá chrochtá ale žádnej soplík..tak to zítra pořeším s mudr.,jinak je hodnoučká,a o.k,tak jsem moc ráda. V noci dvakrát pomrčela,ale nemusela jsem k ní vstávat,takže jen jednou na mlíčko,vzbudila se po 7 takže super noc..asi ji trápí ten zoubek když pomrčela chvílku...

Kočárek prodávám...chci nějaký jen lepší sportáček/golfky.....zatím nemám..až budu vedet že se fakt prodá,tak půjdu koupit,mám vybranej...paní se má do konce týdne ozvat,tak uvidíme...ale jinak jsem strašne moc spokojená s tím co mám....jen jsem to zkusila střelit,když se neprodá,tak si ho nechám.....když ho budu prodávat až po 2 mimču,tak na něm ztratím moc..tak to zkouším....

Kolči to se zpraví...uvidíš...jednou je o tak a po druhé tak...já moc dobře vím co toje ..stokrát vstát k malé....takže vím jak ti je..
6. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jaké golfky máš vybrané? Já koukám pomalu po větší autosedajdě, za chvíli se tam Jájouš nevejde. Marti já to nechápu, přes den je zlatej, usíná dopo a odpo předpisově a nebudí se. V noci je vzhůru každou chvilku. No snad se to spraví brzo.
6. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a denoušku oblečky nakupuju na www.mimibazar.cz a pak www.laclik.cz
6. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky nakupuju na MMB a pak taky u jedné holčiny u nás z diskuse, ta tam má ceny světový: www.bazarekpavoucek.cz
6. led 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak na pavouckovi jsem uz nakoupila a ted mrknu na laclik taky to neni vubec spatny......
a co tak nejake nove veci :wink:
6. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska Jája překvapuje, ještě nespí, to nechci vidět tu noc... :angry:
6. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, já moc nový věci nekupuju. Nemá to cenu ... za prvé z toho za chvíli vyroste a navíc to naše čuňče všechno zničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Teď jsem koupila pod stromek v CA dvě bodýčka za pár korun a jeden overálek plus ještě větší overálky v Tescu (taky za pár korun ... je to velikost 18-24M, což nám bude tak za půl roku :grinning:). A zateplený gatě v Hypernově. Ale ani jedno neměla od nás, tím jsem zaplácla dárky od příbuzných, co chtěli, abych jim pro ni něco koupila. Jinak bodyna a overálky většinou kupuje na těhto bazárkách nebo v sekáču, gatě a bundy vlastně taky, takže fakt jen máloco novýho. Většinou to dostane. V sekáčích mají krásný věci, tady v tom anglickým, co je jeden u parkoviště za Priorem a pobočku má na Svatoplukové. Teď jsem jí koupila v sekáči v Praze suprovou zimní bundičku (dokonce nexťáckou) za stopade. No má cenu kupovat nový věci, když to má na jednu sezonu? Nemá :grinning:
6. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak třeba se unaví tak, že v noci bude chrupkat pěkně.
Nezkoušelas vynechat jedno odpolední spaní? Třeba už si prodlužuje intervaly a tolik spát nepotřebuje ...
6. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo ale treba bodyna ja kupuju novy aby byli pekny a bez zmolku....no...vsak nebudu mit jen jedno dite :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se to da prodat tak je to jedno...
6. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu jenže on dopo spí od půl jedenácte do dvanácti většinou a to by pak až do večera nevydržel. Odpo spí od dvou do tří až půl čtvrté. A normálně chodil spávat mezi půl sedmou a sedmou, pr už byl unavenej. Tak nevím. Jinak teda stále nespí. Jsem teďka přečetla půl knížky říkadel, aby poslouchal a nebrečel, no a efekt žádnej :frowning2: Já fakt nevím, že by mu rostly ty zuby....
6. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiji jak píšeš..má par věcí nových a jinak nakupuju bud od maminek a po sekáčích,ty věci jsou jako nové.... a taky dostane dárečky oblečení...a máš pravdu všecko zničí a vydrží ji to chvilku.....kupuju i od kamošek po holčičkách,je to všecko next nebo cheerokee aje to jak nové všecko..vždyt ty mimča to mají jen chvilku..teda ta naše aspon....rostě jak z vody :grinning: :grinning:

Jé Oli tak jaksi se vám to pokazilo co?....no oni s námi umí cvičit...jestli to budeš mít jak u nás..tak těpic!!!naše spávala hezky,pak strašně a až začla chodit tak spinká fajn....tak si vyber!!!
A spává stále dvakrát....kolem té 11 usíná a spí hodku a půl,někdy hodku,ale id vě a pak odpo kolem té 3-4 usne takna 45 minu,někdy více,někdy meně....a tak nám to vyhovuje..KLEPU DO STOLU!!!!!! :grinning:

Zítra máme poradnu tak pak písnu....pa pa holky a mimouškum pusenky aby pěkně spinkali!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k nákupům - bodýčka kupuju Cherokee v Tescu, nebo v CA - nejsou drahá a jsou kvalitní. Ostatní oblečo buď nové od Cherokee, nebo pak různě na Mimibazaru. Myslím, že je zbytečné utratit za oblečení pro mimčo majlant. Třeba tchýně má pocit, že Jája má hodně a pěkný oblečený, a nevěří, že to není drahý a že je z Tesca většina. Takže tak. :slight_smile:
6. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jojo pokazilo :frowning2: , ale naštěstí už teda spí. Hurá. Tak jen aby spal aspoň do čtyř, pěti...
My jdem do poradny příští středu, tak jsem zvědavá kolik vyrostl cm.
Mimouškům taky pusinky. :wink:
6. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky , s tím spaním je to nějak horší a já myslela že to bude naopak :confounded: my blbě usínáme , jak jsem psala a budíme se kolem 1h na mlíčko, pak od 3 do 4 nespí, stojí a hraje si, nejde ho uspat, hladím ho, držím za packu /snažím se ho nevytahovat/ , pak po té 4 h rezignuji, tak dám prseno a usne :confounded: Mají různá období - prdoláčci a my to asi musíme zvládnout :grinning:

denoušku jak jsi psala o tom jak se prcek vyslíká - já měla záchvat :grinning:
6. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, na tom nezáleží, jestli jsou bodýčka nový nebo starší. Na nových se můžou udělat žmolky pod dvou praních taky a kolik mám starších, po jednom mimču a jsou krásný. No, jak říkám, tomu našemu prasátku to fakt stačí, co chvílu tam má nějakej flek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Oli, tak to fakt toho už moc nenaspí. Je fakt, že u nás je to kupodivu taky tak. Čím starší, tím je to s tím spaním lepší. Když byla malá, tak spala třeba 4x půl hodiny. To je úplně nanic. Než se člvoěk rozkoukal, aby něco udělal, byla vzhůru. Pak začala tak před rokem spávat dvě hodiny dopoledne a ještě si tak půl až třičtvrtě schupla odpoledne. Teď spí většinou jen jednou denně, přes poledne (dneska usnula třeba až ve čtvrt na dvě, ale spala necelou hodinku, bo sotva usla, tak nějací inteligenti okamžitě začali mlátit a vrtat do panelu :angry: :angry:), hodinku až dvě, někdy víc. Většinou tak tu hodinku a půl. Noc prospí celou už tak od toho roku taky, ale teď zrovna má takový blbý období (možná to souvisí s tím, jak je furt nemocná a taky možná zubiska, takový stoličky nám fakt daly zabrat), že se v noci vzbudí a chce k nám. Tak snad to taky bude brzo lepší
I vám přeju, ať se to co nejdřív upraví a Jaroušek s Martínkem chrupkají brzo líp :dizzy_face:
6. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ono to staci da se na bazarkach kupit fakt hodne peknych veci no...

dadli :grinning: :grinning: sem zvedava jak se vzbudi ze by uplne nahej :sweat_smile:

brou noc holky...
6. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko maminky a miminka,

Kolco to bude lepší.My to mámeod samého začátku na prd.Přes noc dobrý ale přes den to je hrůza.Jednou mu stačí jen odpo hoďka pak pomali tři po 14 dnech potřebuje Třikrát denně pomali po hodince a z toho hoďku dopo Hoďku odpo.No a už se stalo že přes den nespal vůbec.No a ta noc pak stála za to.Jak byl přetažený tak se budil.

Denoušku malej si taky svlíká kalhoty a ponožky i mimo postýlku ale plínku zatím ne :grinning:
7. led 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně Abiko..jak malá spí malo přes den,tak si myslím že noc bude super že nespala a je to ještě horší...
7. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak noc - no lepší než včera, ale děs. Usnul po deváté, kojo v jedenáct a ve tři a mezitím nevímkolikrát duduška, v šest se vzbudil, jíst nechtěl, kňoural, chtělo se mu spát, ale nešlo to, nakonec byly v plínce dva veliké bobky dvakrát po sobě během chvilky a v osm ještě usnul do devíti. Tak možná, ho bolelo bříško. Tož doufám, že to bude lepší už. Teďka krásně chrupe pod oknem. No ale to nic neznamená, pr přes den on spí pohodově.
Marti co poradna?
7. led 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi o spaní ani nemluvě.Včera vstávala ve 3 v noci a byla vyapaná do 5.30 jsem ji muchlala v peřinách a pak už jsme vstali v 8hod jak jsme přišli z obchodu tak usínala v kočáře tak jsem ji přenesla a svlíkla a spala do 10.00 h a pak už nespala až večer v 18.30 a to už byla uplně hotová a spala celou noc bez hnutí až do rána 6.30 takže no coment :wink: mi to máme taky divoký to spaní ale nic nenaděláme já sice dudlu ale na jednu stranu si to užívám ,protože už se to nebude opakovat (třetí neplánujem) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska budu odstájet stromeček protože Kájinka pořád d+ěla uklid v betlémě a hází ježíška po celém obíváku a vzhledem k tomu že máme betlém porcelánový tak mám strach aby nepřišel k úrazu :unamused:
Dneska vařím rajskou a plněné papriky to si dáme do nosu skusím dát májdu i Kájince doufám že se ji nec nestane(nějakej průjem) :unamused: :unamused:

tak pa pa
7. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to máš Kájinkoutaky krásný.
Malej rajskou miluje.No je omáčkovej.No není se čemu divit my jsme taky.Dnes udělám halušky a krůtí závitek se sýrem je to moc dobrý a smetanovýtak by to malýmu mohlo chutnat.Udělám to ze sojovéhomlíka ať tomůže i malej :wink:
7. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už jsme zpátky.to byly zase slzičky u očkování....4 hexa a v 15 měsísích je další očkování...na ty zarděnky,přiušnice atd...a bud si můžu připlatit šetrnější za 500 kč,dvě dávky a nebo je ta 4 kombinace a ta je 1600 kč jedna dávka...

Jinak vážíme 11,10 kg a máme 78 cm...přibrali jsme od 10 měsíce jen 800 gr,tak je vidět že jak má pohyb tak to nejde tak nahoru..

vodu mužeme z kohoutku a nepřevařovat....ale říkala že to moc ráda nevidí,že má radši když se dává ještě kojenecká..tak záleží na nás..že z kohoutku je moc tvrdá..sám kámen..

a pak jsem se ptala na ty mrazy jak s malou dlouho být venku...tak hlavně mazat obličej a do -5 muže být půl hodky venku-hodku..a jak je více tak nedoporučuje vůbec chodit ven....jen nezbytně..do obchodu atd..to je jasný ale žádný procházky...
7. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krásné míry. A čím ten obličejí teda mazat, spešl krémama do zimy? Nojo to očkování je trápení....
7. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Klárka je velká slečna :dizzy_face:
Já na ten obličej zase asi vytáhnu tu vazelínku z loňska, ta byla fajn :slight_smile:
Vodu já stále převařuju, kojeneckou nedávám asi od roku a něco, donedávna jsem dokonce převařovala v kastrolku, nechala jsem ji vřít dýl, teď tak měsíc dávám už normálně z konvice.
Pokud jde o to očkování, tak ten priorix (za těch pět set) není šetrnější, je to prý úplně stejný jak to očkování hrazený státem, jen marketingovej tah, aby farmaceutický firmy vytáhli z lidí prachy (mám z více zdrojů, dokonce i to kámoška konzultovala s mudrou v očkovacím centru v Brně a má na to stejnej názor) ... to já jen tak, abyste zbytečně nevyhazovali penízky :slight_smile:
Já jsem to nakonec vyřešila tím základním očkováním, neštovice nejsou smrtelná nemoc a kdyby je Míša nedostala třeba do deseti let, tak jí je nechám naočkovat zvlášť, pak už ten průběh je ten hnus, takže tak.
Čtvrtou hexu my dostaneme až teď v osmnácti měsících, je tam nějaký rozmezí a naše mudra to očkuje takto. Ještě taky by měla dostat třetí prevenar, asi jí to rozdělím, bojím se reakce, když dostane obě zaráz :confused:
7. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak my machrovali, jak jsem v poho a dnes nám začala téct nudle z nosu a trošku zvýšená teplota. ale je to asi tím, že Kika má slabší chřipku a je doma, tak to malej asi chytil, snad se to nijak nerozjede.

my jsme hodili na procházku í v těch mrazech /2h.dopo a 1 hod.odpo/ , já myslím,že do -10 je to v poho, nebo radši ne??
7. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo - to nejdůležitější - my CHODÍME :grinning: opica jedna, včera 2-3 krůčky, dnes přešel celou kuchyni, já se z něho picnu. on se chechtá, hrozná sranda :grinning: má z toho obrovskou radost a tváří se jak mistr světa :grinning: :grinning: :grinning: tohle jsou krásny okamžiky
7. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace k chození! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A pak že jsou kluci v tomhle pomalejší .... Míša začala chodit ve třinácti a půl měsících :grinning:
7. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak marti děkujeme za info o chození ven v mrazu a o vodě, já jsem myslela, že vám to očkování odloží, skrz tu rýmečku, ale asi už se jí Klárinka zdála v pohodě a tak říkáš, byl píchanec a slzičky, au, au :frowning2:
já jdu s Adámkem zítra , tak jsem zvědavá, ale bereme ještě ty kapečky pamycon a tak si myslím, že očkování nám odloží, však pak písnu

dadli tak Marťásek už si to tak špacíruje, to je tedy sranda, zase předběhl AĎU :grinning: :grinning: , tak hlavně opatrně a bez boulí, jé ty jsi to zakřikla, snad to bude dobrý a vyspinká se z té zvýšené teploty a budete i bez soplíku do rána!!!!! však písni, teď ve zprávách všude jen informují o té chřipkové epidemii, žádné chození mezi spousty lidí, ale stačí jeden prskanec a ........doufám, že ty naše mrňousky se nám podaří před tou chřipkou uchránit!!!!!!!

kristyan naše spinkání je taky jeden den líp, druhý hrůza, ale už jsem si zvykla,kolci zvládneš to i ty i když je to někdy dřina, dudlík, napít, dudlík, pláč a tak pořád dokola, ale zas bude líp a jak říká kristyan tohle k dětem patří

jinak já tady balím malému dárečky, zítra má ROK, tak bude oslava s dortem, svíčkou a balonkama, přijde babi s dědou a příští týden pak ještě jednou , neboť bráška jsou na horách a jejich Filípek má taky 16ledna ROK a tak bude znovu dort a dvojitá oslava, tak se těším na zítra, jak Adámkovi zapálíme první svíčku :slight_smile: :slight_smile:

dcera mu jako dáreček chce vzít štěnátko JACK RUSSELL TERIER, já ji to tu pořád rozmlouvám, že do paneláku ne a jak ji znám lítala bych s pejskem jen já, doufám, že bude mít rozum a opravdu ho nekoupí, né, že bych pejsky neměla ráda, ale pak když někam jedete na dovču a nemáte ho kam dát :frowning2:

jé denousku a co malý na pesánka, je krásný :slight_smile: :slight_smile:

přidávám fotečky z vánoc, kukněte, pa :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek