Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kolca
10. lis 2009
ahojky,
Marti imazol je bez předpisu.
Ty jo, super s kakáním, šikulka.

U nás je to teď ve fázi sabotáže, jak vyndám nočník tak zdrhá. Kde jsou ty časy, kdy se tam každé ráno vykakal 😢
kristyan
10. lis 2009
ahojky tak mám obavy že na srazík nejdu mám komplex dneska do rána OPAR ]-( :-S 😕 to je jak nachvál .Táta mi dneska koupí v lékárně něco na opary a tak snad :-| to zaženu.

Mi vstávali v 7 a Kája ke teda protivná jak vřed na p.... ]-( od rána jen fnuká a chce se chodat (chovat) =-) to zas bude den
kolca
10. lis 2009
Romi tak tu byla sestřenka, tak lístek předám. Akorát teda blázínek donesla Jajdovi ještě banán, přesnídávku a sušenky. To se jí to moc nevyplatí ten lístek =-)
kolca
10. lis 2009
Jinak u nás dnes vstávání v půl osmé, v pět mlíko a jinak chrupal celou noc, tak si aspoň vyžehlil to usínání.
evik26
10. lis 2009
ahoj holky malej šel spat až opul devate v 1 se zbudil na mličko a pak spinkal do pul sedmé včera jsme si manžílkem udělali krasnej večer víno svíčky a tak 😉 .kristy neměj žadny komplexy mi se stebou líbad nebudem 😉 🙂 😃 a uvidíš do patku to budeš mít zahojeny už se na vas na všechny moc těším protože moc maminek z prostějova neznam tak poznam 🙂 😉 😃 jo kristy ja kdybych měla kompexi třeba zmé vahy tak už nikdy nevylezu ven a 100kg je 100kg 🙂 😉 😃
jonuska
10. lis 2009
dobré ráno
tak Honzik fakt marodi..má teploty takže nešel ani do školky.hruuuuza už se od rána pořád hádají... ]-(
Oli...takže si ro to byla bezva..no jo když dojede taky dotáhne děckám kopu věcí 😃 to je jarča
jj ty blikátka v tom lampionu vypadají moc dobře 😉
a kdy to teda je???????
jonuska
10. lis 2009
ivi...opar zaženeš..jak píše Evik líbat tě nebudem 😃
mě se zase jak naschvál dělaj pupínky na xichtu.... :-S :-S :-S
martinataylor
10. lis 2009
tak jsme zpátky..imazol mám i nutrolin jsem koupila na to její kakání a už řádí v pokojíku.....to bude vypadat.....

jonuško je to dnes od 16:45 u cipíska na sídlišti svobody...potkala jsem se s laurito a taky přijde.... 😉 to nás bude...

Dáši tak nic jsem tady u nás nesehnala...takže mužeš nám koupit ty tyčky....ješte se domluvím z Oli jestli přece jen pojede.... |-|
martinataylor
10. lis 2009
Kristy opar nám nevadí.....mi ted známe....opar nás nerozhodí a pupínku mám taky plno 😃 😃 tak to neřešte..
jonuska
10. lis 2009
jj tak já pujdu taky..asi jen s tomikem🙂takže v pul tam budeme🙂
monynka
10. lis 2009
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla.. :-N
Krysty, jé opar, to ti nezávidím. Já je mívám skoro každý měsíc ]-(
Taky se chystáme na průvod, snad seženem lampion. Ale ještě Vás neznám, vezmete nás sebou? :-N
jonuska
10. lis 2009
hpky a kam se pujde???nemám nic pro zvířátka.. :-|
kolca
10. lis 2009
Romi nevím kam se půjde, pro zvířata taky nic nemáme 😞 kaštany nám taťka vyhodil 😞
kolca
10. lis 2009
monynko teda ty nás zanedbáváš, jasné, bereme 😉
jonuska
10. lis 2009
Oli a pujdeš taky?
já pudu fakt asi jen s tomikem at mužem jet autobusem..malá si zase sahala dneska na ouško..nechci riskovat pak mi omarodí všeci a mám po pátku :-S
kolca
10. lis 2009
Romi jojo půjdu, Marťa a Dadli taky
kolca
10. lis 2009
A snad i Verdík
jonuska
10. lis 2009
laurito taky že?prosím prosím lauroito pujčila by si mi tu knihu o spaní??v pátek vrátím..... 😉
kristyan
10. lis 2009
tak táta dovezl mastičku ana opar a mažu a mažu jenže já z toho oparu mám ret jak havajskej domovník 😃 😃 :-N napuchlej že ho mám jednou tak velkej
evik26
10. lis 2009
holky taky bych šla na pruvod ale Zdeneček je ještě moc malej a kolem šeste kouupem šak se sváma uvidím v patek jo a v tom hobitu je to nahoře nebo dole ja tam na posledy byla před 4roky
jonuska
10. lis 2009
evi Daška psala že je to nahoře po schodech v galerce to bude asi ta místnost na konci...
ceha
10. lis 2009
Marti psala jsem ti na mail
Já a Blanka jdeme na průvod taky blikačku jsem našla tak koupim ve meste jen lampion
monynka
10. lis 2009
Tak lampion máme, ale tyčku neměli. Budu muset něco vymyslet. Prý se prodává tyčka i s žárovičkou, aby se tam nemusely dávat svíčky.
S tou blikačkou na kolo je to dobrý nápad 😉
evik26
10. lis 2009
diky januško ted jdu vařit manža chce palačinky a to jsem o dedneška chtěla držed dietu 😉 🙂 😃 x-) tak to necham od soboty ale ještě nevím od které 😃 😃 😃
laurito
10. lis 2009
Ahoj holky, na lampioňák se budem snažit dorazit. Romči vezmu knížku(MUSÍM SI NAPSAT DO DEBILNÍČKA) 😉 😕
Včera byl moc pěkně strávenépoledne u Zuzky, kafíčko moc chutnalo a Ondášek se na nás stále smál 😃

Lampiony jsme taky zháněli, ale došli jsme jen k Bille a měli tam. Sice né na baterky ale to se pošéfuje
jonuska
10. lis 2009
😞 jo takže já asi nejdu...tomík má nějak divnej škaredej prujem :-|
laurito
10. lis 2009
KRYSTIAN takže DORTY má za 1 kg - 200 Kč, a CUKROVÍ záleží na druhuod 3 Kč - 5 Kč
😉 🙂
laurito
10. lis 2009
to cukroví za kus, já zapoměla :-S
evik26
10. lis 2009
januško to je hrozny mi zas mame opačnej problem nekakame skus mu dat smektu sestřenka mi říkala že to vždy pomuže
evik26
10. lis 2009
laurito co dělaš zítra nepujdem na prochazku ja dnes nemužu přijede mama tak sním pujde asi ona tak si chvíli dachnu 😃 ikdyš tam mám koš pradla tak asi budu žehlit 😞