• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky,
Marti imazol je bez předpisu.
Ty jo, super s kakáním, šikulka.

U nás je to teď ve fázi sabotáže, jak vyndám nočník tak zdrhá. Kde jsou ty časy, kdy se tam každé ráno vykakal :cry:
10. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mám obavy že na srazík nejdu mám komplex dneska do rána OPAR :angry: :confounded: :fearful: to je jak nachvál .Táta mi dneska koupí v lékárně něco na opary a tak snad :unamused: to zaženu.

Mi vstávali v 7 a Kája ke teda protivná jak vřed na p.... :angry: od rána jen fnuká a chce se chodat (chovat) :confused: to zas bude den
10. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak tu byla sestřenka, tak lístek předám. Akorát teda blázínek donesla Jajdovi ještě banán, přesnídávku a sušenky. To se jí to moc nevyplatí ten lístek :confused:
10. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás dnes vstávání v půl osmé, v pět mlíko a jinak chrupal celou noc, tak si aspoň vyžehlil to usínání.
10. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky malej šel spat až opul devate v 1 se zbudil na mličko a pak spinkal do pul sedmé včera jsme si manžílkem udělali krasnej večer víno svíčky a tak :wink: .kristy neměj žadny komplexy mi se stebou líbad nebudem :wink: :slight_smile: :grinning: a uvidíš do patku to budeš mít zahojeny už se na vas na všechny moc těším protože moc maminek z prostějova neznam tak poznam :slight_smile: :wink: :grinning: jo kristy ja kdybych měla kompexi třeba zmé vahy tak už nikdy nevylezu ven a 100kg je 100kg :slight_smile: :wink: :grinning:
10. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak Honzik fakt marodi..má teploty takže nešel ani do školky.hruuuuza už se od rána pořád hádají... :angry:
Oli...takže si ro to byla bezva..no jo když dojede taky dotáhne děckám kopu věcí :grinning: to je jarča
jj ty blikátka v tom lampionu vypadají moc dobře :wink:
a kdy to teda je???????
10. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi...opar zaženeš..jak píše Evik líbat tě nebudem :grinning:
mě se zase jak naschvál dělaj pupínky na xichtu.... :confounded: :confounded: :confounded:
10. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky..imazol mám i nutrolin jsem koupila na to její kakání a už řádí v pokojíku.....to bude vypadat.....

jonuško je to dnes od 16:45 u cipíska na sídlišti svobody...potkala jsem se s laurito a taky přijde.... :wink: to nás bude...

Dáši tak nic jsem tady u nás nesehnala...takže mužeš nám koupit ty tyčky....ješte se domluvím z Oli jestli přece jen pojede.... :pensive:
10. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy opar nám nevadí.....mi ted známe....opar nás nerozhodí a pupínku mám taky plno :grinning: :grinning: tak to neřešte..
10. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak já pujdu taky..asi jen s tomikem:slight_smile:takže v pul tam budeme:slight_smile:
10. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla.. :sweat_smile:
Krysty, jé opar, to ti nezávidím. Já je mívám skoro každý měsíc :angry:
Taky se chystáme na průvod, snad seženem lampion. Ale ještě Vás neznám, vezmete nás sebou? :sweat_smile:
10. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpky a kam se pujde???nemám nic pro zvířátka.. :unamused:
10. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nevím kam se půjde, pro zvířata taky nic nemáme :frowning2: kaštany nám taťka vyhodil :frowning2:
10. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
monynko teda ty nás zanedbáváš, jasné, bereme :wink:
10. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a pujdeš taky?
já pudu fakt asi jen s tomikem at mužem jet autobusem..malá si zase sahala dneska na ouško..nechci riskovat pak mi omarodí všeci a mám po pátku :confounded:
10. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jojo půjdu, Marťa a Dadli taky
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A snad i Verdík
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito taky že?prosím prosím lauroito pujčila by si mi tu knihu o spaní??v pátek vrátím..... :wink:
10. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak táta dovezl mastičku ana opar a mažu a mažu jenže já z toho oparu mám ret jak havajskej domovník :grinning: :grinning: :sweat_smile: napuchlej že ho mám jednou tak velkej
10. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky bych šla na pruvod ale Zdeneček je ještě moc malej a kolem šeste kouupem šak se sváma uvidím v patek jo a v tom hobitu je to nahoře nebo dole ja tam na posledy byla před 4roky
10. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi Daška psala že je to nahoře po schodech v galerce to bude asi ta místnost na konci...
10. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti psala jsem ti na mail
Já a Blanka jdeme na průvod taky blikačku jsem našla tak koupim ve meste jen lampion
10. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lampion máme, ale tyčku neměli. Budu muset něco vymyslet. Prý se prodává tyčka i s žárovičkou, aby se tam nemusely dávat svíčky.
S tou blikačkou na kolo je to dobrý nápad :wink:
10. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky januško ted jdu vařit manža chce palačinky a to jsem o dedneška chtěla držed dietu :wink: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: tak to necham od soboty ale ještě nevím od které :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na lampioňák se budem snažit dorazit. Romči vezmu knížku(MUSÍM SI NAPSAT DO DEBILNÍČKA) :wink: :fearful:
Včera byl moc pěkně strávenépoledne u Zuzky, kafíčko moc chutnalo a Ondášek se na nás stále smál :grinning:

Lampiony jsme taky zháněli, ale došli jsme jen k Bille a měli tam. Sice né na baterky ale to se pošéfuje
10. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: jo takže já asi nejdu...tomík má nějak divnej škaredej prujem :unamused:
10. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRYSTIAN takže DORTY má za 1 kg - 200 Kč, a CUKROVÍ záleží na druhuod 3 Kč - 5 Kč
:wink: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to cukroví za kus, já zapoměla :confounded:
10. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
januško to je hrozny mi zas mame opačnej problem nekakame skus mu dat smektu sestřenka mi říkala že to vždy pomuže
10. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito co dělaš zítra nepujdem na prochazku ja dnes nemužu přijede mama tak sním pujde asi ona tak si chvíli dachnu :grinning: ikdyš tam mám koš pradla tak asi budu žehlit :frowning2:
10. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek