• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Eviku, nevím o ničem. můžete se pro nás zítra stavit :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku tak to se teda máš, já ukecávám mamču a nechce se jí vylézt z baráku.
10. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě se stavíme pa
10. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak já koupila ty tyčky na lampion s žárovičkou i pro martu a kolču, i baterky jsem vám vzala, jen jsem si já nekoupila lampion,pač mám někde doma a samozřejmě ho¨nemůžu najít. do prd. už asi nebudou mít, je to vybrakované. ty tyčky měly taky poslední , prý dnes prodaly tak 60ks. májí v prioru ty dřevěné.

potkala jsem se dnes na městě s renčouasarinkou, tak taky přijde na lampionák :wink:

verdik se neozvala, pisnu ji.
10. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek
tak už to začíná :frowning2: :frowning2: Kristy snad se to do pátku zlepší mastičku máš tak maž a maž.Dobrá je na opar tinktura z konopí sice to smrdí ale zabírá to.Je to spíš takovej olejíček.
Anet spí R v pr.... a Ela chce jít na PC takže zase nic :frowning2: :frowning2: tak večer pá
10. lis 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan, ani ze srandy :grinning: :grinning: :grinning: a už vůbec ne , kvůli oparu. holky ne, že některá nepřijdete kvůli kravině. omlouvá se jen hrooozně moc nemocné dítě, tzn. s horečkou nad 39

monynko, přijdeš na sraz?? tak potřebuji znát tvé křestní jméno. díky
10. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, jestli mi nekrachne hlídání přijdu ráda. Ale vůbec nevím kde to je. A jsem Monika :grinning:
V kolik budete u Cipíska? Snad některou z vás poznám :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvělí, začíná kapat :angry:
10. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no černo tam je, nestraš !!! zrovna jsem vyslala dceru pro lampion
10. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna nestrašte s deštěm :cry:
Monynko a koukej se k nám hlásit ju, bo já tě nepoznám :wink:
10. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vidím to bledě, tady prší :frowning2:
Jestli někoho poznám, budu se hlásit :wink:
10. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak verdik nejde, že je hnus

no fakt, leje jako pr..... to je v prdeli
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj holky,

co to počasí???????? U nás leje, čtu, že v PV taky, tak to je fakt pech :frowning2: :frowning2:

Třeba ještě přestane. Pokud nebude pršet, tak rozhodně přijdeme!!! Budu stejně u mamky a to je kousek od Cipíska :grinning:

Marťo v kolik vycházíš? Žebychom šly spolu?
10. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady leje jak z konve fakt hruza...myslela jsem že nakonec dojdem ale to se nedá :confused:
10. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, nějak se nedostavam na net, malá mě dosti zaměstnává a navíc jsem už začala na 2 hodiny denně chodit i do práce, takže toho mám víc než dost :slight_smile:
Dnes se nedostavím, protože malá spinká a tak já jdu lehnout k ní. Myslím si, že to chápete. :wink:

Bohužel nemůžu ani v pátek, protože manža musí do práce a tak mi nemá kdo hlídat :frowning2: Včera už jsem to obrečela, ale co nadělám. Doufám, že srazík bez dětí se bude opakovat častěji než 2x za rok a tak si dám s váma toho "panáka" příště.

No mám teď dny blbce, malá špatně spí, je nachlazená, já nevím kam dřív skočit a navíc se začínám hádat s manželem, klasika, když se nedaří tak se nedaří. Ale věřím, že to brzo přejde a zase bude dobře.

Omlouvám se, ale nedočitám, fakt nestiham. A jestli mi ještě někdo řekne, že mateřká dovolená musí být super tak mu šlápnu na obličej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith..to je škoda ale že nedojdeš..fakt to nějak mnejde??hele mám 3 a už to mám zařízený? :grinning:
a myslímže bysme mohli udělat třeba velikonoční srazík potom :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah ale vždyť přece je super ne?? Já si ji teda užívám, ikdyž někdy jsem taky na nerva :grinning:

A to stíhám kreslit portréty, dokonce i vyučuju kreslení a podnikám z domu v oboru wellness. Jen se to musí vše umět zkloubit a nebrat vše moc vážně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je pravda, že mi mamka tak 1x týdně hlídá Sárinku, ale stejně je mi vždy po ní smutno.. :frowning2:

Neboj, vše bude dobrý, hádky dobře pročistí vzduch a atmosféru a zase bude ok, znám to!! Já si panáka stejně nedám, ikdyž už nekojím, ale zase budu autem. Takže nic :grinning:

Tak teda to počasí je jak naschvál.. asi z toho nic nebude uááááááá :frowning2: :frowning2:
10. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já ten lampioňák vzdávám v tom lijáku :frowning2: :frowning2:
10. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk ytak co?? ani lerk neklapne třeb od 16 hodin?
lampionák je pasé..krucíííííííí tak jsem se těšila
10. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se těšila chjo :frowning2:
10. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - kdyby byla Editka o trošku starší tak neváhám a dám ji k našim, ale teď ještě nechtějí. Ale na Velikonoce už bude mít půl roku!!!

Mateřská dovolená - je super když je manžel doma a jsme taková krásná veselá rodinka :wink: Teda když na sebe zrovna neštěkáme kvůli blbostem, ale tomu už se budu snažit vyhnout. :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit tak to na velikonoce bude veliký!! :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
renči a ty pujdšeš?????na srazik?
kolik že nás bude??
10. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska jsme byli u mudr. na poradně a očkování. Můžu vás poprosit o názor? Našeho malýho všechny znáte, že jo...tak za poslední měsíc a něco přibral 180 g a doktorka říká, že je to málo a že mám začít přikrmovat mrkvičkou a večer kaší. Mně se do toho ale moc nechce, obzvlášť s tím ekzémem. Myslíte si, že je to fakt málo a nebo mám ještě vydržet? Teď mu bylo 5 měsíců...díky moc
Abych něco nepokazila...
10. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško jj v pátek jdu!! Bude nás asi 20??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuziku začala bych tou mrkvičkou, na kašičku bych asi ještě nespěchala... záleží jak ti v noci spinká, jestli dobře, tak mu to asi stačí, ale jestli se fakt hodně budí, tak zkus kašičku dát. Dají se koupit různé protialergické a nevím jaké ještě....
A z mrkvičky si mysím, že se ti neosype, ta je v pohodě :wink: Já začala přikrmovat v půl roku, ale to jsem přes den kojila každou hodinu a v noci každé 2. To bylo hrozný, už měla hlad.
10. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mně se nezdá že by Ondrášek nějak potřeboval příkrm.Vypadá dobře ale jestli ti mudra řekla že přibral málo tak to zkus s tou mrkvičkou jak píše Renča.Není se čeho bát :slight_smile: A kolik teď váží ?
10. lis 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi...nee příkrm až po 6m..kor když kojíš...a není to málo ted už se tak přuíbýrat nebude..kolik by měl podle tvé dr.v roce mít?20kilo??? :grinning: :grinning: :grinning: nebuj
nepláče hladem ne
jéé 20...užse těším
10. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, já osobně bych počkala, a Ondrášek není žádná žoužvička, aby sis dělala starosti.

ten lampion. mě se.... Martinek chodí po bytě se svítící tyčkou bez lampionu, za chvíli bude po světýlku ,jak to tady tak vidím.

editko, tak to mě mrzí, že nepřijdeš, že máte hádky, že je toho¨hodně, ale neboj, to přejde, jsou to taková období. My jsme taky měli krizi, najednou jsem nic nestíhala, hádky, připadala jsem si tlustá. ošklivá, atd. jsou to taky takový ty depky po porodní. chce to fakt moc neřešit

no tak mi už máme po světýlku :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže nám to moc dlouho nevydrželo. chjo
10. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti doktoři jsou jak blbý :frowning2: :frowning2: oni jedou asi podle nějakých tabulek.A všude se píše že do 6 m výhradně kojit.Tak si pak vyber :angry: :angry:
10. lis 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude nás asi 17 kousků - v ten pátek
10. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek