• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky pořád kolem malé chodím a čumím ji na uši. :slight_smile: Si připadám jak švihlá. :grinning: S těma naušničkama je úplně jiná.
11. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu, tak my jsme dvojnásobek porodní váhy překročili už dááávno. Na tříměsíční kontrole měl malej 6960 g. Porodní váha byla 3500 g :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu..to jsi jako já..taky jsem pořád obhlížela a fotila :grinning: to u kluku nwšlo no
my taky...v pul roce dvojnásobek :grinning:
11. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, vy jste fakt velicí. To nechápu co mudra řeší. A kam chodíš?
11. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je možný že je malej ondrášek velikej a potřebje už nějaký jiný živiny pro tělíčko..je totiýž velikej kus chlapa...taky je fakt žeco dr.to jinej názer
11. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean chodíš moc pozdě na konika :grinning: ráda bych zplkla
kalean..vaše fenka ještě kojí??nebo mohla by ještě,??
11. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu, chodím k Mikuláškové...řekla bych, že je dobrá. Tak nevím...prý kdo se na něj jen tak podívá by řekl, že je tlušťoučkej, ale když doteď tak krásně přibíral a teď tak málo tak mám prý začít.
11. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja jsem kojila chvíli a ted je jen na nutrilonu za chvili začnem z příkrmama ale jen z pozvolna.nutrilon muže byt otevřeny jen měsic kdyš je dyl tak se to nedoporučuje pít Holky co je to ten rustoví spurt?Babu kam chodíš na ty masaže?
11. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari my byly píchat uši na sídlišti svobody dělá to tam p. dr Bátková a jsem spokojená stejnej postup fixou tečku a pak pistol a bylo já to obrečela jako jediná maminka a šlo se domů
11. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí mě ničí, v tom dešti se mi nechce ven. Editku jsem zabalila do fusaku a strčila jsem ji v koši na balkon, zatím jen 3x zamrančela, musela jsem ji trošku povozit, ale jinak spinká stejně jak v kočárku. Ale raději snesu kočár po neteři (musím ho vydrhnout) a budu ji na balkon dávat v něm. To ji můžu i s klidem vozit.
Já sedím vedle ní s horkým čajem (raději bych si dala svařák :slight_smile:) a myslím si, že oběma je nám fajn.
Ale prochajda je lepší.
11. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
takym jsem byla u dr.batkové..má taky 3děti tak jsme ještě splkli :grinning:
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám nastřelili naušničky u naší obvodní dr a taky fixa apak nastřelení.Vyhnala nás za dveře takže uf jsem se nemusela dívat :unamused:

Vařím kuře na paprice,těstoviny a rajskou polívku z jáhlemi :wink:
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme kovářskou kotletu ale jak si mě nový recept neuchvátil ale sníst se to musí :slight_smile: a Nellinka má pangacia (nevím jeslti to píšu dobře) s bramborem
11. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dnes zbytky od včerejška - kuřecí prsa zapečená se smetanou a sýrem. Je to úžasná mňamka, obědvala jsem už teď, protože jsem nemohla dýl vydržel :grinning:
Za chvilku dorazí tchýně s tchánem mrknout na Editku tak já jdu trochu pouklízet :wink:
11. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes budu dělat květak z bramborem jo a holky co je to ten rustoví spurt?už jsem se sice ptala ale nikdo neodpověděl :frowning2: jsem zvědavá :wink:
11. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no já nemám jindy čas :frowning2: :frowning2: :frowning2: a když jo tak se to s Anet nedá a jak příjde Ela ze školy tak jde automaticky na počál :angry:
Jonuš ne už nekojí nemá koho :grinning: :grinning: a asi by se už nerozkojila už má ty střiky zatáhlý.A proč?máš nějaký nedonošený štěnátka??????????? :wink:
já mám uvařeno ze včerejška znojemskou akorát jsem uvařila brambory :wink:
odpo jedeme do PV Ela půjde na výtvarku a my zatím nakoupíme protože chodit po městě teda určitě nebudeme :frowning2: :frowning2:
Všechno nej nej Martinkovi k svátku a hodně dárků :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marínkovi vše nejlepší halvně lásku a dárečky :wink:

Kaelan mi jdeme utrácet zítra do PV .A před chvilkou přišla tátovi smska že je výplata na kontě i matřská i když teda jen 3800,- :unamused:
11. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně mateřská chodí až tak 15 musím mrknou jestli už to tam taky mám :wink: a ty jsi doma na 4 roky???????mě to ted taky mrzí že jsem si to dala jen na 3 ale ty prachy to je almužna :angry: :angry: :angry:
11. lis 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli přijede Ela ze školy a tipuju že půjde určitě bez deštníku a bude mokrá jak myš :angry:
11. lis 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..právě jedna holčina hledla včera na dámě kojící fenu..ale nevím jestli už není pzdě:(
11. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jde a deštník má no to musím někam zapsat :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsme si nemohla vybrat jak budu dlouho doma páč jsem šla z jedné mateřské na další a nechodila jsme mezi tím do práce.Já by si stejně vybrala na 4 roky páš z práci je to ho... a u nás už vůbec.Manže děla nepřetržitý provoz tak by jsme ani nezkoubili děti hlídání.Babičky : moje mamka je mladá a do důchodu daleko a bydlí v Čelechvicích.druhá babi je (nenahraditelná v OP) takže je sice v důchodě ,ale chodí do práce a je z PV .tak nemám prostě nikoho po ruce abych to mohla zkolubit.Do Pv měsíčně projedu 1500 takže i práce by musela stát za to a takže zatím budu doma a pak se pokusíme to zkloubit.Ale už jsme přemýšlela že půjdu na brig.před vánocema taky u je cukrářství asi 4km ,ale manža je pořád v práci a tak zase je problém co děti.
11. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš u Dedka na Kandii????????
11. lis 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj znáš ho
11. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si tam bereme na vánoce bombičky a pař.rohlíčky :wink: má to moc dobrý ale jinak pečeme všechno samy s máti ale bombičky teda neumíme :grinning:
11. lis 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jdeme se chystat jěště musím vzbudit R to zas bude na dlouho :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

tak jsme doma ze školky. Venku furt prší, hnus..
Evi růstový spurt je - že dítko zrovna roste, nebo rychleji roste a nestačí mu mlíčko doporučuje se vydržet, pr dítko jak tahá z prsa, tak se mlíčka udělá nakonec tolik kolik potřebuje. Snad jsem to popsala dobře.

Martínkovi taky vše nejepší k svátečku.

Zuzi kolik že přibral teďka a za jak dlouho? nechce se mi to hledat zpětně :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco moc díky
11. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak Jajda na třech měs. 6100 gr, na 4 měs. přibral o 310 gr na 5 měs přibral o 320 gr. na 6 měs. 390 gr - předtím přibíral kilo za měsíc. A porodní váha 3700 - a v 6. měs mu do dvojnásobku chybělo 280 gr a dr. neměla problém. Tak to fakt nechápu, proč tě do toho nutí.
11. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, malej přibral za měsíc a kousek 180 g...mně se to nezdálo teda málo, ale asi jo. Ale zase když předtím přibral tolik, tak teď třeba přibere míň a za měsíc zase víc...špatně nevypadá, tak co
11. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek