Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
babu07
11. lis 2009
Holky pořád kolem malé chodím a čumím ji na uši. 🙂 Si připadám jak švihlá. 😃 S těma naušničkama je úplně jiná.
zuzik28
11. lis 2009
Babu, tak my jsme dvojnásobek porodní váhy překročili už dááávno. Na tříměsíční kontrole měl malej 6960 g. Porodní váha byla 3500 g 😃 😃 😃
jonuska
11. lis 2009
babu..to jsi jako já..taky jsem pořád obhlížela a fotila 😃 to u kluku nwšlo no
my taky...v pul roce dvojnásobek 😃
babu07
11. lis 2009
Zuzi, vy jste fakt velicí. To nechápu co mudra řeší. A kam chodíš?
jonuska
11. lis 2009
je možný že je malej ondrášek velikej a potřebje už nějaký jiný živiny pro tělíčko..je totiýž velikej kus chlapa...taky je fakt žeco dr.to jinej názer
jonuska
11. lis 2009
kalean chodíš moc pozdě na konika 😃 ráda bych zplkla
kalean..vaše fenka ještě kojí??nebo mohla by ještě,??
zuzik28
11. lis 2009
Babu, chodím k Mikuláškové...řekla bych, že je dobrá. Tak nevím...prý kdo se na něj jen tak podívá by řekl, že je tlušťoučkej, ale když doteď tak krásně přibíral a teď tak málo tak mám prý začít.
evik26
11. lis 2009
ahoj holky ja jsem kojila chvíli a ted je jen na nutrilonu za chvili začnem z příkrmama ale jen z pozvolna.nutrilon muže byt otevřeny jen měsic kdyš je dyl tak se to nedoporučuje pít Holky co je to ten rustoví spurt?Babu kam chodíš na ty masaže?
ceha
11. lis 2009
Dari my byly píchat uši na sídlišti svobody dělá to tam p. dr Bátková a jsem spokojená stejnej postup fixou tečku a pak pistol a bylo já to obrečela jako jediná maminka a šlo se domů
editah222
11. lis 2009
To počasí mě ničí, v tom dešti se mi nechce ven. Editku jsem zabalila do fusaku a strčila jsem ji v koši na balkon, zatím jen 3x zamrančela, musela jsem ji trošku povozit, ale jinak spinká stejně jak v kočárku. Ale raději snesu kočár po neteři (musím ho vydrhnout) a budu ji na balkon dávat v něm. To ji můžu i s klidem vozit.
Já sedím vedle ní s horkým čajem (raději bych si dala svařák 🙂) a myslím si, že oběma je nám fajn.
Ale prochajda je lepší.
jonuska
11. lis 2009
takym jsem byla u dr.batkové..má taky 3děti tak jsme ještě splkli 😃
kristyan
11. lis 2009
no nám nastřelili naušničky u naší obvodní dr a taky fixa apak nastřelení.Vyhnala nás za dveře takže uf jsem se nemusela dívat :-|

Vařím kuře na paprice,těstoviny a rajskou polívku z jáhlemi 😉
ceha
11. lis 2009
tak mi máme kovářskou kotletu ale jak si mě nový recept neuchvátil ale sníst se to musí 🙂 a Nellinka má pangacia (nevím jeslti to píšu dobře) s bramborem
editah222
11. lis 2009
Já mám dnes zbytky od včerejška - kuřecí prsa zapečená se smetanou a sýrem. Je to úžasná mňamka, obědvala jsem už teď, protože jsem nemohla dýl vydržel 😃
Za chvilku dorazí tchýně s tchánem mrknout na Editku tak já jdu trochu pouklízet 😉
evik26
11. lis 2009
ja dnes budu dělat květak z bramborem jo a holky co je to ten rustoví spurt?už jsem se sice ptala ale nikdo neodpověděl 😞 jsem zvědavá 😉
kaelan
11. lis 2009
Ahojky no já nemám jindy čas 😞 😞 😞 a když jo tak se to s Anet nedá a jak příjde Ela ze školy tak jde automaticky na počál ]-(
Jonuš ne už nekojí nemá koho 😃 😃 a asi by se už nerozkojila už má ty střiky zatáhlý.A proč?máš nějaký nedonošený štěnátka??????????? 😉
já mám uvařeno ze včerejška znojemskou akorát jsem uvařila brambory 😉
odpo jedeme do PV Ela půjde na výtvarku a my zatím nakoupíme protože chodit po městě teda určitě nebudeme 😞 😞
Všechno nej nej Martinkovi k svátku a hodně dárků 😃 😃
kristyan
11. lis 2009
Marínkovi vše nejlepší halvně lásku a dárečky 😉

Kaelan mi jdeme utrácet zítra do PV .A před chvilkou přišla tátovi smska že je výplata na kontě i matřská i když teda jen 3800,- :-|
kaelan
11. lis 2009
mně mateřská chodí až tak 15 musím mrknou jestli už to tam taky mám 😉 a ty jsi doma na 4 roky???????mě to ted taky mrzí že jsem si to dala jen na 3 ale ty prachy to je almužna ]-( ]-( ]-(
kaelan
11. lis 2009
za chvíli přijede Ela ze školy a tipuju že půjde určitě bez deštníku a bude mokrá jak myš ]-(
jonuska
11. lis 2009
kalean..právě jedna holčina hledla včera na dámě kojící fenu..ale nevím jestli už není pzdě😞
kaelan
11. lis 2009
tak už jde a deštník má no to musím někam zapsat 😃 😃 😃
kristyan
11. lis 2009
já jsme si nemohla vybrat jak budu dlouho doma páč jsem šla z jedné mateřské na další a nechodila jsme mezi tím do práce.Já by si stejně vybrala na 4 roky páš z práci je to ho... a u nás už vůbec.Manže děla nepřetržitý provoz tak by jsme ani nezkoubili děti hlídání.Babičky : moje mamka je mladá a do důchodu daleko a bydlí v Čelechvicích.druhá babi je (nenahraditelná v OP) takže je sice v důchodě ,ale chodí do práce a je z PV .tak nemám prostě nikoho po ruce abych to mohla zkolubit.Do Pv měsíčně projedu 1500 takže i práce by musela stát za to a takže zatím budu doma a pak se pokusíme to zkloubit.Ale už jsme přemýšlela že půjdu na brig.před vánocema taky u je cukrářství asi 4km ,ale manža je pořád v práci a tak zase je problém co děti.
kaelan
11. lis 2009
myslíš u Dedka na Kandii????????
kristyan
11. lis 2009
jj znáš ho
kaelan
11. lis 2009
my si tam bereme na vánoce bombičky a pař.rohlíčky 😉 má to moc dobrý ale jinak pečeme všechno samy s máti ale bombičky teda neumíme 😃
kaelan
11. lis 2009
nic jdeme se chystat jěště musím vzbudit R to zas bude na dlouho 😃 😃
kolca
11. lis 2009
kuk,

tak jsme doma ze školky. Venku furt prší, hnus..
Evi růstový spurt je - že dítko zrovna roste, nebo rychleji roste a nestačí mu mlíčko doporučuje se vydržet, pr dítko jak tahá z prsa, tak se mlíčka udělá nakonec tolik kolik potřebuje. Snad jsem to popsala dobře.

Martínkovi taky vše nejepší k svátečku.

Zuzi kolik že přibral teďka a za jak dlouho? nechce se mi to hledat zpětně :-N
evik26
11. lis 2009
kolco moc díky
kolca
11. lis 2009
Zuzi tak Jajda na třech měs. 6100 gr, na 4 měs. přibral o 310 gr na 5 měs přibral o 320 gr. na 6 měs. 390 gr - předtím přibíral kilo za měsíc. A porodní váha 3700 - a v 6. měs mu do dvojnásobku chybělo 280 gr a dr. neměla problém. Tak to fakt nechápu, proč tě do toho nutí.
zuzik28
11. lis 2009
Oli, malej přibral za měsíc a kousek 180 g...mně se to nezdálo teda málo, ale asi jo. Ale zase když předtím přibral tolik, tak teď třeba přibere míň a za měsíc zase víc...špatně nevypadá, tak co

Začni psát odpověď...

Odešli