• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Já myslím, že je to fakt ok. Kdyby hubnul tak by to bylo blbý, a nebo nepřibral vůbec. Však uvidíš, když by Ti začal plakat hlady tak začneš :wink:
Jen bacha mě dr. říkala začít rýžovou kaší a Jajda po ní míval bolení, takže my jeli zezačátku jáhlovou.
11. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
právě, my jsme rýžovou nemléčnou zkoušeli (kvůli AE nemléčnou) a taky ho bolelo bříško. Spal sice krásně, ale druhej den mi hodinu prořval, břicho jak šutr...takže taky už více nee. Ještě mi mudr. doporučila nějaký sinlac...že je to kaše s nějakou chlebovou moučko nebo co. Tak já kdyžtak vyzkouším tu jáhlovou, díky moc za tip.
Ale hlady nepláče, takže myslím, že je to dobrý
11. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kuki na vas? :_) jak se mate :slight_smile:

my fajnově za chvili druhe narozeninky a vanoce tak zž nakupujem co vy a dárečky už mate?

páá
11. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to je dost že se taky ukážeš???denoušku..... :angry:
my taky honzík 12.týho narozky,pak vbánoce pak v lednu tomík 14 a jonis 19týho narozky..náročný :unamused:
11. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak venku pořád hnus, ti Martínci to letos se sněhem nějak nevychytali :grinning: :grinning:
zuzi pokud kojíš koj, vždyť malý Ondrášek je baculka a určitě nestrádá ,kdyby plakal tak to je jiná a do 6měsíce už to máte za pár a pak začnete pomalu s příkrmama, a k té kaši , Adámek po všech skoro míval bolení, byl jakoby zabetonovaný a kroutil se, ale dadli byla hodně spokojená aspoň co vím, s tou kaší sinlac, tak třeba pak vyzkoušejte tu :slight_smile:
denousku já mám zatím pár drobností, musím se vypravit na nákupy , ale bez tátu a malého, neboť s chlapama nakupovat to je někdy děs :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
11. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Romi, malá je fakt šikulka...video moc pěkný, jsem se nasmála
Verdiku, jasan...vydržím
11. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jsem nakoukla a Romi vide super malá je kouzelná :grinning:
11. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Leni...tak jaká???
co nočník? :grinning:
ty nemužeš dojet v pátek na srazik co???
11. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nočník se nekoná chodíme na záchod...kukni mi do alba

no to asi nedojedu...jelikož Tom dělá až do večera a než bych se do PV dostala tak by byla půlnoc
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se máme celkem fajn...neprší tu ani nesněží, ale je škaredě...právě přemýšlím jestli půjdeme do herny nebo ne :grinning:
11. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé tak to gratulace je šikovnej.....
jéé vidím tam maesééééé :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jako vždy na pc se od něj nehne :grinning: ...jinak tě zdraví sedí zrovna vedle mě :grinning:
11. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé takže taky zdravímm:slight_smile:))
jdu holky držte mě pestičky :confounded:
11. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky už vám dorazila mateřská?mě ne zas mají spoždění
11. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi - já chodím taky k Mikuláškové a jsem moc spokojená. Nám radila ať zatím jenom kojíme a Nutrilon ani kaši nedáváme. Asi to bere podle toho kolik prcci přibírají za měsíc. V pátek jdeme do poradny, tak uvidíme co nám řekne teďka. Já být tebou tak to zatím neřeším a kdyby mu to nestačilo, tak by jsi to určitě poznala.
Jonusko - malá je úžasná. :slight_smile:
Eviku - na masáži jsem byla v MC Cypísek. Byly to dvě sezení, po dvou hodinách, a stály cca 500Kč.
11. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
babu a to se tam musíš obědnad?joa jak to probyha
11. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Eviku mě už mateřská přišla.
11. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Marti,koukala jsem na tu vaši postel pro Klárinku a ta je teda boží,hrozně se mi líbí.Hned jsem ji ukazovala manžovi,ale mám smůlu,postele už máme taky z masivu,ale tahle je parádní.Kdybych postele neměla,tak neváhám a taky bych takovou chtěla.
11. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě ne zas mě dojde bud v patek nebo pondělí jsou to mrchy jsem naštvaná ja kdybych se spozdila zjakoukoliv pladbou tak už by se ozívali ale oni mužou vše
11. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to máš pravdu,jak nezaplatíš,tak už máš upomínku ve schránce,jsou to šmejdi.
11. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonusko, malá je super, na co děcka tak pařily? :slight_smile:
Já už jsem taky chtěla dát Vikče náušnice, bo každý chválí "krásného chlapečka" :grinning: , no ale teďka na zimu už to asi nemá cenu co....
Jak to je s tou mateřskou? To chodí každému jinak? Žádný datum jsem nezadávala, teda myslím....bo jsem myslela, že na té socce vykvetu....
11. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jj žiju jen neni moc casu no ...nejak me uz konik nebere :confused:

já uz mam darky vsechny sem rada ufff a ted se jen budu koukat na ten stresujici lid :grinning:
11. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda ještě mateřskou neberu, ale rodičák mi taky ještě nepřišel. Ještě poslední dva měsíce budu mít pěkný penízky (rodičák a další měsíc čerpám ještě dovolenou), pak už jen těch 7600. Chtěla jsem jít dneska na sociálku si tu mateřskou vyřídit, ale v takovým počasí mě ani nehne. Nikde jsme nebyli ,malej mi krásně spinká v kočárku v pokojíku s otevřeným oknem a balkonem. Taky bych se šla vyvětrat....ale přešlo mě to ve chvíli, kdy jsem zametala a otevřela okno, že vyklepu mop...brrr
Dneska bude holt nakupovat tatínek jak půjde domů... :slight_smile:

Teda Denoušku, jak to takhle můžeš vůbec říct? :confounded: :grinning:
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Martinek děkuje za přáníčka a říkal že na bílého koníka nemohl ještě vylézt, tak přijel na blátivém prasátku :grinning:
11. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Daši. :grinning: :grinning: :grinning:

takže až příští rok jo????

tak jsem tady..tak to je opravdu jenom poradna..achjo..takže mi skorem nic neporadil.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ted?

mě taky ještě nedošla..chodí mi složenkou..a nic...minule mě došla až 16tého :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, mě tam objednávala kamarádka. Probíhá to tak, že tě jednu lekci naučí masírovat nožičky, ručičky a bříško. A druhou to zopakuje a přidá ještě obličejíček a zádička. Je to paráda, jenom malá to tak dlouho nevydržela a po hodině masírování usnula. :slight_smile:
Já jsem vzala malou ven do toho deště a to jsem neměla dělat. Než jsem vytáhla kočárek z auta a dala slídu. Tak jsem byla mokrá a vypadala jak Rákosníček. Malá sice krásně spala, ale budu muset vymyslet nějaký kočár na balkón.
11. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi ja taky ještě beru rodicak 5pros mě to končí na socce jsem už byla dali mě papíry na vypnění jenže ja musím poslat papíry do blanska aprotožre jsem pracovala Cellestice pak mi je pošlou spatky a ja je zanesu sem na socku a pak 3roky jen 7600 a na tu davku 500 prí nemám narok
11. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzik co jak muzu rict ze uz mě konik nebere :grinning: ??

nebo ze budu koukat na stresujici lid o sháneji darky k vanocum :sweat_smile: asi to prvni co... :confused:

vidim ze tady máte mezi sebou nove tvare to je fajn :wink:
11. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
denoušku jak mezi sebou..ty sem patříš taky nee?? :confused:
ty taky dorazíš na srazik?
kolik že nás je?
já,zuzik,Iva,Daša,Renča,Verdik,bodinka,bonynka..taky řikala ale dlouho nepsala..,Evik norma..taky ne?,kolča,martina,laurito,čeha,kdo ještě??
11. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek