• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
já?neee.
11. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo jaktože?????? :confused:
11. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

vás dočíst..neco jsem přečetla,pak dočtu..ted nás deda dovezl.....Ráno byly deti ve školičce,tak mi byly na kavíčce a pak jsem š la s Klárkou k našim,na obídek a malá byla u našich a já si pochodila mesto a byla u holiče...

malá ráno se vyčurala sama na nočník,já byla v koupelce a sledovala jsem ji a pak se vyčurala i u našich....jupíííí

a ohledne kakání...tak jsem ji endiaron a smectu včera nedala,ani dnes a kadila 1 krát a tuhý..dávám pouze ty lactobacily....ale není tu napsáno jak dlouho brát..asi dobrat? Blani vy jste to braly ten nutrolin....prujem mela jen 2 dny 2 krát denně..tak to byly určo ty špičáky...prcinka se hojí,mažeme imazolem a bepanthenem..sláva..

malá už je vykoupaní..chtela se hned koupat jak jsme přijely..má tam penu a bábovičky tak mám 30 minut klidu,sedím u vany a čtu si nebo piluju nehty :grinning: a opet čekáme na tátu..ješte není doma od 4 od rána..ch jooo :confounded:

my naštestí naušničky mely píchlí dobře..ale slyšela jsem to že hodne maminek si stežuje že to mají mimča píchlí špatně,což nechápu když to delá ta samá dr.

- já kaše nedávám,pač jak jsem je začla od 6 mesíce dávat tak mela malá bolení at mela jakoukoliv a stejne se mi po tom budila...tak má bud jogurt,nebo polívku nebo chlebík se sýrem,s máslem a mlíčko nebo chce jen mlíko....
11. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky normo za postel a jak jste vůbec dopadli s tou prcinkou a broučky? já mela stracj že malá bud emít neco taky..zarudlou,plakala ani čurat nechtel ajak ji pálilo ale už je to lepší,jen řevený trochu....to jsou taky furt nejaké starosti..

Peti,tak v ten pátek to bude jinak..takže jedte s Darčou a Blankou sami....budeme nabírat OLi v Lešanech jak pojedeme z Konice večer od doktora,takže bude u nás..a do auta bychom se nevlezli..takže nás bud hodí Péta nebo pojedem MHD...

Oli že jsem si vzala ten hřeben? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,no zatím nijak,mažu ji pořád a je to dobrý,mám strach jak přestanu,že se to vrátí.Mám odníst vzorky do nemocnice do laboratoře,ale jak to mám udělat?Natálka je do tří hodin ve školce a v laboratoři jsou jen do dvou.Zkumavky mám doma,ale jak jí odebrat tu stolici,když se ráno nevykaká a já nevím kdy kaká ve školce.Chtěla jsem tam nechat tu zkumavku,ale nevím jestli by to učitelka pro nás udělala.Asi budu muset zavolat doktorce a nějak to pořešit.
11. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týče srazu,tak jsi to holky užijte,ale já raději nejdu,seděla bych tam jak buran asi,no nevím ještě.Znám jen Olinku,Dášu a Kristyan.Vím že se poznáme,ale já mezi váma byla jen jednou a nějak se necítím,nebo co :zipper_mouth: .
11. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc nepíšu, ale čtu. Nějak teď nestíhám. Val je dooost protivná, nevím, jestli zuby nebo co. Dnes se mi v plavču několikrát poblila. Však bodinka to viděla, jsme se zrovna míjely. Takže zítra budu volat Koryčánkovi, co s ní, jestli máme přjet na výtěr nebo co...protože má i průjem. Snad to ten pátek nějak neohrozí. Moc se těším.
11. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Martínkovi vše nej k svátku :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo...takový řečičky si nech a doraz....bude nás tam hodne tak plkat budeme všichni se všema....a taky te chceme poznat..

bodynko a ty určo zajdi,pač jak blinká a má prujem tak má bacila...to není sranda u takovýho drobečka.... :frowning2: :wink:
11. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo, já taky nikoho neznám. Jenom Blanku a Peťu. Tak to neřeš a přijď aspoň se všichni seznámíme. :slight_smile:
Marťo, já myslím, že by nás pět auto uvezlo. Máme velké auto, dozadu se tři vejdete. :slight_smile: Ale nechám to na Vás holky.
11. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo....teeeda...prosímtě já se taky stydím..fakt :grinning: :grinning: :grinning:
bonynko ty na mě uplně prdiš..ani nepisneš :frowning2:
11. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Darči tak když se tam vlezem tak budu ráda když nás vezmeš všecky.....at nemusím otravovat tátu po tak náročném dni....jen náhodou kdybyb jsme to nestíhaly tak by jsme dorazili jinak....tak jáse s petkou domluvím teda....jsi moc hodná... :wink:

a já se taky stydím..všecky neznám...ale poznám přeci... :wink:

já se v tom fakt nevyznám...v 5 hodin mela tuhej bobek a ted kadila a prujem...nezlobte se že otravuju stím pořád,ale jsem z toho jelen...dám ji smectu do mlíčka..to neucítí snad... :unamused:
11. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je řeč o autech tak já na srazík pojedu taky určitě autem...a budu sama. Takže pokud by jste některá chtěla tak není problém. Stačí napsat...ať nechodíte večer po tmě samotné po venku...

Normo, a ještě mě znáš nee? :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dovařila rajskou na zítra na obed.Zítra udelám jen testovinky malé k tomu ajá si koupím u makovca sekanou...malá me moc maso nechce tak ji nenutím.....

chtela jsem uvařit ješte polívku zeleninovou ale zapomnel ajsem brambory na chalupe..tak smula...zítra nekde koupím..a shánela jsem na meste igelitové prosteradlo na postel proti pročuraní a mají jen do malých postýlek v detském tak prý musí do zdravotn.potřeb v nemocnici....tak tam zítra skáknu..doufám že přestane chcát t abudeme moc ven..dnes celý den zavřená malá..je to desný..

ted tancujeme pořád kolo kolo mlýnský....se mnou se všecko točí a s ní ne :grinning: :grinning:

Dáši ty tyčky s tou žárovkou si vezmu a zaplatím v pátek,připomen prosím kdybybch zapomnela,snad brzy bude nekde lamiponovej pruvod,nebo si ho pro deti mužeme udelat sami když bude hezky..to by byla sranda a prima a neco nového pro deti....když se slezem jak se setmí...na tom přece nic není.. :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i už asi od 8 spinkáme aráda.ale malá se budí asi to bude ten zub.
Tomik mi kadil prujmik v noci třikrát,pak ráno a přes den nic.uvidím co bude v noci...
Marti asi nežs e to srovná..tak to bude chvilečku zlobit..jinak nevím:(
já to mám kousek od baráčku takže paráda :grinning:
11. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá tak yusla po čtvrt na 9..a já zmrkla přešlapy v klidu...pekne zamotaný ale parádní seriál..a ted jdu hajat..

tak dobrou holky
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj takže čekám na tebe Kamčo :wink: tady se zase chrápe .

A můj opar je teď v podobě růžového pupínku takže super že to nevypuklo a není z toho bebino.Mažu poctivě a zabralo to hurááááááá budu kočka teda až na jebáka na nose :grinning:
11. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se těším na ten pátek jako malý děcko. I bych si teda celkem zatrsala :wink:
11. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
zuzi..tak to jsme dvě....
11. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky bude pařba

No dáša nám teda zařídí i hudbu když to tam zná
:grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean...já čekám...vidím že i Ivča :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáš no kde seš ty máš zase místo noťasa oca.. :grinning: že ráno to nevyšlo tak teď řádíte
11. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky tak když nebude hudba tak já vám po deci vínka ráda zaspívám a vy můžete tančit :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ivi......to bude prča ale..fakt...se těším jak děcko
11. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se ponocuje :grinning: :grinning: , já jsem otevřela šampáňo, ať mám ten trénink na pátek , táta si cucl a chrupe mi tu do ucha a já to tady snad budu muset dopít sama, takže budu pěkně piclá :grinning: :grinning: :grinning:
dadli řádí kristyan , mají romantický večer bez Martinka, ta se dneska neozve, jen aby z toho nebyla malá Dášenka, už jsem ji to psala odpoledne, ale i kdyby- dadli by to zvládla na jedničku s hvězdičkou, je to skvělá maminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
taky se těším na pátek, jestli to bude i s tanečkem to se uvidí, jinak zpívá kristyan tak to bude super :wink: :wink:
holky vezměte v pátek každá aspoň jednu fotečku s ratolestí, ratolestmi, já nějak v těch přezdívkách mám zmatek a tak si vás zařadím podle dětí :slight_smile: :slight_smile:
tak nalívám další skleničku, já to fakt budu muset vypít sama, škoda, že nejste některá poblíž :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo no nalej dala bych si u nás už spí děti i táta to je u nás romantika :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde bydlíš,????já bych došla :grinning: :grinning:
jdu spát ahojky a dobrou:slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
du taky hajat dobrou :wink:
11. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko u druzby, to máš asi z ruky a kristyan ty než bys dorazila z rakové, to už nic nezbude :grinning: :grinning: :grinning:
tak u nás taky spící romantika, jdu dát sprchu a třeba tátu ještě proberu :wink:
11. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo ja tam znam jen lauritu a vubec se nestydím koho neznám toho tam poznám že holky? :wink: :grinning: :slight_smile: už se těším snad to vyjde.Ja jen kdyš si něco tak dlouho planuju tak se vždy něco po....
11. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek