• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jonus jasne tak teda mezi nama nove tvare no :grinning: ikdyz ja uz sem moc nenakukuju no... jste strasny pisatelky a jen vas docist je pěkný dilo...

holky?a dy mate sraz a kde??a s prckama nebo bez??se mi zda ze mi kaelan uz psal pred mesicem jestli je to teda ono ze bez prcku nekde vecer v pv....v sob jdu na 3 sestry mam tam znamiho tak zadara a muzu si vzit koho chci tak by to byla skoda tam nejit byla jsem tam i loni....

tak co ten srazik kdy,kde,v kolik...
11. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, jsem zpátky , byli jsme na večeři, v OL v kině, pak ještě na skleničce, ale tod vše........ byla jsem u holiče udělat si lokýnky, oblíkla jsem se sexy, aby tatka měl novou ženu a .... pak ....... jsem v kině dostala menzes.... takže ted ležím a táta mi donesl do postele notas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

verdiku, kdybych věděla ,tak se stavíme, když si psala že piješ sama, zrovna jsme odcházeli z Hobbitu a potkali se i s Leonkou, vědět to, tak jsme ti přišly pomoct.... se šampíčkem,. no škoda
11. lis 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
na pátek se taky těším, a teda já se vůbec nestydím, ani nebojím, pač já vás asi znám
všechny :grinning:
11. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

já se taky stydím, protože neznám ani jednu z Vás :sweat_smile:

A kde to přesně je? Vedle Billly na Wolkerové?
12. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

tak u nás noc desná.Po čtvrt na 9 usla a od 10 to začlo,byla jsem za ní o půl 11, v 11.ve 12, opůl 1,v 1 jsem ji dala nurofenek,pač jsem už nevedela, o půl 2,ve 2 jsem siji vzala už k sobe a u me usla až ve 3..furt se převalovala,sedala,pomrčávala,a V 7 byla už vzhuru...děsnééééééééé jsem k.o....to tam zítra padnu :angry:
12. lis 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo vedle Bille na Wolkerove...je to HOBIT.... :wink:
12. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to snad najdu :grinning: byla jsem tam jen jednou a to už je hodně dávno

Budete tam některá dřív? Nebo budete se scházet někde před? Myslím Ty, Krystyan jsi psala, že budeš v Pv dřív. Nerada bych tam šla úplně sama. Kdybych Vás nepoznala abych si nesedla k někomu jinému :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
tak J. po včerejším nespaní přes den vytuhnul v půl páté a spal do půl sedmé do rána. Teda v noci mručel trochu, ale vzala jsem si ho k sobě pak- když ten ta´tka v posteli není tento týd :grinning: , ať tam mám nějakého chlapa :grinning:
Jsem ho chtěla večer po hoďce vzbudit, ale nedalo se, byl k.o, tak jen v polospánku vypil kaši a já se děsila v kolik hodin bude v noci vyspanej. Ale překvapil.

Ty jo Dadli má lokýnky, Marťa byla u kadeřnice a já tam budu jak zmoklá slepice. Prostě mám smolíka, muž na cvičení a babičky daleko :frowning2:
12. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky s lampionovým průvodem VIP modrý koník souhlasím dětičky budou mít radost.Jen to počasí nám nějak nevychází.
Já kkoupila už druhý díreček Nallince měly ho ve sparu i v tescu dřevěný vláček který jde úplně rozložit taky jde tahat za sebou na provázku.Hraje si s tím u prarodičů a moc ji to baví ak uvidime.
Vylezl nám další zoubek, tak kolem 5 trochu mrčela ale žádná hrůza.
Na zítřek se moc těším snad se do zítřka nic neudá známe děti.
12. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko

oli, neboj , už mi ty lokýnky klesly a do zítra to bude hrůza. teda Jaroušek se vyspal. fakt ti nemám vzít tu tyčku na lampion, ona je umělá, sklládací, zabalená, není veliká, vleze se ti do kabelky

Marti, tak to byla fakt noc, chudák klárinka i ty. to bych byla taky totálně KO. tak jak ti dnes usne tak šupky dupky po obídku s ní. držím palečky

HOLKY -SRAZÍK /ještě jednou/
HOBBIT, na Wolkerové ulici, vedle BILLY, vlezete dovnitř skleněnými dveřmi, do jakoby vestibulu, rovně je to na zahradku, tak tam ne, vy půjdete do RESTAURACE na levo, skleněnými dveřmi , a hned naproti dveří jsou schody na takový dřevěný balkon, půjdete nahoru a budou tam spojený, nachystaný stoly pro 18 lidí, takže se nemůžete splést , navíc možná budeme nahoře sami.
SRAZ je na 20h. -já tam půjdu na půl , takže tam na vás budu čekat jak se budete trousit, takže v poho. když někdo přijde taky na půl. budu ráda, at tam nejsem sama.
12. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
HOBBIT je starý název, ted se to jmenuje H-CLUB

normo a denoušku, jestli půjdete na sraz tak mi prosím pisněte do IP vaše křestní jméno. budeme se na vás samozřejmě těšit. tak já zavolám do H-clubu že nás bude 20.
12. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ...tak noc byl apříšerná...malá s emi budila pořád ani nevím jestli jsem vubec spala.a kluci,,ti vstávali v pul 6 :frowning2: :frowning2: :frowning2: kone prost+ě
jdu ted na stránky tam zase něco vyrobit :grinning:
12. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak malej bucal od osmi do sedmi jen ve 3 se zbudil na mlíko tak snad dneska taky tak bude bucat ale včera mi vubec nekakal a dneska taky ne a to davam laktulozu
12. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli tak ju, tak mi ji vem, třeba ji fakt využiju cestou domů :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeneček mi ted usnul uplně sam dala jsem ho do postylky šla jsem do schranky pro poštu a než jsem se vratila tak spinkal to se ještě nestalo vždy před usnutím děla caviky nechci to zakřiknout tuk tuk na dřevo
12. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my nyly ted skoro 2 hodky venku,at se vylítá a nakoupit....pač sedela doma zavřená kvůli dešti..připadalo mi že se ji nechtelo vůbec spát tak odpo budeme celý venku at se unaví a prolítá..

jonuško to si mužeme podat ruce z dnešní nocí...hruuuza...

jdu vařit polívku,povesit prádlo a uklízet tak zatím papa
12. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a co udělat ten lampionový pruvd ??27..je na náměstí rozsvícení stromečku..tak bysme to mohli pojat i jako +lampionky co holky?bude to nějak po pul5?kdo by šel?????
12. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, to chodí tak brzo ven? to je venku ještě tma, ne? :grinning:

Jonusko, já bych šla, ale 27. mi přijde kamarádka dělat melír. Zkusím to přehodit na čtvrtek...
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se zase tancuje...
jo řeknu i kámoškám...a mohli bysme to opravdu udělat..+bonus s rozvíeným stromečkem na náměstí..pak byjsme hromadně udělali nějaký okruh:slight_smile:))
12. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
monynko....tak chodíme po 8 s hafanem a spojíme to s nákupem a malá se prolítá do 10 a pak jdeme domu,navařit,poklidit....a jak se vychrupe tak povalíme zase ven..

malá ted usla,o hodku dříve,ale není se co divit....já du taky hajat...at aspon chvíli pospím...ta její hodka to je nic..

jinak malá dnes 2 krát lulu a 1 krát bobek na nočníček :wink:

jonuško určo bych šla.... :wink:
12. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, já zapoměla, že máš psa :wink: Klárka je šikula s nočníkem¨

Daneček už taky spí, včera poo nespal a byl protivný jak ...byli jsme u babičky a tam prostě neměl čas spát :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé takparáda...
www.pvkonici.webnode.cz
napíšu to tam...pak se hlastě kdo by šel... :grinning:
12. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

dnešní noc úplně příšerná, malá se o půl 12 probudila a lozila po mě a vřískala až do 2. Manža nas....., že nemůže spát a že má "rymečku" - což je u chlapů skoro smrtelné :grinning: :grinning:

Mocinky se na zítra těším. Ale udělal se mi taky opar :wink:, tak upozorňuju, kdo se bude chtít líbat :slight_smile: :slight_smile: tak se mnou to nepůjde:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsme byly v Cipísku a perfektní, malá je nadšená.

Gratulace Klárince k lulu a bobikovi na nočník. Lura dělá bobky zásadně na nočník, jinak jí to nejde. Ale ještě lulu neřešíme, nechám to na léto. Jsen na to pohodlná.

Jo a v ten pátek budeme vyjíždět kolem 20 hod. z Čechovic a máme 1 místo volné, klidně můžem ještě někoho stáhnout. Klidně pisnite.
12. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a vezmu Jonusce konečně tu knížku :wink:
12. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Joni, dnes je zumba, půjdeš? A co ty Marťo?
12. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čau laurito tak malej vypil celou flašku a ted leží v postylce tak snad usne sam jak rano :grinning:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
eviku, segra ještě chrápe, mět se jako ona. :slight_smile: :wink: Půjdu ji zbudit a domluvím to barvení.
12. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
laurito...nemužu dneska.vubec mi to nevychází.chci zítra pohlídat všechny děti po mamce takže dneska to nedá.... :confounded:
já uý mám barvičku na hlavě...ale ta čerá je děsná...mám i gatě od barvy :confounded: :angry:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé zuzi,promiň,samozřejmně že i tebe znám,jak jsem mohla zapomenout,já hlava děravá :grinning: .

Dnes jsem viděla u spořitelny Verdika s Adámkem,poznala jsem je podle foteček :wink: .Sice jsem se nehlásila,ale nevím jestli nás verdik poznala,ale možná ano,měla jsem na sobě bílou bundu a to dítě co řvalo u hraček byl můj Adámek :slight_smile: .
12. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonusko toho 27 s náma točítej. Perfektní nápad :slight_smile: . Píšu si do kalendáře.

Holky a 3. 12. je mikulášská v národě, pořádá to cipísek. Jsou tam 3 termíny - první začíná tuším v 9, druhý v 10 a třetí si nejsem jistá. Ale můžu pozjištovat. Platí se 50 Kč, předem aby věděli kolik bavíčků mají nachystat.
12. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek