• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Mikulášská nadílka
Čtvrtek 3.12. přednáškový sál Národního domu.
Tři skupiny od 9.00, 10.15 a 11.30 hod.
Předprodej vstupenek od 18.11. na obou pracovištích MC.
Vstupné 50 Kč za dítě - včetně balíčku.
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku, nechám segře vzkaz, protože je nemožný ji probudit. Já se mět jako ona tak jsem šťastná jako blecha :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted mam hodku pro sebe přijela mamka a vzalasi malího na prochazku tak si uvařím kafčoa budu relaxovat
12. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme doma,malá spinkala do 13 hodin,já spala hodku taky a pak jsme šly hned ven a došly jsme ted...malá se prošla vyřádila,tak snad dnešní noc bude o.k, holky nebyl náhodou uplnek?

laurito o tom jsem četla o té mikulášské a chtela bych jít....zase neco nového pro malou a jakej dáme čas...hodku tam určo budeme
12. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky vidím, že se tu pěkně rozrůstáte nějak není moc čas to číst,každopádně se na všechny moc těším v pátek až vás poznám osobně všichni budete krásní nové hlavy jak tak čtu jenom kovářova kobyla chodí bosa:slight_smile:

Ewiku prosím tě Ivča mi něco psala když jsem spala jako mrtvá napiš mi kdy a co budeš chtí děkuji

Všem přeji krásný zbytek dne
12. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky vidím, že se tu pěkně rozrůstáte nějak není moc čas to číst,každopádně se na všechny moc těším v pátek až vás poznám osobně všichni budete krásní nové hlavy jak tak čtu jenom kovářova kobyla chodí bosa:slight_smile:

Eviku prosím tě Ivča mi něco psala když jsem spala jako mrtvá napiš mi kdy a co budeš chtí děkuji

Všem přeji krásný zbytek dne
12. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já se nebyl aostříht kvůli večírku ale kvůli sobe že je mi na blitíí každý ráno a jen ofinu :grinning: :grinning: a zadek
12. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když říkáš ale stejně se nám chceš líbit:slight_smile:))))
12. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zrovna já Leni... :grinning: :grinning: :grinning: to ty jsi kočka....i bez kadeřníka :wink:
12. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme na Mikuláše na Kosíř :wink: taky dobrý každý rok je tam čím dál víc lidí.A chodí lidi i z Prostějova :wink:

Od pondělka nastupuje do práce na brigádu.Nějak se to rychle semlelo ani nevím jak :grinning: :grinning: akorát teda musím dořešit jěště hlídání :wink:
Večer budu Kristy neboj :grinning: :grinning: :grinning: večer jsou Zoufalky takže půlnoc je jistá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute , rozsvícení vánoč. stromečku už mám dávno pislé v kalendáři, určitě půjdu, ten lampionák by jsme pak mohly dát, super nápad Jonusko :wink:

wendesko, pisni mi tvé jméno, křestní kvůli srazíku, a ty denoušku taky a ještě někoomu jsem psala, ale musíte do zítra dopoledne , díky
12. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Norma, taky jméno , díky
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už nás je 21 na srazík , musím to nahlásit, at přidají židličky :grinning:
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli ty nám děláš cedulky? :wink:
12. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevím ,ale i tak děkuji,není moc příjemný, když se ti v práci zákazníci ptají kolik mi je let, že vypadám na 17let:slight_smile:)) až mi to budou říkat po čtyřicítce tak to určitě ocením
12. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojtak já se děsně těším...
doufám že budou děti spát at si mužu udělat nehty..
jj toho 27 to bude paráda.a namikulášsko bych šla..kdy pujdeš laurito?a kam se to hlásí?
12. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši doufám že nebudeme sedet podle jmenovek,pač to nesnáším..sedet kam me posadíte... :angry: :wink:
12. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti , to bych si nedovolila , neboj. jen píšu kroniku :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to za organizaci at pan připraví židle a taky víno my už si zbytek domluvime.Já chci být co nejblíž tech které znám asi tak jako každý.Přesednout můžeme vždycky ne?
Třeba chce Dáška nachystat cedule at na sebe nevoláme přezdívkama...
Na mikulášskou se hlásím taky a lampionák se stromeček super nápad.

Marti tak že první mě vyzvedne Darča pak nabereme vás a nakonec Blanku budu uspávat malou a dřív jak v 8 to nestihne.Tak kdyby jste nejely tak napiš a počkáme s Darčou u nás.
Už se nemůžu dočkat až mi napíšeš jak jsme nebo spíš ty dopadla už se to blíží!!!!
12. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně bundu hlídám....
12. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my máme za sebou to vítání...bylo to super, moc pěkný, Onďulka hodňoučkej. Odpoledne jsem byla u zubaře, jau jau jau, a pak jsme vyrazili s malým na procházku. Už jsem hodila fotečky do alba.

Jéé Dáši, kroniku? no to bude super, už se těšíme. Jejda, já bych si tak zítra dala nějaký dobrý vínko nebo třeba koktejly...ty mám ráda...ach jo, zase nic z toho. No ale nějakej nealko koktejl bude určo taky dobrej :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Peti bunda je tvoje za 128 kč+poštovné....já to s paní vyřídím a nechám ji poslat na tvoji adresu a pak mi dáš penízky ju?
táta šel uspat,já čučím na ružovku a píši seznam,co všecko malé pobalit,ráno to bude rychlovka,pač musíme být brzo na chatě,prasata čekají..ch jooo...užted jsem na mekko že budu bez berušky.....jaksi to težce nesu dneska....jsem zvedavá jak bude dneska hajat..po ružovce jdu hned taky,ale nevím zda usnu stejne...pač mám nervičky....
malé jsm eoperovali paleček na noze,zatrhli se ji neht ale hnusne,zarudlý,nateklý,takže zastřihnout,vyčistit a namazat...snad to pomuže a neskončíme u mudr...ležela jsem na ni,strašne plakala...ale museli jsme... :frowning2: :frowning2: :frowning2: , no nejradši bych se šla zahrabat..mám jakousi depku,že bude 2 dny beze mně....
přemýšlím že se radši po večírku v sobotu se vyspím do obídka doma a půjdu za malou a nepojedu na prase....to musí pochopit,máme to naplánovano dlouho...
Oli tobe se ozvu z chalupy a Peti tobe taky....
jo kronika dáši..se těším...jdu papa
12. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kdyby se to klarce začalo sbírat tak napiš nedávno jsme měly podobnej problém a mam na to mastičku
Jsi moc hodná zítra si napíšeme a nebud smutná aspon si odpočineš Klarce je u babičky dobře
12. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, marti, prsteček, to měl Martinek když měl 14dní a my jsme byli na chirdě, tak se tam smáli, že je to nejmladší pacient :grinning: taky mu to nařízli a vyčistili a bylo to ok, nic to nebylo ale on byl malinkatej, já vyhukaná tak bych s tím doma nic nesvedla, pak to měl zavázaný a měl paleček skoro větší než on sám :grinning:

a neboj o Klárinku ona je super , společenská, ale chápu, když je miminkum ouvej, tak chceme být s nimi. My si dnes dovezli martinka od babičky po 2dnech, a celý večer ho pusinkujeme, mazlíme atd. ted se chodíme koukat jak krásně spinká, no nááádhera. takže marti chápu
12. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi takže už jste uvítíní jo?paráda
kdo se stydí..tak v pul8 před hobitem :grinning:
12. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se zeptat kdo se může účastnit toho srazu před Hobitem,kamarádka mi říkala že tam taky bude.Jsem zaregistrovaná teprve jeden den,můžu taky přijít?Předem děkuji za odpověď
12. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem vyletela z vany...bobeček spinká tvrdo tak jsem ji namazala prstiček a zalepila....mažu betadine mastí....

peti ten flucinar je na předpis pouze,snad to zabere,pač chirurgii si sní nedovedu představit.. :unamused:

zítra se těším holky,jen vám strašne zavidím že se mužete v klidu nachystatatd...jmy určo přijedem po 7 domu až...a to bude rychlovka vana a všecko.... :frowning2: snad vám pak neodradím nejaké nápadníky :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat máte tady některá prcka do roku a chodíte s ním do Cipísku na ty Hopsánky a zpívánky s miminky ? A nebo máte s tím některá zkušenosti, František bude mít rok v prosinci tak bych tam s ním chtěla začít chodit. Ta zima je na prd. Neva když se k Vám sem tam přidám. K
12. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nestresuj, jaképak chystání , odběhnem si od plotny a je to :grinning:
12. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek