• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kuk :grinning:

Dáši prý od plotny, to je dobrý, fakt :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že tak někdy vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já tam přijdu za Tebou kolem té půl 8 jo? Ať ti tam není smutno!!

Holky dnes jsem měla Sáru poprve na 2hodinky v té školičce. Asi dobrý, pže vůbec nechtěla jít když jsem pro ni přišla. Takže ji tam budu dávat každý týden 1x..

Takže zítra bude teda velkej babinec. Ty jo!!!!! :wink:
12. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera nám nešel internet, právě dočítám včerejší "zápisky" :sunglasses:
Marti, Nutrolin jsme vždycky dobraly celý, je to asi na týden. Podle primářky se není čeho bát - je to na obnovení rovnováhy (čehosi) ve střevech a není to lék. Takže klidně doberte celou lahvičku. Jinak Smectu jsem taky dávala do mlíčka a osvědčilo se to.
MUDr. Mikuláškovou vůůůůbec neznám, zato znám dvě maminky, jejichž děti díky její "péči" skončili velice špatně. Dva bobášči si poleželi a JIPce a druhá mamina dodnes chodí cvičit "vojtovku".
Náušnice jsme píchaly v ordinaci MUDr. Salloumové a klídek, pohoda. Jen jsme pak 6 týdnů po nástřelu měly před každým kontaktem ouška s vodou používat mastičku pro desinfekci, např. Opthalmo Septonex. Bylo to zrovna v době, kdy jsme začaly chodit do plavání, takže jsme strefily takovou nefajn dobu. Ale s ročním obdobím (jak se tady někdo zmiňoval, že na zimu to nechce řešit) si myslím, že to nijak nesouvisí. Jen před nástřelem náušniček musí být princeznička alespoň jednou očkovaná "hexou".
12. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni,jj, přijd, budu tam od půl 8
12. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rom.i14.a koho tady znáš??????
12. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje řeč Dadli právě jsem si dodělala nehty :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..zítra se nesmíte dívat a moje nehty...ju?jinak se složim--se stadím.jsou hrozný....
byl tu dnes manža nedá mi zase na dět ani korunu prý nemá.to už je třetí měsíc....
12. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde stééé?všechny?nemužu usnout...kamčo jsem tu tak piš:slight_smile:)) :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, právě jsem dočetla, Tvůj budoucí bývalý je fakt na odstřel, můj manž. se šine do manželského lože. Takže se loučímmm :pensive: Dobrou
12. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nepočkáme jěště na Ivču??????? :grinning: ať jsme komplet :wink:
12. lis 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivča je u tchánovcu..už od dneska aby nemusela zitra jezdit..takže je bez netu
blani..je...se máš..mě se em nikdo nešine..mám postel plnou dětí :grinning:
12. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalean na mikulášský výstup chodíme asi tak 5 let, takže jsme se tam určitě viděly aniž bychom o sobě věděly :grinning:
Bývá to tam super, vždy opečeme špekáčky, něco popijeme, akorát ta cesta domů je trochu horší než když jdeme tam. Asi je to způsobeno tím alkeholem či co :wink: No a pak pokračujeme u nás vlastně až do rána :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Letos nejdeme, pže jedem do Itálie na lyžovačku - v tom případě takovou akci ráda oželím :wink:
12. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ona to vlastně psala já na to zapomněla :confused:
mně taky ne R zas v práci :cry: ;- i když chuť by byla :grinning:
12. lis 2009 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ti spletla jméno - se omlouvám Kaelan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo to nic já jsem zvyklá :grinning: :grinning: :grinning: krom Dadli Kristy a Kolči mě píšou tak všichni :grinning:
Tak lyže a jedete i se Sárinkou?????????
12. lis 2009 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Sárinka bude týden u babičky :wink: Bude mi hroooozně moc smutno, ale je ještě malá na takový hory :wink: .
S ní jezdíme do Beskyd, už jsme byli 2x když měla půl roku a v lednu a únoru ji bereme zase. Jsme vášnivý lyžaři, takže to vypadá, že tuto sezonu strávíme na horách celkem 5 týdnů :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já ti to komolím..proto ted píšu Kamčo :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš neva piš jak chceš :wink: však já vím že myslíš mě :grinning:
Tak to se Reni máš já naposled lyžovala před Elou takže skoro 7 let ale taky bych si ráda zalyžovala ale s těma mýma lyžema by mě asi na sjezdovku už nepustili :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naposledy asi v 12letech
a bruslila..to ještě před detma
12. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme co dohánět :grinning: ale teda nevím kdy??????????já už mám starý kosti a určitě bych si něco polámala :slight_smile: :slight_smile: a to jsem jěště nikdy nic zlomenýho neměla :wink:
12. lis 2009 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tkaky nee..stejně ani nejsou penizky na hory už vubec ne...
radši plavčo v létě :grinning:
co holky jsou zdravý?
holky do kdy to zítra vidíte?????
12. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou zdravý kupodivu nějak dlouho :wink: ale Anet bude chodit do školky ale jen 5 dní v měsíci tak čekám že pak bude nemocná pořád.
no já nevím uvidíme jak to bude probíhat kdo se picne a kdo ne tžeba jěště někde zakotvíme :grinning: :grinning: :grinning: takže třeba až do rána :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda..já jen abych věěla s čím počítat...jdu spát malá se opět pořád budí..ppapa dobrou:slight_smile:
12. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
valím do sprchy stejně mně nějak blbne net strašně dlouho se to načítá :angry: :angry: :angry:
tak dobrou Jonuš a at tě děti nechají trošku vyspat at jseš zítra fit :wink:
12. lis 2009 ve 23:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám nové tváře romca14 a katuu. Katuu já mám cipíska tady na Šárce, ale ještě tam nechodím, jsme ještě malincí :slight_smile:. Ale časem tam určitě zajdu. :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bééé mě zrušili fotku Valinky :frowning2:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähojky holky....tak noc příšerná.malá nás všechny potrápila hrozně řvala a skorem nespala nebyla k utišení.za ty nervy máme 6tý zoubek.. :grinning: aspon něco.ted bude pár dní klidu...
13. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kojila každé 2 hodiny, ale za odměnu mě nechala spát do půl osmé, to asi proto, že posunula večerní spaní na 8 večer. Doufám, že už to nebude posouvat dál, protože to už jsem pak většinou mrtvá já :grinning:
13. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkymě ještě nepřišel rodiáčk.a už někomu jo že:::?
13. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda u nás noc taky nic moc...probudil se už o půl desáté, pak o půl druhé (to by ještě šlo) ale pak ve tři, potom do pěti nespal jen sebou házel a mrčel, v pět kojo, v šest kojo plus pořád řev...tak jsem mu udělala hipp mlíčko...potom se uklidnil a spal od půl sedmé až do osmi. Tak nevím, buďto hlad, nebo spurt nebo zoubek :slight_smile:
To jsem zvědavá jak to dneska taťka zvládne :grinning:

Bodinka, nemá ta tvoje kamarádka náhodou holčičku Haničku? Minule jsem se totiž s jednou bavila a říkala, že jí mudr. neřekla, že nemá posazovat tak skončily na Vojtovce. Ale to byla nejspíš nějaká jiná, asi jich bude víc
13. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi...a co jako?že nemá posazovat ?co se stalo???
13. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek