• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dadli my jsme taky zacali chodit v skoro 10 m ma to po tatinkovi :slight_smile:)

verdiku no pejsek je proste uuuzaaassnnnneeejj :slight_smile: je to mazlivkaa malej si s nim hraje haze mu jeho hracky - nekdy i svoje :sweat_smile:
moccccccccc moc moooooocccccc gratuluju Adovi k narozeninkam toto leti vid :slight_smile:

pa
7. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, fotky kráááásný :dizzy_face:. Taky gratulujeme k narozeninkám, letí to, letí :slight_smile:. Tak ať krásně rostete a jste zdraví :dizzy_face:
7. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Adámnkovi všechno nejlepší hlavně zdravíčko a torochu lumpačin :grinning: ať se mamka nenudí :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Adámkovi vše nejlepší k prvním narozeninkám.
Martínkovi gratulace k chození. Je to šikulka.

Verdíku jojo máš pravdu, že to nespaní k dětem patří, já si na to jen nemůžu zvyknout, pr když byl menší mimčo tak spával v poho od sedmi do pěti.

Tak vyrážka už je pryč, jen má ještě červený očenka, jakoby víčka atd. Myslíte, že je to k té alergické reakci?
8. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to asi bude. Nezkoušelas mu dávat Fenistil? Protože jestli ten zabral, tak to je téměř jasný
8. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě přemýšlím, jestli skočit k mudře pro další fenistil, teď ho dávám třikrát denně, tak už nám dochází ... no moc se mi tam teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kolik je vůbec venku stupňů? My nemáme venkovní teploměr a už od pondělí tu sedím na zadku v jednom kuse, takže vůbec netuším, jaká je situace :confused:
8. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu jojo Fenistil mu dávám, ale ty očenka má pořád "nateklý"

Taky nevím kolik tam je, u nás svítí sluníčko a teploměr je na sluníčku, takže je tam plus čtyřy, což je blbost, pr sníh je umrzlý..
8. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, mně se kolikrát zdá, že Míša má červený víčka a není osypaná nikde. Takže to asi nic nebude ....
8. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verdikkrásnej sobíček :dizzy_face:
Taky jsme měly pod stromečkem sobíka,ale ještě to nemám v albu nemám to kde zmenšit.

Jinak přidáváme se ke gratulacím.Vše nejlepší Adámkovi a hooooodně zdravíčka :slight_smile:
Martínkovi přejem co nejmíň pádů v tom zdokonalování :dizzy_face:

Kolco nám se osvěčil Imazol.
jiji my máme venkovní teploměr ještě doma.No už je to min. měsíc co mámeplasťáky ale ještě nám ho táta nepřidělal :angry: takže taky nepovím :unamused:
8. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovi přejem hodně zdravíčka,hodně rodičovské lásky..at roste jen do krásy...a maminku s tatínkem at i občas potrápí.....klárinka posílá moc sladkou pusenku....a moc mu to slušelo u stromečku.... :wink:

A Martínkovi velka gatulace taky..na kluka je to šikulka,že tak začla brzo cupitat....maminka si ted užije aspon :grinning:

my ted byly venku,je tam pekná zimenka,ale na sluničku je kráně..určitě je pod nulou..škraně mám promrzlí,ale kolik stupnu to nepovím,jeliož my máme na teploměru na balkoně plus 10,je to na sluníčku a schovaný....ale tipuju že ve stínu je -5 i více....a ráno jak jsme venčili hafana,tak o té imě ani nemluvím...v 8 byla pekná kosa,byly jsme s klárinkou pekně omrzlí..ach jooo..teším se na teploučko....
8. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovi přejeme vše nejlepší k narozeninkám,hodně lásky,zdravíčka a štěstíčka.A Martínek už ťape?To je teda šikulka,gratulujeme.Musím do PV a vůbec se mi nikam nechce,je tam hrozná kláda,Adámka raději neberu,půjde na hlídáni,snad to zvládne.Tak zatím papa maminky a miminka.
8. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiji tak jsem vyhodilateploměr za okno a my tu máme ve stínu -5C tak na sluníčku tu bude víc.Tak my to risknem jdem na chvilku ven na sluníčko.Už neví co by roupama vymýšlel :wink:
8. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek mooooc děkuje za gratulace a já se přidávám, pusenky jsem mu osobně předala a jak píšete hlavně to zdraví , to ostatní už pak jde samo :slight_smile: :slight_smile:
píšu ještě pár řádečků než oslava propukne, včera jsme už odstrojili stromeček a dala jsem zpět jeden květináč s velkým kvítkem , ale to jsem neměla dělat, Adámek si v hlíně udělal koleje a jezdil si tam s autama a pak hlínu nabral a šup s ní do pusy, tak velké prskání a pak velké vysávání :slight_smile: :slight_smile: šla jsem umýt nádobí, ještě si říkám, jak si krásně hraje a on takové blbosti dělá :grinning:

jinak v poradně , váha 9880KG a míra 79cm, očkování nám odložili, dál máme kapat pamycon a ještě nám přidali mucosolvan na hleny a nějakou novinku místo fenistilu AERIUS a na prsíčka mastičku, pořád je hodně zahleněný, ach jo, máme vyrazit na hory, tak jdu něco hledat, nejraději bych tam byla celou zimu :slight_smile: ven můžeme pokud není horečka tak na půl-hodinku a nejsou velké mrazy

tak ještě jednou děkujeme za přáníčka, budeme fotit a tak pak přidám zase nějaké fotečky, hlavně ať už jsme brzy zdraví a vy batolátka se taky opatrujte :slight_smile:

jo a jinak jiji, ráno bylo -9, v půl 11 bylo -6 a teď -0,5 je to přesné a je to v chládku, na sluníčku bude nyní již tepleji, tak pa , nechceš nás přibalit sebou na hory??? :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verdik tak si to užijte hlavně Adámek :dizzy_face:
Aerius jsme měly taky a řeklabych že je to dobrý celkem rychlo se uzdravoval.Měl to ještě v kombinac s čím si ale už nevíms čím
Tak se mějte krásně my frčíme před barák
8. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, díky za meteoinfo :grinning: :grinning:
Jj, klidně vás přibalíme, jen teda byste asi spali v koupelně :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak Ilčo jak jste oslavovali a co Adámek na dárky a sfoukl svíčku?mi jsme Kájinkce museli pomoct :wink:

Jinak mi už od 6h řádíme a ted tady probírá multifunkční zař. to kdyby táta vyděl :angry: .

Dneska v 6 h ráno tady bylo -12 no mazec,Ted je -11 a je venku mlha je tam fakt hnusně.
Dneska vařím zapékané těstoviny takže rychlovka.
Musím zaklepat mi se od té nemocnice držíme nemáme rýmu a ani kašel jsme zdravoučcí.
Holky dávám Kájince activii bílou sladkou na podporu trávení a taky to obsahuje bifidus a ten mi doporučují a máme takové měkké hovínko myslíte že je to tím ,protože když se vrátila z nem. tak to měla tuhý ,až se mi to kutálelo po plínce tak doufám ,že je to tím správným zažíváním nebo jestli zase na nás něco leze!!!!!!!!!! :unamused:

Končím Kája je vyzutá z papučků du ji obout opička se pořád vyzouvá :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem,
Kristy to vaše ranní vstávání :frowning2: My vstáváme kolem osmé o svátcích nevím jak to ale kolem deváté.
Myslím že to je z té activii.beru to podle sebe :sweat_smile:
Jinak mladej lítá nejdradši bosý.Když mu dám bačkůrky tak rozvazuje tkaničky a sundává si botičky a když mu dám sandálky tak rozepíná suchý zip :unamused:
My tu ještě -12 stupnů.To je hnus co???Už mě to nebaví.Ještě nevím co budu vařit.Chtělo by to taky nějakou rychlovku.Necítím se nejlíp.Mám trochu rýmu a sedí mi to na průduškách.Nevíte co na to abych nemusela do lékárny???
Malej má jen trošku rýmečku a občas kuckne takže dobrý.
9. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
kristy, my máme patlavý hovínka pořád. Opravdu málokdy má bobek. Takže to vůbec neřeším :slight_smile:. A to ani nemusí jíst activii ...
Já se těším na ty hory, hlásí inverzi, tak doufám, že tam bude hezky a tepleji :dizzy_face:
9. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

ted jsme přišli z venku,hnus zelenej..minus 11,byly jsm ejen 10 minut..obešli jsme blok a ted chrní u okna v ložnici,aji rýno bylo o tom v TV..jak jsou ty mrazy nebezpečné pro deti a miminka.Psala jsem to švagrové,protože ta byla např.včera s 4 měsícím miminkem 2 hodiny venku.... :unamused:

Jiji vy na horách budetet mít určo krásně...vám tam bude svítit sluníčko a my tu budeme opet mrznout a vy tam máme mít i kolem nuly ....zítra jedem na chaloupku tak snad tam taky bde svítit sluníčko....ach jo....

a kristyan mi ty hovínka taky nemáme tuhý jako bobky,to se nám stane málo kdy..jen když ji dám fakt banán..jinak to je jak kaše..taky ji dávám ten safari jogurts tím bifidus a jíme převážně zeleninku,tak by to neměl amít tuhý....
9. led 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi jsme taky nemocní.Malýmu teče z nosu a kašle,a já nevím co mu dát,tak mu dávám aspoň na rýmu Libenar a Fenistil kapky.Natálka je taky nemocná,takže paráda :unamused: ,a to máme jít dnes na ples,tak nevím :angry: .Dnes jsme měli v 5hod. budíček,a tak je to poslední dobou pořád.Špatně spí,nevím jestli je to rýmou,nebo co ho trápí.Ach jo,chudáček malej chrápe jak starej chlap :frowning2: .
9. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krásné moc moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já už budu 5let vdaná a taky jsme si to tak vychutnali ty přípravy.
9. led 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti paráda, nevěděla bych co si z té krásy mám vybrat dřív a teď je tolik možností, výzdobu na auto by ti udělali určitě krásnou u hradeb v tom květinářství, ale nejsou nejlevnější :wink:
tak si datum vaší svatby píši do diáře a pokud nikde nebudeme , tak se na vás s Adámkem určitě přijdeme podívat k radnici :slight_smile: :slight_smile:

kristyan oslava prvních narozenin byla jedním slovem kouzelná :slight_smile: :slight_smile: Adámek nosil na hlavě tu narozeninovou čepičku a my s ním, na dort pořád ukazoval prstíkem a na hořící svíčku opakoval pálí, pálí a svíčku jsem mu pomáhala sfouknout já, nechápal co stále po něm chci
největší radost měl z kuliček těch barevných, které mají i v dětských koutcích a děti se v nich válejí, má jich 100 KUSŮ, ty jsme mu nasypali do ohrádky a on se v nich válel , ty ostatní dárečky ho až tak nezajímali, k těm se vrátil až dnes ráno :grinning: :grinning:

jak čtu tak Josífek a Kristýnka jsou pěkní roštáčci, někdy si říkám, že malý je až moc klidný :slight_smile: :slight_smile:

teda jity ty budeš mít na horách úplně parádně, žádné velké mrazy, sluníčko, jak dnes přijde taťka tak hned budeme hledat nějaké last minute na hory, už mě to doma nebaví a Adámkovi to na ty průdušky prospěje, jen by tam potřeboval být tak měsíc a já s ním, tady je věčně inverze a na příští týden to vypadá na inverzi docela parádní, jak se oteplí :frowning2: :frowning2: kam vůbec vyrážíte????

dadli volala mi renca, taky odjíždí na hory 16.ledna, ale jak se vrátí tak se sejdeme, ať si prdítka pohrají :slight_smile:

normo na soplík vincentku, mořskou sůl prostříkávat, v případě ucpaného nosánku odsát a na kašel hedelix nebo mucosolvan, pokuď je rýma vodnatá tak nic se neděje, když zežloutne nebo zezelená, tak dávají ten pamycon, kdyby teploty a nezabral nurofen či panadol , tak k dr, nic jiného ti neporadím, tak bojujte a ať je Adámek brzy fit :wink:

ráno to byla docela síla s tou zimou, teď už je líp a -6, info pro jiji :grinning: :grinning: pa
9. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
marti, hezky se chystáte, samý hezký věci. To já jsem začala předloni touto dobou pomaličku svatbu řešit a brali jsme se 24.3. :grinning: :grinning:. Všechno se zvládlo v pohodě. My jsme právě kytky měli z toho Florisu u hradeb, kytku na auto mám v albu, hnedka sem hodím odkázek na fotečky. Měli jsem od nich kytku moji, korsáž pro manžu, kytku a korsáž pro svědkyni a svědka, kytičky pro maminky, kytku na auto a dva košíčky pro družičky, jo a ještě kytku na hřbitov, stálo to dohromady asi pět tisíc ...
Verdiku, jedeme do Jánských lázní, jezdíme tam každej rok, paráda, chata vedle sjezdovky za slušnou cenu :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je pár foteček ze svatby, možná už jsem to sem dávala :slight_smile:
http://hajanci.rajce.idnes.cz/Svatba_24.3.2007/
9. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je nádhera :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc pěkný v jednoduchosti je krása :wink: :wink: :grinning:
jiji až ti ty hory závidím :sweat_smile: Nám to teda vyšlo taky moc pěkně,ale vy to máte super.Asi budu muset zkusit na tátu jestli by jsme zase nejely k babičce :grinning: Babička bude hlídat a my si zalyžujem :wink:
Fotečky moc pěkný.Zajímavý šatičky.
Holky co vás tak nadchlo na těch šampáňo šatech??
9. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
do pr...... ted jsem napsala román a neodeslalo se to a asi se to ztratilo, takže znovu ??? ach jo
9. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti svatba ??? uplně mě mrazí když to vidím - hezký moc. mě to totiž asi taky čeká, dostala jsem k vánocum zásnubní prstýnek , ale nikdo to neví, teda ted vy :slight_smile: ale ještě jsem neřekla ANO, pořád ho zlobím, když třeba neodnese talíř od stolu nebo jakokoli největší blbost, tak hned mu řeknu, že si ho nevezmu :grinning: tak se tak krásně furt zlobíme...... ještě ale nic dál neřešíme, ale asi už musíme, nejvyšší čas??? jak to je???

jinak na vodnatou rýmu, pokud ji chytíte uplně v začátku, je super homeopata ALLIUM CEPA 5CH, první den každé 2h 5granulek rozpustit na lžičku a další dny 3x dennně. nám to ted zabralo, už jsem bez vodnaté nudle. pokud není bacil, tak zabere

na tu hnustnou hustou barevnou , bacilovou je super ten pamycon jak psala verdik, my měli bacila v nose a krku a za 3dny pamycon zabral

jinak já beru doplňky výživy české fy a ted jsem je začala dávat i prckovi, na imunitu a střevní mikrofloru, lactobacily, doporučil mi to i docent z gastroenteorologie, kdyby vás to někoho blíže zajímalo, pošlu info interní poštou, at ostatní tím neobtězujeme, ju??
9. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi, mně by určitě bílý neslušely, jsem prý teplý typ, takže zase nějaká teplejší barvička :dizzy_face:
Pokud jde o naši svatbu, tak jsem chtěla být trochu jiná, bo skoro každá nevěsta má šaty z půjčovny, drdol a malou kulatou kytičku :grinning:. No, ta moje kytka taky dopadla dokulata, chtěla jsem spíš převislou, trochu jsme si asi s paní z Florisu neporozuměly, ale i tak byla krásná :dizzy_face:. Šaty mám šitý, z Burdy, má to být hollywoodský styl třicátých let, ale byly by ještě hezčí, kdybych sehnala lehkej satén a těžkou krajku, já jsem to měla bohužel naopak, bo nebylo moc času někde lítat a shánět, navíc jsem byla těhule na neschopence, takže 4 hodiny vycházek, no nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiji aha tak to jsem nevědela to by mě zajímalo jaký typ jsem já :grinning:
Kdo ti ty šatičky šil???
9. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek