• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj holky tak ja jdu litat po městě musím zaplatit šeky a tak pak si neco pěkneho koupim pak si nechat udělat hlavu a bude večer tatka hlída dnes celí den i noc :grinning: tak pa večer těším se na vás
13. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
eviku...taky se těším :wink:
13. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, prý když dítě posazuješ než si sedne samo...z kleku, tak ono se sice sedět naučí, ale prý špatně a už pak nemá důvod lézt, protože všechno už vidí atd. takže prostě pak má problémy, musí chodit cvičit. Kámoška mi tohle říkala o jedné mamince...holčička ji po dvou měsících cvičení začala až ve 14 měsících teprve lozit. Ale já tomu nerozumím tak nevím, ale to, že se nemá posazovat jsem slyšela.
13. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to vím.naše si sedla sama tak nějak z boku.já tea posazovala v kočárku.protože se stejně sama přitáhla..a lezem.
asi jak které dítě... :confused:
13. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Marti a Ceho,mě by vyhovoval čas v těch 9 hod (na tu mikulášskou), budu ráda když se přidáte. Příští týden to půjdu buknout a zaplatit. Domluvíme se na srazíku. :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
laurito já bych šla taky na mikulášskou...a kdy a kde teda?
13. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikulášská nadílka
Čtvrtek 3.12. přednáškový sál Národního domu.
Tři skupiny od 9.00, 10.15 a 11.30 hod.
Předprodej vstupenek od 18.11. na obou pracovištích MC.
Vstupné 50 Kč za dítě - včetně balíčku.
13. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Na lyžovačku bych jela hned. Tuto zimu vyrazíme jen na jednodenní výlet (možná jich bude víc) do Jeseniků, ale příští rok už to budou zase Alpy, nemůžu se dočkat!! :wink:
Jinak co se týče zlomenin na lyžích tak já jsem důkaz toho, že i pak se lyžuje s radostí (ale už mnohem víc opatrně). Navíc můžu potvrdit, že zlatý český zdravotnictví, to co jsem zažila v Itálii by se u nás snad stát ani nemohlo :angry:

Mikulášská nadílka jde letos ještě mimo nás, ale příští rok už to bude jinak :grinning:

Jinak vám všem chci popřát - ať se večer dobře bavíte a ať to nemá ráno neblahé následky :wink: Budu na vás myslet a tiše vám závidět!

Jinak v neděli bude první zkouška manžela, jedu do Brna do Olympii a manžel bude u švagrové s odstřikaným mlíkem pro Editku. Naštěstí má být hezky tak můžou vyrazit na dlouhou procházku, v kočárku je malá zlatá. Jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak děda už má net hurá hurá.Poctivě jsme vás dočetla a vidím že nakonec nás bude plnej počet :grinning: a takový jste dělali drahoty.JJ kdo se stydí tak o půl osmé před hobitem ju budu tam já jonuška a kdo se ještě stydí myslím že kaelan :grinning: :grinning:

odpoledne jdu z holkama na město takže kdo chcete můžem zajít na kávičku :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
na Mikulášskou by jsme taky šli :wink: A taky by mi to pasovalo na 9h, protože před 12h chodí Daneček spát.

A co se týče lyžování jsem beznadějnej případ. Taťka mě to zkoušel naučit několíkrát, ale pak to vzdal :grinning:

Na srazík se těším a zároveň mám i trochu strach :sweat_smile: budu tam na půl osmou
13. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristyan, v kolik jdete na město?
13. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tako kolom 3 :wink:
13. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kolem 3 :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
To by jsme možná stihli, záleží jak dlouho bude Daneček vyspávat.
13. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já to pochopila :grinning:
13. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no a jak se poznáme,? já mám šedý golfáče a zlobivou Káju tak že nás nepřehlídneš a kam by jsme šli do lerku?tak si děti pohrajou.
13. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde je ten lerk? Já mám černo-zelený golfáč a zlobivého Danečka :wink:
13. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ivi...ahoj..já nemužu odpoledne takže se udvidíme v pul8 ju?
13. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já se ted odbila zase jen polívkou..máme čočku na kyselo.a nejím jí...radějc...to bych vám holky neudělala :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
monynko,víš kde je lékárna u valštovek?? tak o 3 baráky v pravo když stojíš čelem ,ale klidně si můžem dát sraz před radnicí a půjdem tam spolu.
13. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonusko :grinning: , my měli zelí...

já už vím kde je lerk, to je vedle lidovky...
A kde se sejdem, nepůjdeš směrem od nemocnice?
13. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ve tři před radnicí?
Do lerku chodíváme, ale nějak jsem si nikdy nevšimla jak se to jmenuje :sweat_smile:
13. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ROmi, nemám dočteno, jsem v práci (nemůžu, není času), ale hlásím se na lampioňák při rozsvěcování vánočního stomu na náměstí a do Národa bych na Mikuláše šla taky ráda, ale to asi budem muset nějak dohodnout, protože jsou tam 3 časy a myslím, že každé bude vyhovovat jiný čas (kvůli spaní). No, však večer se uvidíme, tak to zkusíme probrat hned na začátku, dokud budem vědět, na čem se domlouváme :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
monynko já půjdu po plumlovské,z ulice březinova je to u ÚP
13. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé Krystyan, dívala jsem se na tvoje fotky abych tě poznala...a vy jste mělí svat.hostinu v Bohuslavicích? My taky :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jj měli jak jsi to poznala
13. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych mohla na mikuldu hnedka to ráno na 9...blani..co? :wink:
13. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky to tak vidím, hned v 9. :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky půjdu po Plumlovské, ale až od nemocnice. Sejdeme se blíž? Třeba u toho ÚP? Promiň, napsala jsem špatně tvou přezdívku
13. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
neva tak mi počkám u ÚP ju v kolik ve tři nebo v kolik já jsem se dívala na fotky a seš mi povědomá jen nevím kam tě zařadit ty pocházíš z PV ?
13. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek