• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ne, z Prostějova ne. Tady bydlíme 4 roky. Sejdeme se ve 3 u ÚP, já musím být v 5 zase doma, přijede mi švagrová hlídat Danečka
13. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziku, a ty pojedeš v kolik? Nemáme se pro tebe stavit?
13. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj budu tam.tak půjdem v pět za babi na prodejnu a domů :grinning:
13. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito nám vyhovuje čas v 9 jinej nestiháme malá chodí po 10 spávat tak že usne po cestě v kočíku Blanka říkala že se přidá taky a martula půjde určitě taky.
Na večer se těším dorazíme něco po 8 hodině tak ahojky a ve městě dobře pořiďte
13. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, ještě přesně nevím, ale pojedu svým autem...zařiďte se jak potřebujete, já dorazím...ale díky moc
13. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se poprvé nespí no děs snad usne jestli né tak nepůjde a večer padne vyčerpáním. :grinning: :grinning: Jindy už v 11.15 spí jak miminko a dneska stávkuje :angry:
13. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček usnul až teď, doufám, že nebude dlouho vyspávat :angry:
13. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my taky ještě nespíme, ale Martinek usíná až před 1h, a to dopoledne klimbal ve městě v kočárku, už leží hodku a dělá bugr. ležím s notasem v pokojíku na posteli a koukám na něj, takhle alespon 100x nevolá.
noo, už leží a vypadá to že už to bude :grinning: no ještě to jeho převalování a žvatlání a pak padne. doufám :grinning:
13. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem chtěla být taky krásná večer, a skočila si ke kadeřnici, Jajduška byl ve školce a chudák brečel, když měl jít domů :sweat_smile: dnes tam bylo asi 6 děti, tak si vyhráli. No a k mému novému střihu - vypadám kapku jak debílek - si dycky vymyslím něco, co ke mě nepasuje :cry:
13. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, určitě si kočka. to moje lokýnky jsou jak dredy, bud je zkusím olejem obživnout , nebo si umyju vlasy.
13. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli taky přemýšlím, že si umeju vlasy a zkusím z toho vytvořit něco normálního. Ale kraťoučkou ofinku si asi neprodloužím :cry:
13. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stále nečtu, pořád pracuju. Nicméně jsem právě volala do ordinace a mluvila s paní primářkou z dětského oddělení (teď ordinuje u MUDr. Sallouma). Ptala jsem se, jestli a jak prclíky chránit před řádící chřipkou. Takže mi doporučila dávat po dobu jednoho měsíce:
1. VITAMÍNKY - cokoliv, co obsahuje selen a zinek (podporuje obranyschopnost organismu) a taky vitamin D. Výrobků je prý hodně, můžou být např. Marťánci nebo cokoliv jiného.
2. PROBIOTIKA - doporučila mi už pro nás osvědčený NutrolinB (to je sirupek) nebo denně 1 kapsli (nejlépe rozmačkat na prášek) Laktobacilu. Prý pokud je v pořádku rovnováha ve střevech, je to 70% úspěchu.
Nic z toho prý nejsou léky a jako prevence po dobu 1 měsíce to prý v tomto období jen prospěje.
Takže tak, info pro všechny... papa
13. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti (ceho) a Marti, myslím, že vám se líbí háčkované čepičky, zkuste kuknout: http://kubajda-hackovani.shop1.cz/
13. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi už razíme na město a večer kouknu ju tak kolem 18.30 kdyby se dělo něco ať jsem v obraze. :wink: :wink: pa pa
13. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dnes je fakt patek 13 odrana lítam jak hadr na holi ted jsem přišla od kadeřnice a malem do mě na kruhaču nabural nějakej debyl ještě že manža spravyl pořadně brzdy jasi jedu po kruhaču a on tam vletěl ani se nedival tak 10cm od něho jsem zabrzdila dnes je to fakt na panaka možna na dva :grinning: ještě ted se klepu :confused:
13. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak už jsme doma s Monynkou super a Daneček je anděl ďáblem nejsdřív seděl jak pěna a pak se rozjel no mazec.Má hodně společného z Kájou tak je taky taková :grinning: :grinning: :grinning:

Vy se všechny chystáte??? nebo co,?,
13. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooooooooo
13. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky jsou asi u lazebníků atd :grinning:

já jsem měla ještě nějaký masáže, ted jsem dorazila, dělám večeři a pak něco se sebou. sem si ty vlasy nestihla umýt, no nechtělo se mi, tak mám zbytek kudrlinek, tak nevím jak to vyvedu, no něco budu muset.
13. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no aspoň někdo

já zatím se sbou nic nedělám páč mám čas jak jinak že :grinning:
13. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budete někdo večeřet a´t vím jestli mám jíst doma,?
13. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já si dám max něco malého.
Holky ten můj mužík spí a spí, ty jo, doufám, že ho probudím než odejdu a hlavně, že neusne a bude pečovat od dítko
13. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlásím se mezi opary :grinning:, teda zatím ho nemám, ale jaksi mě svědí pusa :confused:
13. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak za hodinu a pul pa pa doufam že vas poznam a nepřehlídnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy budete nádherný podle toho jak tu nikdo néni :grinning:
už se na vás taky těším...
já jsem v pozoru a nychystaná.
13. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím že mě nepřehlídnete jste prostorově výraznější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem prostorově výraznější ,aby jste se neurazili
13. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili a kdeeeeeeeeeeeeee?
:grinning: holky jsem nervooozní...mama se ptá proč říkám no jdu na rande s 20ti holkama.......jsem prvnička holky... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu...těšte se na překvapení :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se máte takové přípravy.

my v 7 dorazili ze zabíječky,tak já rychlo dovany,namalovat obličej a ted čekám na holky jak me vyzvednout....nco desná..takže jsem 2 dny nespala..tak uvidíme jak vydržím...a ráno jedem na novo :angry:
13. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano se mate ze ted vysedavate :frowning2: nejdete zitra nektera na 3 segry?
13. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek