Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
monynka
13. lis 2009
Ne, z Prostějova ne. Tady bydlíme 4 roky. Sejdeme se ve 3 u ÚP, já musím být v 5 zase doma, přijede mi švagrová hlídat Danečka
laurito
13. lis 2009
Zuziku, a ty pojedeš v kolik? Nemáme se pro tebe stavit?
kristyan
13. lis 2009
jj budu tam.tak půjdem v pět za babi na prodejnu a domů 😃
ceha
13. lis 2009
Laurito nám vyhovuje čas v 9 jinej nestiháme malá chodí po 10 spávat tak že usne po cestě v kočíku Blanka říkala že se přidá taky a martula půjde určitě taky.
Na večer se těším dorazíme něco po 8 hodině tak ahojky a ve městě dobře pořiďte
zuzik28
13. lis 2009
Ivi, ještě přesně nevím, ale pojedu svým autem...zařiďte se jak potřebujete, já dorazím...ale díky moc
kristyan
13. lis 2009
tak u nás se poprvé nespí no děs snad usne jestli né tak nepůjde a večer padne vyčerpáním. 😃 😃 Jindy už v 11.15 spí jak miminko a dneska stávkuje ]-(
monynka
13. lis 2009
Daneček usnul až teď, doufám, že nebude dlouho vyspávat ]-(
dadlina
13. lis 2009
ahojte, my taky ještě nespíme, ale Martinek usíná až před 1h, a to dopoledne klimbal ve městě v kočárku, už leží hodku a dělá bugr. ležím s notasem v pokojíku na posteli a koukám na něj, takhle alespon 100x nevolá.
noo, už leží a vypadá to že už to bude 😃 no ještě to jeho převalování a žvatlání a pak padne. doufám 😃
kolca
13. lis 2009
ahoj holky, tak jsem chtěla být taky krásná večer, a skočila si ke kadeřnici, Jajduška byl ve školce a chudák brečel, když měl jít domů :-N dnes tam bylo asi 6 děti, tak si vyhráli. No a k mému novému střihu - vypadám kapku jak debílek - si dycky vymyslím něco, co ke mě nepasuje 😢
dadlina
13. lis 2009
oli, určitě si kočka. to moje lokýnky jsou jak dredy, bud je zkusím olejem obživnout , nebo si umyju vlasy.
kolca
13. lis 2009
Dadli taky přemýšlím, že si umeju vlasy a zkusím z toho vytvořit něco normálního. Ale kraťoučkou ofinku si asi neprodloužím 😢
bodinka
13. lis 2009
Ahoj holky, stále nečtu, pořád pracuju. Nicméně jsem právě volala do ordinace a mluvila s paní primářkou z dětského oddělení (teď ordinuje u MUDr. Sallouma). Ptala jsem se, jestli a jak prclíky chránit před řádící chřipkou. Takže mi doporučila dávat po dobu jednoho měsíce:
1. VITAMÍNKY - cokoliv, co obsahuje selen a zinek (podporuje obranyschopnost organismu) a taky vitamin D. Výrobků je prý hodně, můžou být např. Marťánci nebo cokoliv jiného.
2. PROBIOTIKA - doporučila mi už pro nás osvědčený NutrolinB (to je sirupek) nebo denně 1 kapsli (nejlépe rozmačkat na prášek) Laktobacilu. Prý pokud je v pořádku rovnováha ve střevech, je to 70% úspěchu.
Nic z toho prý nejsou léky a jako prevence po dobu 1 měsíce to prý v tomto období jen prospěje.
Takže tak, info pro všechny... papa
bodinka
13. lis 2009
Peti (ceho) a Marti, myslím, že vám se líbí háčkované čepičky, zkuste kuknout: http://kubajda-hackovani.shop1.cz/
kristyan
13. lis 2009
tak mi už razíme na město a večer kouknu ju tak kolem 18.30 kdyby se dělo něco ať jsem v obraze. 😉 😉 pa pa
evik26
13. lis 2009
ahoj holky tak dnes je fakt patek 13 odrana lítam jak hadr na holi ted jsem přišla od kadeřnice a malem do mě na kruhaču nabural nějakej debyl ještě že manža spravyl pořadně brzdy jasi jedu po kruhaču a on tam vletěl ani se nedival tak 10cm od něho jsem zabrzdila dnes je to fakt na panaka možna na dva 😃 ještě ted se klepu =-)
kristyan
13. lis 2009
ahojky tak už jsme doma s Monynkou super a Daneček je anděl ďáblem nejsdřív seděl jak pěna a pak se rozjel no mazec.Má hodně společného z Kájou tak je taky taková 😃 😃 😃

Vy se všechny chystáte??? nebo co,?,
kristyan
13. lis 2009
halooooooooooo
dadlina
13. lis 2009
ahoj, holky jsou asi u lazebníků atd 😃

já jsem měla ještě nějaký masáže, ted jsem dorazila, dělám večeři a pak něco se sebou. sem si ty vlasy nestihla umýt, no nechtělo se mi, tak mám zbytek kudrlinek, tak nevím jak to vyvedu, no něco budu muset.
kristyan
13. lis 2009
ahojky no aspoň někdo

já zatím se sbou nic nedělám páč mám čas jak jinak že 😃
kristyan
13. lis 2009
a budete někdo večeřet a´t vím jestli mám jíst doma,?
kolca
13. lis 2009
Kristy já si dám max něco malého.
Holky ten můj mužík spí a spí, ty jo, doufám, že ho probudím než odejdu a hlavně, že neusne a bude pečovat od dítko
kolca
13. lis 2009
jo a hlásím se mezi opary 😃, teda zatím ho nemám, ale jaksi mě svědí pusa =-)
evik26
13. lis 2009
holky tak za hodinu a pul pa pa doufam že vas poznam a nepřehlídnu 😃 😃 😃 😃 😃
jonuska
13. lis 2009
holky vy budete nádherný podle toho jak tu nikdo néni 😃
už se na vás taky těším...
já jsem v pozoru a nychystaná.
kristyan
13. lis 2009
no myslím že mě nepřehlídnete jste prostorově výraznější 😃 😃 😃 😃
kristyan
13. lis 2009
já jsem prostorově výraznější ,aby jste se neurazili
jonuska
13. lis 2009
ili a kdeeeeeeeeeeeeee?
😃 holky jsem nervooozní...mama se ptá proč říkám no jdu na rande s 20ti holkama.......jsem prvnička holky... 😃 😃 😃 :-p 😃 😃 :-p
dadlina
13. lis 2009
jdu...těšte se na překvapení 😃 😃 😃
martinataylor
13. lis 2009
Holky vy se máte takové přípravy.

my v 7 dorazili ze zabíječky,tak já rychlo dovany,namalovat obličej a ted čekám na holky jak me vyzvednout....nco desná..takže jsem 2 dny nespala..tak uvidíme jak vydržím...a ráno jedem na novo ]-(
denousek
13. lis 2009
ano se mate ze ted vysedavate 😞 nejdete zitra nektera na 3 segry?

Začni psát odpověď...

Odešli