• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky pařmenky :cry:

Tady se chrápe že!!!!!!!!
14. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kristy u nás vstávačka v půl sedmé a v noci mručel co chvíli jak má tu rýmu. Jsem jak po opici a to jsem nepila :sweat_smile:
14. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kolco tak to jsme na tom stejně, jsem jako po pořádném flámu. Bolí mě hlava a jsem jako zmlácená. Laura vstávala v 7 a já musela s ní.

Včera jsem se výborně bavila, jsem ráda že jsem některé z vás poznala. :slight_smile:

Jak jste dopadly vy? Kam jste vyrazily? Ještě beztak chrupkáte :wink: :cry:
14. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej se probudil ve tri na mlícko tata ho nakrmil a pak jme spali až do sedmi a co vy? jaky bylo stavání? :grinning: :grinning: :grinning: mi dorazili domu před jednou byla jsem trochu v naladě no to su ikdyš nepiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: kdy to zopaknem? :wink: :wink:
14. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito jaktože tě bolí hlava vždyt nic nepilas nebo jsi tajně usrkavala přiznej barvu :grinning:
14. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, prosím pisni mi ten název té mastičky na opary. Mooooooooc díky
14. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku, připadám si tak. Norbi trošku hudroval, ale ráno jsem se k němu přiťulila a byla hned lepší nálada. :sweat_smile:
14. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito takhle po ranu? :grinning: :grinning: :grinning: ja se budu tulit večer :wink:
14. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ja bych taky chtěla to tričko trošku vyc latky a jeto :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krysty tyse včera snama ani nerouzloučila to mě zamrzelo :cry: :grinning:
14. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt, že ses nerozloučila máš u náš černého puntíka :wink: :wink: . Ale jsi super :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stavat a cvičit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning: já měla budíček v 8...
malá jak jsem lehla už zapla senzory..a šli jsme kojit..stejně mě už teklo mlíko pod trikem :grinning:
tak mě je ok..na to že jsm měla dvě dvojky tak v pohodě :grinning:
bylo to moc fajn včera :wink:
14. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooojky :slight_smile:, já taky budíček v 8. Ale byla a jsem ok. To asi, že jsem se nalila tou coca-colou. Taky jsem místo spaní čučela do stropu :slight_smile:. No a pak později vám napíšu, co se tady dělo, když jsem tady nebyla, se trošku pobavíte :slight_smile:. :grinning: Pak svěřte chlapovi dítě :grinning:
14. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak už jste se vychrápali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já měla pech že jsem šla tak brzo domů páč ráno vstávačka v 5 :frowning2: .Táta jak vstával do práce tak mu dlouho zvonil mob.(budík) a tak ji vzbudil a bylo jasný že už neusne no válela se po mě do 7 a vstali jsme :sweat_smile: už měla hlad :confused:

Laurito mastička je HERPESIN krém

Jo a já jsme se rozloučila to by jste mi křivdili tak že !!!! mávala jsme tam jako na prvního máje a vy zrovna platili ty vaše účty .
14. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kojo bylo v 1:40, pak 5:30 a pak až v těch 8, má to něco do sebe, že chodí spát v 8 a pozdějí vstává :slight_smile:. Teď už Val zase spí a táta taky, prý měl náročnou noc :grinning: .
14. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko no ti tatínci to moc prožívají . :grinning: Jen ten náš to má na háku páč ten hlídal holky sám tak 5x jinak jsou většinou u babiček nebo tak :sweat_smile:
14. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak já přišla 1.30 a do té doby dítě spalo, vzbudil se ve 2 , ve 3, pak v 5 na mlíko a už nespal, do 7 se po mě válel, tak já nespala vůbec , max 10 min, nápodobně Kristyan.

ráno jsme jeli v 8 k našim na výlov rybníka, sem pěkně grogi :slight_smile:

ale bylo to fakt bezva, sem se dobře bavila, takže super.
14. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško, 2 dvojky?? a co ten jelcin na závěr :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že dětičky vás moc vyspinak nenechaly :grinning:

Evidentně to byl super večirek a já už se těším na ten příští na který dorazím i kdyby nevím co :slight_smile: :wink:
14. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
denoušku, neříkala si že dojdeš??? já měla dárky ... i pro tebe, si mě pěkně vypekla :unamused:

a norma to stejný, sem s tebou taky počítala, a všechny jsme se na tebe těšily, fakt škoda, a mrzí mě to :cry:
14. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli mě mrzí to triko :frowning2: nojo jsem jinak prostorově řešená :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem vas rada poznala jo holky a cotaghle nějakej vanoční večírek? :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám včera bybouchl bojler, tak dneska lítám kolem bojleru. A jsme bez teplé vody :cry: :cry: :cry: . To abych s pořádně probrala
14. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Dáši abych pravdu řekla tak u denouška mě to ani nepřekvapuje že nepřišla ,ale těch dárků je škoda :unamused:

Já jsem z dárků nadšená jsou super :grinning:

Jo a hoďte sem fotečky ať se můžu podívat jak tam vypadám :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...taky mě mrzí že jsem nepřišla,smsku od kolči jsem četla až ráno,jsem včera vytuhla....
pořád jsem doma chodila dokola a přešlapovala jestli mám přijít nebo ne,pak jsem si řekla že se mnou stejně asi nepočítáte,tak nikam nepůjdu,asi za 10min. se mi to rozleželo v hlavě,ale sem si říkala že než se nachystám atd... tak to nemá cenu,byla jsem naštvaná sama na sebe že nejdu a sere mě to i teď,ale co už,že?....
14. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty trička jsou suprový..... :grinning:
ještě mě napadli ty odznáčky..na kočárky.. :grinning:
stáhnu ty fotečky..ale moc jich nemám
kdo dělal ještě fotky verdik že?prosím pak mi je mužeš poslat??třeba na mail?dám je na webnode :wink:
14. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! :grinning:

Já dorazila domů tím drinkkarem.. asi před 2 hod. Dadli zjistila jsem, že je to moje spolužačka ze základky s novým manžou, takže docela dobrý, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ fotečky sem honem!!

Mně se vůbec nechtělo spát jak jsem dorazila, tak jsem vzbudila taťku a vykládali jsme si, já pak hned vytuhla a on prý hleděl hodinu do stropu, že nemohl usnout. Tak ráno jel na zabíjačku jak zpráskanej pes. Ale co, ať si to taky zkusí nespat, že? :grinning: :grinning:

Jsem ráda, že jsme se všechny viděly naživo a příště už jdeme do tancovačky!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak já přišla v jednu domů...malej se probudil hned jak jsem došla (do té doby spal) takže tatínek to měl fakt jednoduchý :grinning: Tak jsme hned nakojili, pak o půl paté a pak v šest...pak jsem spala a taťka si ho vzal a hráli si, takže jsem se vyspinkala až do půl desáté...bezva
Jinak sraz úplně super...Dáši, děkujeme moc za dárky, to bych vůbe nečekala...úžasný překvapení, jsi šikulka.
Já už mám skoro hotovej oběd...dělala jsem ražniči, ale ne na špejli, jen tak v pekáčku a br. kaši...malej má za sebou tu svou půl hodinku spánku. Najíme se a frčíme na procházku, je tam krásně.

Normo, tak příště...ale už určitěěěě :wink:

Jéé Romi, odznáčky na kočárky...taky super nápad
14. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotečky jsou na stránkách koníku.jsou pod moji ikonkou na konci...ju?
www.pvkonici.webnode.cz :wink:
Zuzi...to musime promyslet odznáčky:slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko pěkný fotečky :wink:

A je tam ze včerejška omluva od Denouška :wink:
14. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek