• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky, přítel šel na 3 sestry, tak dnes hlídám já :grinning: .
Dadli: tričko se líbilo, aspoň jsem měla důkaz, že jsem byla s vámi :slight_smile:.
Holky, tak takhle to včera u nás vypadalo: přišla jsem domů v1:15 , lehla jsem, ale jelikož jsem si dala 2 dvojky červeného s coca-colou, tak se mi nechtělo spát a já čučela do stropu. Val se vzbudila v 1:37, rozvístím lampičku a vidím, že Val má jiné bodýčko, než když jsem odcházela, tak jsem si říkala, že možná ublinkla, oddělám deku a ona neměla ani dupačky ani ponožky, úplně holý nohy....nutno podotknout, že přítel tvrdě spal a ani nevěděl, že jsem přišla, až ráno mi řekl, že když ji krmil z láhve, tak ji to teklo všude, protože si s flaškou hrála místo pití, tak musel nastoupit se stříkačkou a to šlo dobře. No a ty dupačky s ponožka ji prostě zapomněl dát Smiling. Pak v kuchyni říkám tys už vylil tu vodu z té ohřívačky? a on: nee, já (ve srandě): měls tam vůbec vodu? a on: nee....holky já šla do kolen, nevím,jak to dokázal, ale ohřál to i bez vody, se divím, že ta ohřívačka nezhořela....no a pak dejte chlapovi hlídat dítě Smiling. Přítel není blbej, on je někdy hodně roztržitej Smiling. Promiňte za román Smiling
14. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravím všechny.jsem tu nová a ráda bych se zúčastnila dalšího srazu co budete mít.potřebuju taky občas vypadnout mezi lidi.stránky jsou moc super a jsem ráda,že mi je kamarádka poradila,mějte se ahoj :wink:
14. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj romči...a kd ti je poradil??
klidně za námi chod.míváme sraziky s dětma.tenhle byl asi první že holky?bezdětnej :grinning:
14. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik26,známe se přes mou bývalou kolegyni z práce ze Sparu.A srazy s dětma máte kde většinou,Matěj má teprve dva měsíce.Dívala jsem se,že všechny holky už mají docela velký děti.Ráda bych šla na ten lampioňák,kdy a kde se to koná?Díky za info :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, konečne jsem se tu dostala....tak musím podotknout,že to byla včera moc suuuuper,tak dlouho jsem se nezasmála...nejlepší ovšem bylo...my name Mireček.... :grinning: :grinning: :grinning: já šla do kolen,ješte me to musím nekdy povykládat...a taky me pobavilo u vás to hlídání bonynko..je videt že chlapi jsou všichni stejní....

já včera došlav rozpoložení v takovem,že jsem si říkala toho panáka sis holka nemela dávat,pač 6 panáku na chalupe a vypít sama sedmičku tak to bylo ješte o.k,ovšem ten panáček me dorazil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mela jsem promluva se záchodem,pač jak jsem i lehla,tak jsem mela tobogán a bylo to... :grinning: :grinning: a nejlepší bylo že táta e me lekl jak jsem dorazila :grinning: :grinning: ..

navrhuji 12.12 to zopáknout :wink: ,táta jde na sraz školy,tak bych vyrazila taky..ale je to jen muj navrh.... :wink:

jinak dnes co jsm esi opdo prožili..des..kdo nemá hafana ten to nepochopí,že to tak prožívám..ale písnu vám to tu..přijedeme z chalupy,dáme hafana domu stím že pojedeme pro Klárku k babi na Brněsnkou..my bydlíme v krasicích, zamkla jsem..ale nevšimla jsem že blbe,zamkla jsem nedovřené dveře..Jeli jsme pro malou,do tesca a domu a už na nás čekali sousedi že nám utekla keysi,že ji nemužou chytnou a byt otevřenej...že utíkal anekam k lidlu u sv.Anny,tak peta vyrazil,já s malou nahoru..už jsem brečela že keysinku nenajdou,že umře..no hruza...,tak jsem volala sestře s přítelem at jdou Petovi pomoc hledat...v tom za 15 minut volá moje mamka z Brnenské že keysi zahlídli u nich před barákem..musel atam letet asi po čuchu že jsm etam byly..tak vyjeli hledat na druhý konec od nás našeho miláčka...holky hledali lidická,brnenská,tylovka,šárka a Péta pak vyrazil na kole a furt volali,ptaly se a Péta ji pak zahlídl,tak valil za ní,jenže ona byl a v šoku,proste utíkala,nedala se chytnout..já mezitím doma brečela a brečela..no šílený....nakonec ji Péta chytl...keysinka se celá třepala,knučela..byla štastná...holky tak si představte že ji našel na Dolní a my bydlíme v Krasicích......já s nedovedu předsatit že by se nenašla....pač jsem si ji pořídili že nám řekli že s Petou bnebudeme mít nidky deti,takže ji máme fakt jak naše mimi milovaný....a pak mi péta zavolala,že ji má v náruči tak já brečela jak malá holka a jsem ted tak štastná,to si nedovede nikdo představit.....

jinak malá zvládla 2 dny u babičky v pohodě...litala doma bez plínky na večer a sama od sebe jde se vyčurat ,vykadit na nočníček a ješte si to odnese vylít na WC.... :grinning: :grinning:
nejradši bych si dala panáka,že ten den dnes tak dopadl... :wink:
Omlouvám se za román.. :unamused:
Marti, úplně vím, jak ti je. Dokonce mi tečou slzy...Hlavně, že to dobře dopadlo.
14. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo..tak 27.11...to bude ve 16hodin na městě.. :grinning: pak si pisneme a domluvíme se kde sraz atd.:slight_smile:

Marti..to uplně ti rozumím.my jsme měli pejska 16let... :frowning2:
12.12.má Honzík 6let takže nejspíš bude oslavika :grinning:
bonynko taky jsem vzpomínala na mirečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo ty jo, vím cos prožívala, protože tohle jsme zažili s Dženinkou, ale my jí nemohli najít 2 DNY!!! Už jsme se s ní v duchu loučili... já byla v osmém měsíci, tak jsem vše i víc prožívala... nakonec ji našli a volali nám, ale byla vyzmrzaná, hladová, třepala se.... no hrůza, takže chápu :confused:

Ale dobře to dopadlo, tak je to ok...
Jo po cestě jsem Vás viděla dnes, ale nestihla jsem zamávat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, že jste už museli jet..

Jedem do Klužu i zítra, v kolik tam budete?

Mireček byl hooodně dobrej a taky ta růžová bublina s úchylákem, ta se mi taky líbila.. jednu dobu jsem říkala, že jsem se neměla malovat, jak mi tekly slzy od smíchu :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko, super hlídání. Příště zas, že? U nás všechno chrupkalo - Ellča už když jsem odcházela a manž. se prý připojil o půl deváté. A já tipovala, že vydrží do devíti. To jsem ho teda přecenila :zipper_mouth: .
Marti, to je jak z televize: "To nevymyslíš". Hlavně, že jste Keysinku našli. Ty nervy, které vás to stálo, když jste ji hledali, ty teda nezávidím.
Dnes jsme byli na chatě, připravit ji na zimu. Bylo moc fajn a krásně. Jen na mě s přicházející tmou padla únava. Ale to jsem překonala a jedu dál :grinning: .
Hledám recept na zítřejší oběd - plánuju roládu z krůtích prs podle receptu Babicy. Snad se mi to povede.
Sraz byl super, pokud se bude někdy brzo opakovat, dorazím (podle možností) ráda. Jen tu tancovačku si asi budem muset příště domluvit dopředu, aby všechny neodpadly!!!
Zuzi - jak jsme se bavily o tom plavání. My tam chodíme proto, že to malou baví. V poslední době mi 4 lekce ale komplet probrečela. Zřejmě má nějaké období, kdy nechce dělat to, co se po dětech v té chvíli zrovna žádá. Systém je ale bohužel daný tak, že se zaplatí na půl roku dopředu a je na Tobě, jestli přijdeš nebo nee. Určitě tam nechodím, abych o tom mohla vykládat. Pokud se to od ledna Elly líbit nebude, tak prostě přestanem..... Trápit ji určo nebudu.
papa
14. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 12.12. jsme ještě v Itálii..... co ten další pátek? Ale to už je pak blízko k Vánocům.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A další nějakej sraz takovej jakej jste měli teďka v Hobittu bude kdy,šla bych.Malej je zlatej,většinou spinká od 20.hodin - 5.hodin do rána,někdy se stane že se vzbudí třeba už ve tři,ale nato že má necelý dva měsíce vydrží dlouho.Co tak poslouchám od známejch a kamarádek,že se jim mimísci budí třeba každý dvě hoďky v noci i přes den.Tak my jsme fakt zlatí!!
14. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo čtu, že máš stejný motto jako já- Nikdy neříkej nikdy.... to je moje řeč.
Srazíky určitě budou, takže neboj, ještě si jich užiješ!! :wink:

Marťo ještě k tomu záchodu, to musela být zajímavá rozmluva co? Já si taky občas pokecám, ale nevím tomu hlavu ani patu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romčo..ty mě chceš škádlit s tím spaním že???? :grinning: :grinning: :grinning: týjo takhle mi spát malá.... :wink: se máš
mamka říkala že krásně spala a jak jsem došla konec.byla vzhuru chtěla cucat.
14. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo už se moc těším,člověk potřebuje občas vypadnout a vyvětrat hlavu a trošku vypnout.Já mám ještě jednoho raubíře devítiletého Tomáška.Někdy je to fakt dost náročný a taky aby se necítil odstrčenej,když se teďka před sedmi týdnama narodil Matěj.Je to někdy těžký věnovat se tomu i tomu,naštěstí už je Tom v takovém tom věku kdy zase tak moc nepotřebuje tolik pozornosti a lásky ale občas se přijde pomazlit za maminkou.Je strašně moc mazlivej,nato že je to kluk tak se tomu i někdy divím.Tak dobrou,už se mi klíží oči.Ty procházky s Matějem na čerstvém vzduchu dělají svoje,vždycky spím jak zabitá :pensive:
14. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko a ty malou ještě pořád kojíš?já jsem mého prvorozeného syna kojila půl roku,ale pak mu vyrostl první zoubek a už to nšlo.kousal mě a docelato bolelo,ale zaplať pánbůh za toho půl roku :wink:
14. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic dobrou noc všem,zítra zase jak bude trošku čas tak jsem zde.ale asi zase až večer,má být pěkně takže procházka po obědě určitě bude a dopoledne asi nebude čas.vaření,uklízení atd :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
joDaši..nevím ted ale máš nějakou známou...no jak jste se bavili o tech laktobacilkách atak..mohla by si mi prosím zjistit nějaký přípravek pro mě a děti ale levnější..já ted docela bojuju...ale učinej??moc děkuji:slight_smile: :astonished:
14. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mi dneska vstávali v 7.30 no nádhera :grinning:

srazík do vánoc už asi nestinu už to máme moc nabitý nejsrív slaví brácha 30,pak holky Kristýnka těch 6 opožděně a Kájinka 2 ,a pak mám nějaké akce jako zdobení perníčků ve školce, a ve škole, taky vánoční úklid a pečení cukroví.Leden je taky u nás nabitej Já narozeniny a brácha ze švagrovou svátky,snad bych se podle vašeho datumu zařídila ,ale nic neslibuju :grinning:

Večer jedeme domů a po,út je k\ristýnka doma mají volno :grinning: to se zase budou celej den hádat :wink:

Marti tak to ti nezávidím co jste prožili měla jsem slzy v očích ale vše dobře dopadlo uf :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my vstali s malou ted..jdeme se najíst a kafíčko :grinning:
15. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky srazík super pak tanečky moc dobře hrály.Včera pro velkej uspěch na novo s koncem v x-ku s tátou.No sranda doma jsme byly o půl 4.Za chvíli jedeme k našim za malou a na oběd to je super jak člověk nemusí vařit.
petko my vera seděly na večeři v jadranu a přišlo team družstvo z vekry co byly na 3 sestrách nevím jak se jmenuje má dlouhé vlasy určitě ho znáš ale jméno nvím vůbec.Daly pivo jeden z nich stáhl celej ubrus na zem asi to byl velkej večírek :grinning: Paní servírka ale nadšená mo nebyla :grinning:
Marti chudák ty ještě že jse ji našly cestovatelku.Zamčít otevřené dveře to je taky umění :wink: hlavně že vám nikdo nevybílil byt
15. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak byt nás v tu chvíli vůbec nezajímalnejhorší že bylo 5 hodin a tma a hledej hafana v PV....naštestí je doma....papat nechce...a pořád psinká..furt se s ní mazlíme a pusinkujeme...

já ted vařím kotletku na žampionech s hranolkama a odpo jedeme na otočku na chalupu pro vyslužku :wink: ,dnes je krásne...
15. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted žehlila a pujdem obědvat..pomálu.máme maseno s bramborem a bramboračku :grinning:
15. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matěj se vzbudil podezřele brzo,už ve 2.30hod a pak usnul až skoro ve čtyři ráno,pak se vzbudil v šest a od osmi už nezabral,tak jsme tatínka poslali s malým ven.Já vařím zapečenýho Pangacia s bramborem,k tomu nějaká zeleninka.Jsem jak miglá,to přerušovaný spaní je hrozný.Poobědváme a hned zase ven,je tam fakt krásně a toho se musí využít než bude hnusně a zima :grinning:
15. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi mrkla jsem na malího:slight_smile:to je pěknej babulka...:slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,jsem na něho strašně moc pyšná a užívám si to.To víš Toma jsem měla ve dvaceti a byla jsem ještě takový trdlo a byla jsem nezkušená a ze všeho vyplašená.Strašně se zase změnil,mám i novější fotky ale musím je zmenšit jsou moc velké tak kolem 2,5mb. :grinning:
15. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to sem musím zmenšovat.... :angry:
dneska nafotím Jonis a kluky a taky přidám fotéšky.
pisneš mi do IP...datum nar.malího?jestli nechceš nemusíš...pisnu tě na naše stránky..
15. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Marti, tfuj tfuj, na tyhle věci jsem taky hysterka, máme malýho jorkširka a toho když nevidím , tak taky šílím, ale tohle si vůbec nedovedu představit, úplně mě mrazí. ted je tady trošičku klid s dětma na koníkovi, tak zase pejsci, no nemůžeme být v klidu , že :wink:

reni, já jak čtu o mirečkovi .... a bublině, tak mám tady taky záchvat, rodina na mě čumí že se tady u notasu chlámu.

mám doma všechny 4děti, a odpo čekáme asi 10 lidí na oslavu Martinků, původně jsem je pozvala jen na kávu, žádné slavení , ale už jsem napekla, udělala jednohubky, objednala tatarák, no jsem koza, ale já znám naši rodinu, už mi psala ségra že se těší na dobrodky.... tak já celý dopo u plotny, ještě řízky pro dětičky na obídek.

naštěstí si tatka vzal martinka ven na celé dopo, je tam nááádherně
15. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAši to se máte.....oslavička
my jedem k babiii :wink:
15. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevéte někdo kde se dá sehnat takové to polstrované sedátko do jídelních židliček.my máme ještě tu klasickou dřevěnou,jak se z toho dá udělat i stoleček.ale přijde mi to moc tvrdé na sezení a nová židlička se mi nechce kupovat,myslím že je to zbytečné.předem díky za rady :slight_smile:
15. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek