• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
já jen mrknu k mě sem nehce pustit přesto že má svůj noťas :angry: celej vík. se hádáme.

A co Kaelan kde je???? dneska večer splkneme ju :slight_smile:

Kájinka bude asi nemocná tu rýmu co měla před týdnem tak má pořád. Včera začala zase do toho kašlat a teplotu měla 38,3 takže nurofen a uvidím rítra .To by mě zajímalo co se stoho vyklube tentokrát. :confused: .Ráno měla taky 38,1 tak nevím do pr..... :unamused:
15. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ted volalatchýně tomík měl večer 38...super :unamused:
taky tu budu večíííííííír :grinning:
15. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Romi pokecáme. :grinning:
15. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak vidím, tak jste si to všechny s dětičkama užily. Malá mě nechala spát až do půl desáte. Mezi tím jsem 2x kojila, ale vždycky hned usnula. Jinak jsme byli včera na svatbě, tak píšu až teď. Ráno jsme nastoupili 10:45 na radnici a svatebčani nikde. Tak voláme kde jsou.... Jsme si nevšimli, že to není v 11:00 ale 11:30. Malá na svatbě vydržela až do 23:00. A bylo super. Jsem si i zatančila Polku a Valčík. :slight_smile: Marti něco podobného jsem zažila taky. Fenka našich se zaběhla a našla se až za tři dny. Objela jsem okolní dědiny do vzdálenosti 10km a nechala to vyhlásit rozhlasem. A za tři dny mi volali z vesnice cca 8 km od našich, že ji asi viděli. Moc naději jsem si nedávala, ale vzala jsem si volno z práce a jela jsem tam. A fakt to byla ona běhala po poli, a když mě viděla tak utíkala pryč, vůbec mě nepoznala, čím víc jsem se přibližovala tím dál utíkala. Já bulela, že mi zas uteče. Pak se zničeho nic zastavila a poznala mě, letěla ke mně jak divá. Byla celá od bahna, místo bílého psa hnědý, poskákala mě od radosti. Takže jsme byly od bahna obě, a to jsem měla boty na podpatku, protože jsem jela z práce, a kostýmek. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dadli je ty ses hodna moocc se omlouvam psala jsem vám to na ty vase druhe nove stranky neco se namdoma stalo je to tady ted desny uz je to lepso cas to zpravi ted o tom nemuzu mluvit az se to doresi ale prijemny to dvakrat neni..jde os smrt zdrejme asi o vrazdu a je mi z toho zle....tak pardon holky...az se to vsechno vyjasni klidne vam to povim...zatim pa
15. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
denoušku :confused:
15. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Kristy nějak nestíhám a večery u mě asi končí zítra vstávám na 5 do práce :angry: :angry: :angry: :angry: ale určo kuknu.
Srazík super trička super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musím žehlit tak zatím žehlička už je nažhavená :angry: pak dočtu jak bude čas ju??????
15. lis 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Manžel dnes Editku hlídal 5 hodin, i nakojil z flašky takže na příštím srazík valím i kdyby nevim co (teda pokud zase nebude v práci, ale to bych ho asi zahlušila :slight_smile: ).
15. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééééé ted jsem si vzpomněla že jsem nezaplatila jednu vodu :angry: :angry: kdo to zatáhl za mě at se přihlásí dobrovolně :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsem se teprve dostala na koníka...super den, bylo krásně tak jsmě byli na dlouhé procházce po obědě, ráno trocha uklízení a odpoledne přijela na návštěvu Lubova sestřenice sa malým klučinou. Celý víkend jsme si užili s tatínkem, takže spokojenost...

Bodinka, já jsem to asi špatně řekla s tím plaváním...určitě jsem to nemyslela, že tam někdo chodí, aby o tom mohl vykládat...to určitě nee. Já jen, že mám hromadu kamarádek, které chodí všechny plavat s mimčama a když jsem se zmínila, že přemýšlím, že my chodit nebudeme, tak na mě koukaly jako že jsem špatná matka, jako kdyby to byla povinnost nebo co. Doufám, že ses neurazila, tak to myšleno rozhodně nebylo.

Marti, s pejsem to musel být teda horor :frowning2: ...hlavně, že to všechno dopadlo dobře a máte ji zase doma.
15. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jen načuhuju ze švagrova pc. Jsme u tchýně do středy. Srazík byl fakt super, těším sen na příští. cestou domů jsem Reni myslela na ty duchy a čekala kdy mi nějakej hupsne před auto :grinning: :sweat_smile: . Přijedu domů a tam dva spinkací tuhoši. Ale Jajda se pak co chvíli budil, má rýmu a dnes už měl i teplotku a kašel :frowning2: :frowning2:
Tak zatím pa, dočtu a písnu asi ve st nebo čt
15. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky marod..tomík teplotky,Hzík má uděsnej kašel a já mám rýmu a bolí mě klouby.... :confounded:
15. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, zas ty nemoci, ach jo. My jsme dnes slavili martinky, ale malej byl hrozně umrčenej, asi tolik lidí, no doufám že tím, snad na něho něco neleze. dnes zase celý den zadržuje kakání, vidím na něm jak se mu chce , brečí a zadržuje , s tímto nevím co se dá dělat.

kristyan, ach jo, hádky, no snad už je klid, nebo ne?? já to tak nemám ráda, naštěstí se skoro vůbec nehádáme..... zatím :wink: ale když jo, tak to těžce nesu, takže ti taky asi není nejlíp, co???

kaelan, já platila poslední a zbyly tam 2 vody, tak jsem je samozřejmě zatáhla, no tak mám u tebe vodu.... ach jo , vodu, to jsi nemohla nezaplatit něco jiného :grinning: že bych měla u tebe panáka???

kaelan, co budeš dělat, když budeš vstávat v 5, jdeš někam do továrny??? :wink:
15. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jsem dočetla, tatínkové to s dětmi zvládli, jak jsem četla na jedničku, i když u někoho hráli o půlnoci pohádky, že Olinko, někde spalo mimi jen tak na lehko jako v létě atd, ale neboť si taťuldové vedli dobře, tak pro velký úspěch tu akci zopakujeme, tedy pokud budete pro a stihneme to ještě do vánoc :grinning: :grinning:

fotečky jsem teď poslala romči, tak je určitě přidá na stránky :slight_smile:

večírek byl suprový,nasmáli jsme se a až na ty nedopečená pikantní křidélka to bylo fajn, příště dadli a renci přestane vykládat o duchách, neboť já jsem pak šla sama a za každým křovím jsem viděla nějakého uchyláka s nožem a ještě mi jak naschvál v celém baráku nešlo světlo, tak jsem čekala kdo kde na mě bafne, ale zvládla jsem to!!!!

dnes i včera počasí krásné, tak snad to vydrží, i když zítra už má pršet
marodci tak ať jste brzy dobří a nic vás nezlobí
dadli dnes jsme byli na chatě a odpo jsme si říkali, že se stavíme na kafčo u vás na barákové,a vy jste tak oslavovali, s tím kakáním u Martinka to nevím,jak na něj, aby se toho přestal bát a nemyslel na to, asi to bude chtít ještě chvíli čas a hlavně trpělivost, on si to musel spojit a něčím špatným :frowning2: :frowning2:

marti vidíš jaká je Klárinka šikulka s tím čuráním a kakáním a to se naučila fakt za krátko, jen tak dál :slight_smile:

kami kam tak brzy na 5ranní?????tak pa a hezký večer,čučíme na superstar :wink:
15. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jj fotečky přidám
:slight_smile:
taky se díváme na star :grinning:
15. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
taky koukáme na superstár, lacho byl děsnej, moje konvička a šenková vypadli tak už mě to tak neba, ještě chodur, ale toho vždycky zaspím :grinning: :grinning: a ještě je dobrá ta mladá -stará :grinning: ta furt zpívá moje oblíbené písničky

verdiku, a proč jste se nestavili, dostanete na prdel. příště se stavte, jasný

manža je po oslavě trochu společensky unavený, lehl si vedle mě, lehl si do postele s lahváčem, to je fakt děs ja dělá mi zle, otravuje mě, ale ne sexuálně, pořád mě lechtá... a takový kraviny, no doufám že brzo usne :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, ohledně toho plavání. Já jsem naprosto v poho :wink: . Prostě to beru tak, že pokud dítě nějaká aktivita baví, tak jsem ráda a snažím se mu ji dopřát. Znám ale maminky, které do plavání nechodí, důvody jsou různé (prckovi se tam nelíbí, obava z nemocí, penízky....). Jestli to Elly přestane bavit, přestanem chodit. Takže pokud plavat chodit nechceš, vykašly se na to, co říkají ostatní a rozhodni se sama.
Dadli - nepomohlo by, kdyby Martínek viděl kakušat jiné dítě? Třeba by ho strach přešel....
CO se dalšího srazu týče, jsem pro. Termín je mi asi jedno, ale obávám se, že bude problém před Vánoci sehnat nějakou volnou hospůdku.
Ilčo, s těma duchama jsme si teda zavařily. U vás nešla elektrika a v noci na dnešek úúúúplně poprvé se malá v noci probudila a ani za nic nechtěla zůstat v postýlce. Po půlnoci jsem ji brala z pokojíku do naší postele. Vůbec nechápu, co se mohlo stát. Že by tam nebyla sama a připlul za ní do druhého patra někdo v akváriu??? Snad už to dnes bude lepší. Jinak nevím :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
15. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak už jsme konečně doma.Byli jsme u kamošky a Kájinka spadla ze schodů má bouli na čele ale dobrý.

Dáši ,ale já se hádám z Kristýnkou ona mě nechce pouštět na počítačné z ,manžou :grinning:
15. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bodinko, přijdete k nám kakat :grinning: :grinning: :grinning:
... pán v rybičce s červenýma očima.... brrr, už dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já před měsícem zařizovala vánoční večírek z práce a už nebyl žádný výběr , fakt všude už je plno.

táta už chrápe, s lahváčem v ruce, hroznej pohled, ještě že nemá pekáč s kachnou pod postelí
15. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé kristyan, aha :grinning: a já s tebou tak cítím .... sakra zbytečně :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jj v poho :grinning: :grinning: :grinning: táta je neškodnej je pořád v práci teď jede na týden do NDR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bodinko, já nechodila s malým plavat, pač se nechtělo mě, v zimě do vody, a taky se mi tam nějak nechtělo a nevím proč. ale dnes mi přišla sms, z brněnské z té soukromé školičky, že od středy budou mít plavání pro dětičky , tak jsem psala že bych to zkusila, že se přemůžu a ona na to že je to bez maminek, tak to nechápu jak by to zvládly. ale jestli chci tak můžu i já, když mám obavy. tak to asi zkusím, ale půjdu samozřejmě s ním.
15. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Daši..co máte za nočníček???
15. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko, on nechodí na nočníček, nechce na něm sedět, ani na záchodě s děts.prkýnkem, on čura ve stoje, stojí na stoličce a čurá do záchodu, nebo do nočníku ve stoje. naučil se to v létě , ke stromečkům :grinning:

na kakání jsem mu dávala plínku, ale párkrát se pokakal a vypadlo mu to z nohavice, a toho se bál, hysterák, tak asi z toho, tak mu nechávám celý den plínku, a kašleme na čurání, musíme mít v poho hlavně kakání, čurání počká. ale on nechce kakat ani do plínky, bojí se toho, a neuklidní se , dokud to nespláchnu do záchodu. takže asi tak....
15. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jsme Tomíkovi koupili nočník auto...protože taky nechtěl kadit na nočník..a řeli jsme mu ..zní to blbě..ale že nočníček má hlad.a ....víš co :grinning: :grinning: a šup pak chtěl chodit bobkovat jen na něj
15. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak fotečky jsou tam
www.pvkonici.webnode.cz
15. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky až ted jsem se dostala ke kompu včera měla mamka narozky tak se slavilomalej začína vyc zlobyt kdyš ho necham samotnyho tak to je hned řev ale jak tam sedim vse vpoho jo deti
16. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,fotky máte mooooc pěkný,opravdu pěkný maminky,taky se sebou musím něco udělat,ať Vám příště nedělám ostudu,teda jestli mě chcete?
Za chvíli se jedeme fotit do školky za Natálkou,tak uvidím jak to Adámek zvládne.
Včera jsme byli s Áďou na pohotovosti,tak máme 1steh nad pravým okem,spadl na hranu stolu,té krve to bylo děsný,jsem se třepala a řvala jak malá.
16. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

tak malá má trošku rýmečku od středy ale už je to lepší..horší s emnou2 dny udesná rýmáale stříkám si bioparox,takže se cítím v poho akorát jsem začla trošku pokašlávattak jsem si koupila ACC long a uvidíme.

JInak doma jsme bez plíny....čurání zvládáme na jedníčku akortá včera skončil bobek v teplákách....

Malá dnes jde navečer k našim a my s tátou a se známýma jedeme do Olmika na tataráček tak se těším... :wink:
počasí hnuszase začlo pršet...

Dáši plavčo mi přišlo takyale nedovedu si představit že tam klárka bude sama..ona hrozne řádí a s vody ji nedostanou :grinning:
16. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vidím, že akce bylo skvělá a to včetně dárečků. Když mě Dáša kolem po osmé psala, tak jsem byla pěkně naštvaná, neboť náš taťka trčel v zácpě na D1 :angry: . A to mám Hobit prakticky za barákem, škoda že ty dětské chůvičky nemaj větší vzdálenost....Takže mě to moc mrzí, že to tak blbě nevyšlo :frowning2:.
Tento týden nám už snad KONEČNĚ přijedou namontovat kuchyň, čekáme jenom na ni. Už jsem z toho dost nervní jak se to stěhování natahuje, navíc mám některé věci na Krasické, jiné zas ještě na Tylovce, no děs.
Jinak máme za sebou první mrkev, no byla to sranda, hlavně jak se s ní Vikča pěkně namalovala :slight_smile: (foto je ve složce).
Parádní počasí co, a to jsme se chtěly jít alespoň na chvíli vyvětrat....
16. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek