• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky, tak jsem dneska byla s malou u kožního. A dostali jsme na Atopický exzém oční antibiotickou mast. Ophtalmo - Framykoin. Mám ji tím mazat každý večer a pokud do týdne nezmizne tak přijít znovu. Musím přiznat, že mě to trochu překvapilo, tak jsem se ho ptala jestli opravdu oční a on mi řekl, že je to běžná praxe. Tak se chci zeptat, jestli jste na atop. taky někdo dostali oční mast. Díky.
16. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babu,neboj se my taky mažeme atopák oční mastí.Poprvé jsem hleděla jako bych spadla z hrušky,ale prý se to dává :wink: .
16. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo, a pomohlo Vám to?
Jo a holky exzém a ftípek, jo.. :wink: Raději vysvětluju aby jste si nemyslely.
16. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jájsem mazala Tomáškovi..kdy mělza ouškama takový jakoby opruzeniny..byl přenošenej a loupl se tak proto taky oční mastí...měl to i pod krkem a pod pažičkama
konečně konik jde...taky vám nešel??
16. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu pomohlo ale na chvilku.Zase se nám udělal ekzém,my na to nějak trpíme.
16. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo..a musíš dojít na srazík...:slight_smile:
ty jsi tu snad ještě dýl jako já ne? :grinning:
16. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško jj jsem,ale zítra nemůžu,budu tady mít celej den mamu,měla přijet dnes,ale přesunula to na zítra...
16. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych možná dorazila s malou..uvidíme...má být teploučko
holky u nás se něco děje....malá usla včera v pul10,spala do 1 pak do 6a ještě do 9 :confused:
pak mi spala přes den 2hodinky v 11-1.a ted spinká..... :confused:
16. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsme měli s Onďulkou super den...celý den jsme byli venku, ve městě, pak se ségrou v solárku, na obídku a na procházce s mým taťkou.
Zítra pokud bude pěkné počasí tak vyrážíme na výlet...asi na Hostýn.

Babu, ty jsi byla u toho Androše, že? Já jsem s ním nebyla vůbec spokojená. Místo aby poznal, že má malej atopák (stejně jak si myslela Mikulášková a jiná kožní) tak mi řekl, že to má ze slintání. Tu oční mastičku jak píšeš nám dal taky, taky jsme měli mazat týden a pak přijít. Nepomohlo nám to, tak po tom týdnu nám dal nějakou antibiotickou mastičku a po té se to malýmu hrozně zhoršilo (po jednom namazání)...tak jsem to hned vysadila a šla k jinému kožnímu...a ten prý, že ten atopák vidí až ode dveří.
No, však uvidíte...doufám, že vám to zabere. Kdyžtak vyzoušej i Mudr. Rozkošovou...je to primářka na státním kožním v nemocnici...tuším první parto. Já myslím ale, že to Brno bude jistota...tady je kontakt pokud bys chtěla (mám ho od mudr. Mikuláškové):
FN Brno
Dětské kožní oddělení, Černopolní 9, Brno
tel.: 532 239 533
ale mám dojem, že na tomto čísle mi to nikdo nebral...že jsem na internetu hledala jiné.
16. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko jsi tu :wink:
16. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak já mám doma taky atopika a nejvíc nám pomohl Excipial U Lipolotio,máme výbornou kožařku ve Vyškově.My už tam teda nejezdíme,máme už tak tři roky klid,ale číslo zjistím. :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak koberce pryč,žádné závěsy,zvířata co mají chlupy tzn.kočka,pes,králík,žádná čokoláda,citrusové plody,jahody,ořechy,žádná kořeněná jídla,ocet a prát nejlépe v Lovele a dětské prádlo prát zvlášt, nedávat aviváže a používat nejlépe bavlněné oblečení,hlavně nic kousavého jako svetry atd.
16. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdraví pracující lid :grinning:
v práci dobrý akorát to vstávání hrůza.Dělám tady u nás šijou se tam paruky a karnevalový kostýmy to pto dášu a verdika :wink:
dnes jsme byli zase v Ikee a těch lidí :angry:
Dáši já se na srazu zapomněla zeptat na ten poukaz na tu výřivku jestli půjdu na sraz někdy tak mi ho prosím vem :wink:
zítra se ukážu páááááááááááá
16. lis 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maláještě nespinká..za chvílim přijdu pokecat doufám že tu někdo budeeeeeee :confused: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

dočteno :wink:

Tak mi vstávali v 7h a holky nějak kašlou tak dáváme ditustat doufám že to zabere a nebudeme muset k dr.
Dneska jsme měli na oběd smaž. sýr a hranolky a bramboračku.

u nás už se spí děti i táta manž. povinosti jsem spalnila odpoledne tak se tu teď spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mě se zatraceně nechce.

Holky mám novej katalog oriflame na prosinec vánoční platí od 4.12 .Tak kdyby měl někdo zájem tak dejte vědět ,myslím že je i na netu tak stačí si vybrat a dát mi vědět.Objednám, doručím :wink:

U nás dneska hnus mlha a pršelo :frowning2:
16. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jonusko,tak malej teky dneska nějak dlouho usínal,usnul v 19.45hod,pak asi po půl hodince ani ne se vzbudil a teďka tak před dvaceti minutami konečně usnul.Jo nevíš o někom kdo prodává nějakej prostornej sporťák,nejlépe Jané.
16. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...Romi ještě jsem tětam nedala..ale jdu na to.je tam tabulka vpravo..o nás..tam klikni a sjed dolu :wink:
babulko to nevím o sportáku.taky jsme chtěla jané nebo tak něco..ale malá odmítá sedět tak že na mě nevidí..:(
jste tu některá????????? :grinning: :wink:
16. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano jonusko, jsem tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: haha ha :wink:
třeba změna se spinkáním a ted začne, paráááda

kaelan , já měla pro vás všechny slevové poukázky, jen jsem se už nějak nechtěla vnucovat, už tak jsem tam měly krámek , a připadala jsem si trapně aktivní :wink: tak jsem to ani nevytahovala, pak mě to doma štvalo , pač jsem to byla v práci pro vás nachystat,no jsem koza

kdyby jste cokoli chtěli ohledně cvičení,masáží, vířivky, sauny, tak pisněte do IP a já vám to zařídím atd.
www.slender-club.cz

atopický ekzém- nás učili, jak na seminářích výživy, tak na kurzech čínské medicíny, že atopákje zanesené střevo, a je proto důležité začít od něho, žádné mastičky prý nepomůžou, projevy na kůži jsou odrazem vnitřní toxikace. u malých miminek je to přenos z matky v době těhotenství , kojení, ikdyž matka nemá atopák, tak má , měla problémy se střevy.
17. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak mi včera byly na tom tataráku..dorazili jsme v 11..a už jsem pc nezapínala....

s tím střevem je to pravda Dášipač malá mela klid od jara a objevil se jak mela před mesícem prujem ten týden a ted máme zase klid... :wink:

jdu balitpojedeme pro malou k našim a jedeme opet na chalupu,vůbec se minechce,je hnusne,,ješte kašlu jak tuberák,mám rýmu..ach joooooo....táta musí vozit dřevo..aby se náhodou nenudilitak tchán furt neco vymýšlí...
17. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, přesně jak píše Dadli...s tím atopákem a střevama si to taky myslím...zkoušela jsem pangamín bifi a teď jsem proto chtěla ty co jsi nám doporučila ty. Tak jsem zvědavá jaký to bude. Jen mám takovej dotaz...jím to já a dávám to i malýmu, jednou za 3 dny půlku lžičky, jak jsi říkala. Nevadí, když to beru i já? Jako aby toho zase neměl moc, jestli mu to nemám přestat dávat a brát to jen já? Ikdyž u tohoto se snad nedá předávkovat...

jo a vířivku všem moc doporučuju...bylo to úžasné
17. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dáši od tebe budu chtít poukaz na vířivku taky jako dárky pod stromeček....pak ti písnu.. :wink:
17. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, neboj, v pohodě mu to takhle můžeš dávat, po té symbě si ty atopáky lepší, ale chce to delší dobu.

marti, to je jak u našich, taky se furt něco dělá, maká, bud dřevo, nebo střecha , podkroví, topení, zabíjačka, plotek, atd. každý víkend něco, je to hrůůůza, to zase můj otec si pořád něco vymýšlí a pořád maká.

ted vezu malýho na stražisko k našim a s velkými dětmi a tatkou jedeme na 15 h do kina do ol, na fillm 2012, kdy bude konec světa, tak se musím mrknout jak to bude vypadat :wink: končí to v 18 h tak z ol pojedeme zase pro prcka a rychle domů. takže nestihneme ani kávičku, nic. tatka je v práci do 14.30, taky je workoholik :grinning:
17. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky....tak to pěkně chytám od kluku..takže jestli se budete srazikovat mám po srandě...:(
takze zas sedet doma.me to uz nebavííídnešní noc taky dobrá..ale zas se budil Tomík :confounded:
17. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jonusko,prosím tě máš tam chybu v těch datech.Tom je 31.10.2000.Díky za opravu :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
Dáši to si budu muset tu Symbu od Tebe objednat, už zkouším všechno, ale ekzém mám já, ne mimi. Udělal se mě na ruce po porodu, a to jsem v životě na nic takového netrpěla. Tu Symbu jsem už kdysi měla a moooc mě chutnala, tak snad i pomůže, jinak už se z toho zcvoknu. Pomáhá akorát mastička s kortikoidama, ale moc zdravé není, že jo.... :unamused:
17. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Romi, přesně jako já...jen teda 20 let rozdíl :grinning:
17. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi co?????20let? :confused: :sweat_smile:
Romi opraveno...promin..
já celej den psala ten rozvod jsem k.o. z tohoh... :confounded:
17. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi..aha ty píšeš Romče že??? :grinning:
17. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..koupila si mi ten lístek na mikulášskou besídku? psala mi petka čechová že pujdei blanka a ješte jedna kamoška....,tak abych vedela jestli jo nebo si ho mám koupit? a na tech 9 hod ju?
17. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, "aa" u nás většinou probíhá brzo po ránu. Tak někdy navař něco dobrého k snídani a my přifrčíme udělat kakušu..... Neboj, dělám si srandu.
17. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek