Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
babu07
16. lis 2009
Ahoj holky, tak jsem dneska byla s malou u kožního. A dostali jsme na Atopický exzém oční antibiotickou mast. Ophtalmo - Framykoin. Mám ji tím mazat každý večer a pokud do týdne nezmizne tak přijít znovu. Musím přiznat, že mě to trochu překvapilo, tak jsem se ho ptala jestli opravdu oční a on mi řekl, že je to běžná praxe. Tak se chci zeptat, jestli jste na atop. taky někdo dostali oční mast. Díky.
norma
16. lis 2009
Ahoj babu,neboj se my taky mažeme atopák oční mastí.Poprvé jsem hleděla jako bych spadla z hrušky,ale prý se to dává 😉 .
babu07
16. lis 2009
Normo, a pomohlo Vám to?
Jo a holky exzém a ftípek, jo.. 😉 Raději vysvětluju aby jste si nemyslely.
jonuska
16. lis 2009
ahojky jájsem mazala Tomáškovi..kdy mělza ouškama takový jakoby opruzeniny..byl přenošenej a loupl se tak proto taky oční mastí...měl to i pod krkem a pod pažičkama
konečně konik jde...taky vám nešel??
norma
16. lis 2009
Babu pomohlo ale na chvilku.Zase se nám udělal ekzém,my na to nějak trpíme.
jonuska
16. lis 2009
normo..a musíš dojít na srazík...🙂
ty jsi tu snad ještě dýl jako já ne? 😃
norma
16. lis 2009
jonuško jj jsem,ale zítra nemůžu,budu tady mít celej den mamu,měla přijet dnes,ale přesunula to na zítra...
jonuska
16. lis 2009
já bych možná dorazila s malou..uvidíme...má být teploučko
holky u nás se něco děje....malá usla včera v pul10,spala do 1 pak do 6a ještě do 9 =-)
pak mi spala přes den 2hodinky v 11-1.a ted spinká..... =-)
zuzik28
16. lis 2009
ahoj holky, dneska jsme měli s Onďulkou super den...celý den jsme byli venku, ve městě, pak se ségrou v solárku, na obídku a na procházce s mým taťkou.
Zítra pokud bude pěkné počasí tak vyrážíme na výlet...asi na Hostýn.

Babu, ty jsi byla u toho Androše, že? Já jsem s ním nebyla vůbec spokojená. Místo aby poznal, že má malej atopák (stejně jak si myslela Mikulášková a jiná kožní) tak mi řekl, že to má ze slintání. Tu oční mastičku jak píšeš nám dal taky, taky jsme měli mazat týden a pak přijít. Nepomohlo nám to, tak po tom týdnu nám dal nějakou antibiotickou mastičku a po té se to malýmu hrozně zhoršilo (po jednom namazání)...tak jsem to hned vysadila a šla k jinému kožnímu...a ten prý, že ten atopák vidí až ode dveří.
No, však uvidíte...doufám, že vám to zabere. Kdyžtak vyzoušej i Mudr. Rozkošovou...je to primářka na státním kožním v nemocnici...tuším první parto. Já myslím ale, že to Brno bude jistota...tady je kontakt pokud bys chtěla (mám ho od mudr. Mikuláškové):
FN Brno
Dětské kožní oddělení, Černopolní 9, Brno
tel.: 532 239 533
ale mám dojem, že na tomto čísle mi to nikdo nebral...že jsem na internetu hledala jiné.
romca14
16. lis 2009
jonusko jsi tu 😉
romca14
16. lis 2009
jo jinak já mám doma taky atopika a nejvíc nám pomohl Excipial U Lipolotio,máme výbornou kožařku ve Vyškově.My už tam teda nejezdíme,máme už tak tři roky klid,ale číslo zjistím. 🙂
romca14
16. lis 2009
a jinak koberce pryč,žádné závěsy,zvířata co mají chlupy tzn.kočka,pes,králík,žádná čokoláda,citrusové plody,jahody,ořechy,žádná kořeněná jídla,ocet a prát nejlépe v Lovele a dětské prádlo prát zvlášt, nedávat aviváže a používat nejlépe bavlněné oblečení,hlavně nic kousavého jako svetry atd.
kaelan
16. lis 2009
ahojky holky zdraví pracující lid 😃
v práci dobrý akorát to vstávání hrůza.Dělám tady u nás šijou se tam paruky a karnevalový kostýmy to pto dášu a verdika 😉
dnes jsme byli zase v Ikee a těch lidí ]-(
Dáši já se na srazu zapomněla zeptat na ten poukaz na tu výřivku jestli půjdu na sraz někdy tak mi ho prosím vem 😉
zítra se ukážu páááááááááááá
jonuska
16. lis 2009
holky maláještě nespinká..za chvílim přijdu pokecat doufám že tu někdo budeeeeeee =-) 😃
kristyan
16. lis 2009
ahojky

dočteno 😉

Tak mi vstávali v 7h a holky nějak kašlou tak dáváme ditustat doufám že to zabere a nebudeme muset k dr.
Dneska jsme měli na oběd smaž. sýr a hranolky a bramboračku.

u nás už se spí děti i táta manž. povinosti jsem spalnila odpoledne tak se tu teď spí 😃 😃 😃 😃 a mě se zatraceně nechce.

Holky mám novej katalog oriflame na prosinec vánoční platí od 4.12 .Tak kdyby měl někdo zájem tak dejte vědět ,myslím že je i na netu tak stačí si vybrat a dát mi vědět.Objednám, doručím 😉

U nás dneska hnus mlha a pršelo 😞
romca14
16. lis 2009
ahoj Jonusko,tak malej teky dneska nějak dlouho usínal,usnul v 19.45hod,pak asi po půl hodince ani ne se vzbudil a teďka tak před dvaceti minutami konečně usnul.Jo nevíš o někom kdo prodává nějakej prostornej sporťák,nejlépe Jané.
jonuska
16. lis 2009
ahojky...Romi ještě jsem tětam nedala..ale jdu na to.je tam tabulka vpravo..o nás..tam klikni a sjed dolu 😉
babulko to nevím o sportáku.taky jsme chtěla jané nebo tak něco..ale malá odmítá sedět tak že na mě nevidí..😞
jste tu některá????????? 😃 😉
dadlina
17. lis 2009
ano jonusko, jsem tu 😃 😃 😃 😃 😃 haha ha 😉
třeba změna se spinkáním a ted začne, paráááda

kaelan , já měla pro vás všechny slevové poukázky, jen jsem se už nějak nechtěla vnucovat, už tak jsem tam měly krámek , a připadala jsem si trapně aktivní 😉 tak jsem to ani nevytahovala, pak mě to doma štvalo , pač jsem to byla v práci pro vás nachystat,no jsem koza

kdyby jste cokoli chtěli ohledně cvičení,masáží, vířivky, sauny, tak pisněte do IP a já vám to zařídím atd.
www.slender-club.cz

atopický ekzém- nás učili, jak na seminářích výživy, tak na kurzech čínské medicíny, že atopákje zanesené střevo, a je proto důležité začít od něho, žádné mastičky prý nepomůžou, projevy na kůži jsou odrazem vnitřní toxikace. u malých miminek je to přenos z matky v době těhotenství , kojení, ikdyž matka nemá atopák, tak má , měla problémy se střevy.
martinataylor
17. lis 2009
ahojky

tak mi včera byly na tom tataráku..dorazili jsme v 11..a už jsem pc nezapínala....

s tím střevem je to pravda Dášipač malá mela klid od jara a objevil se jak mela před mesícem prujem ten týden a ted máme zase klid... 😉

jdu balitpojedeme pro malou k našim a jedeme opet na chalupu,vůbec se minechce,je hnusne,,ješte kašlu jak tuberák,mám rýmu..ach joooooo....táta musí vozit dřevo..aby se náhodou nenudilitak tchán furt neco vymýšlí...
zuzik28
17. lis 2009
Jo jo, přesně jak píše Dadli...s tím atopákem a střevama si to taky myslím...zkoušela jsem pangamín bifi a teď jsem proto chtěla ty co jsi nám doporučila ty. Tak jsem zvědavá jaký to bude. Jen mám takovej dotaz...jím to já a dávám to i malýmu, jednou za 3 dny půlku lžičky, jak jsi říkala. Nevadí, když to beru i já? Jako aby toho zase neměl moc, jestli mu to nemám přestat dávat a brát to jen já? Ikdyž u tohoto se snad nedá předávkovat...

jo a vířivku všem moc doporučuju...bylo to úžasné
martinataylor
17. lis 2009
jo a dáši od tebe budu chtít poukaz na vířivku taky jako dárky pod stromeček....pak ti písnu.. 😉
dadlina
17. lis 2009
zuzi, neboj, v pohodě mu to takhle můžeš dávat, po té symbě si ty atopáky lepší, ale chce to delší dobu.

marti, to je jak u našich, taky se furt něco dělá, maká, bud dřevo, nebo střecha , podkroví, topení, zabíjačka, plotek, atd. každý víkend něco, je to hrůůůza, to zase můj otec si pořád něco vymýšlí a pořád maká.

ted vezu malýho na stražisko k našim a s velkými dětmi a tatkou jedeme na 15 h do kina do ol, na fillm 2012, kdy bude konec světa, tak se musím mrknout jak to bude vypadat 😉 končí to v 18 h tak z ol pojedeme zase pro prcka a rychle domů. takže nestihneme ani kávičku, nic. tatka je v práci do 14.30, taky je workoholik 😃
jonuska
17. lis 2009
ahojky hoky....tak to pěkně chytám od kluku..takže jestli se budete srazikovat mám po srandě...😞
takze zas sedet doma.me to uz nebavííídnešní noc taky dobrá..ale zas se budil Tomík :-S
romca14
17. lis 2009
ahoj jonusko,prosím tě máš tam chybu v těch datech.Tom je 31.10.2000.Díky za opravu 🙂
tobi1
17. lis 2009
Čauki,
Dáši to si budu muset tu Symbu od Tebe objednat, už zkouším všechno, ale ekzém mám já, ne mimi. Udělal se mě na ruce po porodu, a to jsem v životě na nic takového netrpěla. Tu Symbu jsem už kdysi měla a moooc mě chutnala, tak snad i pomůže, jinak už se z toho zcvoknu. Pomáhá akorát mastička s kortikoidama, ale moc zdravé není, že jo.... :-|
zuzik28
17. lis 2009
Jééé Romi, přesně jako já...jen teda 20 let rozdíl 😃
jonuska
17. lis 2009
Zuzi co?????20let? =-) :-N
Romi opraveno...promin..
já celej den psala ten rozvod jsem k.o. z tohoh... :-S
jonuska
17. lis 2009
Zuzi..aha ty píšeš Romče že??? 😃
martinataylor
17. lis 2009
laurito..koupila si mi ten lístek na mikulášskou besídku? psala mi petka čechová že pujdei blanka a ješte jedna kamoška....,tak abych vedela jestli jo nebo si ho mám koupit? a na tech 9 hod ju?
bodinka
17. lis 2009
Dadli, "aa" u nás většinou probíhá brzo po ránu. Tak někdy navař něco dobrého k snídani a my přifrčíme udělat kakušu..... Neboj, dělám si srandu.

Začni psát odpověď...

Odešli