• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Bodinko..ale třeba by to pomohlo :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsem zvědavá jak bude Nelli zítra vstávat ted dva dny po sobě vstávala kolem půl 9 a spala tudíž už jen jednou přes den tak že na 9 bych to nestihla tak nevim jetli by nebylo lepší ne tech 10 i za tu cenu že bude Nelli trochu protivka dala bych ji spat potom po cestě domů.Myslím že Káji by to nevadilo vám asi taky ne chodíte spát po obědě jen nevím co Blanka chodí na 10 do práce.
Jak ti je už líp?Co ta bunda?
17. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, neprovokuj, nám období ranního vyspávání do devíti hodin skončilo. Ne, že bych Ti to nepřála, ale do mikulášské nadílky daleko, se to možná ještě změní. Lístky ale vezmu raději na desátou, my se přizpůsobíme, jen asi Elly půjde později spinkat.
17. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím že se to může zmenit dokonce s tim počítám ale jen nechci mít koupenej lístek na 9 a nechat ho propadnout.Vem to blani pozitivne víš kolik toho ráno stihneš?
17. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jak je to dlouho na hodinu ne?
17. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lístky byly na 9 hod. na 10:15 a na 11:30 myslím psala Ivča...tak si myslím že hodku toje určo......pač to tak nejak vychází... :wink: me je to jedno na kolik hodin....záleží zda už laurito ten lístek nekoupila na tech 9...takže čekám zda se tu ukáže... :wink:

mě už je peti líp..rýma dobrý...ten Bioparox si nemužu vynachválit...akortá pokašlávám...tak jsem dnes nasadila stoptussin...kdy s emám stavit na ty vecičky peti omrknout?zítra jste doma?
17. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zitra to asi nestihneme je to jednojak dlouho to tu bude necháme to klidne na příští týden
Uvidíme co teda laurita a pak se rozhodneme když tak nelli probudim budu doufat že más tam táta hodí.Jo s dětma je to pořád všechno jinak a plány v niveč
17. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me by více pasovalo i na 10:15 pač než já se tam s Klárkou doplazím a šla bych pak na obed k našim nebo valila domu na obed....tak se uvidím..nejak to dopadne...snad se tu objeví brzo....

jdu hajat holky dobrou pa
17. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou martulko
17. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Marti. Ty jsi Peti ještě u počálu? Brouzdám po netu, táta je zase venku.... :cry:
17. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se mate?Včera malej měl poprve kaši ale zbudil se dřív neš po nutrilonu :grinning: dnes jdem na očkovaní to zas budu plakat sním vždycky bulím jak želva romi jestli chces tak se dnes stav na kafe
18. lis 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi , vše nej nej k svátečku

jsme doma a čekáme na verdika s adámkem, přijdou na návštěvu, tak snad ho martinek moc nevystraší, je hroznej rarach a adámek zase hroznej klidas. a my si dáme s verdíkem kávičku.

na tu mikulášskou bych taky šla, no uvidíme jak se ozve laurita jestli vzala už vám lístky nebo ne. já můžu i na 9 i na 10
18. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
oběma romanám vše nej nej (jonušce i romi14 nebo jak :wink: tak nějak)
18. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha , už jsem to našla romča14, ale skoro jsem se trefila :wink:
18. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej měl dnes na svačinku přesnidavečku jablko banan a moc mu chutnala a bavilo ho papat po lžičkach snědl skoro pul sklenicky zapil čajem a krasně usnul jsem na něho pišna :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Romankam taky vše nejlepši k svatku
18. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vše nejlepší holkám k svátečku :slight_smile:

Dáši koukla jsem na stránky slendru a mě teda zaujalo kromě výřivky rolletic (jestli to píšu správně) to je i na zpevnění břicha???

U nás dneska krásně svítí sluníčko venku 13 stupňů jak se vzbudí táta tak půjdu ven hrabat listí.

Jo a Kristýnka nechodí do školky páč trochu kačle.Ráno jsem to říkala uč. že K nepříjde a ona na mě že mají příkaz z MŠ (ministerstva školství) že děti co kašlou nesmí chodit do školky z důvodu pres. chřipky .že by mi ji stejně nevzali.až bude zdravá.Takže mám pocit že už se to blíží i k nám :frowning2: :frowning2:

Jo a v pondělí mají jet do divadla doPV a tak jsme zvědavá jestli vůbec pojedou.
18. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik ty teda malího valíš já nechci nějak dělat chytrou ,ale na skoro všech příkrmech je napsáno od ukončeného 4 měsíce a jesli jsem to já dobře pochopila tak je to od skoro pěti měsíců.
18. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...dnešní noc byla děsná..
jéé všem děkuji k přínímu k svátku...díky :wink:
Romi..tobě taky vše nej :grinning:
zítra má Jonuška 10.měsícu :confused:
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenomže on mě nepřibyra a mliko už moc nechce a mi jsme se narodili 18 července takže už mame 4měsíce mě tam někdo napsal že jsme se narodili v srpnu ale už v červenci mysliš že mu to ublíží?
18. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik26 taky nechci dělat chytrou, ale jestli začneš přikrmovat, tak rozhodně začni zeleninkou, nééé ovocem - mimi si navykne na sladkou chuť a nebude ti chtít zeleninu a maso. Což je rozhodně lepší než ovoce. Vše o příkrmech najdeš na http://www.kojeni.net/prikrmy.php
18. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodynko moc děkuju
18. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no nevím jestli mu to ublíží a,ale já jsem začína tak že jsme dala třeba ze začátku jen jeden příkkrm třeba ráno mlíčko v poledne mrkvičku pak už už do večera jen mlíčko víš jak to myslím nejdřív jen jeden příkrm za den .
18. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky jen 1za den par žiček ale chutna mu to vyc než mlíčko :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, kristyan jj, je i na břicho, máte zdarma první hodku na vyzkoušení na všechno, tak přijd.

evi, já přikrmovala až po 6 měs. ale já kojila nekojené můžou dřív, ale 4 měs. jsou fakt brzo, a určitě začni zeleninou, ale jen kupovanou ve skleničkách, do 6 měs. hroznej pozor na dusičnany v zelenině.
18. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak noc dobrá,vzbudila se jen jednou na mlíčko....a v 8 ráno jsem vypadly ven a ted jsme přišly..tak jdu vařit špenátek s bramborem a vajíčkem.Převlíkám peřiny a peru a ješte chci dnes umýt okna když je tak hezky,at to mám z krku.....uvidíme co s malou zvládnuzatím chce jen tancovat a já musím sní.. :grinning: :grinning: :grinning:

já malou nekojila,takže jsem začla s příkrmama od 4 mesíce a to prvne mrkvičkou pár dní,pak brokolicí atd...v tech skleničkách a pak to začla míchat...a ovoce jsem začla dávat až po mesíci nebo dvou....baštila jen zeleninku...
18. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem Romankám vše nej nej k dnešnímu svátečku :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge...díky moc :wink:
my jsme začli přikrmovat taky až v 7m skorem.kvuli hexe a zubum.aby toho neměla moc.taky zeleninku.ovoce až potom.jedu hdně na skleničkách..
http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=122
tady najdeš všechno možný :wink:
18. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonus , díky za odkaz, našla jsem si vztekání a dělám to dobře :wink: snažím se ho nevšímat. zrovna dnes když tady byl adámek a verdik, tak se celou dobu vztekal, všechno adámkovi bral, atd., uf uf
18. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za přání :grinning:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi nevím,jak to stihnu všechno,tedka vařím,peru,pak musím udělat ještě rizoto na zítřek a králíka musím upíct,ale to asi až večer.byli jsme venku celý dopoledne a přišli jsme ve dvanáct,takže malej vydržel od 6.30hod do 12.hod bez jídla.celou dobu spinkal v kočárku,je to moje zlatíčko :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek