• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jj ted se dívám..bonynka taky jedena kojení.net :grinning:
Daši kdybys viděla co dělají doma ti moji raraši..děsný....nudáí se.dnes jdu do města s malou a honzékem.tomáš je ještě uic moc..tak se těším že se vyvětráme :wink:
18. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jdu do Cipísku teprve zítra a koupím ho, dala jsi mi penízky tak to buknu. Ještě mi prosím pisni tvoje příjmení, kdyby to chtěli.

Ceho, pisni jestli ho mám koupit i tobě nebo si to zařídíš.
18. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinek má dnes 20 měsíců :wink:
18. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zařiďte se podle sebe. :slight_smile: Marti, koupím ti lístek na kolik chceš. My půjdem na 9 hod.

Joni, ty jsi už byla koupit ty lístky na mikulášskou? Mají daný počet dětí na určitou hodinu? a co kromě penízek potřebují, nebo dalí lístek jako do kina :wink: :unamused: ?
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši Martínkovi...všenej k pidi měsíčninám.... :grinning:
holky já tam nakonec nepujdu na mikulášskou...Honzík budou mít ve školce tak se domluvím s učitelkama a vemu všechny děti...tam je to nahoře a nevím co s kočárem..šla bych totiž sama.
ale toho 27.to platí kdo bude chtít..ju?pak mi pisnte s kým počítat 100procentně.at vím..
abych třeba nešlq sama :confused: :confused: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme v pátek dva měsíce :slight_smile: jo holky není divný,že náš Matýsek nějak nechce zvedat hlavičku když je na bříšku.Já vím,že kluci jsou takový trošku lenoši,ale když ho držím ve svislé poloze po odbrknutí,tak udrží hlavičku docela dlouho
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdeme určitě s Tomem i Matesem a vezmeme i moji neteř Aničku,bude mít v únoru tři roky a asi i synovce Míšu a samozřejmě s náma půjde babička a můj přítel,už se moc těšíme.Doufám,že nebude moc velká zima.Jinak dneska je fakt luxusně venku.koncem listopadu 12,5stupně super :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editka má dnes 2 měsíce! Asi oslavuje tím, že je vrcholně protivná :angry: Už to začalo včera večer, nechtělo se ji spinkat a probouzela se mi dvou hodinách. :confounded:

Romi - naše Editka už drží hlavičku docela pěkně, ale někdy když "pase koníčky" tak se ji nechce a leží jak lata :grinning: Jindy zas vydřží pár minutek než se svalí na bok, včera se mi dokonce přetočila na záda takže už ji musím hlídat pořád a nikde ji nenechat jen tak ležet. :wink:
18. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeji k Martinkovým 20 měsícům i Editky 2 měsíčním "narozeninám" :wink: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď když se dívám na tvoje fotoalbum,tak si tě pamatuju z porodnice.my jsme rodili 25.9.09.my se spaním zatím žádné problémy nemáme,plně kojm a Mates usne kolem 20.hodiny a spí tak do 2,někdy do 3.hodin do rána.Jednou nám vydržel až do pěti.to byl fakt luxus,to je tak necelej týden zpátky :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi ale i tak jsem pořád nějaká unavená,dneska mě nějak bolí hlava a klouby.Přitom piju dost,teď jsem poobědvala a do toho mě ještě začlo nějak bolet prso,ale mlíko v něm mám,zarudlý taky není tak nevím čím to je.dám si nato asi obklad,třeba to pomůže :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rmi..v pohodě..naše Jonis začla koníčkovat sama a uplně krásně přesně na 3.měsíce.
já už si říkala že je to nějaký divný..až po tom 3m bych to řešila kdyby nekoníčkoval..nebuj:slight_smile:
Jonis má zítra 10.měsícu..kus baby už
přeji Editcě taky ke 2měsícum:slight_smile:))
18. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme zpátky od tchýně.
Už jsme nemocní všichni tři, takže super. Ale manža jde do práce, tak doufám, že si to tam ještě nepřihorší :angry:
Takže jsme si to ani moc neužili, bo jsme seděli doma jak pecky :frowning2:
Dočtu večer
18. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Oli,

no tak to sis moc neodpočinula a nepolítala....Klárka jen trošku soplí,ale nic moc...a já teda kašlu jako tuberák,jinak se držíme.Oli pujdeš taky s náma na tu mikulášskou besídku,abych vedela kolik lístku,je to dopoledne..to bys mohla.... :wink: tak písni....kvůli lístkum... :wink:

Jinak my vypadly ven ve 2 hodky a došly jsm eve 4..bylo krásne na sluníčku.....ted jak už to zaleze ,je zimenka...

to rozsvicování stromečku je už V 16 hodin toho 27.12. dneska jsem četla plakát, mají tam zpívat koledy a stromeček má rozsvicovat andel...tak se na tu atmosféru těším pač i v ten den začíná vánočníé jarmark.... :wink: s těma lampionama to musí být kouzelný....

a 4.12 má být na meste zase neco s čertama pro deti,i diskotéka.....a bude tam punč... :wink: od 14-17 hodin....čertovská akce....
18. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti,
no bylo to naprd. Ale fajn jsem pokecala s tchyní a Jajda se aspoň zabavil a nezlobil i když musel být doma.
Na tu besídku nepůjdem, myslím, že je na to Jajda ještě malej.
Ale na to rozsvícení stromečku se těším, to bude valit oči :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře...nevadí..taky se těším na to rozsvicování..malá se chce koupat tak jdeme.....

a jinak dnes máme foto jakej máme bobek v nočníku....bylo to v kadích vždy a dnes jupííí
18. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, je šikulka. Vidíš, a to ses bála, že pořád nic a do dvou let to budete mít zmáklé úplně.
18. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem se měřila a mám 37,5 teplotu.Prso pořád bolí,tak jsem volala laktační poradkyni a říkala mi,že můžu mít ucpanej mlékovod a že si to mám nahřívat,masírovat a chladit a že je nato dobrej vychlazenej tvaroh a že kdyby mi to stouplo nad 38 tak si mám vzít paralen ale určitě mám navštívit svého gynekologa.Jo a zítra si jdu nechat zavést nitriděložní tělísko Mirena,tak doufám že si to pěkně sedne a bude to v pohodě.Takže budu mít na pět let klid,doufám :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :wink:

Tak jsem psala příspěvky po tom našem srazíku a koukám, že tu nejsou všechny, tak nevím proč zmizely... :frowning2:

Každopádně na rozsvicování stromečku bych chtěla jít taky, pokud teda nebudeme na těch horách :wink:

Na tu besídku taky nejdu, jednak z toho Sára nemá rozum a jednak budu tou dobou balit do té Itálie, už se moooc těším, ale bude mi hrozně moc smutno po Sárince :frowning2:

Do školičky teď nepůjdeme, malá trochu soplí, tak to nechci pokoušet, řádí teď kde co.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přejeme všem co dnes mají ty svoje "měsíční" narozeninky vše nejlepší, hooodně zdravíčka a Sárinka posílá usoplené pusinky :slight_smile: :grinning:

Chichi jsem zjistila, že Sárinka má zítra taky měsíční narozeninky a to 16!!!!!!!!!!!! Uf to ale letí!!!
18. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratulace...malá už je vykoupaná a stojí u dveří v předcíni a volá tátoooo......to je taky doba než dojede z práce...hrozne se vždycky těší...

když jsme u tech narozeninek mesíčních..tak my máme příští týden 23 mesícu...to je velká holka už..hrozne to letíí
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte že Klárka z té besídky taky nebude mít rozum...když to tu píšete :grinning: :unamused:
18. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Valinka měla včera 8 měsíců a dneska začala říkat: bába. :slight_smile: ALe mama a tata niiiiiiiiiic :frowning2: :grinning:
18. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko u nás byla máma..až posledníí :wink:
18. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti tak taky veliká gratulace!!! ty jo, to už je fakt velká "baba" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

myslím si, že Klárka z toho už něco mít bude, je už přece jen dvouletá (skoro) a bude to vnímat víc než ti menší :wink:

U nás je to to samé, vyhlíží tátu a když přijede domů, tak si málem cvrkne jak je šťastná... :grinning: :grinning:
Ale říká maminka, babicka, tatinka, miminko.... je hrozně šikovná na mluvení. Když mi poprve řekla mama, tak jsem byla naměkko, ovšem když řekla asi před 3-mi týdny maminka, tak to jsem se rozbrečela... však to znáte, je to věc, kterou ničím nenahradíte, no prostě nádhera :wink: :wink:
18. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo reni je to krásný jak se jim ten jazýček rozvazuje....každý den neco nového.....taky naše je plkna..no ženský..je jak drbna kelišová....

Peti stím kobercem se nezlob,ale Péta byl koberec vybárat s dedou a tento dovezl a vůbec me nenapadlo že jej máte i vy... :confounded:
18. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ted čučím na zprávy a je tam o té prasečí chřipce..já je teda vidím málokdy,ale vůbec jsem nevedela že je to tu tak hodne v Ceské republice.... :unamused: ,že zavírají nemocnice atd....a ted si delali srandu ze ,zda ji nemám když tak kašlu... :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - já si myslím, že je to jen preventivní opatření. Doufám v to.
Ségra se vrátila z UK s horečkou a taky jsem si ji dobírala jestli nemá prasečí chřipku, úplně jsem ji vyděsila :slight_smile: Ale bylo to jen obyč nachlazení.

Na rožnutí stromečku asi taky vyrazíme, teda jestli nebude moc velká zima.
18. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neblbni vůbec mi to nevadi ani není z čeho vybrat znáš mě že si ze všeho utahuju aspon se holky budou cítit jako doma :grinning:
18. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vánoční stromeček jdeme určitě, ale jde s námi i tatka, ale to neva, však ho znáte ze srasíků :wink:

martinek má už druhý den červený očenka, nevím co to může být, v lékárně mi řekli, že je to začátek nachlazení, ale mu jinak nic není.
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, gratulujeme k hovíínku. my už tolik nepláčeme při kakání, ale pořád s tím zadržováním bojujeme. takže pro jeho pocit bezpečí máme plinečku, a to už jsme tak krááásně chodili na záchod.

martinek nemluví, jen máma , táta, děda, bába, kiki, pivo :grinning:
18. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek