• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ale mrčet a vztekat se umí luxusně :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli Jajda má k té rýmě taky červené oči :confused:
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, základy Martínek má - pivo bude asi jeho věrným přítelem po dlouhou dobu :slight_smile:.
Všechny Romanky k svátečku a všem k "MINInarozeninkám" s ELly gratulujem.
Pro lístky na Mikuláše do Národa jsem v Cipísku dneska byla. Je potřeba nahlásit jméno a příjmení prcka a taky hodinu, na kterou chcete jít. Jsou tři časy, tuším 9 h, pak 10,15 h a naposled pak 11,15 h. ALe nejsem si jistá. Určitě to trvá vždycky 45 minut.
18. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na rozsvěcování stromečku i s lampionem se taky hlásíme. Snad to klapne.
Eviku, o přikrmování už tady holky psaly a asi sis už o tom určitě něco početla, ale fakt je lepší začít jen jedním příkrmem denně po dobu minimálně 3-4 dnů. Kdyby totiž prcek na to měl nějakou reakci, aby byl čas na to, aby se jakkoliv projevila. Je lepší začít zeleninou (ideál ze skleniček, protože teď v zimě je v čerstvé zelenině spousta dusičnanů), to asi po dobu jednoho měsíce, pak zavést zeleninu smíchanou s masem a pak pokračovat dál. Bříško si musí pomalu zvyknout na trávení čehokoliv jiného než je mlíčko. Jinak lepší je začít přikrmovat zeleninou, protože je většinou bez chuti. Ovoce bývá sladké. Pokud si zvykne na chuť ovoce, mohl by pak odmítat zeleninu. Takže tak... Tak to bylo podáno mě a fungovalo..... Tak to prosím neber, že jsem bůhvíjak chytrá. Když byla Elly menší, tak jsem z toho byla hrozně vykulená a ráda za každou radu.
18. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, prima monolog :sunglasses: . Tak já jdu raději žehlit. Nikdo se tady k tomu nehlásí, všichni chrupkají.
18. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
řeknu vám že to není špatný chodit do práce.R ráno uvaří,uklidí,pohlídá Anet no prostě super.Já chodím ve 12 domů protože to přijede Ela ze školy a R jde na odpolední.No snad to nějak budu zvládat.Příští týden chcu dát Anet do školky a další týden bude hlídat prababi :wink: no vymyšlený to mám hezky ted jen jestli to bude fungovat i v reálu :grinning:
zítra jdou holky na praventivní k zubařce to zas bude :frowning2: :frowning2: doufám že Ele nebude zase nějaký zub trhat.Any má zoubečky hezký :wink:
Eviku s těma příkrmama mají holky pravdu nejdřív zelenina pak až ovoce.Pak by ti mrkvičku nebo brambor nechtěl :frowning2:
Héč a my máme v neděli 31 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jonuš vše nej nej k svátečku a brzo nějakýho chlapáka na mazlení :wink: :wink:
tak páááááááá za chvíli musím jít chrupat ale nemůžu si zvyknout chodit tak brzo no brzo chodím tak ve čtvrt na 12 a ráno v pohodě vstanu :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem,
opožděně přeji vše nej Romče, teda vlastně oběma :wink:
včera jsem se jaksi nedostala...takový krásný počasíčko...toho se muselo využít, tak jsme byli celý den venku. Dopoledne jsem vyrazila s kámoškou do města...potkala jsem nejdřív Editu s Editkou (holky já jsem fakt střelená...jsem si jaksi neuvědomila, že je všední den, tak jsem se ptala kde má tatínka :grinning: vím, že pořád píše, že byl tatínek kočárkovat tak jsem si to jaksi popletla...chudina si musela myslet, že jsem pořádný pako...už to se mnou jde fakt z kopce) Pak jsem potkala bodinku s Elly...ani jsem nevěděla, že má realitku. A pak ještě jednu kámošku ze střední s holčičkou.
Odpoledne jsem jela s mým taťkou k babičce, chvíli vozit v super káře...staré libertě po Smržicích :slight_smile:

Evi, a nezkusila jsi mu dát větší "porci" mlíčka? Třeba by to na to přibírání stačilo. Fakt není kam spěchat...ale to je fakt věc každého. Tak se kdyžtak nezlob.

Jo, Editce taky gratulace ke dvou měsícům a i všem ostatním co něco slavili...
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja su rada za každou radu ja sama prd vím fakt moc děkuju a začnem tedy tou zeleninkou včera jsem byla u doktora na očkovaní večer měl trochu teplotky tak jsem mu dala nurofenek a dnes rano taky tak snad to bude dobrí.Při prvním očkovaní neměl žadnou teplotku a ted jo jsem stoho jelenj.Jinak vážíme 6,800kg a za tyden přibyra jen 180g ale měříme 65cm jo Zuzi ja mu skoušela dat větší porci ale on mě vypije tak 130 a už nechce zav den ma vypít litr a mě vypije tak 700 a u toho ještě dělá caviky tak nevím
19. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já teda nevím, ale myslím, že 180 g za týden není zase tak málo. To by vycházelo skoro 800 g za měsíc a to je celkem normální. Ondrášek je o měsíc a týden starší než vy a přibral mi 180 g za měsíc. A to ti řekl mudr., že nepřibírá a že máš začít s příkrmama?
No ale pokud mlíčko nechce, tak teda asi začít s tou zeleninkou...
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dřív měl rad mlíčko ale ted ho moc nechce a kdyš jím tak se na mě díva a pořad se oblizuje
19. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak nejdřív opožděně Romankám vše nejlepší k svátku a batolátkům a miminkům k narozeninkám.
Evi a co zkusit jiné mlíčko?
Dnes přišel doplatek za elektřinu, tak mám po náladě, dycky nám vraceli a teď dva tis. doplatek, ku..... :angry:
19. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

kolčo my čekáme zase na vyrovnámí plynu, to bude nářez, vždycky jsme dopláceli tak jsem připravená na nejhorší. :frowning2: :frowning2:

Eviku, pádíme ven, půjdeš taky. Nemám krédo, tak ti nenapíšu.

Holky, dnes jsme měli hrozné ráno, rychle se nachystat do cipísku a k zubařce a já když je nejvíc na pylno tak ještě uklízím - narychlo. Tak jsem ještě zametala a metla se mi vyšmykla a praštila jsem mého trpasličího pinče přímo do hlavy. Dostal z toho epileptický záchvat, tak ho pozorujeme jestli nemá otřes mozku. :frowning2: :frowning2: Hrůůůůůůza
19. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
plyn taky nechci vidět :frowning2:
Jejda, chudák malej, tak snad to bude dobrý.
19. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bude, už lítá jako smyslů zbavenej a zlobí, ale dnes to má dovolené (mám špatné svědomí), já kráva ještě všechno honem honem a pak to tak vypadá
19. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulko..Oli dííky
dnes má Jonuška 10.měsícu...letí to
byli jsme ráno ve školce Honzík se fotili..:slight_smile:
ted ještě peču...dělám zapečený těstoviny s kuř.masem zapečené se špenátem a navrch s nivou...... :wink: mnamka
19. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem dneska byla na tom zavedení toho tělíska,tak snad si to sedne a bude to o.k.Prý to trvá tak ty tři měsíce.jinak teplotu už nemám a zánět prsa snad nehrozí :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito ja dnes jsem po te iněkci tak su rada že su rada nechame to na zítřek
19. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAUKY MAMINKY AMIMINKA,

jen vas tak jdu pozdravit no...jsem sama doma manzilek je od vcera az do zitra na montazi..

kami a kde makas ty se mas aspon furt netrcis doma co...

romco14 my se jeste nezname ale fandim k telisku.citilas to nejak?taky to po druhym mimi planuji...bylo to bolestive?

tak se mejte vsechny známé i neznámé
19. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dostala k PC až teď. Táta nás vyvez do hotelu. Tak jsme byli na bazénku, ve vířivce a na masáží. Bylo to úžasné.... Bych jela zase. Trochu opožděně Romčám a malým mimiškum k měsíčninám vše nej... :slight_smile:
Zuzi, díky za kontakt. Jestli to do týdne nezabere, tak jsem rozhodnutá, že zkusím to Brno. Mudr. Andrš na mě taky neudělal dojem. Hlavně větou, že je předčasné mluvit o Atopáku, když jsme ještě nezkusili, žádnou léčbu. Já jsem si myslela, že se nejdříve určuje diagnóza a pak léči. Tak nevím. :unamused:
Marti, nevzpomněla sis na mě s tím sádlem...Byla bych ti vděčná.
Dáši, já bych chtěla na Vánoce taky ten poukaz na vířivku.
19. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darinko závidím moc moc čím sis to zasloužila?At vím co doma udělat :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak malá ted měla přes 38....nevím..rýmu nemá nekašle.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dkde jstee? :confused: :confused: :confused:
19. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, snad se z toho Johanka vyspí a nic to nebude
já jsem vás teď dočetla, včera jsme byli u dadli na kafíčku a taky jak píše marťa , využíváme hezkého počasí a trajdáme po venku
dadli dopo jsme potkali mamču s Martinkem :slight_smile: :slight_smile:
na rozsvícení stromečku se taky hlásíme, už se těším na tu vánoční atmosféru a na ten punč, že dadli :grinning: :grinning: :grinning:
darinko, tak parádní výlet,co???mohlo by to být častěji, určitě se ulevilo tvým zádům a nabralas energii
co cukroví , budete péct???já už se těším na vanilkové rohlíčky......a taky na br.salát a kapříka :grinning: :grinning: :grinning:
na mikulášskou besídku nejdu , mám špatné zkušenosti, když jsem s mladou šla ve dvou letech a byl tam takový opravdu škaredý čert, tak se pak začla po besídce počůrávat, takže u nás čerti neeeeee
tak pa, jdu si dát sprchu
oli a co je vám???jen nachlazení???dnes u mladé řekli ve škole, pokud někdo začne kašlat či rýmu, tak okamžitě už zůstat doma, posra.....chřipka, ach jo
19. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Ilčo jen nachlazení.
Cukroví plánuju, chci zkusit i nějaké "zdravé". Tak jsem zvědavá jestli se mi podaří.
Marti pošli mi prosím recept na ty perníčky. Kují
19. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk dočítám ,ale nestíhám odepisouvat :grinning: páč Kája je nějaká chovací nevím proč.Tak počád choveme a coveme a taky jak měla ty horečky jsem ji začala dávat plínku a tak jsme zase na nule z odnaučováním :frowning2: . Jenou to stihnem a 3 nééé a bobiš o tom ani nemluvím ten je buď v plínce nebo v kalhotkách.takže asi tak.

Ilčo na cukrovíčko už se těším po večerech louskám ořechy a letos budu dělat jen samé to vánoční nic z krémem .A taky většinu receptů nových ať je změna a taky hlavně cukroví kde je kandované ovoce to můžem všichni (marokánky atd.)Kokosové to mám ráda zase já mňam to zas budou kila navíc brrrr,ale co už :sweat_smile:

Na rozsvěcování stromečku bych šla ,ale nic neslibuju páč nevím jak táta dělá aby nás zavezl do PV :wink: Jště bych dala vědět.

Oli a co brožůrky mohla jsem ti vzít na sraz že,no nenapadlo mě to.A jak pokračuješ v hubnutí daří se ti ?kolik máš dole /kg a taky jsem ti chtěla říct že je dobrý se i měřit přes pas, boky a prasa nědy nehubneš na váhu ,ale na cm. :wink:

tak pa zase mrknu. :slight_smile:
20. lis 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
jé Kristy já jsem Ti chtěla říct, ať mi je vezmeš na srazík - no moje chyba :sweat_smile:
Jinak mám 3 kg dole. :slight_smile: Teď jsem trochu hřešila, jak jsme byli u tchýněc :frowning2: , tak zas najíždím na svůj režim.
S tím měřením, já se změřím a blbec si to hned nenapíšu a když se pak měřím znova, tak mám pocit, že mám stejně jak minule. Budu se muset nechat přeměřit u Dadli, bo ta mě měřila při prvním cvičení :slight_smile:
20. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

tak mi budíček v 7:15...a venku hnusná mlha...ale hlásí jasno..tak uvidíme,třeba se to probere....za chvíli pujdeme s hafanema do obchodu.Na 10 má dorazit kamoška s Anetkou 2 letou,tak se Klárinka moc těší.

Oli jo jo pošlu dnes receptík..když tak mi to připomen :unamused: Dnes se mi o vás zdálo Oli o celé rodince... :sweat_smile:

Verdíku no práve jak píšeš o tech čertechtak furt přemýšlím zda tam pujdu,pač já se tech čertu bojím z detství ješte ted a to jsem stará baba....tak se bojím aby i KLárka z toho nemela pak trauma..pač se bojí cizích chlapu a ne tak čerta....

tak ty opatření na tu chřipku bude pasovat děckám,nebudou muset do školy.... :wink: ,ale opatření je opatření...radši at to podchytí než aby pak bylo zle...

Oli jsi borec 3 kg dule :wink: :wink: :wink: :wink:
20. lis 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari, s tím sádlem na tebe myslím....sama ho doma ješte nemám,tak jak si dovezu,tak ti naberu do skleničky a budeš ho mít ju??
20. lis 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jééé sádlo a čerstvé domácí, no mnamka, my zabíjíme příští víkend, už se těším na sádýlko :wink: pečený masenko, a to je tak vše co mám ráda :wink: pak ještě čerstvé masenko, játýrka, klobásky a uzené :wink: no dietka :grinning: ale hlásím že mám taky dole 2kg

martinek včera tátovi usnul v 17h v autě, když vezli babičku domů a pak nešel vzbudit, tak ho dal spát do postýlky a o půlnoci se vzbudil a do 4 h byl vzhůru, a byl šíleně umrčenej, tak jsem 4hodky chovala, hladila , no hrůza, pak se vzbudil v 6, takže znovu, umrčenej, chovací, a já grogi, tak ho asi za chvíli zkusím dát spát, ale zas to bude rozhašený, no uvidíme

holky, ty rýmečky, teplotky asi budu až do jara že? tak at to není nic horšího a brzy jste zdraví. Martinek už má očenka lepší, v noci občas zakašlal, ale jen malinko. dávám mu oscilloccocinum, tu symbu a céčko se zinkem a ost. stříkáme do nosu slanou mořs. vodu, prý to zabíjí virus pras.chřipky, teda ještě se má denně kloktat teplá slaná voda.

jonusko, bodinko a tobi, mám pro vás tu SYMBU , tak mi pisněte do IP, kdy a kde se můžeme sejít.
20. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se zas zdálo o Dadli, že se pohádala s manželem, pr nás všechny pozvala na návštěvu :grinning: :sweat_smile:
20. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek