• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jitu krásné fotečky a šatečky nádherné, zajímavé :wink:
9. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti plánování svatby si ještě živě pamatuju, moc jsem si to užívala. Manža byl zrovna v misi, tak jsem si tím krátila čas :slight_smile:
9. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak mi už jsme spolu 9 let,tak asi je už taky na čase....no moc na to nejsem....ale bduu mít stejné příjmení jako Klárinka a budeme konečně jako rodinka...

bílé šaty mít nemůžu..jsem jak bledule,mamka mi říká od mala že jsem zelina....tak jsem si zkoušela bílé a hrůza...tak tyto..ale já chtěla červené nebo růžové..neměly v saloně...bílou barvu nenosím vůbec,vše barevné

Jitu moc vám to slušelo..byla jsi moc krásná nevěsta...moc :slight_smile:
9. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v bílejch taky vypadala blbě, tak jsem nakonec měla růžový korzet a bílou sukni a růžovou kytičku :slight_smile:
9. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Oli přesně takovou jsme měli z toho ananasu..určo alergie... :angry: :angry:

nemáš fotečku jako nevěstinka,at mužu skouknout..růžovou miluju... :wink:
9. led 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1382543&vReferer= Marti tak jsem tam vložila pár foteček - ale ta růžová tam není moc vidět :frowning2:
9. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
3atičky krásnééééa moc vám to slušelo..a kde jste to měli?krása......
9. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda kolco ty jsou fakt úžasný :dizzy_face: ta sukně je nádherně řešená :wink:
Vlasy ti taky udělaly moc pěkný bych nevěřila že se dá ze sportovníhoúčesu udělat krásný účes ke svatebním šatům.
9. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuji.
Bylo to ve Vlašimi, pr já jsem původem středočech :grinning:
9. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky krásný a nedalo mi to tak jsem přidala taky pár svatebních.Já měla šaty světle fialkové. :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem!!!

Holky tak jak nechodíme ven, tak mi maličká spinká jen půl hodinky až hodinku za celý den. Copak ona, je čilá ale umrčená zato já čilá nejsem :frowning2: ať už je tepleji a může zase chrupkat svoje 3hodinky po obědě...

Dadli jéééé moc gratuluju, to je super zprávička!!!! Závidím Ti - samozřejmě v dobrém!!!! :wink: A gratuluju k prvním krůčkům, je to čipernej šikulka!!

Marti dortíky, šatičky, vše je krásný, no holky musí to být úžasný takhle zařizovat!!!

Jiji taky jedeme na hory, až příští neděli, tak snad ta teplotní inverze ještě chvíli počká... ale jak přijedeme, tak má být ta chřipoková epidemie, jak nám vyhrožují, tak sakryš snad to nebude tak hrozný!!!
9. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zpátky .... jak jsem spěchala napsat příspěvek a zmizet, tak jsem ani nepogratulovala dadlině :grinning: :grinning:. Takže napravuju a gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky - nevěstinky, moc vám to tam slušelo. A marti, vaše svatba bude taky určitě suprová. Máte krásný oznámení, já miluju tyhle jednoduchý a naopak mám úplnou alergii na oznámení na A4 s nevěstou přes celou stránku, kde je navíc přeholoubkováno a přesrdíčkováno :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Abi, šaty mi šila mistrová mojí nevlastní mamky, co pracuje v Moděvě, bydlí na Nové Dědině. Je moc šikovná :dizzy_face:
9. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se tu mějte krásně a za týden se snad objevím, pokud neumrznu :sunglasses:
9. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kristyan krásná jsi byla..a vidím že jste měli taky svatbu s beruškou....moc vám to slušelo...no nevěsty jsou krásný všecky přece!!!! a neměli jste tu hostinu náhodou v bohuslavicíh..jaksjsou mi povedové židle...ale možná se pletu....
9. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Marti jak jsi to poznala jojo bylo to v Bohuslavicích :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás už se hajinká už tak půl hodinky takže pohodička,Kristýnka si hraje a táta je na pivku .
10. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi před chvíli dorazili z chaloupky...Klárinka půjde za chvíli do vany a pak snad usne do půl 10..dnes v noci byla od 4-5 vzhůru.Já šla spát o půl 1,od 4 jsem ji uspávala a v 7 byla vyspaná.a já ráno mrtvá.....dnes bylo na chaloupce sluníčko a teplo..krása..tak jsme berušku poprvé vyvezli na saních,paráda a pak si schrupla v kočárku hodku a půl..tak snad bude v noci spát líp,když konečně byla pořádně na vzduchu..kdyby tak bylo v PV.to ne..to tady otravuje ta inverze a budeme tu celý týden zase mrznout a na horách se budou opalovat :angry: :angry: :angry:

Jo jo kristyan poznala jsem to,byla jsem tam Petové tetě z Klužínka na padesatinách a strýcovi jeho taky,tak to poznám....skoro každou sobotu jezdíme přes rakovou...malá totiž usne po cestě tak aby si trochu chrupla v autě a nebyla umrčená tak to v ochozu stříhneme do prava a ne do kluža rovnou a projedeme tak okolí...
10. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jaký máte auto kdybych vás náhodou potkala at můžu mávnout :wink:
10. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
stříbrnej golf v kombíku..kdybych tě nekdy viděla venku jak budem projíždet tak zastavíme a houknu na vás... :grinning:
10. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku,děkuji za rady,hned něco zkusíme.V úterý jdu s Natálkou na 5-ti letou prohlídku,tak se mudra koukne i na Áďu.Holky vám to všem tak slušelo,asi sem dám taky nějakou fotečku ze svatby.Dadli gratuluji a marti tobě taky,ať jste šťastní.
11. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak dneska jsme byli za kamoškou má miminko Anetka porodní vaha 1990g a 48 cm no drobeček ale krásnej no už má teda 2300g ale je to krásný a ten náš rarach by ji tak pomačkal :grinning: pořád se po ní sápala Kájinka no byla sranda.
Jak jsme přijeli domů tak měla Kájinka teplotu 38,3 po odečtu tak uvidím do rána a kdyžtak pojedeme k mudr. ale nic ji není jen je taková protivná umrčená tak nevím.Špatně spí pořád tam pomrčává tak nevím dapla jsem jí OLINTH do zásuvky aby se jí líp dejchalo a dala jsem vlhkej ručník přes postýlku kdyby se z té teploty chtěla vyklubat rýma tak at ji předměhnem :unamused: .táta de na noční takže jak odjede tak du hajat kdyby v noci bylo nějaké halo kdyby Kájinka nespala ,ale ťuk ťuk snad né :unamused: . tak zatím pa pa a myslete na nás.
11. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kristyan tak třeba to bude od zoubků....malá včera usla až ve 22 hod.ao p to ji musím přemlouvat že se má spát...o půl 2 se vzbudila na mlíčko a vstávala v 7..tak super noc,ale kdyby aspon usínala o hodku dřív a ne a ž po té 9 půl 10....ale co sní...Ale zase aspon přes obídek mi spí hodku a půl-2 hodky,ae to až od té doby co chodí,jinak spávala 30 MINUT,mám dvě kamošky a tem děti usínají do půlnoci a spí do 10-11 hod.Tak to jsme na tom pořád dobře.... :wink:
Tak kristyan držíme palečky at se z toho nic nevyklube...to počasí je děs...na horách hlasí až + 2,+7 v nižinách inverzi a zimu jako prase....takže des a hrůza
11. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
holky tak my jsme měli po dlouhé době celkem fajn noc, sice dvakrát kojo, ale mezitím jsem nemusela vstávat na duduška. :slight_smile: A vstávali jsme v osm.
12. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jen jsem tak zahlidla ze se bavite o svatbe ja uz v albu davno 2 svatebni mam....

a kolco tak jsem koukla na tu vyrazku a to jsme meli kdyz jsme meli sestou nemoc,,meli jste pak i teploty?
12. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku právěže teploty nebyly vůbec. Jen ten den kdy se osypal 37,5.
12. led 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak celou noc teploty 38,8 a tak jsme ráno jeli k dr. a poslala nás na krevní obraz protože krk má dobrej a pro jistotu ji udělali výtěr z krku a na krvi taky nic tak jsme vyfasovali paralen čípky a nurofen střídavě po 4h .Zítra zavolat buď je to k zubům nebo se z toho něco vyklube. :unamused: tak nevím budu čekat.tak se mějte pa pa
12. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je hrozny co....ta zima...uz at je leto , teloučko a zadné nemoci!

chdite nekdo na mimiaukce.cz?ja jsem tam ted porad uz tento tyden cekam strasnejch balicku..neco se tam fakt da ...
12. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristy to bude v poho.My jsme měly taky teploty a průjem.nEBOJ TO BUDE DOBRÝ :wink:
Denoušku taky jsem se dívala na tu vyrážku A TO JE JINÝ NEŽ TA ŠESTÁ NEMMOC.
šestá je dva až tři dny vysoké teploty a pak osypání.Už kolča psala že jim trošku vylítla teplota ten den.Ta vyrážka u šesté se z minuty na minuty přesunuje a rozlízá a nakonec slívá a Jájoušek to měl pořád stejný ne kolco.
12. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kuk do albíčka nové fotečky
12. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristy krásný fotečky :grinning: je úplně jiná.My jsme taky ostříhaní na ježečka :grinning: Před 14 dnama jsme byly u paní holičky a už mu to zase trčelo přes uši tak jsem se naštvala vzala strojek a je to :grinning:
12. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek