• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
a co se Ti o nás zdálo? :confused: :grinning:
20. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám dárek pro manžu a mě na vánoce. koukala jsem na romantické víkendy a víkendy pro dva , tak to si asi nadělíme, je to s jídlem, s romant . večeří pri svíčkaách, masážemi, bazénem, saunou, šampáněm na pokoj atd atd. prostě se o nás budou starat, ale je toho tolik, že nevím co vybrat, pohybuje se to od cca 3500 - 20000 , ale to už je víkend v pařízi atd. posílám tip, ale na tomto serveru se ty víkendy pohybují kolem 8 -12tisíc, celkem drahý, jsou i levnější mnohem, ale ted nevím kde. a taky eurovíkendy benátky, paříz, řím, atd.

http://www.romantickevikendy.cz/vikendove-pobyty/wellnes-vikend-na-zamku.php

to jen tip, kdyby jste některá chtěla

:wink:
20. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
olíííí, naopak, on mi to navrhl, mu tyhle věci nevadí, naopak, on by nám i vařil kávičku a obskakoval nás :wink:
tak kdy přijdete?? at to vyzkoušíme ??? :grinning:
20. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki Dáši,
nej by bylo potkat se někde naráz (ať už taky konečně někoho znám :grinning: ). Mě to je celkem jedno, manža jede, pro změnu, další týden zase pryč...odpočinout si na rehabku do Jeseníků.... :angry: .
Ty romantické víkendy jsou super, už se někde vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme se dali do malování, takže vás nestíhám :frowning2:
Na rozsvěcování stromku se hlásím a už se moc těším :slight_smile:

Dadli, prosím Tě, jak je velká ta Symba a kolik stojí? Díky

Opožděně přeju všem Romankám
20. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli :grinning: :grinning: téda vaření kávičky dvaceti babám... :grinning:
ty víkendy vypadaj supr.
Tobi a proč vás nevezme sebou?
20. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo, já dycky jezdila, ale teďka s Vikulí to je ještě dost náročné - tahat sebou všechny ty vyvařovačky, ohřívačky atd. ....no nevím, možná pojedem na víkend, záleží jak bude plnej hotel.
Až bude VIkula větší tak to bude super, nabalím ji na týden taťkovi sebou a mám oraz :grinning:
20. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, to je fakt. My byli v dubnu a to měl 10 měsíců a už jsem nevyvařovala a vodu ohřívala ve varné konvici.

Holky v rámci debordelizace kuchyně jsem našla 2,5 krabičky čaje pro kojící Leros, tak kdyby někdo chtěl. Platěj do konce března 2010. :wink:
20. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat mi byli ve středu na očkování druha hexa vakcina poprve mu to nic neudělalo a ted ma zadeček nateklej a červenej teplotku nema měl jen včera zvyšenou tak jsem mu dala nurofenek co mam dělat kdyš to ma nateklí je na to něco? :frowning2: Jo a včera jsem začala tou zeleninou mrkvičkou a chutnalamu klep klep na dřevo :slight_smile: včera jsem volala na linku hami a tam mi poradili že mam třeba začít mrvičkou 3 dny pak davat 3dny květaček pak 3 dny brokoličku ale jen v malích dafkach pak to vše třeba davat z bramborem a pak z masíčkem a kaši začit davat až za měsic aby toho na něho nebylo moc Prí je lepší začinat ze zeleninkou neš s kašemi :wink:
20. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se dáši hlásím na káfíčko s klárkou...přijde nás určo více....pak mužete i k nám na kávičku..sice máme 2+1 ale deti mužou být v pokojíčku a maminkám udelám kávičku dolce gusto.... :wink:

taky jsem to četla kloktat slanou vodu a proplachovat nos na prevenci....kuknu na ty pobyty.....je to dobrej nápad...ale u nás je to těžký s tátovím volnem.o víkendu bychom mohly ale naši jsou zase v práci..ale nejak by se to udelaly...

Oli no ptákovina...byly jste u nás...Jája malej me strašne furt pusinkoval a velkej Jára si u nás převlíkal tepláky a pak jsme šly spolu do lekarny...no ptákoviny se mi motaly...včera se mi zdálo zase neco z doby hitlera a válek a že nás našly a chteli zastřelit,ale ten hajzl nejakej me znásilnoval a nezastřelil...fakt se mi v té palici honí veci...

taky se těším na ten stromečk holky...snad to klapne a na punč...a lampiony... :grinning:

malá jak usne po obede tak dorazí babi a já pojedu busem k tescu si nakoupit a do arkády na dárky a tatka jak pojede z práce tak me vyzvedne...tak se těším
20. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vidíš. :wink:

Holky běhám v kuchyni s metrem a zuřím, mě se tam ta myčka snad nevejde. Kterej blb to vyráběl tu kuchyň :cry:
20. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mam dělat kdyš to potym očkovaní ma nateklí?
20. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já mám myčku 45 cm...pač mi tu ta 60 cm taky nevlezla...ale stačí to bohate.. :wink:
20. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě se nevejde ani 45 :angry: Budu muset zrušit jednu skříňku co je bokem, ale hadici bych musela vést za sporákem a kus bude vidět. A nevím jestli za tím sporákem to nebude vadit to teplo...kuuuuu
20. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik pojedeš Marti, já jedu sama bez Jajdy, ale asi až po třetí hod. To už budeš doma asi viď?
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví studený obklad mi dr. radila a pomáhalo to. :wink: A vás očkovali do zadečku a ne do stehýnka? :confused:
20. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne holky, to je teda zase hnus venku. No neva, i tak musíme za chvíli ven. Ale něco na mě leze, už mám rýmu a taky mě bolí v krku...se těším co z toho vyleze.

Jo musím pochválit tu symbu...jsem spokojená...užívám sice teprve od srazíku, ale zdá se mi to dobrý. Zatím na správnou funkci střev...posílení imunity a takové ty věci chtějí delší užívání, ale věřím tomu :slight_smile:

Oli, s tou myčkou to musíš nějak vymyslet...přece to neztroskotá na tom, že není kam dát? :wink: Když tak pěkně hubneš...mimochodem gratuluju.
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli bus mi jede před půl 2 tak musím tím....
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuz díky.
No ta kuchyň je fakt blbě řešená, ale někam tu myčku narvat musím. Pokaždé když meju nádobí tak na ni myslím :grinning:
20. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes už potřetí převlíkám Jajdu, ráno pročůranej durch, asi musím změnit plíny, bo Huggieska to nepobere do rána.
A teď dvakrát plival pití :angry: :angry: :angry:
Vymýšlí kraviny jak jsme doma.
Ale venku hnusná mlha, tak snad půjdou aspoň odpo s tatínkem
20. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas pan doktor koričanek pícha nad hiždě jo holky komu se děti narodili tento rok od srpna bude mít od ledna očkování prevenarem zdarma je to pěknej bordel a musí se nachat očkovat nejpozdeji od 5měsícu mi na to jdem už 3prosince a narodili jsme se dřív tak budem hradit všechny 4 vakciny
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku tak tělísko super,vůbec to neboleloakorát to trošku štíplo jak mi to tam zaváděl,ale jinak v pohodě.Mám to na pět let a stálo to 6.tisíc a jmenuje se to Mirena,je to teďka na trhu to nejlepší a nejšetrnější.První tři měsíce může být špinění a jednou za rok musíš jít na citolgu k doktorovi,jinak nic.
20. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to je super a to se očkuje čtyřikrát?
20. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak na rozsvícení stromečku bychom mohli snad taky dorazit.
Před chvílí jsem se vrátila s Adámkem od mudry,vytahovala mu ten steh,tak trošku plakal a teď spí v autě.Musím se jít balit na víkend jedeme do Jeseníků,těším se jak malý děcko,aspoň chvíli budu mít relax,ikdyž to vaření mě tam nemi(y)ne,nevím jaký iy :grinning: .
20. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli prosímtě nemáš volno na cvíčo v úterý navečer? J. má ve čt seskoky - to je fakt jak u blbejch už :frowning2:
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dneska vstávali v osm a pak Matěj usnul ještě do devíti po nakojení.jinak luxusní noc,vzbudil se ve 3.30hod a šel spát v 19.35hod.nakojila jsem ho a spal až do těch osmi.jo jinakpochlubte se co jste dostali k svátečku Romanky.já jsem dostala super úžasnou noční kojící košili,kalhotky,nové hodiny a budík,nějaký bombošky,dvě trička,sprcháč a samozřejmě kytičku od přítele :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ty romantické víkendy zní luxusně, byla bych nejšťastnější na světě kdyby to mého manžu napadlo samo a nějaký mi koupil :slight_smile: :slight_smile: Ale to nehrozí, musím se držet nohama na zemi, ale sen je to krásný :frowning2:

Eviku, Norbi včera než jsme došli domů vychladnul a ještě byl milejší než obvykle. Pochopil, že to byla jeho vina.

Holky taky máte doma chlapa který na vás, když se něco semele, svede :wink: :wink: "globální oteplování"? :slight_smile: Můj si to vždycky naštěstí nechá rozležet v hlavě a pak je zlaťounkej. Sice nikdy nepřizná chybu ale chováním mi to vynahrazuje. :wink:

Daši, můžu se někdy přijít podívat do slendru?, potřebuju nějaký "zázrak" na bříško
20. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek