• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Romčo, tak to jste určite krásně oslavili, u nás se svátek moc neřeší :frowning2: :frowning2:
20. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito nesmutni,u nás taky ne :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito, jasně, první návštěvu máte všechny zkušebně zadarmo na cvičení i na lymfoven, tak přijdte vyzkoušet, budu ráda.

oli, v úterý je určitě volno. na kdy chceš??
20. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, co je speciálně na to bříško? Mrknu na to
20. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kolčo já bych měla zájem o ty kojící čaje,kolik za ně chceš?A hlavně kde bys mi to eventuélně předala,jsem tu teprve asi dva týdny registrovaná.Jinak my svátky taky skoro vůbec neslavíme,ale letos se nějak všichni zbláznili s těma dárkama.Jinak kdo chcete něco z oriflamu,tak klidně pište.Já ho dělám taky,kdo má zájem o katalogy hlaste se.Teďka 16 je platná od 16.11 - 3.12.Jsou tam moc pěkné věci :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Laurito znám tě asi od vidění ze Sparu z Tutto Bene.Pracovala jsem tam ještě někdy v dubnu,pak jsem už šla marodit,protože seš tam celej den na nohách a nervy,stres atd.Vy jste tam chodili ještě s jednou kamoškou takovou silnější na kafíčko a zákusek že jo?Já jsem nakrátko ostříhaná,vyšší a pracovala jsem tam od otevření v roce 2005 :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito, s břichem je to těžký, to je takovej prevít :grinning: domluvíme se přes IP a přijdeš se mrknout a já ti vše ukážu, ju???

manžu taky nic takovýho nenapadne, dřív jo, to jo, ale ted ne. takže to já jsem ta aktivní a ještě to zaplatím a to jsem blbá :wink: nééé, to je jistě ode mě hezké a šlechetné. pač on si to zaslouží .
20. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadlino a ty pracuješ ve Slendru tady na Plumlovské,taky bych potřebovala něco na povislé břicho,nějak nemám čas s tím něco dělat a cvičit.Chtěla bych začít chodit plavat a ráda hraju tenis,ale nějak není s kým.Jinak váhu mám stejnou jako před otěhotněním až nato břicho teda,je to hrůza :frowning2:
20. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé koukněte, na fotky dole
http://www.romantickevikendy.cz/vikendove-pobyty/wellnes-vikend-na-zamku.php

ale to je moooc drahé, za ty peníze je víkend v Pařízi , letecky
20. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, kojící časíky mám ještě taky, můžu dodat. Sice kojím, ale čajům moc nedávám. Nevybavuju si tě. Do šparu jsem chodívala na kafíčko, kde jsou ty časy :frowning2:

Dáši moc ráda se zastavím, můžem si dát kafiko a domluvíme se. Jen mi pisni kdy se ti to bude hodit a budeš mít na mě trošku času.
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jo mi jdem na čtyři aleč museš seš domluvit z doktorkou ale pohlídejsito ad to neplatíš jsou tam kličky jsou to s.......
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je můj sen, cítila bych se jako princezna.Äni by se mi nechtělo do reality
20. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nějak jsem se zasekla, nakrmín Laurinku a pádím, jak budu vycházet tak tě prozvoním.
20. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak na pět. Kují. A čt prosím zruš tedy ju. Kují kují kují

Romi cenovka je na nich 40 Kč. Za ten rozdělanej nechci nic a za ty dva 60 Kč dohr.? co ty na to?
Ty jsi přímo z PV?
20. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten zámek je luxusní - ale teda snídaně do postele kaviár a sekt - to bych radši něco jinýho poránu.
20. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito tak je kdyžtak vezmi Evě,my se známe.kolik za ně budeš chtít?
20. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco jsem přímo z Pv,bydlím na A.Slavíčka 18 a ty?cena je fajn
20. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi my bydlíme v Lešanech. Kdybys dnes odpo byla doma, tak Ti to můžu hodit, pr jedu bez malého do PV. Další týden pojedu do PV asi v út navečer.
20. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je tak děsná mlha, to bude snad do večera ty jo :confused:
20. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli my jsme byli na tom středověkém zámku, coby romantický víkend, ale to už je hooodně dávno a tam jsem dostala u svíček zásnubní prstýnek.......takže vše bylo jako v pohádce,hned bych si to zopakovala :slight_smile: :slight_smile:
nabídek je tam spousta , tak máš z čeho vybírat, ten agent oo7 to by se marťovi líbílo :grinning: :grinning: tak šetři :grinning:

myslím, že romant. víkend s tatínkem by tady potřebovala každá z nás, trošku se odreagovat, mimi dát na chvilku k babičce a udělat si tak trošku čas jen sami na sebe, že holky

marti tak mlha stále, asi už se to dnes nezmění, co návštěva dobrý, holky si určitě vyhráli :slight_smile:

tobi nemohla jsem tě včera potkat , jak jsi vycházela z penu s albem v ruce???? tak trošku si se po mě dívala, ale já si taky nebyla jistá :wink:

dadli tak doufám, že chrupkáš s martinkem , když noc byla divoká a spánek skoro žádný

holky můžete dorazit i k nám na kafčo, ale 2O vás k nám nenaskládám, máme sice 3+1, ale dětský pokoj je mladé a tak adámek má svoje hračky v obýváku, takže prostor na hraní nic moc, takže na etapy :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku, nespím, musím dělat faktury a nějakou další práci do práce, chjo.

martinek byl od 9 na spaní a já ho chovala, vozila v kočárku, uspávala jak se dalo, ale nic, usnul až ted ve 12 a nic jinýho jsem celé dopo nedělala, jen uspávala, byl grogi, to je taková opica :grinning:
20. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo budeme asi doma,je tam fakt hnusně a v kolik asi tak nevíš?a víš kde to je,je to naproti Luta ten vysokej sedmipatrák a u toho paneláku je hřiště.na zvonku máme Pírková,Valenta
20. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tuším kde. Snad to najdu.
Nějak po třetí hodině. Záleží v kolik dorazí domů manža aby pohlídal malýho, říkal, že do tří dojede a já pak hned jedu do PV. Tak počítám po té třetí nějak.
20. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, našim jsme koupili myčku na vánoce a tatka mamce taky musel ubrat jednu skřínku a mamka do ted pořád nadává, pač ji ta skřínka chybí
20. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a našla jsem i rozmazlovací víkendy pro ženy, že by jsme příští srazík udělay v tomhle duchu?? to by jsme potřebovali, že ??? a tatínkové by se doma posr.... :grinning:
20. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme byli u dr.malá má zarudlý krček,do toho zuby,teploty :unamused:
vážili nás má 9,500g
takže za 2m kilo..
ted usíná bobinka má taky chovací.ta noc holky byla děsná :frowning2:
Daši...kdy se pro to mužu stavit?nejlíp o víkendu.Honzíka mám u tchýně,malou pohlídí mamča a Tomíka bycvh vzala proovětrat... :wink:
Oli...grtatuluju ke shozeným kilum...zrovna ted mi známá pro braránka dávala dietu..vypadá dobře..
já teda držet nebudu..potřebuju energy...
Romi to jsi pěkně slavila svátek..já diostala ružičku od tchýně a čokolády :grinning:
jo po tom očko..studený obkládky dávat.
taky bych zašla na kafeeeeeeee ale s těma marodama :frowning2:
20. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli já právě skříńky provětrala a vyházela zbytečnosti, ale je to naprd. Na téhle skřínce je mikrovlnka, to mi někdo /manža těžko/ bude muset udělat polici a bude holt na polici nad tou myčkou....pr jinak fakt nevím kam ji dát.
Dadli rozmazlovací víkend zní supr, počítám, že při vidině víkendu s Jajdou sám, by odjeli k babičce :grinning:
20. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco tak po třetí vás čekáme,to už bude přítel taky doma.Kdyby jsi to náhodou nemohla najít tak číslo na mě je 725280355 a jak jsi křestním prosím tě?
20. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zrovna jsme se vrátili z venku...no teda, bylo i líp :wink: zmrzlá jsem jak sobolí bobek a navíc na mě něco leze.
Byla jsem na obědě se ségrou a jejím manželem a potkala jsem u Koníčka Dari s Klárkou a ještě jednou těhu kamarádkou...takže budeme mít asi za chvíli další "kolegyni" :grinning: Malá je krásňoučká a taky jsem viděla fotky z ateliéru, co si nechali dělat...krááása.

Jo, Romi(14), my bydlíme na Slavíčka v desítce...tak to se možná budeme znát...

Romi, ať se ti marodi brzy uzdraví
20. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ola :wink:
Romi a když bude přítel doma,tak pohlídá - nechceš mě počkat třeba u Penáče nebo Billy? ať nemusím běhat po sídlišti a hledat to.
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek