Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
laurito
20. lis 2009
Romčo, tak to jste určite krásně oslavili, u nás se svátek moc neřeší 😞 😞
kolca
20. lis 2009
Laurito nesmutni,u nás taky ne 🙂
dadlina
20. lis 2009
laurito, jasně, první návštěvu máte všechny zkušebně zadarmo na cvičení i na lymfoven, tak přijdte vyzkoušet, budu ráda.

oli, v úterý je určitě volno. na kdy chceš??
laurito
20. lis 2009
Dáši, co je speciálně na to bříško? Mrknu na to
romca14
20. lis 2009
ahoj kolčo já bych měla zájem o ty kojící čaje,kolik za ně chceš?A hlavně kde bys mi to eventuélně předala,jsem tu teprve asi dva týdny registrovaná.Jinak my svátky taky skoro vůbec neslavíme,ale letos se nějak všichni zbláznili s těma dárkama.Jinak kdo chcete něco z oriflamu,tak klidně pište.Já ho dělám taky,kdo má zájem o katalogy hlaste se.Teďka 16 je platná od 16.11 - 3.12.Jsou tam moc pěkné věci 🙂
romca14
20. lis 2009
jinak Laurito znám tě asi od vidění ze Sparu z Tutto Bene.Pracovala jsem tam ještě někdy v dubnu,pak jsem už šla marodit,protože seš tam celej den na nohách a nervy,stres atd.Vy jste tam chodili ještě s jednou kamoškou takovou silnější na kafíčko a zákusek že jo?Já jsem nakrátko ostříhaná,vyšší a pracovala jsem tam od otevření v roce 2005 🙂
dadlina
20. lis 2009
laurito, s břichem je to těžký, to je takovej prevít 😃 domluvíme se přes IP a přijdeš se mrknout a já ti vše ukážu, ju???

manžu taky nic takovýho nenapadne, dřív jo, to jo, ale ted ne. takže to já jsem ta aktivní a ještě to zaplatím a to jsem blbá 😉 nééé, to je jistě ode mě hezké a šlechetné. pač on si to zaslouží .
romca14
20. lis 2009
dadlino a ty pracuješ ve Slendru tady na Plumlovské,taky bych potřebovala něco na povislé břicho,nějak nemám čas s tím něco dělat a cvičit.Chtěla bych začít chodit plavat a ráda hraju tenis,ale nějak není s kým.Jinak váhu mám stejnou jako před otěhotněním až nato břicho teda,je to hrůza 😞
dadlina
20. lis 2009
jééé koukněte, na fotky dole
http://www.romantickevikendy.cz/vikendove-pobyt...

ale to je moooc drahé, za ty peníze je víkend v Pařízi , letecky
laurito
20. lis 2009
Romčo, kojící časíky mám ještě taky, můžu dodat. Sice kojím, ale čajům moc nedávám. Nevybavuju si tě. Do šparu jsem chodívala na kafíčko, kde jsou ty časy 😞

Dáši moc ráda se zastavím, můžem si dát kafiko a domluvíme se. Jen mi pisni kdy se ti to bude hodit a budeš mít na mě trošku času.
evik26
20. lis 2009
Romi jo mi jdem na čtyři aleč museš seš domluvit z doktorkou ale pohlídejsito ad to neplatíš jsou tam kličky jsou to s.......
laurito
20. lis 2009
Tak to je můj sen, cítila bych se jako princezna.Äni by se mi nechtělo do reality
laurito
20. lis 2009
Evi, nějak jsem se zasekla, nakrmín Laurinku a pádím, jak budu vycházet tak tě prozvoním.
kolca
20. lis 2009
Dadli tak na pět. Kují. A čt prosím zruš tedy ju. Kují kují kují

Romi cenovka je na nich 40 Kč. Za ten rozdělanej nechci nic a za ty dva 60 Kč dohr.? co ty na to?
Ty jsi přímo z PV?
kolca
20. lis 2009
tak ten zámek je luxusní - ale teda snídaně do postele kaviár a sekt - to bych radši něco jinýho poránu.
romca14
20. lis 2009
laurito tak je kdyžtak vezmi Evě,my se známe.kolik za ně budeš chtít?
romca14
20. lis 2009
kolco jsem přímo z Pv,bydlím na A.Slavíčka 18 a ty?cena je fajn
kolca
20. lis 2009
Romi my bydlíme v Lešanech. Kdybys dnes odpo byla doma, tak Ti to můžu hodit, pr jedu bez malého do PV. Další týden pojedu do PV asi v út navečer.
kolca
20. lis 2009
holky tady je tak děsná mlha, to bude snad do večera ty jo =-)
verdik
20. lis 2009
dadli my jsme byli na tom středověkém zámku, coby romantický víkend, ale to už je hooodně dávno a tam jsem dostala u svíček zásnubní prstýnek.......takže vše bylo jako v pohádce,hned bych si to zopakovala 🙂 🙂
nabídek je tam spousta , tak máš z čeho vybírat, ten agent oo7 to by se marťovi líbílo 😃 😃 tak šetři 😃

myslím, že romant. víkend s tatínkem by tady potřebovala každá z nás, trošku se odreagovat, mimi dát na chvilku k babičce a udělat si tak trošku čas jen sami na sebe, že holky

marti tak mlha stále, asi už se to dnes nezmění, co návštěva dobrý, holky si určitě vyhráli 🙂

tobi nemohla jsem tě včera potkat , jak jsi vycházela z penu s albem v ruce???? tak trošku si se po mě dívala, ale já si taky nebyla jistá 😉

dadli tak doufám, že chrupkáš s martinkem , když noc byla divoká a spánek skoro žádný

holky můžete dorazit i k nám na kafčo, ale 2O vás k nám nenaskládám, máme sice 3+1, ale dětský pokoj je mladé a tak adámek má svoje hračky v obýváku, takže prostor na hraní nic moc, takže na etapy 🙂 🙂
dadlina
20. lis 2009
verdíku, nespím, musím dělat faktury a nějakou další práci do práce, chjo.

martinek byl od 9 na spaní a já ho chovala, vozila v kočárku, uspávala jak se dalo, ale nic, usnul až ted ve 12 a nic jinýho jsem celé dopo nedělala, jen uspávala, byl grogi, to je taková opica 😃
romca14
20. lis 2009
jo budeme asi doma,je tam fakt hnusně a v kolik asi tak nevíš?a víš kde to je,je to naproti Luta ten vysokej sedmipatrák a u toho paneláku je hřiště.na zvonku máme Pírková,Valenta
kolca
20. lis 2009
Romi tuším kde. Snad to najdu.
Nějak po třetí hodině. Záleží v kolik dorazí domů manža aby pohlídal malýho, říkal, že do tří dojede a já pak hned jedu do PV. Tak počítám po té třetí nějak.
dadlina
20. lis 2009
oli, našim jsme koupili myčku na vánoce a tatka mamce taky musel ubrat jednu skřínku a mamka do ted pořád nadává, pač ji ta skřínka chybí
dadlina
20. lis 2009
a našla jsem i rozmazlovací víkendy pro ženy, že by jsme příští srazík udělay v tomhle duchu?? to by jsme potřebovali, že ??? a tatínkové by se doma posr.... 😃
jonuska
20. lis 2009
ahojky tak jsme byli u dr.malá má zarudlý krček,do toho zuby,teploty :-|
vážili nás má 9,500g
takže za 2m kilo..
ted usíná bobinka má taky chovací.ta noc holky byla děsná 😞
Daši...kdy se pro to mužu stavit?nejlíp o víkendu.Honzíka mám u tchýně,malou pohlídí mamča a Tomíka bycvh vzala proovětrat... 😉
Oli...grtatuluju ke shozeným kilum...zrovna ted mi známá pro braránka dávala dietu..vypadá dobře..
já teda držet nebudu..potřebuju energy...
Romi to jsi pěkně slavila svátek..já diostala ružičku od tchýně a čokolády 😃
jo po tom očko..studený obkládky dávat.
taky bych zašla na kafeeeeeeee ale s těma marodama 😞
kolca
20. lis 2009
Dadli já právě skříńky provětrala a vyházela zbytečnosti, ale je to naprd. Na téhle skřínce je mikrovlnka, to mi někdo /manža těžko/ bude muset udělat polici a bude holt na polici nad tou myčkou....pr jinak fakt nevím kam ji dát.
Dadli rozmazlovací víkend zní supr, počítám, že při vidině víkendu s Jajdou sám, by odjeli k babičce 😃
romca14
20. lis 2009
kolco tak po třetí vás čekáme,to už bude přítel taky doma.Kdyby jsi to náhodou nemohla najít tak číslo na mě je 725280355 a jak jsi křestním prosím tě?
zuzik28
20. lis 2009
tak zrovna jsme se vrátili z venku...no teda, bylo i líp 😉 zmrzlá jsem jak sobolí bobek a navíc na mě něco leze.
Byla jsem na obědě se ségrou a jejím manželem a potkala jsem u Koníčka Dari s Klárkou a ještě jednou těhu kamarádkou...takže budeme mít asi za chvíli další "kolegyni" 😃 Malá je krásňoučká a taky jsem viděla fotky z ateliéru, co si nechali dělat...krááása.

Jo, Romi(14), my bydlíme na Slavíčka v desítce...tak to se možná budeme znát...

Romi, ať se ti marodi brzy uzdraví
kolca
20. lis 2009
ola 😉
Romi a když bude přítel doma,tak pohlídá - nechceš mě počkat třeba u Penáče nebo Billy? ať nemusím běhat po sídlišti a hledat to.

Začni psát odpověď...

Odešli