• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
oli já ale ještě přesně nevím kdy se tatínek vrátí,jede ještě do Kauflandu
20. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju teď koukám na mapu, že je to hned u toho druhého kruháče, jak je u nemocnice, tak to snad zaparkuju tam někde a zazvoním na Tebe ju.
20. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nějak si tě nevybavuji,my tady bydlíme 2roky a čtyři měsíce a nějak těch lidí tady moc neznám.chtěla jsem se tě zeptat jak zvládáte látkování a kolik stojí ta startovací sada?Jo a od kolikati měsíců jste malýho koupali ve velké vaně s tatínkem.nevím jestli by se to malýmu líbilo,má dva měsíce.ale koupání má rád :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli jestli bude místo tak klidně hnedka u paneláku.na druhým kruháči doprava,přejedeš jeden retardér,pak druhej a hnedka doleva a seš tam,hnedka první vchod 18.to zvládneš
20. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak manža je doma, tak já za chvíli vyjíždím. :wink:
20. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, to vůbec nevadí...my máme červený peg perego, takže kdybys mě náhodou na sídlišti viděla tak se klidně ozvi. Max. to bude někdo jinej :grinning: Za plíny jsem utratila asi 4 - 5 000 kč...ale pořád dokupuju další. Neměla jsem žádou startovací sadu, ale nakoupila si po kusech různý druhy. Jinak zvládáme super...ještě k tomu praktikujeme bezplenkovou komunikační metodu... Zkušená látkařka je Olča... :slight_smile: K tomu koupání...to nevím přesně, ale myslím, že od toho třetího měsíce...
20. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v čem se to pere ty látkovky.a jak to dlouho schne
20. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli zrovna jsem dokojila a malej usnul,čekám tě
20. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda peru v normálním persilu sensitiv plus ocet na desinfekci. Klasické čtvercové pleny schnou krátce, kalhotové delší dobu, podle materiálu. Některé i 24 hodin...ale já jsem spokojená.
20. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak ti v tom dlouho malej vydrží,když se třeba počůrá a do té látkovky se dává co jenom ta byvlněná plínka a co ještě?Kámošku to zajímá
20. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi jdeme za chvilku slavit brácha 30 :sweat_smile: neteř Anetka 8 :slight_smile: aneteř Natálka svátek(předčasně) :wink:

Dneska jsme byli u dr páč Kája kašle jak tuberák tak máme Lontermin a fenistil kapky,Kristýnka totéž akorát leky má jiné solvan sirup , cerex tabletky .A já kodein na noc na sklidnění kašle.

romco14 mám pocit že mi lezeš do zelí s tím orifemem :wink: Já už jsem ho tady holkám taky nabízela :confused:

zítra kuknu
20. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
Verdiku, tak to jsme se nejspíš viděly :slight_smile:, koupila jsem super album Saudka, má novou sérii. Říkala jsem si odkud tu "ženskou" znám :grinning:, mám paměť na obličeje, ale většinou nevím kam je přiřadit nebo si vzpomenu až tak nějak pozdě....Tak příště do mě kopni jů :slight_smile:.
Dáši na co je dobrej ten lymfoven? To je něco skr lymfa-masáž?
20. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, vydrží to podle toho jak se ta plína vycpe. Dávají se tam takové vkládací plenečk. Ať se kámoška podívá tady na koníka do "výbavy" na téma "moje kontrétní látková výbava" a "látkové pleny"...tam najde vše co potřebuje vědět.

Ivi, užijte si oslavy....
20. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my jsme byly s Klárkou na kyčlích a máme je v pořádku.
Peti, my jsme se přifařily k tatínkovi, protože tam měl nějaké jednáni a on teda nic nenamítal. :wink:
Na jaře jsme byli tady a můžu doporučit. Bylo to úžasné....http://www.tartuf.sk/index.php?l=sk&s=2
Romantický víkend pro dva, na dvě noci, s masáží, plnou penzí, vínečkem u krbu,večeři při svíčkách, bazénkem a vířivkou stál 249 Euro 7500 Sk. Natáčel se tam ten pořad, jak si milionář vybíral nevěstu. U nás si vybral Barboru.Nevím už jak se jmenoval. Je to starý zámeček a k tomu je přistavena nová část.
A nebo toto taky můžu doporučit, fakt úžasné, jenom je to už trochu jiná cena.... :slight_smile: http://www.hotelhills.sk/index.php?id=2
20. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky,
nehrajete některá squash? Hodil by se mě spoluhráč, občas chodím s manžou....no ale to si moc nezahraju :grinning:
20. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi před otěhotněním sem chodila dvakrat tydně s kamoškou ta se mi odstěhovala a nemam skym hrat chodila jsem do tenis komercu rada bych znova začala
20. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, taky jsem hrávala squash, ale pak mě kluci nechtěli brát sebou :frowning2: , klidně můžem někdy zajít zahrát
20. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito...nepujdeš v týdnu do m+ěsta??nebo v neděli??vrátila bych ti tu knihu..:slight_smile:už ji mám objednanou...
ale jste z ruky..malá marodí tak se tam hned tak nedostanu..
peču buchetku...měla jsem na ni chut.pak vám pisnu jaká je..protože je to jakýsi jabkový mišmaš :grinning:
20. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chystám se v pondělí na město, musím na metalku, tak se můžem někde sejít.

Holky nevíte, jestli mettalka rozdává poukázky do lékáren, nebo už letos ne?
20. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo Eviku, co ty na tu přepadovku? Půjdeš?
20. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila hrávat v práci, no a občas s manžou,ale jak jsem psala, on hraje jako ďábel a já jsem uhnaná k smrti :grinning: . Taky chodíváme do Tenis komercu, ani vlastně nevím kde jinde tady v PV je squash.
Laurito, to jsi jim to tak nandávala, že Tě nechtěli brávat? :wink:
20. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu, taky dobrý. no nevím co vyberu. ted jsem našla v beskydech i se svahem u hotelu , takže by jsme i zalyžovali, a cena na celý víkend s jídlem , s masážemi, bazeénem atd. cca 7000,- nevím jestli je to moc. ještě poserfuju a uvidím.

tobi, jj, lymfoven je přístrojová lymfodrenáž. ale kdyby jsi chtěla, tak já dělám i ruční lymfatickou masáž.
squash jsem hrála asi 4x, no hrála :grinning: snažila jsem se trefit do toho neskákacího míčku :grinning: takže se mnou by sis nezahrála :grinning:

tatka šel na pivo, tak já už ležím v postýlce, a asi půjdu chrupkat. tak dobrou. dnes jdu se sléépkama :grinning:
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, už mám uspáno. Počasí hnus, byli jsme venku ráno a pěkně jsem promrzla.
jinak Tobi squash je i na Újezdě v bývalém kině. Nahoře je bowling, dole squash.
20. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff..malá konečně spí....uspává tatka ale dnes je od 7 na pivku...tak malá vždy vylezla a přišla do obyváku se me zeptat kde je táta :grinning: :grinning:

jinak serfuju a vybírám kozačky...tady v PV se mi nic nelíbí a když jo tak nehorázný ceny tak v nedeli vyrážíme do OLmika...hold jsem asi náročná :grinning: a u toho čučím na Sneženky a machři...zítra se těším na ten novej díl i když každej mi říká že nic moc...ale i tak....

myslím si že dadli 7000 kč není tak strašný...našl ajsem i horší ceny...akorát my nelyžujeme tak pro nás je to tak na jaře.léto na kolo....ale jeli by jsme hned s Pétou ..musí to být paráda... :wink:
20. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespím, našla jsem za 4000,- ubytování ve 4hvězdič. nádherném hotelu v ceně je polopenze a vstup do bazénu sauny, vířivky atd. a svah je u hotelu . paráááda a cena taky paráááda. masáže v tom nejsou, ale tatka by je mohl dokoupit, ale stojí 900 za 40 min. to je mazec, my to tady patláme :grinning: za 300,- :wink:

taky koukám jedním okem na sněženky , tatka je taky na pivu, a taky sháním kozačky a taky se chystám v neděli do olympie, asi jsem taky náročná :grinning:
20. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu Dadli paráda :wink:
20. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, díky, že na mě myslíš. Tak až ho budeš mít tak dej vědět.
Taky čučím na Sněženky a machři a Klárka s tatínkem už chrupou.
Daši, přidej prosím odkaz na ty Beskydy.
20. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už to vidím. :slight_smile:
Koukni ještě na tohle. Je to taky fajn na lyžování. Je to přímo u lanovky. http://www.omnia-hotel.com/Pokoje.aspx
20. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak my jsme dnes doma samotinký a venku zas ta příšerná mlha. To fakt nevím co budem doma celý den dělat :frowning2:
21. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek