• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj holky tak mi dnes bucali do 4 apak do pul sedmé.Taky jsme sami doma manža ma patek sobota neděle dvanastky od 6 do18 navařene mam ze včerejška dělala jsem gulaš tak se odpoledne pujdem projít ikdyš je tam tak škaredě nechce se mi dřepět celí den doma.Jo holky cose takhle někdy domluvit a jít si zahrad bowling?
21. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi kde se to da koupit?
21. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.tak malá je bez teplot.snad jen zvýšenou.za to prujmik :unamused:
ted jsem dovařila řepu.udělám ji s bramborem...at máme vitamíny.navíc řepa bojuje s chřipkou.paráda.
Daši prosímtě kdy se mužu stavit pro tu simbu?mohle bych zítra?pisni mi dík..
21. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,my dneska vstávali až ve 2.45hod a pak jsme spali ještě do 7.45hod.venku je fakt hnusně,tamlha už mě štve.Přítel dneska jí jenom ovoce a pije čaje,prý na očistu.Tak jsem nevařila,Tomášek je na hokejovém zápase v Uničově s babičkou.Takže máme siestu s malým :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda Evi, nějak nevím co přesně myslíš...plíny?
Holky, včera mi už bylo pěkně blbě a dneska je to ještě horší. Nemohla jsem ráno ani vstát z postele...fakt horor, jako by mě přejel vlak. O malýho se starat je bohužel nad moje síly. Jen ho nakojím a tatínek si ho zase vezme. Doufám, že to nechytne, brouček malej. Za chvíli přijede tchyně vozit (tatínek musel jet pryč). Tak ho jdu nachystat a hurá zase do pelechu.
Mějte fajn víkend
21. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi to mě mrzí, že je Ti mizerně, Jájoušek posílá pusinku pro brzké uzdravení.

Jajda dnes sabotuje spaní, ale je protivnej :angry:

Romi Johance také přejeme, at je líp. Nebudou to zuby?
21. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, prosím o radu...mám 38 teplotu po paralenu...můžu malýho kojit? díky
21. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi z vlastní zkušenosti nevím ale kukni sem:
http://www.mojetehotenstvi.cz/node/14026
21. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi jo ty pllíny :slight_smile: Zuzi rači si zajdi na POHOTOVOST kdyš tě ta horečka neklesá tam ti poradí do pondělka daleko
21. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
díky moc Oli,
stejně jsem jela raději na pohotovost mám atb, penicilin (ten se prý při kojení může) plus paralen. Tak já valím do postele, vozí tchýně, tak než se vrátí...
21. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím z Ovy,
právě jsme se vrátili z procházky, tady sluníčko, teploučko...v PV asi pořád mlha co. Tak pěkný víkend.
21. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Zuzi a prsa tě nebolí,já jsem takhle měla asi dva dny 37,5 a bolelo mě levý prso,měla jsem ucpanej mlékovod ale za den to bylo v pohodě.tak bacha nato.jinak držíme palečky ať se brzo vyzdravíš :wink:
21. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak já mám taky teplotu...Zuzi..kojit mužeš...taky valím paralen.panejo já se zblázním,.já jsem s dětma celej den sama doma.a ještě tohle.malá má prujmik.třikrát už kadila a pokaždé jsem ji musela převlíknout a sprchnout...já se zblázním :frowning2:
21. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to jsou radosti. Já jsem se obracela, když bylo potřeba na národní linku kojení. tel. 261 082 424. Na jejich stránkách je i seznam laktačních poradců - zdravotníků - pro jednotlivé města. http://www.kojeni.cz/poradci.php Tak hlavně ať jste brzo zdraví.
21. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi - potkala tě moje noční můra. Neumím si přestavit jak se budu starat o malou když budu mít horečku a bude mi fakt blbě. Doufám, že se brzo uzdravíš a hlavně, že ti teď budou všichni pomáhat.

Jinak co se spaní týče, tak Editka už mi pár dní neusne před 22hodinou, ale pak spí až do 5 do rána (sedm hodin spánku v kuse to je luxus jako blázen) a pak spí ještě od 6 do 8,30. Já jsem s tím takle docela spokojená, ale byla bych raději kdyby vytuhla kolem 20 kdy si s ni chodim lehnout. Tchýně tvrdí, že si ji naučím na pozdní usínání a pak budu mít problém.

Nevím jestli jsem to tu včera psala (pač jsem hlava děravá a nevím co dělám a co nedělám), ale už mám nakoupeny všechny vánoční dárky!! Jsem přešťastná :wink:
Jenom bych ještě ráda koupila společný dárek pro manžela a Editku - takové to vozítko za kolo. Nemáte s tím některá zkušenost, nebo někdo ve vašem okolí? Je to dost drahá záležitost a tak bych chtěla něco ověřeného.

Romi - chudák Johanka. Kluci jsou zatím OK?
21. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

zuzík drže se i ty jonuško....je to trápeníčko ty nemoci...my ted přijely z chalupy od rána...mlha tam nebylasemtam vysvytlo sluníčko...dnes jsme udili masenko tak jsme přežraníííííííííí,jdu vybalovat pa pa
21. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
zuzi kojit můžeš, naopak , když jsi nemocná a kojíš tak dítě si vytváří proti té tvé nemoci protilátky a zlepšuje si tím imunitu, at jsi brzozdravá

já měla hroznou angínu když malej měl necelý rok, 5dní jsem měla 40horečky, mamka byla u nás, já zavřená v dětském pokoji, jen jsem vždy nakojila a nic víc, bylo to hrozný

jonusko, at jste taky brzo fit, a všichni nemocní. my už ty očenka máme dobrý, ale už druhou noc nespí, na včera byl vzhůru 12-4h a na dnes jsem šla schválně spát brzo abych to dohnala a vzbudil se v 9 a do 1 nespal, a pak se budil co 10min. něco ho bolelo, tak jsem dnes grogi, po obědě jsem šla spát ale neusnula jsem.

babu , díky za odkaz , koukla jsem, taky dobrý a cenově skoro stejný i s polopenzí
21. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ty joo dáši ty noci máš šílený......tak se drž a jdi brzo do hajan,ale to se nepořídíš....já jdu do vany at se pak mužu v klídu dívat na sneženky 2...malá už je nchystaná na spaní tak pak pujde táta uložit...včera vylezla z postele a přišla za mnou a hledala ho,tak dneska bude spokojená a já budu mít klid :grinning:
21. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,jak to tak tady čtu tak jste všichni nemocní,nebo vaši miláčci malincí.my se zatím držíme,malej je v pohodě a při chuti,já jsem taky o.k.i Tomášek je zdravej,dneska hráli hokej v Uničově a zítra hrají na zimáku ani už nevím s kým.Teďka jsou s přítelem na hokeji - hrajeme proti Přerovu.malej byl otravnej a usnul,tak spí v naší velké posteli,ale za chvilku se vzbudí na kojení.takže mám teď trošku času.jinak mám hroznou škytavku,už jsem takovou dlouho neměla,tak nevím kdo na mě vzpomíná a myslí.tak se všichni brzo vyzdravte a držte se :wink:
21. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi, kojit můžeš a ba naopak, dítě si vytváří přes mlíko protilátky a zvyšuje imunitu

Jonusko, at jste brzo fit, držím palečky. zítra můžeš přijít kdykoli, pokud ti nebude zle , však uvidíš. dopo budu určitě doma, a pak do 15 taky. pisnu ti telefon do IP

malej už druhou noc skoro vůbec nespí, půl noci je vzhůru a tu druhou se budí co 10min. jako by ho něco bolelo, neusne ani u mě, pořád se převaluje, kope mě, leze mi po hlavě, no hrůza, jsem grogi

babu díky za odkaz, už jsem mrkla, taky dobrý

venku je hnus, celý den jsme se váleli a hráli, pak jsme byli jen v tescu nakoupit
21. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dáši písla si nám to tu 2 krát po 5 minutách :grinning:

romca 14..mám ted taky desnou škytavku..to je hnusssss :wink:
21. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!Kdo jste marůdci tak na vás moc myslíme hlavně at jste brzo fit.

Počasí je opravdu hnus fuj fuj ani jsem s malou nebyla na kočárku venku.

Ke kozačkám jsem na tom stejně užý dlouho po nich koukám ale jelikož nejsem ochotná dát za kozačky 2500 a víc tak žádné nemám.Ale kukněte nahoru v priotu tak měly moc pěkné kolem 1000 ale neměly mou velikost klasika.Jinak Olomouc jsem dnes zmrkla a nic nebo dost drahé a žádnej zázrak za tu cenu.

Jinak hory my jedeme na prodlouženej víkend na hotel pokrok je to v Krkonoších a na fotkách to vypadá moc pěkně asi 670 Kč pro dospělého s polopenzí mimo sezonu ne na silvestra.

Vozík za kolo máme doma jsem z něho moc nadšená i malá.Mají jich víc druhů záleží na tom kolik si ochotná do toho investovat a na co ho chceš používat.Jestli chceš i místo kočárku, taky na brusle a zároven za kolo tzv 3 v 1 tak je dobrej cruizer novej 10 000,-.Jestli chceš jezdit hooodně po horách tak odpruženej je chariot (nevím jestli to píšu přesně) ten je od 15000,-My máme z hellia sportu z Olomouce stál kolem 3500.- název si za boha nevzpomenu je jen za kolo, na brusle beru kočárek.Jo a my ho máme pro 2 děti ale i jedno se tam dá vozit.Kdyby ses chtěla na něco ještě optat kllidně pisni.

Marti už jsi zdravá nebo jak ti je?
21. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky, několik dní jsem tu nebyla a zase řádí nemoci? Zuzi a Romi - držte se a brzo uzdravte!
Peti, Bílá je v Beskydech :slight_smile:. Je to kousek od hranic se Slovenskem, za Bečvama....
Dnes byl venku (zcela dobrovolně) s Elly Tom (= manžel). Vůbec nechtěla spát doma. Po hodině vzájemného trápení jsem to vzdala, vzala si prášek proti bolesti hlavy a jak rodinka opustila příbytek, pustila se do vánočního úklidu.
V dárcích mám jasno, ale tak dobrá, jako Ty Editko, teda bohužel nejsem. Musím všechno postupně, aby se z toho rozpočet stačil vzpamatovat.... :sunglasses:
Kozačky sice mám, ale na docela vysokém podpatku, což ke kočárku není zrovna to pravé. Dnes jsme byli u Bati (kupovat malé papučky), tak jsem tam zkoukla letošní nabídku. Vybrat by se dalo, ale za tu cenu :cry: . To by musela být mateřská nejmíň dvakrát taková, abych byla schopná a ochotná tu cenu za to dát.
Táta má dnes zase vycházky venku, tak kukám Sněženky 2, ale ňák mě to nezaujalo.
21. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dííky.ted je mi líp paralen zabral..nemám vysoké horečky ale dostala jsem k tomu MS..no zdarec prostě.
zrovna se dívá na netu po skinech...mám jen jedny do kozaček...
21. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malá se ted vzbudila s řevem a volá tátu...taky des to dítě a já jdu hajat...sneženky byla pekná ptákovina....tak doboru holky...
zítra dáme malou k našim a věřím že v Olmiku snad neco koupím tak pa pa
21. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda jsem mantas samozřejmě v Beskydech
Sněženky jsem už viděla v kině a dalo se to ale že bych z toho byla odvarená to zase ne
21. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pak Marti napiš jeslti se ti tam nějaký boty líbily my se dívaly i pro boty zimní pro tata a hrůza.Většina z nich jsou zimní jen názvem protože nemají vůbec teplej vnitřek oni dnes neumí udělat ani zimní boty
Tak všem dobou noc
21. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc holky a hlavně se v klidu vyspěte. papa
21. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Eviku, látkové pleny vedou nahoře v Prioře v Zeleném domově. Mají i internetové stránky, tak na ně mrkni pro představu. http://www.vas-obchudek.cz/kategorie-3. Mam tam slevový kupón na 5%, nic moc ale lepší než drátem do oka. :slight_smile: Tak kdyby jsi chtěla tak ti ho přenechám.
22. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
marti, jj napsala jsem to 2x, pač jsem myslela že ten první se ztratil, nebyl tady tak jsem pisla ještě jednou a ted koukám že tady jen, no joo technika :grinning:

malej dnes spinkal, ale musel ho dát táta a v noci když se vzbudil tak táta udělal ššš, a dítě spalo. sice vstával v těch svých 5 h, ale budiž, alespon něco jsme spali.

ted má novou zábavu, dá si stoličku ke džezu, nebo do koupelny, nebo na wc, a pouští si vodu, všude mokro, on zmrzlý ruce , no hrůza, ted jsem ho odtrhla

jedu dnes s dcerou do Olympie do OL, po 14h. Já zase mám kozačky ke kočárku, a chtěla bych nějaké na podpoadku, ted jak budou vánoční večírky atd, tak at jsem kočka :grinning: :grinning: a jsem konzerva, pač se mi nelíbí ty kulaté špičky a divné podpadky, tak proto si nemůžu vybrat. chtěla bych nějakou klasiku v černé barvě. no tak uvidím.
třeba se tam marti potkáme

zuzi, tak co už je ti líp, držím palečky a myslím na tebe. ted du symbu nepapej, sice to zlepší funkci střev, ale ty antibiot. ti hnedka zabijí ty lactobacily, nech si to jak dobereš antb. Po nich je ta symba nezbytná.
22. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek