• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
babu vubec jsem nevěděla že něco takoveho je mi mame problemi s kyčlemi nama vyvinuta jadyrka vždy mu davam pemprs a na tp obyč plínu ale jak se začína pohybovat tak mu to musim pořad spra´vovat.Myslíš že ty latkove pleny jsou dobre na ty kyčle?
22. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jestli dnešek přežijeme ve zdraví, tak to bude zázrak:
od rána - seděl na křesle, stoupnul si a schválně padal po zádech na zem, stihla jsem ho chytit za ruku, takže dobrý, ale lekla jsem se teda fest, bo to by byla šlupka a doktor jasnej
- venku - stál u svahu a koukal dolů, podíval se na mě, začal se smát a pádil dolů -stihla jsem ho chytnout - bo jinak by válel dolů sudy...
- venku - běží a sedne si a lehne si - do toho bahna a hnusu mokrýho....a směje se
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

holky poraďte,jak mu to vysvětlit, na zadek nepomáhá

právě jsem naházela do pračky jeho kombinézu, čepici, rukavice, mojí bundu, kalhoty.... a odpo s ním půjde tatínek

kozačky jsem koupila vietnamců, i když se mi nelíbily,právě ta špička....ale jediné my byly, normálně vel. 38 všude vyprodaná...počítám teda, že se brzo rozpadnou :sweat_smile: . A třeba mi Ježíšek donese hezčí :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Eviku na kyčle jsou látkovky super.
Jinak já můžu doporučit obchod s plínami Sluně v Olmíku. V tom Prioru o tom toho moc nevědí a maj hlavně Popolini, které jsou celkem drahé, ale zas nic moc.
Kukni sem:http://www.slune.eu/
a nebo v Brně www.branakdetem.cz
22. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj oli malýmu to bohužel nevysvětlíš teda mě se to zatím nepovedlo :unamused: .... včera si dal žildičku pod okno vylezl na ni sebral mi kolíčky a začal na ní skákat samozdřejmě letěl dolů těsně kolem topení vzápětí si vylez i s motorkou na postel a začal po ní jezdit pak slez a skočil na zem kde se rozplácl což byla podle něj děsná sranda takže to ještě párkrát zopakoval :grinning:
22. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kolco díky ale musím vybrat takove co nejsou z ovčí vlny ja jsem na ní alergicka na nic jineho jen na ovčí vlnu
22. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,tak malej se včera nakonec na to kojení vůbec nevzbudil,usnul v 18.45hod a spal až do 0.30hod,ale pak byl už ve čtyři ráno vzhůru a pak v 6.30,pak si ho tatínek vzal a přebalil ho ale pořád plakal,usnul asi tak nějak před osmou a teďka spí jak zabitej.No konečně tam není mlha,tak ahojky :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi z ovčí vlny jsou jen některé svrchní kalhotky :wink:
22. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
megee tak to jsi mě nepotěšila, to mě asi ještě čekaj věci... :sweat_smile: nevíte kdy si to dítě už uvědomí, že může spadnout? :confused:
22. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda ty bacilky lítají všude, nás se to zatím vyhýbá, ale je to asi otázkou času. Včera jsem ráno zapla bednu a byly tam Teletabis a Laura seděla jako zařezaná a hltalůa je očima. Nemáte je někdo na dvd? Mě se zdá že to tu někdo psal.

Marťo, zítra plánuju jít do města tak ti hodím do schránky ten lístěk na mikuláše

Kolčo, malé se taky zalíbilo stoupnout a žuchnout na zen, ale provozuje to zatím jen v posteli :confused: . Doufám že ji to nenapadne někde venku do kaluže, jak jsi psala.
22. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím ze slunečné Ostravy, jak je v Prostějově? Máme se těšit zpátky nebo ne?
22. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kolci on si to Domča uvědomuje, že může spadnou, ale jemu je to úplně jedno :sweat_smile:
22. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
normo, taky jezdíme na motorce na posteli

oli, vítej do klubu, to jsem ráda že nejsem sama . na zadek bohužel nepomůže , naopak. mám na to i dvě super knížky, ale jsem na začátku, takže ještě nevím :grinning: :grinning: :grinning: nemám čas je dočíst :grinning:
22. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi, tady je celý víkend hnus, mlha, inverze, netěš se :unamused:

kdy se uvidíme?? až v pátek u stromečku??
22. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi, nevím jak je v Ostravě ale tady to docela ujde.

Za chvilku jdem na chvilku ven, mě dítě jinak neusne. Pak přijdu domů a asi hodím nohy na stůl a budu relaxovat. Sice mám vysvlečené postele a nachystané vysávání, ale třeba to manža udělá než dojdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
22. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky my měli tady v Praze do včerejška nádherně...sluníčko svítilo, modrá obloha....dnes už je tu šílená mlha a zima :angry:
22. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem koukla z okna, no mlha není, ale je zataženo, ošklivo :wink:
22. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, stromeček už je v pátek? 'Uplně jsem na něj zapoměla, snad nám vyjde počasí. Pej má být teplo až do mikuláše, ale když se podívám z okna tak mi tam teplo nepřipadá
22. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Laurito doufej, Jajda začínal taky hopsáním na posteli :sweat_smile:

Dadli jakou knížku?
Jo to cvíčo mám na pět teda? Koupím si tu permanentku, tak mám říct, že chci tu se slevou pro maminy jo?

Tobi tady už je sluníčko konečně.
22. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kolco :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: , to se mám na co těšit :angry: :angry:
22. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonusko, ráno pádím do města, nebo tu knížku necháme až na pátek?
22. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
oli, sluníčko??? tady ne :frowning2:

oli, mám 2 knížky, jedna RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN, ta je úplně suprová, fakt paráádní, doporučuju, jsou tam příklady a je super napsaná a druhá PO DOBRÉM NEBO PO ZLÉM, tu jsem zatím odsunula, pač ta první je zajímavější
jj. v úterý jsi na 17 obj. a stačí když řekneš že jsi na MD, bude tam Markétka, takže v poho.
22. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli jojo sluníčko, doufám, že do odpo vydrží.
Díky za objednání atd. :wink:
22. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, my jsme taky dávali příbalovou plínku na kyčle. Normálně jsem ji dala Pampersku a na to látkovou plínu. Koupila jsem na to kalhotky na suchý zip. A nebo jsem ji tu plínu zapla bodýčkem nebo nátělníčkem na zapínání mezi nohama.
Dadli - můžu si tu vířivku koupit přes Markétku, jak pujdem na badminton, tak by mě to mohla vzít, dáš mi nějakou tu slevu?
22. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi opravdu se netěš, sice mlha není, ale pošmourno, žádné sluníčko :frowning2: :frowning2:

my jsme proto celé dopo byli na kopcích za protivanovem, tam aspoň svítilo sluníčko a bylo prima, malý je uběhaný, tak snědl polívku a spinká jak andílek :slight_smile:

dadli my byli včera v Ol,tak dobře nakupte, všude lidí, už to začíná ten předvánoční shon, co to Martinek vyvádí v noci, tak mu zkus dát postýlku jinam nebo bude muset vždy říct tatínek pšššt aby tě malý neslyšel a neviděl a bude pěkně chrupkat dál :slight_smile: :slight_smile:

olinko, tak to tě teprve čeká, oni ti drobečci nad tím nepřemýšlí jestli spadnou nespadnou, prostě vyzkouší a uvidí, malý od švagrové tak skáče z gauče a buď to vyjde nebo ne :wink: :wink: :wink:

chtěla jsem dnes s tátou ještě teď odpo na nákupy, ale musel odjet a vrátí se až večer, tak si budeme hrát doma nebo pojedeme za švagrovou, ať si kluci pohrají, ven se mi vůbec nechce, jak jsme sjížděli z těch kopců tak nad pv se to drží ta šedost, brrrrrrr

olinko vy jste přece jen trošku víš, tak ať sluníčko vydrží a žádné pády odpo s tatínkem řekni Jarouškovi!!!

jinak zuzi, ten penicilin zabere za 3dny, tak se ti pak určitě uleví a máš angínu nebo jen nějakou virozu, že ti hned dali atb, tak hlavně ať to nechytí Ondrášek, tchyně povozí a tatínek pomůže a ty se aspoň vyležíš a zas bude dobře, stejně tak jonusko, taky se opatruj ať jste holky na páteční srazík u stromečků fit :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě je trocha líp..paráda.možná jsem i oslabená tou MS.holky jak je možný..já mám bolestivější Ms NEŽ PŘED jOHANKOU.HRUZA.se mi to nechca přeplo :grinning:
to máte doma dráčky..teda :grinning: :grinning:
laurito asi ani necháme to ke stromečku ju?
a Daši tu simbu asi taky.Tomášovi se zas udělal pupinek tedkom vodovej na tváři..tak nevím co to zas je.asi puj´dem zase k dr.. :unamused:
tak a já za chvilenku začnu píct perníčky :wink:
22. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo - vozíček bych chtěla používat asi jen za kolo,protože na bruslích neumím :slight_smile: Právě se rozhoduje jestli je lepší pro 1 nebo 2 děti. Druhé chceme tak za 2 roky a to už Editka bude moc jezdiv normálně v sedátku a asi ji to bude i víc bavit, takže by pro 2 děti bylo možná zbytečné.
Zajimalo by mě jak se s tím jezdí, jestli to zvládáš i ty a nebo jestli je to moc velká zátěž. :wink:

Právě čtu o pandemii chřipky, má to trvat asi 3 měsíce, to se teda dlouho nikam nepodivam :angry: Já se cpu osccilococinem a ovocem se zeleninou a s Edouškem chodíme jen venku, nelezeme nikam do obchodů a tak. Takže mám na delší dobu po srazíku :frowning2:
22. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes jsme byli z malím chvilku na prochazce ale venku hnus je tam zima jak v Ruskym filmu :slight_smile: malej ted usnul tak doufam že bude spat aspon pul hodky.Janusko ja to mam na opak před otěhotněním jsem mívala strašny bolesti kolíkrat jsem musela na pohotovost si nechat píchnout iněkci a ted je to lepší nemam takoví křeče
22. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Editka se dnes prochází s tatínkem a já zase uklízím a žehlím jak maniak :slight_smile:
Je fakt, že počasí je nic moc, ale lepší než včera. Ta mlha byla úděsná.
22. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
editko taky nikam nechodím zmalím po obchodech jen na prochazky malímu davám osccilococinus a zítra mu jdu koupit nějake vytaminy vytíram mu nosanek libenarem a davam laktobacilky a ja se pujdu nechat očkovat proti chřipce manža uš je nevíte holky kolik stojí ta vakcína?Manža ju měl v praci zdarma
22. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ja budu uklízet až zítra dnes mam manžu ještě v praci už se na něho těším
22. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek