• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Editah určitě to zvládneš já nejsem žádnej cyklista a v pohodě to uvezu jezdím tady po stezkách je pravda že ohrozimskej kopec jsem nezkoušela ale na přehradu jsem dojela.Tak asi tak
22. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spoleham u malé na kojení a imunitu posiluju sobě, snad to bude stačit.
Očkovaná proti chřipce jsem byla pře 3 rokama a chřipku jsem stejně dostala, ono je ji několik druhů a očkuje se jen proti něčemu. Ale zas je to lepší než nic.
A kolik to stálo si fakt už nepamatuju. Bylo to v době kdy jsem se nechala očkovat skoro proti všemu (žloutenka A i B, střevní tyfus, žlutá horečka, vzteklina...) co se dá naočkovat a v té hromadě peněz co jsem na hygieně nechala to byla malá částka :grinning:
22. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
On to stejně bude většinou vozit manžel :grinning: Zítra si zajdu ke známemu co má obchod s kolama jestli by mi mohl něco poradit a konečně něco vyberu.
22. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi ty jsi někam jela? :wink: že tolik očkování ja jsem dlouho nebyla na očkovani jen snad proti tetanu
22. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

jsi hodná laurito,hod mi to do schránky....malá je vykoupaná a já se cpu uzeným s chlebem :grinning: ..dieta jak prase...

ted hlásili že ve Valašském meziřičí zemřel na prasečí chřipku a Péta tam jede do práce ráno,nechci ho pustit :confused: ..

kozačky jsem koupila,chtela jsem hnedý tak mám,bez podpatku,s.Oliver,jednoduchý....na vrchu zdobí kožíšek...,malé jsem v HaM koupila dvoje punčocháče a ješte jsem si koupila ve sleve vestu černou prošívanou,pač nemám a když je teplo tak se peču v zimní bundě....a lidí moc nebylo..čekala jsem to horší...to šílenství příjde v prosinci.... :grinning:

Oli co Jájínek dobrý...myslíš že se uvidíme....a Peti kdy máme přijít na ty oblečky...zítra jsme doma,tak se stavte nebo my se stavíme.... :wink:
22. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
darči sádlo mám doma...tak ti naberu do sklinečky...kde bydlíš? nebo přes Petku doručit? :wink:
22. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak super s kozačkama :wink:

Jinak Jajda už je v pohodě, takže se doufám uvidíme :slight_smile:
22. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a dík za tip na ty tapety na Plumlovské, super výběr i ceny.
Tak jsme to dnes spáchali. Jajdu jsme nechali spát v obýváku a pokojíček je už teda kompletně hotový. Jen teda to i tak vypadá trochu blbě, pr jsme ty pěnová zvířátka nemohli dát na některá místa, na která dosáhne okolo postele, tak je to takové jakoby nedělané, no ale on by je hned orval... :frowning2:
Když se vzbudil a šel za náma, tak koukal a ukazoval a povídal son a vava (slon, želva) a ukazoval na všechny zvířátka.. Byla to sranda - už zapomněl, že je tam dřív měl :slight_smile:
22. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Jájinek se má a určo se těšíme...my jsme taky v poho(tuky tuky) :wink:
22. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoční perníčky:

150 g medu,80g másla..to vše rozpustit a k tomu přidáme 200 g cukru,500 g hl.mouky,2 vejce,5 g jedlé sody,1 prášek do perníku,

postup: zpracujeme testo a necháme 1 den odležet v chladničce,pak vyválíme a vykrajujeme tvary,pečeme 7-10 minut.Upečené potřeme žloutkem. Pečeme na pečíčím papíru.

Poleva: 1 bílek,140 g cukru,lžička citr.štávy
22. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak já dojela z Ol a nic nemám. byla jsem i s dcerou a ona taky nic, měla za úkol si koupit dárky na vánoce -mikinu a batoh. ten obchod s kozačkama jsem si pěkně spletla s olympií v brně, kozena, co ?? jinak kozaček ke kočárku měli moooc a krásný.

tatka byl doma s martinkem a taky si to prý užili. koupila jsem martinkovi super kalhotový kapsáče zateplený fleesem, byly úplně jediný, poslední, pak krásný overalek na spaní , jen za 120kč, a dřevěný pexeso se zvířátky, které jsem mu samozřejmě dala hned jak jsem přijela, a hodku si s ním vyhrál, paráda
22. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kozačky je jediné co nepotřebuju, protože k sukni mi stačí ty jedny co mám už pár zim, jelikož sukni obleču tak 2x za zimu a k riflím se mi kozačky stejně nehodí :grinning: Ke kočáru jsem si koupila super boty v Olympii v Brně v Officu.

Evi - jo to byly očkování kvůli cestování. Díky tomu vím, že reakce na očkování můžou být opravdu různé. Já jsem neměla žádné potíže až do očkování proti vzteklině, to jsem byla 2 dny s horečkama doma a pak jsem ještě týden nemohla hýbat rukou :slight_smile:

Marti díky za recept. Tyhle perníčky se teda můžou upécet klidně až těsně před vánoceme?

Letos totiž budeme péct až víken před vánocema a upečeme jen 4 druhy cukroví po 1 dávce. Tatka a můj muž mají cukrovku, ségra vysoký cholesterol (a to je hubená jak lunt, sportuje a nejí tučné) a zbytek rodiny jsme prostorově výrazní :wink: Takže letos cukroví značně omezujeme.

Na ty tapety na Plumlovskou taky vyrazím. Čekají nás úpravy dětského pokojíčku a nová ložnice, ale až na jaře až našetříme :wink:
22. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mužeš..jsou mekké do 2-3 dní...a vyborné.. :wink:
22. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, jsi zlatá. :slight_smile: Sádlo vezmi prosím k Peti. Já se pak s ní domluvím. Moc děkuji. :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak jak vidím tak problém s kozačkama nemám jenom já sama :slight_smile:. Včera jsem koukala v Ově a nemám taky nic, tak jsme si zašli alespoň do kina, jmenovalo se to Ctihodný občan, celkem to šlo, ale spíše tak pro chlapy, ale pro ženský tam zase hrál pěknej herec :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti napisu ti ráno v kolik bude malá vstávat.Když se probudí kolem půl deváté tak chodí spát jen jednou a to po obědě tak by jste mohly dorazit.Když bude vstávat jako dnes kolem 7 tak půjde mezi 10 - 11 spát ale to by jsme mohly zvládnout ne?
22. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Peti písni...my vstávani do 7 i dříve zase....takže to zvládneme... :wink:
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak mi jsme včera slavili bráchovi 30tiny a hnus byla jsme tak navalená že nevím jak jsem došla domůůůůůů fůůůůůj je mi zle a hlava asi není moje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

holky byli u babí v Pv a mi jsme tak řádili.Jak za mlada táta mi řekl, že jsem jak prvnička ...... bez zábran. :sunglasses: :sunglasses:
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsem z otázkou alkoholiu na vždy vyrovnaná :grinning:
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám na superstar a Dara je opravdu nádherná ženská sluší ji všechno .....ach jo
22. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zrovna jsem to psala Martě na icq, že jí to sluší mrše :frowning2:
22. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrše Daře
22. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda přijde sympatičtější Marta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi to jo, Marta je sympatická, ale Dara je kočka :frowning2:
22. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky ale když se zadíváte na Daru uplne z blízka když ji vemou tak není nic moc...to Marta je podle ni kočka :grinning: :grinning: :grinning:

a my jsme taky kočkyyyyyyyyyy.....jo holk ykdo má prachy a čas na ty jejich plastiky a kadeřníky a atd...tak bude vypadat tak jako oni....ted jsem zrovna četla o Daře že nesnaší kritiku na svoji vizáž...no holka aby se neposr.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristy paráda...jednou za čas je to potřeba.... :sunglasses:
22. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak souhlasím s Martou, mě se Marta taky líbí víc, navíc na Daře mě šíleně irituje jak tleká :grinning:
22. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Dara je taková umělá, ale tu postavu má boží. Marta je sympaťačka, taková upřímná. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hholky... :grinning: :grinning:
Marta je hodně sympatická
jo a ít ty prachy tak jsme taky takový..jako Darina...no jo no...boužel :unamused:
já dopekla perníčky a jdu se dodívat na star.
třeští mě hlava.malá zase poplakává min.noc celou prořvala ale vyloženě.jdeme teda zase k dr.tohle už není normál...
Ivi.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat tleská, že jo :grinning: .
Jo jo, manže zrovná říká jak Daře ty prsa udělali fakt pěkně velký :grinning:
22. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek