• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte, tak dara mě taky dnes dostala, vypadá suprově, ona je taková hoodně zajímavá baba. Já mám taky raději černovlásky, líbí se mi víc. Jandová má nááádherný oči, fakt nádherný

já když se vidím jak tady ležím ve flanelovým pyžamu, odmalovaná, tak si připadám jak cuchta :grinning:
22. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
nějak nestíhám :frowning2: :frowning2:
všem co jsou nemocní tak at jste hlavně brzo v pohodě.R byl s holkama vve čtvrtek u dr a říkal jak je nějak vysoká teplota tak hned na testy na tu prasečí chřipku. :confounded: :confounded: Já chtěla dát Anet tento týden do školky ale nedoporučil mi to.Když to ted tak řádí.Takže asi práce tento týden neklapne :frowning2: :
Kristy není jak tobě :grinning: :grinning: :grinning: ale jednou za čas to bodne ne?????????jenom kdyby po tom nebylo tak zle :wink:
Dnes tady byl brácha s Lili a jěště nemá ani 10 měsíců a už krásně chodí sama :wink: ale doma bych to auž nechtěla :grinning: :grinning: jsem ráda že už to mám za sebou.
Zuzi tak snad ta teplota nějak klesne a budeš brzo fit drž se :wink:
čumím taky jedním okem na star a 100% lepší a hezčí je Marta.Má krásný oči :slight_smile: Dara zas hezčí postavu a to je po mimču.No má to někdo štěstí :angry: :angry: :angry:
Tak pa zítra kuknu
22. lis 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme asi všichni...vytahaný pyžamo,teplý fusky...ksicht sám pupínek :grinning: :grinning: :grinning:

a to tleskání jsem si všimla taky...jak po obrne :grinning: :grinning: no nic.....hold musíme brát co je.....

jdu čučet....pa pa a dáši zítra mi písni ohledne toho cvíča dekuji,abych si mohla popřípade zařídit hlídání..táta me nanejvíš pak vyzvedne pač tak brzo nejezdí...dobrou kočky :wink:
22. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám taky super erotické tepláčky a na puse okurkovou masku.....večerní idylka :grinning:
22. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
musím se trošku pochlubit. Přesně za 4 týdny mám o 3,5 kg méně. Juch. Jako pořád ještě nejsem štíhlá paní :sweat_smile: ale jde to dolů a půjde dál doufám.
23. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, jsi borec, já mám jen kilo :grinning: ale já nic nedělám , takže taky dobrý. jen jednou týdně zumbuju , ale ted jsem 3týdny nebyla.

Marti, takže jsi objednaná, zítra s olčou na 17h. Máme novinku, VIBRAČNÍ PLOŠINU, je to super a máme ji do vánoc zdarma,ke cvičení, tak ji určitě vyzkoušejte, jak chcete dlouho.
23. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
Oli...tak to jsi dobrá...krásně ti to jde a určo pujde dál :wink: gratuluju.,, :slight_smile:
my jsme se dnes vyspali po 2nocích..už jsem to potřebovala...
23. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vibrační plošina, co to je?
23. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni,tak my jsme zdraví.Spinkali jsme od 21.hod do 1.30hod a pak spinkal až do šesti.Teďka jsme papali v 8.45hod.Jinak dneska budu mít novou hlavu,blonďatej melír a trošku zkrátit.Konečně venku svítí sluníčko,hurá :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prý do ČR míří déšť a silný vítr,ach jo.ale má být teplo,tak aspoň něco
23. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi 14 - tvůj Matýsek spinká skoro jako naše Editka :slight_smile:

Oli - gratuluju ke kilům dolů!!!! Jsi fakt dobrá. Držím palce ať to jde stejně dobře i dál a ty se dostaneš na svou vysněnou váhu, i když já si myslím, že vypadáš dobře i teď. Ale to bude možná tím, že vedle mě jste všechny štíhlé kočky :grinning: :grinning:

Romi - super, že jsi se vyspala. Doufám, že teď budete chvilku bez nemoci, raději delší chvilku.

Na superstar sice nekoukám, ale Dara i Marta jsou nádherný baby. Jen Marta není pokud vím zlepšená uměle, Darinka má novej nos, umělý prsa, nový rty a liposukci :slight_smile:
Já teď koukám na Očko a byla tam Shakira, tu já považuju za krasavici, viděla jsem ji i naživo a moc se mi líbila.
23. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku jdeme s Edouškem na procházku, nejspíš zase vyrazíme trasu PV-Smržice-Držovice a zpět, ta cyklistycká stezka je úžasná.
23. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi vy už jste měli dva měsíce že?My máme ve středu,no už je vzhůru za chvilku bude mít asi zase hlad.Já pak musím rychle něco uklohnit,asi smaženej sýr.Tom má oběd ve škole a přítel chodí v práci,je to úžasná pomoc že nemusím vařit všem.Takže akorát večeře a to už je tatínek doma a Matýska pohlídá a zabaví ho,krásný den všem :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi byly dopoledne u Petky s Nelinkou a venku.Ted jsme doobedvali a konenčě jsem umyla okna a malá je v postýlce a čučí na krtečka chvilku a pujde hajinkat.

Venku je krásne až na to sluníčko..Jak malá usne tak se pokusím nahazet co nejvíc vecí na prodej na mimibazar,nemám na to vůbec čas.... :unamused:

Dáši díky za cvíčo... :wink:
23. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dneska dopo jsem potkala na městě Dášu, no a nevím teda, co chce hubnout ....vypadá suprově :wink:
23. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme perníčky nazdobené..

Marti hodíš mi tvé ID na mmb?třeba bych si něco na malou vzala???? :wink:
taky nevím kde chce Daška hubnout :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak sukýnky by se šikli :wink:
23. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi?? :wink: v tom obrovským kabátě jsi tak něco mohla vidět. a jak jen potkaly?? hodku jsem korzovaly po městě s kapučínkem v ruce a pokecaly jsme, že?? Martínek totiž nečekaně neplánovaně usnul v 10.30 a spal hodku, tak ted nevím co s ním, co těd?? do večera daleko :frowning2:

s martinkem jsme koukali jak staví stromeček, byl tam jeřáb a to je něco pro něho. a najednou u toho usnul, ale bylo náááherně, ale chvílemi šílená kosa
23. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to vypadá dobře. Jsem zvědavá zítra.

Jinak souhlasím s ostatními, že Dadli nepotřebuje hubnout.
Ukazovala jsem manžovi fotky z večírku a hádej Daši, kdo se mu nejvíc líbil? a já to nebyla :grinning:
23. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajdu jsem dnes musela šupnout do kočáru, bo doma cirkus, v posteli nechtěl být, furt zdrhal a jako bonus, dkyž už tam byl, tak si stoupl a zas chtěl padat na záda. Fakt mě s tím štve,proč nevymyslí nějakou menší blbost. V kočárku usnul za pět minut. Číslo moje milovaný
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

u nás nsoc děs Ela o půl2 hodila takovou šavlu :cry: :cry: :cry: a pak to jelo po čtvrt hodině až do rána.Churedka už neměla co tak šly ven jen štávy :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Ráno jsem uvařila mátovej čaj a ten taky letel.Tak jsem poslala R k mudr a ten dal homeopatika pít po lžičkách čaj heřmánkovej s glukopurem a dieta.Doufám že se to zlepší od půl 10 už nic.Měly jít se školou dnes do divadla tak se těšila :cry: :cry:
Anet spala krásně celou noc vůbec jí nevadilo že se tam každou chvíli svítí a Ela se tam dáví.Mně jí bylo tak líto :confounded:

Oli super gratulace k úbytku :grinning: já se pořád nemůžu nějak donutit už mě to štve :angry: :angry: strašně mi narostlo břicho fuj to jsem nikdy neměla :angry:
Zuzi a co ty už je ti líp??????????
23. lis 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásím asi po dvou dnech...noo, už je mi líp, ale ještě to žádná sláva není. Taťka je s náma doma a o všechno se stará...takže fakt jen ležím. Ale zítra už budeme sami, no co se dá dělat. Docela bych si na to zvykla :grinning:

Takovou nějakou vibrační desku má moje ségra v tom solárku (v jedné věži) člověk si na to stoupne a ono to tak vibruje a cvičí za něj. Jsou tam tři polohy na nohy a vždycky vám to napíše kam stoupnou pro jaké cvičení. Je to bezva, chodím na to často. Myslím, že mi to i trošku pomohlo :wink: Asi to bude něco podobného, že jo Dáši?

Kami, to je mi líto Elinky...něco špatnýho snědla? Snad už to bude dobrý.
Omlouvám, určitě jsem někomu zapomněla odepsat...
23. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, jéééé- jááá???? :slight_smile:

holky průůůser, kolegynka jede v pátek do prahy a já za ni vzala masáže, až do 16h, já asi nestihnu ten stromeček, mě asi jebne, já se ale těším , acho jo, bude mě to hrozně mrzet. ikdyž bych si ty klientky posunula o 10min. tak to nestihnu až na město a ještě pro dítě. do pr.......................... :cry: :cry: :angry: :confounded: :frowning2:
23. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, to teda průser je, bo nikoho jiného neznám :unamused: . Budeš muset posledního klienta holt trošku ošulit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (v zájmu dobré věci, že jo).
23. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši jojo ty - už tě okukoval na hodech u skákacího hradu :grinning:
Juj to je blbé s masážema, tak posledního klienta ukecej a přesuň na jindy
23. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho bych si ji přesunula, ale paní má 8měs. dvojčátka a jindy nemá hlídání, jen pátky od 15h, navíc není z Pv. Mohla bych ji říct že jsem nemocná, ale co když mě potká u stromečku??? to je situace, ach jo.
23. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, tak to je pitomé. :frowning2: A někdo jiný nemůže masírovat?
23. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ji prostě řekni na férovku jak to je, nebo ať jde ke stromečku i s dvojčatama taky :grinning:
23. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Já už mám umyté okna v kuchyni a pokojíčku a v ložnici a zítra bych chtěla v obíváku dvě a hotovo. :slight_smile: :slight_smile: jj
Převlečené ložní a začínám dělat před vánoční uklid a pak tzo jen proběhnu z prachovkou a bude.

Jo a to rozsvěcování stromečku je teď v pátek,? v kolik ,kdby nás táta vzal tak bych šla mrknout.Mám ráda vánoční punč ,ale po té sobotě se toho nějak bojím :sweat_smile:

Dneska mě Kája pěkně štve jednou čurů do nočníka a 3 krát do kalhotek opica jedna.jak jsem pořád dělala ty ty ty tak už chtěla plíny ještě ze mě bude dohukaná ,ale když mě tak štve že už jsme to uměli a teď nic.Přijde až je počůraná.A to se jí pořád ptám a on nééééé a za minutku je to v kalhotkách. :frowning2:

Kaelan tak snad jen nějaká vyroza a bude vše O.K to je vždycky když začne chodit ženská do práce.Švagrová začala chodit po 4 letech a neteř nesmí chodit do školky má hrozně oslabenou imunitu tak ji hlídám já když brácha nemůže.

tak pa večet kuknu
23. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek