• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
babulky...tak my už máme ty lampionky kupené...se těším... :grinning:
Daši to je škoda...ale tam je program od 16hod.takže v pul bude rozsvěcování...
já dnes malé koupila rifličky a papučky..moc pěkný:slight_smile:
potkala jsem bodinku... :wink:
23. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti děkujeme za recept na perníčky, už se těším
dadli ten pátek to je na ......., třeba to ještě paní zruší a půjdeš a pokud ne, tak doufám, že vyšleš aspoń Martinka s tátou, tom půjde taky :slight_smile: :slight_smile:
jinak čučím na superstar, jako vy určitě, dara je šikovná, ale vyumělkovaná a ve skutečnosti bez namalování a v teplákách to zas až taková kočka není,marta má krásné oči, jak už tu někdo psal :slight_smile:

dadli je taky krásná, taková naše angelina jolie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to i v teplákách nebo flanelovém pyžamu a tlustých ponožkách, takže oli ani se nedivím , že se manžovi líbí :slight_smile: :slight_smile:
jinak jsme vlastně krásné všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zuzi to je dobře , že je ti líp,zítra už to bude zase lepší, to asi nepřijdeš v pátek nebo dorazíš???

kami to asi byla nějaká to jednodenní virozka, tak hlavně, že už nezvrací , chudinka malá, tak se držte a pusenku
23. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme si dneska užili s usínáním.Malej od 14.45hod nespal,má jak kdyby průjem nebo co,no má totakové řídké.Usnul až teď ve 20.15hod,stalo se vám to někdy.Dneska mě stihnul pokakat,počůrat,poblinkat.Nevím jestli je možné,že by mu lezl zub.Pořád si strká ručičku do pusy a celkem dost slintá,je možný že by mu třeba za měsíc vylezl zub? :unamused:
23. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to v pytli už blije i Aneta :cry: :cry: :cry: :cry: doufám že to nebude zas celou noc :cry: mám hrůzu ona je jak párátko
23. lis 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean..to máte rotaviry ne...sakriš..já se bojím pomalu vylizt ven ted...co to všechno je... :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

kaelan-držte se,hlavne at to brzy přejde.....je to naprd...ta zima...furt nejaké bacily...

a všem co jsou nemocinkaní tak at to taky brzy přejde... :wink:
24. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, dneska jsme měli budíček před půl pátou. Se nám někdo opřel o zvonek. Ellinku to samozřejmě vzbudilo, bo si dal někdo záležet a zvonil dobré půl minuty. Na zabití... Někdo v domě měl večírek (bez nás :confounded: ) a návštěvníci si zřejmě spletli jména na zvoncích. No, podle hlasů, které se v mluvítku ozývali, se ani nedivím. Trvalo asi hodinku,než mimi usnulo, ale podařilo se. No, prima zážitek.
Všem nemocným pozdravy a přání brzkého uzdravení!
Romi, já jsem Tě včera skoro nepoznala. Ty jsi taková čupr mamina!!! Jen se omlouvám, že jsem nechtěla moc povídat. Byla jsem uhoněná z těch nákupů. Všude lidí a lidí, jakoby Vánoce měly být snad už příští týden.
papa, zase někdy nakuknu
24. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Teda tady jsou marodi :frowning2: Tak ať jste brzy všichni fit a zdraví, to je trápeníčko :unamused:
Sárinka posílá uzdravovací uslintanou pusinku :grinning: :grinning:

Holky jen se ujišťuju, v ten pátek to začíná už v 16hod? Budete tam už od těch čtyř? My se Sárinkou dorazíme, snad to tam vydrží a nebude chtít na stromeček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marťo já taky baštím na dietu uzený, tomu se prostě nedá odolat, je fakt výborný!! Já byla po těch slivovičkách v sobotu pěkně veselá, chichi... :grinning:

Bodinko tak to bych hoodně zuřila, v týdnu a večírek až do rána, tak to je síla!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé holky vy budete mít lampionky? To já nee, Sára by ho stejně rozcupovala :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dnes jsme stavali v pul čtvrte dala jsem mu mličko a dala do postylky ale začal mrčet a mrčel a mrčel tak jsem si ho vzala k sobě ale pořad byl neklidny tak jsem ho přebalila dala čaj a nic opul šeste jsem si ho dala na sebe a vtu ranu spal tak jsem ho dala na postel a spalisme skoro do pul osmé to se nam ještě nikdy nestalo ale asi si budu muset zvikat :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že v ten pátek je to až od 17hod a chtěla jsem tam jít i s manželem, tahle si půjdu sama a vezmu neteř. Jen se bojím, že tam bude moc lidí a ta malá příšerka se mi tam někde ztratí :grinning:

Se sousedama si taky vesele užíváme, ale nemůžu si moc stěžovat, protože hospody máme v obou barákách a někdy je bordel v té naši :wink: Ale hned po návratu z porodnice jsem tam ve 2 ráno běžela udělat pořádek a teď je docela klid. Už teď mě byl soused varovat před Silvestrem, prý to bude megaakce, tak přemýšlím ke komu se nastěhujeme :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vypadá to že v ten pátek přijdu, tatka půjde s martinkem na 16h a já po masáži doběhnu, cca 16.15, tak to třeba stihnu :wink:

dnes jsme byly venku s verdikem a s tobi, bylo nádherně, skoro 2hodky, paráda. daly jsme si opět kávičku a trajdaly po parku. Jen verdikův adámek se bojí mého Martinka, se ani nedivím, když byli u nás na návštěvě, tak ho pěkně zlobil.

malej mi dneska nic nejdel, ráno půl jogurtu, a ve městě kornoutek od zmrzliny, ted nechtěl polívku a nic, tak jsem mu šupla flašku s mlíkem, tak tu teda vytáhl. jestli začne nejíst tak mě picne, to bylo tak fajn že jedl všechno a kráásně, taky kráásně spinkával celou noc a ted. chjo. to se pořád mění, a já mám tak ráda, když je to vše podle plánu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teda edi, hospody v baráku, to je taky teda dílo, to by mi asi taky vadilo.
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,
venku bylo parádně, ale už je to asi v pytli, pěkně se tam zatahuje až mě bolí hlava :unamused: .
To Vikule dneska baštila úplně ukázkově, snědla půlku brokolice a pak se ještě dorazila mlíkem, asi ji vyhládlo z té procházky :slight_smile:.
24. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau
tak už je to dobrý :wink: Anet jen jednou večer ale možná to bylo z toho že pila vodu z vany jak se koupaly.Nedávám jí žádný mlíko udělala jsem jim jen rýžovou polívku Anet snědla 2 talířky a Ela se jí ani netkla :angry: :angry: prý nemá hlad.No ale jí to vůbec nepoškodí :slight_smile: Dobere homeopatika a dávám jim heřmánkový čaj s Glukopurem.A jěště jsem jim koupila hroznový cukr ty kokinka na cucání.Tak doufám že je to za náma.
Asi pomohly ty uzdravovací pusinky :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - já už jsem si zvykla :slight_smile: Hluk z našeho baru mi většinou nevadí, teda pokud se tam hraje na kytary a zpívá, horší to je s různýma akcema - ti si pak pouštějí diskotéku. Od sousedů je častěji takový ten ožralecký hluk, ale slyším to málo kdy. Mám tvrdé spaní a bydlím o 2 patra vejš :wink:

Protože dnes kvůli plynařům musím tvrdnou doma a Editka je zvyklá spát skoro celý den v kočárku tak jsem ji šupla v koši na balkon a je klid. Ona totiž řvala jak tur, nemohla usnout a nešlo ji ničim zabavit. Koš jsem ještě vyložila mantinelem co je do postýlky a dekou, aby ji nebyla zima, protože přece jen to nechrání jak kočárek.

Já už se moc těším až ji začnu dávat "normální" jídlo, ale taky mám strach, aby nebyla jak Martínek. :slight_smile: Není to s těma našema broučkama jednoduché, ale stejně je to super!
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami - no jasně uzdravovací pusinky mají kouzelnou moc. Hlavně když je dostala od tolika tetiček :wink:
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tolika dětiček :grinning:
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem slyšela že rozsvěcování stromečku je až v 17.hodin,co je na tom pravdy?My máme problémy s průjmem,jinak vážíme 4900g a už máme 60cm.Za dva dny si máme zavolat na výsledek stěru ze stolice,snad to bude v pohodě.Mám si koupit laktobacily a malýmu Nutrolin B.Nevíte kolik to stojí?Už začínáme pást koníčky,konečně a perfektně se směje,je taky lechtivej a už drží chvilku hračku v ruce,chrastítko atd.
24. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo zkušenost s těma pěnovýma puzzlema? Chci to koupit Vikče na Vánoce, ale zrovna čtu nějakou diskuzi, že je tam riziko, že to může být od některých firem závadné....tak teda nevím.
24. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrý, už jsem našla českou firmu, která má atest :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, já jsem je koupila taky martinkovi na vánoce, ale teda nevím jestli mají atest
24. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to objednala ze stránky malý génius, je to česká firma a maj tam celkem výběr.
24. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Ty nemoci bojim bojim....Všem marodům přeji brzské uzdravení.
Dáši prosím tě můžeš mi v pátek ke stromečku vzít ten kupon na hodinu do té vířivky?Budeme oslavencovi o víkendu přát tak at ji mám co dát do ruky
My byly taky cele odpoledne venku bylo nádherně jen at to vydrží co nejdíl.
Já mám asi všechny kočárky zakleté.Až mi vysněný kočárek nedodaly a mají ještě mou zálohu tak si vyberu jinej kterej mi od začátku na předním kolečku vibruje.Tak jsem ho konečně dala na reklamaci až jsem si našla náhradní kočík, kterej se dnes ve sváru urval, tak že opět bez kočárku :angry: Naštěstí mi kamarádka jiná půjčí její kočárek tak mám v čem jezdit ....uf uf uf ale v případě že i tento se rozbije tak nevím asi budu malou vozit na kole ve vozíku za sebou :grinning:
24. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to je teda pech s těma kočárama, a co to bylo za zázraky???
24. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
romca14- nutrolin stojí kolem 80 kč,je vybornej,nám zabral.... :wink:

zjistete prosím v koli je ten stromeček at tam zbytečne nemrzneme :wink: ,jinak jsme si s Oli zacvičili a Oli je borec,pač se meřila v cm...a má o tolik cm mene...fakt smekám před ní...však Oli vám to tu pak písne.... :slight_smile: jdu koukat na ružovku
24. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli gratuluji pak až se uvidíme tak mi musíš říct jak na to ráda bych do léta byla taky bez břicha
Kočárky nebyly žádné šmejdy ten můj první peg perego ten nynější x - lander a ten půjčenej opravdu nevím.Když se daří tak se daří....
24. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tak peg perego máme taky, tak snad nám vydrží a taky někde nezdechne... :unamused:
24. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy už spinkáte? Teprve jsem se prodrala k počítači... :wink: Romčo14 - my s NutrolinemB máme taky dobré zkušenosti, ale teď jsme si od Dášky objednali ten jiný připravek, tuším Symba se jmenuje. Při dlouhodobějším užívání je cenově výhodnější. Ještě jsme ho ale neměli, tak nevím, jestli bude Elly chutnat. NutrolinB má ovocnou příchuť a Elly po něm pomlaskává :grinning:.
24. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, puzzle na zem jsme měli taky, stálo docela hodně, ale protože jsou v tom drobné díly, které prcci strkají do pusy, tak jsem taky hledala ty s atestem. Kupovala jsem to (stejně jako většinu věcí) přes internet, ale kdybys chtěla, zkusila bych najít kontakt.
Jinak zítra klidně můžu zavolat nebo se stavit na úřadě a zeptat se na přesný čas toho rozsvícení stromečku. Jsem na náměstí každý den....
24. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyhrabala jsem Radniční noviny a čtu toto - Rozsvícení vánočního stromku 27.11.v 16hod na náměstí. T.G.M.

Tam by to snad mělo být správně, takže já tam budu (pokud se mi bude bez manžela chtít) před tou 16hod., ale jestli uvidím, že náměstí je přeplněno tak zase pomažu domů a udělám si svůj vlastní nealko "svařák" :grinning:
25. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

u nás dnes vstávačka v 5.45, asi by ještě usnul, kdyby manža nesvítil na chodbě a v obýváku atd... :angry: Tak čekám, kdy odpadne, do oběda určo nevydrží. Takže dnes to bude naprd. Rostou mu špičáky, tak mažeme Kamistadem a chystám homeo hned ráno. Pr je protivka a tulínek zároveň.

Blani to máš fajn, že to Ellence chutná. Já mu to musím maskovat do něčeho. Jak to jen vidí, že je to žluté, tak nechce :angry:
25. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek