• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Oli - vidím, že tvůj manžel je stejný jak ten můj. Odchází z domu před 6 a má rožnuto snad všude, malá se mi taky vždycky probudí, ale naštěstí zas hned usne.
25. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi a to mu to pořád říkám :angry: děs, dnes jsem mu dokonce aspoń na té chodbě zhasla a on si za chvíli stejně rozsvítil, večer ho uškrtím :angry:
25. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jdeme k dr.opět...Jonuška má pořád sranděru...já mám pocit že ji lezou špičáky.má tam takový hrče ale přijde mi to brzy na ně..no uvidíme co najde dr... :unamused:
25. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, vířivku bez infrasauny??? 1h?? pisni mi kdyžtak do IP, at tady holky neobtěžujeme :wink:
25. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - chudák Johanka, já jsem měla průjem minulou noc a stačilo mi to :angry: Kombinace záchod a kojení je fakt suprová, nebýt manžela tak nevim, nevim. Ale naštěstí to hned ráno skončilo.

Oli - já mu vždycky večer nadám a ráno to udělá zas. Asi je naprosto rozespalej a neví co dělá, jinak si to vysvětlit neumím :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

my ted došly z venku,šly jsme ven před 8..je tam krásně teploučko....

Dáši chtela jsem se s Oli zeptat,včera jsme platili si pernamentku na cvíčo,učet máme ale pernamenktu nene....tak nevím zda to máte jen v počítači,uplne jsm ena to zapomneli....

malá se mi dnes venku vyčurala do travičky ke stromu,tak jsem štastná...jdu vařit a uklízet at mužeme zase ven..je tam krásně
25. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ten nutrolim malá vypije taky v čajíčku...tak jsem ráda...

a jinak to je u nás na denním pořádku....svítí všude ráno,bordel delá..des.....takže se rozčilujeme vidím všecky...

Blani my na stromeček dorazíme taky do 16 hodin....snad tam nebude kalamita... :wink:
25. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky musím vám říct co mi koupila tchýně, resp. malýmu. Jedny takový laclový kalhoty, hrozný zeleně pruhovaný, no na první pohled od vietnamců (nic proti nim, mají i hezké věci) bez rozepínání v rozkroku, takže když chci přebalit, musím mu je celý vysléct. Když asi viděla jak se na to tvářím tak hned, že je to ale z normálního obchodu
No a další bylo pyžamo...klasický kalhoty a triko s dlouhým rukávem...ty kalhoty mají tak stáhnutou a pevnou prošívanou gumu, že by to stahovalo i normální dítě, natož tak to naše Takže pyžamo nic, ty laclovky jsem mu dneska hodila...noo aspoň na doma
Hlavně, že jí pořád říkám ať nám žádný oblečení nekupuje.
Včera dotáhla zase jakýsi podkolenky, ale nějaký hrozně obří

Holky, s manželama je potíž...ten můj se zase dneska tak dlouho vypravoval a svítil :grinning: , že už pak malej neusnul....no paráda.

Nutrolin neznám, ale máme teď od Dáši tu symbu, tak doufám, že to bude stačit.
Ekzém se malýmu zhoršil, možná to bude těma antibuotikama co beru...nevím, ale pořád se škrábe, no hrůza.
25. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - já mám taky problém s oblečením od příbuzných od manžela. Z toho co dostanu se mi málo co líbí a když je náhodou něco fajn tak je to malé nebo tak akorát a bude ji to malé za pár dní. Jsou to vyhozené peníze a to mě hrozně štve. Na doma mám totiž hromady hadříků po nemladší ségře a po neteři (mimochodem většina je taky bez rozepinani v rozkroku, protože to se dřív neprodávalo :slight_smile: ) a věci na ven chci mít pěkné.
A nejvíc mě štve, že se za každý takový dárek musím tvářit děsně vděčně a nadšeně. Já bych místo toho brala třeba pleny :slight_smile:

No jo, na oblečení pro Editku jsem náročnější než pro sebe. Ale všechno co je ji malé tak poctivě balím a schovávám do skříně na další dítě.
25. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to je naprd s tím ekzémem, snad se to brzo zlepší.
Mamka naštěstí se zeptá nejdřív, co by malej potřeboval a pak koupí.
Tchýňka většinou taky a občas když se jí něco fakt líbí, tak se neptá a koupí. Většinou se trefí. Tuhle mi volala, že mu koupila nádhernou kombinézu, tak jsem taky nadšeně děkovala... ale v duchu jsem byla naštvaná, že jednu už má, na co dvě, když má ještě zimní bundu a troje zateplený kalhoty...no ale koupila ji v sekáči a přitom vypadá fakt parádně. A nakonec jsem ráda, protože to naše čuňátko je věčně špinavý a tak mu kombinézy dávám tady na ven a do města má bundu a kalhoty.

Ve sklepě už máme taky kupu věcí po Jajdovi na druhé - hodně věcí máme zelených, takže to klíďo může být holka :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemám vás přečtené, jsem v práci, možná už to tady dnes padlo. Volala jsem na úřad, rozsvěcení vánočního stromku je v pátek v 16hod. zatím papa
25. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé bodinko,no já doufala, že alespon o půl páte, at to stihnu, no ale tatínek tam s malým bude, tak se mi tam o něho postarejte, ale néé zase moooc , jo? :grinning: :grinning: :grinning: a já dorázím kolem čtvrt. na pět

zuzi, ten ekzém se mu určitě zhoršil po těch antibiot. dostávají se i mu do tělíčka a ničí mu ochranu ve střevech. to chce čas. a neboj ta symba určitě stačí, je tam několikanásobně, milionově víc lactobacilů, těch dobrejch, než v ostatních co jsou v prodeji. za tímto si stojím.

marti, dáváme jen objednávací kartičky s časama, vše máme v PC, je to bezpečnější a přehlednější, a nemáme s tím takhle vůbec žádný problém. včera mi holky volaly, že byla velká tržba, nooo velká, větší než obvykle, tak i díky vám, ahááá, díky :wink: :wink: :wink:
25. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

tam je krásne..teším se jak se malá vzbudí a budeme moc být venku

zítra jsem si domluvila na noc babičku...tak tam prcka odpoledne zítra zavedu a budu péct v klidu perníčky a chaloupku...dnes si musím udelat testo ovšem...snad to stihnu....

malá dnes opet velkej boban do hrníčku...a udelala jsem si už vyzdobu na okna,nastříkala ten sníh podle šablon, je to krásný...v tescu jsem to sehnala za 48 kč(sníh ve spreji+šablony)

malá mi dnes usla v tech 13 hodin ale v sede,opřená o zed.... :grinning:
25. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát na pátek hlásí déšt...to by me naštvalo kdyby nám to opet nevyšlo jak s tím lampionovým pruvodem..

a zjistila jsem holky zda na té mikulášské besídce budou nejak strašit čerti nebo ne a bude tam prý jen jeden velký andel a čertík,obejdou to a budou stát ve předu,žádný strašení....tak uvidíme :wink:
25. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši nemáš zač :grinning: ,já se jen ptala abych náhodou třeba ten lístek o zaplacení nevyhodila a pak jste ho chteli když nemám tu pernamentku,takže to máte v PC a nemusíme se o to starat dobře paráda... :wink:
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
Dáši tento týden máme na sebe štěstí, dneska jsem Tě ve městě zase zahlídla, ale valily jsme do nemocnice, tak jsem na Tebe ani nevolala. Venku je parádně, akorát že člověk není jak se oblíknout, já byla dneska pěkně zpocená....
25. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak já myslela že je to už ok a Ela večer jak jsme psaly úlohy hodila další kosu.Takže do školy nešla a vezla jsem holky k prababičce na hlídání protože já už byla domluvená že půjdu do práce.Tak fakt nevím.Dnes zatím dobrý.Do školy půjde stejně až v pondělí. :wink: a navíc obě pokašlávají tak dávám Stodal.To je fakt jak naschvál. :confounded: :confounded: :confounded:

R když jde do práce tak si rozsvítí jen stmívací lampičku a nehrozí že by se holky vzbudily :wink: on je jak myška kolikrát ho neslyším ani já :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi ty kalhoty jspou fakt praktický :grinning: pár takových věcí jsem taky měla.No holt si musíš vybrat sama a tchýně at platí ne? :grinning: :grinning: :-
Marti my máme ten sníh od lonska a letos ho dáme zas.Akorát nemáme už ty šablony :frowning2: a umytý okna :grinning: :grinning: :grinning:
Holky tady zase lítají jdu je zpacifikovat nebo budpou zase chrchlat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. lis 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka se mě povedl fakt parádní kousek...balím věci do krabic, no a v krabici od hrnce najdu perníčky z loňska...tak už mám napečeno :grinning:, zkoušela jsem je a jsou snad měkkčí než loni :grinning: ...asi máme kvalitní recept :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak chlapy jsou asi všude skoro stejný :frowning2:

Peti, já si včera říkala, že máš jakýsy nový kočárek, škoda že malá spala, mohli jste se stavit na kafčo :slight_smile:

Marti, my máme na sebe teda štěstí a na stejném místě, že? S tím sněhem na okna jsi spokojená? moc tomu nevěřím. Když to nastříkáš, tak to zatuhne a pak to jen sloupneš, nebo jak?

Tobi, přesně tak se mi to stalo když jsme se poprvé stěhovali, ale už se nedali jíst. To musíš mít fakt kvalitní recept :wink:

Dadli na zítra se těším, trošku se odreaguju a naberu nových sil. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
S manželem jsme se furt dívali jaký koupíme kalendář na příští rok a pak mi kamarádka poradila, že mají ve fotolabu kalendáře kam se dají nalepit fotky a jsou samostatně, takže kdykoliv si můžu nalistovat fotku na kterou mám náladu. Tak jsem si ho koupila, je fakt bezva a fotky můžu doplňovat kdykoliv. :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím, že všechny válčite. Já jsem dneska dostala pokutu. :angry: Se na to ......Nevšimla jsem si, že mi v říjnu propadla technická. Tak naštěstí jenom za 300 Kč, původně mi vyhrožovali, že dostanu 2000 kč. Malá řvala jak tygr, tak se jim mě asi zželelo.
Zuzi - mě teda oční mast na ty lišaje vůbec nezabrala, malá to má pořád stejný. Ale už k němu nejdu. Do toho Brna jsem se ještě nedovolala. Tak zkusím pohledat taky nějaké jiné číslo.
Marti - za sádýlko ještě jednou moc děkuji. Po Peti ti pošlu něco na revanž. :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi, stačí ty perníky jenom nazdobit, to jsme loni jaksi nestihli... :grinning:
25. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, to je pro mě ta nejhorší piplačka, baví mě vždycky prvních asi pět perníčků :confounded: :unamused:
25. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Zuzi..já jsem koupila malé tu konopnou mast...je na opruzeniny,na ekzemy..na lupenku..a dvakrát jsem ji namazala a opruzeniny nejsou fakt..kdyby si chtěla dám ti trišinku na zkoušku...stačí troška..
:wink:
já toho mám dnes hruzu...nevím co dřív.ted koupu děti tak zas jdu večer přijdu:slight_smile:
25. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito, tak to jsme na tom stejně, asi prvních deset je pěkných a zbytek jsou jen tak počmárené... :unamused:
25. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budte radí že vam tchýně aspon něco koupí nam za ty 4 měsíce nekoupila nic ještěže mám naše mamka mi spíš koupí pleny a nutrilon a nebo da penísky ad malímu něco koupím tak pa jdu spinkat
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko, jsem Tě po delší době dneska zase ráda viděla. I když ne na dlouho :confounded: . Šli jsme omrknout betlém. Elly tam dělala "íá" jako oslík, "bé" jako ovečka a "bů" jako kravička. No jednoznačně ji to na chvilku zabavilo. Tebe jde krásně poznat zdálky díky kočárku :sunglasses: a malá je krásné zlatíčko. Kde jsou ty časy, kdy Ellča byla taky táááák maličká...
Dáši, "krámek" prosím Tě ke stromečku dones a ne, že to tam rozbalíš v nějakém tom domečku a zapomeneš na nás :grinning: .
Asi jdu dělat hají a přitulit se k tátovi. V posledních dnech vůbec není doma - ráno odjíždí jako myška brzo a vrací se večer dost pozdě. Tak jsem ráda, že jsme aspoň chvilku spolu. papa
25. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
u nás vstávačka v šest (a to se manža fakt snažil dnes), ale Jájovi rostou zuby a v noci byl vzhůru snad desetkrát :frowning2:
26. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mrkněte sem http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118926&vGroupOffset=40 a kdo bude chtít může třeba traké pomoct.

Je to moc moc smutný příběh :pensive: :cry:
26. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge: to je hrozný :frowning2:, to by se nemělo stávat takový věci :frowning2: Brečím jak želva
26. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek