• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
bonynka já to četla včera a je mi z toho zle ještě dnes...taky jsem se rozhodla, že Diny pošlu nějaké "zrníčka" tak doufám, že to aspoň trošičku pomůže :frowning2:
26. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Když si čtu takové ostudy tak si říkám jak se vlastně mám bezvadně. Je to strašně smutné.
Já podporuju už pár let indickou holčičku (adopce na dálku) a taky posílám pravidelně peníze na konto paraple. Včera jsem ušetřila pár korunek (nekoupila jsem zamýšlené vánoční ozdoby) a tak je pošlu Diny. Doufám jen, že to není podovod, v dnešní době jeden nikdy neví.
26. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Proboha ne ostudy, ale osudy!!
26. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
editah neboj jde to přes sdružení Zrnka tady je odkaz

http://www.zrnka.cz/

tak můžete mrknout
26. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
edit jinak díky za ochotu pomoci :wink:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee - já se držím toho, že když můžu tak pomůžu a až budu potřebovat tak někdo pomůže mě :slight_smile: I když u nás spíš platí za dobrotu na žebrotu :wink:
26. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojkyno to je hruza..ráa bych pomohla....ale nejde to.určitě lidé pomužou :frowning2:
26. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi to je jasný..když to nejde tak se nic neděje...

Za včerejšek se pro Diny vybralo 13.000.- a to v tom nejsou započítané peníze poslané z jiných bank.... :wink:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, takových osudů je hrooozně moc, a je to strašný, ani nevíme co máme , to je pravda. Ale taky vím kolik podvodů takhle bylo, tím nechci řict, že tohle je. mám v práci sbírku pro děti z tetína a dávám každý rok vánoční dárky a chodím na jejich besídku, a vím že to ty děti dostanou. bezejmené akce a internetové , do toho já nejdu. ale je to můj názor. Konkrétním osobám kdykoli a hrozně ráda.

tobi, s těma perníčkama to je paráda, nenašla by se krabice i pro mě :grinning: :grinning: :grinning: ale budeš je muset hodit na chvíli do pece , aby ti to vánočně provonělo byt :grinning: :grinning: :grinning:

čaute, jdu ted do práce na celý den, kouknu po 21h.

Martinek se vzbudil v noci ve 23 h a do 4 byl vzhůru, střídavě chování, k nám do postele, tam se převaloval, zpívání, ve 3 dostal na prdel, už jsem nemohla. dnes jsem grogi. nevím jestli ho něco nebolí, spíš mi připadá že pořád mamíííí mamíííí ale nevím proč. ted je u babičky, tak jsem zvědavá jaká bude noc

taky nechce nic papat, ani mlíko, když ne su nějaké jídlo tak se mu navaluje. tak nevím co broučkovi je. možná to souvisí s tím kakáním.

papa a držte se všechny , hlavně s chřipajznama. na mě taky asi něco leze, sem nešla ani na zumbu a dcera je doma že jí bolí v krku, no nazdar. :angry:
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak zítra ve 4 u stromečku?už se těším
Daši tak snad to nic nebude.... :unamused:
megge...jj určitě pošlu penízky.já mám co dělat ted aby měi děti aspon trošku nějaké vánoce.mě pomáhají naši a celá moje rodina.kdybych na vše byla sama..nevím nevím. :confounded: jsem jim za to vše moc vděčná....nevím jak jim to jednou odplatím...
já mám perníčky napečené.dnes budu dělat tu chaloupku pak hodím fotečku.. :wink: pokud se povede teda :grinning:
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi penízky posílat nemusíš, není to povinnost

Je fakt, že až jde opravdu do tuhýho tak si člověk uvědomí jaký je to strašný plus mít kolem sebe lidi co pomůžou a o který se můžeš opřít

Romi a neboj určitě jednou přijde doba kdy zase pomůžeš ty jim :wink:
26. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, na stromeček nevím jestli dorazíme...sice je mi už líp, ale ven půjdu asi jen na chvíli dopoledne pokud bude svítit sluníčko. Je to ale otrava sedět doma, resp. ležet :unamused:

Romi, mohla bys mi prosím napsat název té mastičky? O těch konopných jsem slyšela, že jsou dobré, tak ať nekoupím nějakou špatnou. Díky
Malýho jsem začala mazat čerstvým domácím sádlem tak jsem zvědavá jaký to bude mít účinek.
Babu, už jsi to vyzkoušela? Vím, že ses zde bavila s Marťou, že ti ho dodá. Kdybys potom ještě potřebovala tak nebude problém...taky máme domácí sádlíčko, tak ti ho kdykoliv donesu.
26. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
souhlasím s Dášou, těch příběhů jsou stovky....samozřejmě že se člověk u každého dojme a chtěl by pomoct, ale to bohužel nejde. Co se týče příběhů na netu, tak ty raději vůbec nečtu. Nerada bych sponzorovala někoho, kdo to vůbec nepotřebuje... a takových případů je hodně, že jo....Na druhou stranu pastelku pro Světlušku nebo kytku na podporu rakoviny si koupím vždycky. Prostě osvědčené projekty, u kterých je jasné, že finance jdou tam kam mají - k potřebným!
26. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
megge....já jsem chtěla napsat..že určo penízky nepošlu...bože jsem to zblbla :unamused:
26. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
megge vím..ale ráda bych pomohla... :frowning2:
Zuzi...v atriu řekneš mast z konopí na opruzeninky a atopák....:slight_smile:
26. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsem si to přečetla,řvala jsem taky....ale mco tomu neveřím přes internet....takových podvodníku je více....takže se omlouvám ale penízky nepošlu....ale osudy jsou strašné..

my ráno vylezli v 8 ven,pak přijela Oli s Jarouškem a došly jsme domu až o půl 11...takže se prolítala malá,ted usnula,tak jak se vzbudí,tak pobalím veci a zavedu ji k babičce procházkou..cestou se taky probehne...snad tam bude hajat pekne...

venku je fakt nádherne...tak by mohlo být až do jara :wink: :wink:

jonuško já taky doufám že se mi chaloupka po vede..nejhorší je to zdobení...v loni jsem to nedelala,tak už to asi ani neumím a předtím jsem delala 3 chaloupky,ale ted budu ráda když udelám jednu..chci Klárince... :wink:

jo jo zítra ve 4..snad vyjde počasí..už se moc těším :wink:
26. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk...

tak chaloupku mám hotovou,ale nedařilo se ..hruuuzaa...no ale Klárince se bude určo líbit :grinning: ,za chvíli nacákám perníčky bílou čokoládou a mám hotovo :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já ještě zdobím..hod foto.... :wink:
26. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zrovna čtu noviny a AnnaK má rakovinu prsu, už má po chemo a slezly jí vlasy.....chuděra, já ji mám celkem ráda.
26. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo tobi tak yjsem to dnes četla..nosí paruku..bojuje s tím 2 mesíce a tajila to?
tobi nebyla jsi dnes v parku..teda nešla jsi kolem parku,mela jsi černou kšiltovku nebo čepici a máš červenej kočárek? šla jsem s hafanem od našich a nejak jsi mi padla do oka...ale nevím zda ji to byla ty..pač jsem te nevidela nikdyjen podle fotek.....

Jonuško to se nehodí ani ukazovat tu chalupu :angry: :grinning: ale foto tam dám ale nesmejte se..nejsem cukrářka :sunglasses:
26. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo holky to je zase období na prd tak nějak kolem nás se všechno s...
Na stromeček jdeme tak že se tam potkáme pozávací znamení je lampion :grinning:
26. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jak to Peti co se stalo? :confounded:
26. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Marťo já už si připadám jako cvok :slight_smile:, taky jsi mě padla do oka...ale nikdy jsme se neviděly, že jo, no mazec :grinning: . Černá vesta a bílej hafan, že jo :grinning:
26. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Chaloupka je super, na jedničku s hvězdičkou :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo tobi? no hlavne že jsme se poznaly :grinning: :grinning: ,jsi kočka. :wink: ...já nenamalováná..letela jsem od našich,nechala jsem tam klárku a rychlo do obchodu a péct....
no hold je tu samá krásná maminka....myslím Vás holky,ne sebe :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
I ty jsi kočka, jinak bys mě nepadla do toho oka :wink:. A proč myslíš, že jsem měla naraženou tu kšiltovku...maskování neumyté hlavy :grinning:, to je zaručený recept :slight_smile:.
26. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Až se uvidíme Marti tak ti to povím
26. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk holky,
Marti chaloupka je hezká a ne že ne.
Bolí mě záda jak sv..., nemůžu sedět, ležet, stát - prášek nezabírá. ach jo
26. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to si děláš prcku..taková pěkná chalpoupka.................. :wink:
to až uvidíte tu mou :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo potkala jsem dneska Editku...moc ji kočárek sluší... :wink:
laurito..zítra beru knihu ju?