• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jéé kristy ty jsi stříhala i vzadu berušku..nebo to má taky kratoučké..tady všichni stříhají ty bobánky....kluky to je mi jasný..to bych stříhala taky ale holčičky? jájsem ráda že češu copánky maličké.....je sladká :grinning:

Holky to je zima jako prase že?a Péta přijel z práce a že tam peče slunko..ach joo..to je tak nespravedlivý... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Třeba je to kristy ta 6 nemoc..bude mít beruška 3 dny horečky a pak se osype..nebuj to bude nějaká virozka nebo zoubky....když má krev o.k a všecko... :wink:
12. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi Jarouškovi se ta vyrážka taky přesouvala, rozlízala a slívala, ale Marťa říkala, že Klárinka tu vyrážku měla taky takovouhle a byla to alergie.

Karolínce přejeme brzké uzdravení.
12. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti stříhala jsem jen afinku v zadu né.Kája culíčky nesnese tak jsem ji musela afinku zkrátit lezlo ji to do očí pořád si je drtila tak jsem to šmikla.

Dneska cewlej den měla střídavě 38,8 a38,6 tak jsem ji na noc dala čípek tak uvidíme jaká bude noc.

Vymyslela jsem si pečení chleba v dom. pekárně tak pujdu spát až tak v 22.00 až to dopeče chtěla jsem odpol ale nějak jsem to zazdila :sweat_smile: .

Kolčo děkujem snad už ty horečky ustoupí :unamused: a bude fajn

Abi a co Pepča nebál se strojku když mu to bzučelo u hlavičky?a ke které holičce do Přemyslovic chodíte?
12. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny pošli mo adresu toho bazu kde nakupuješ mrknu dík
12. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jiji to na horách krásně vychází určitě, uměla si vybrat týden :slight_smile: :slight_smile: za to tady to stojí za.....jak píše martina a předpověď taky stojí za.... stupňů moc pod nulou nebylo , ale ten vítr byl studený, brrrr a zítra opět zataženo s mírným sněžením, ach jo
tak malý je už docela v pohodě, dobrali jsme kapečky pamycon a všechny výtěry byly negativní, ve čtvrtek se jdeme ukázat ještě dr a měla by nás naočkovat a příští týden snad už konečně odjedeme na ty hory :wink:
přesto mi v noci připadá, že stále tak chrochtá, ale rýmu nemá, jestli je to ta zadní, nebo mě dr straší aby to nebyla zvětšená nosní mandle???

kristyan tak malá je marodek, jejda, tak ať se z toho brzy dostanete a je to jen nějaká dvoudenní virozka, dej ji pusenku za nás na uzdravení :wink:

mladá dělá autoškolu, tak se tady šprtá,říkála, že jízdy v tomhle počasí jsou taky dobrý a příští týden by měla psát závěrečné testy a zkoušky , tak snad to zvládne :grinning: :grinning:

malý už spinkává jen jednou po obědě a to od té půl jedné,tak 2 až 2apůl hodinky a večer usíná kolem půl 8, dnes však spinkal málo a tak v 19 .00 už spinkal, ale je 20.13 A UŽ 2X plakal, tak nevím, co se děje, snad nic jen nějaký prdánek či špatný sen :frowning2:
jdu si dát vanu a asi se natáhnout , jsem nějaká utahaná, potřebovala bych sluníčko, čistý vzduch, a hned by byla i lepší nálada, však vy jste na tom určitě podobně

dadli, doufám, že je líp a krom rýmy, tě už nic netrápí, už jsme se pěkně dlouho neviděli, no naposledy se svařákem v ruce :slight_smile: pusu Marťáskovi a pa, dobrou noc a hlavně klidný spánek našich nejmenších :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy nakupuju na malou na www.mimibazar.cz a www.laclik.cz nebo www.brumla.cz

Ted jsem si zaplatila na mimibazaru členství at mužu taky prodávat po malé a dnes jsem prodala zimni botky,zimní kombinezu a kalhoty se sáčkem..tak super...člemství se vyplatilo.... :wink: :wink:
12. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krysti my chodíme k mamince od Aleše Smékala :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tááák dalo to fušku ale už jsem se naučila v Gimpu zmenšovat fotečky :confused:
Tak jukněte a jukněte se jak nemá vypadat narozeninový dort :sweat_smile:
Kristy jak si radila že budou stačit 3 ty marcipány tak prd.Z hasičskýho auta vzniklo cosi zajímavýho.Udělaly jsme ještě falešný marcipán na který mi dala recept švagrová.Byl jak beton říkaly jsme si že to bude dobrý.Tak to táta obložil bílou a na to aspoŇ trošičku červené.Bylo to v chladnu a stejně to teklo,ale jak to to nevíme když to na té misce drželo a ani se to nehlo.Vzhledově katastrofa,ale každý nám ho chuťově pochvaloval.Já ani neochutnala,protože jak jsem to viděla tak mi z toho bylo zle,když jsem si vzpoměla jak jsme s tím válčily :rolling_eyes: Já to vzdala kolem jedenácté a táta to zdbil do 3h do rána.
12. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik .abi dort je nahodou super na to ze jste ho delali sami to ja bych nic nevytvorila :slight_smile:
a toho konika mame taky-modryho vojta ho miluje :slight_smile:

a na bazaru presne jak pise marta ja jsem ted ale nakoupila na tom www.bazarekpavoucek.cz a taky ty druhy stranky mimi bazaru www.mimiaukce.cz je to droga :sweat_smile:
12. led 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Abinko dort moc krásnej...jsi šikulka..i manžel.....,kukni na můj vytvor...to podle mě máš nádhernej dortík...Ale důležitý že všem ty naše dorty chutnaly... :grinning: :grinning: :grinning:

Nechvááš si narust Abi vlásky?sluší ti to..jste pěkná a Veselá rodinka :wink:
13. led 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy jste blázínci na tom není nic pěknýho :confused:
No já už ten tvůj zhlídla náhodou super.Taky jsem chtěla nějaký pěkný obrázek,ale táta si usmyslel hasičský auto tak z toho vznikla ta hrůza :astonished: ale to už je jedno,teď vím že marcipán na dort už hoooooodně dlouho nedám :sweat_smile: Klasicky nazdobit dor tumím a kdyby jsme toho marcipánu koupily víc tak by to bylo taky dobrý.no už to radši neřeším.

Vlásky si nechávám dorůst.Našla jsem si na netu jeden úžasnej účes a musí mi narůst trochu vlasy tak čekám,ale už jsem z toho na prášky.Ještě tak měsíc a vítězoslavně půjdu k holičce :grinning:
13. led 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš pravdu s těma vlasama,já si je nechávám taky narůst kvůli svatbě,at jde aspon něco učesat,nemyslím drdol,na to nejsem...ale nevím jestlito vydržím...nejradši bych to už ted ostříhala..nejhorší je překousnout tu delku,když stím nejde fakt nic udelat... :unamused:
13. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk ahojky,
Abi krásnýho sobíka máte :wink:
Holky já si taky nechávám dorůst vlasy, ale už mě to s..., a nevím jestli to vydržím (jako dycky) :grinning:
Jinak jsem dnes byla ve škole a zkouška hotová za dva. Jupí. Tak ještě jednu příští týden.
13. led 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo gratulujeme ke známačce seš dobrá z mimoušem se ještě učit.
13. led 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti taky mě to štve já už tu blbou délku překlenula ale dlouhý vlasy mi neslušej takže to je pro mě utrpení.No ale z druhý stránky to neřeším nasadím hučku a dlabu na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kolčo děkujem za pochvalu :dizzy_face:
Gratulujem jsi šikulka.Asi jsem moc lenivá nebo já nevímale nedovedu si přdestavit že bych se teď měla učit.Možná bych nadtímměla přemýšlet.
13. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ještě přihodila nějakou fotečku.
Holky pracujete někdo s Gimpem???Chtěla bych si udělat nějaký scrapbook ale je top docela makačka,ale budu muset.Stojí to za to :wink:
13. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je abinko..pouč mě... :grinning:
13. led 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO poučovatještě nemůžu vím o tom prd ale mrkni na toto :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/scrapbooky.php
13. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

malá včera spinkala přes oběd od půl 11 do pů1 a pak už mi odpo na tech 30 minut neusla..tak večer usla už o půl 9 a vstávali jsme o půl 7..no mohla by spinkat dýl...no ale zaplatbámbůh za ty dary....ted baští mlíčko.....venku opet hnus..ach joo..včera jsem měla už peknou depku..jestli nevyleze slunko tak se brzo zblázním z té zimy a tmy...Apta přijel z práce jak tam svítí sluníčko každej den...

Abinko moc krásný....jak budu mít více času tak to musím proštudovat tam ty programy.... :wink:
14. led 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Já užto marti hodila na krk tátovi ať si stěma fotkama pohraje :wink:
S tím spaním to je hrůza.Já to dala přes svátky do ruk tátovi a máme vyhráno.Nejpozději v 20h dám malému kakají a on se otočí a spínká a vstáváme v 8h ráno.Přes noca akorát jednou nebo dvakrát čajík.Dudlík už si dá sám.Dnes jsem vstala dřív a už byl vzhůru.On se vždycky koukne jestli spí maminka a jestli jo tak si ještělehne a jestli ne tak už začne povídat a už je po spaní.Táta zakročil diktátorsky a pomohlo to :grinning:
14. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, byli jsme v poradně. Jájouš váží 8,4 kg a 72 cm. :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee abi to je jak u nas...vojta taky se podiva jestli spim a kdyz jo tak jeste lehne hiii a beda jak se pak pootocim nebo zavrtim,to uz je zase ve strehu :grinning:
je to sranda s tema prckama co..
abi mam prosbu nezmensila by si mi 5 fotecek z vojtovych narozenin at si je muzu hodit do albika??nevim proc ale uz mi to v malovani nejde zmansit ale predtim to slo :angry:

kolci tak to jste uz velci kluci toto leti vid.....uz lezete?
14. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku ještě ne, ale už dva dni se houpe na kolínkách dost často, tak uvidíme, kdy na to přijde :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, fakt je venku hnus, je to otrava nejít ven, těším se na jaro, budeme už pěkně cupitat, vyběhneme pro rohlíčky, jen tak v mikince, no to bude super.

ted jsem ho uspala doma v kočárku, ale pořád vylézál, hodinová práce, neumíme usnout, v postýlce to nehrozí, tak jen u prsa, nebo v kočárku, ale makačka. u prsa ho to chci odnaučit, pač dnes hlídala babička a já byla 5 hod. na školení a nemohla ho nijak uspat , takže máme problém :confounded:
14. led 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kOLCI TAk to bude urcite brzo ses setrenkou mate stejne stary mimca a jeji malej se tak houpal cca 10dnu...a ted uz popoleze ...za kulatym plysovym balonkem vis...zkusto treba at se tak za necim zkusi doplazit hm to ho treba nalaka :slight_smile:

dadli tak to nevim co ti poradit nas prcek usne kdekoliv a kdykoliv no mozna je to tim ze byl plne kojeny mesic a castecne do 3 mesicu...ze treba jestli jeste kojis tak proste vic vyzaduje kontakt s tebou no...
14. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, kdepak jste všichni? :wink:
15. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady kolčo :grinning:
malej spinká, tak nevím co dřív,jestli žehlit, nebo vařit, ale asi už vařit, je nejvyšší čas, co vařiš ty?? dej inspiraci??
15. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky malej spinká, tak jsem honem běžela uklidit chodbu (máme službu), pr když je vzhůru, tak nemůžu daleko od něj, pr je to Hugo průzkumník a každou chvíli ho musím posouvat doprostřed deky, teďka si oblíbil topení a nohu od křesla...ale je to ještě ťunťa tu hlavu cpe všude, překážka nepřekážka... nechci vidět až začne lézt :grinning:
Já vařím malýmu zeleninku a nám zapékané brambory se šunkou a zeleninou. žehlení mě také čeká, ale to budu muset stihnout až bude malej vzhůru.
15. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
No o žehlení mi ani nemluvte.Teď jsem se na to vykvákla tak tam mám kupu našich a abych toho neměla málo tak jsem vyprala švagrové 4 pračky prádla takže další prádlo na žehlení.Vyhořely chudáci tak jim všechno smrdí kouřem.Naštěstí dobrý jen neobytná část garáž a pokoj pro hosty a trochu střechy
:frowning2: No hlavně že jsou v pořádku.
Jinak holky nevím co mi dnes hráblo,ale malej chtěl napít kolem 3h a já se pak snažím usnout a z ničeho nic vystřelím letím do sklepa pro látku a molitan a ušila jsem synovečkovi k zítřejším třetím narozeninkám velký bobek na sezení k telce :sweat_smile: Z jedný strany má autíčko a z druhý velký písmenko B jako Bartíček :grinning: No tak snad se mu to bude líbit :slight_smile:
15. led 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi prosimte zmensila by si mi tech 5 fotek??
15. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek