• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky tak Ela byla ted na pohotovosti :frowning2: :frowning2: :frowning2: večer zase blila.Má pokračovat v dietě pít zas černý čaj s Glukopuren.Tak já už nevím co s tím.Jenže ted jezdí dopo k té prababi a ta do ní prostě rve asi patý přes devátý nebo já nevím.1000krát jí to člověk může říct že má mít dietu a ona do ní narve buhví co :angry: :angry: :angry: :angry: to jsou ty prababky prostě jak dítě nejí tak do ní musí rvat horem dolem.Jsu pěkně nasr..... :angry: :angry:
26. lis 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo petuli povykládáš....od rána tu nebudu..pujdu k našim..takže v 16 hodin u stromečku papa holky :wink:
26. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

to tu nikdo večer nebyl?

to je mlha venku co? Já už se těším na prcka...,doufám že ta mlha spadne at z toho stromečku neco mají detičky....

Kaelan to se ti vubec nedivím...z toho bych byla na mrtvici.....a Ela má hlad tak to asi zbaští.... :angry:
27. lis 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti chaloupka fakt krásná , taková miloučká, ale smála jsem se, ale jen proto že jsi psala at se nesmějeme :grinning: líbí se mi na té střeše ty jakoby trámy, křivoučké :grinning: :grinning: :grinning: ale to je právě že parádní. myslím to upřímně tak doufám že se neurazilas :wink: Já to neumím vůbec, peču jen perníčky, ale kalamita, mám vždy takový blgany :wink:
už zase se chlámu.kdybys viděla moje výtvory, ale o tom to je, je to origo a mě to baví a čím víc jsou ošlivější tak tím víc se tady s dětmi chlámeme a to je na tom super.
27. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé dáši neurazila....mne se líbí a to je hlavní :grinning: ...

chystám se k babi....za koblížkem...tak se tu mejte holky a ve 4 se sejdeme na námestí....
27. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stromeček dnes nejspiš nejdeme, protože mi bude od 13hod vozit švagrová a tak by už byla na Edis asi moc. Navíc by to stejně jen prospala :slight_smile:
Ta mlha je hrozná, nevím jestli vůbec vylezu dopoledne ven. Asi si uděláme "hrací" den, já hraju divadlo a malá si asi říká, že matka je blázen a děsně se u toho chláme. :grinning:

Kami - doufám, že Elinka bude brzo OK. Naše babička (moje tchýně) taky nemá rozum, naposledy se mě ptala jestli už malé dávám krupičnou kaši. Už se těšim jak ji bude za chvilku cpát čokoládou i přes můj zákaz :angry: Jinak je zlatá, ale co se jidla týče tak má furt pocit, že dítko musí jíst jak fotbalové mužstvo. Když malá řve tak mi furt tvrdí, že je to hladem, to by jedla si 3x za hodinu :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mi dnes na stromeček nejdem malej by to stejně prospal a opul pate papa tak si to tam užíte pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ..tak mi měli opět hroznou bezesnou noc..ty špičáky nám dávají zabrat :frowning2:
no na stromečekpujdeme ..:slight_smile:se těšíme
Kami..jojo to taky znám.moje tchýně mi takhle přespávala Honzík.on měl potom vždy od ní prujem nebo blinkal..co on u ní všechno snědl..hruza.pak jsem ji to ale řekla a je klid.zatukat......y)
ted je tchýně dobrá...mám ji docela ráda.má taky mouchy ale pohodička:slight_smile:
tak dám fotečku perníčku..zdobili jsme s dětma..chyloupku ještě nemám slepenou..tak potom :grinning:
27. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
[IMG]http://sklad.obrazku.cz/obr242089_0013.JPG[/IMG]

bože proč mi ty zuby musime mět krutý...jsem k.o.a to toho mám dneska tolik... :confounded:
holky mažu zoubky gelem a Jonis řve jak opereta vnoci..špatně se to poslouchááááá :confounded: :grinning: kdyby aspon neměla takový vysoký toniny :grinning: Viktorka se měla jmenovat
27. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Jonuško nejde mi to otevřít :frowning2:
Se zubama koukám máte stejné trápení jak my,my měli předešlou noc děsnou. Dnes naštěstí chrupal, kdybych k němu měla vstávat, tak to by mě asi zabilo.
Večer jsem nevěděla jak si lehnout, manžovi jsem odkývala,že hned ráno jedem k dr. Ale prášek v noci zabral konečně a povolilo to trochu. Takže na stromeček snad dorazíme. Půjdem teďka ven, je tam krásně a když chodím, tak to skoro nebolí :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami myslíme na Elu a posíláme pusu ať je brzo zdravá.
27. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ty máš problémy se zády??mě taky děsně bolejí...ale já to mám asi z toho jak malá nespí..chce pořád cucat jsem u ní celou noc zkroucená jak paragraf a pak mě vše bolí.hl.hrudní páteř to je děs.jak na infakrk.kdy tohle přestane :frowning2:
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
[URL=http://sklad.obrazku.cz/obr242092_0013.JPG][IMG]http://sklad.obrazku.cz/t242092_0013.JPG[/IMG][/URL]

tenhle snad pujde..
27. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

včera jsem byla u Dáši v Slendru a můžu jenom doporučit. Bolí mě prsní svaly a hlavně zadek a stehna. Asi jsem cvičila poctivě :wink: :wink:

Musím zaťukat, ale Laurinka mi v noci spává luxusně, sice je tak 2 x v noci vzhůru, ale jen se na chvilku přisaje a už chrní.

Jonusko a Marťo perníčky a chaloupka jsou nádherné, já letos nechám perníčky na babičce.

Kami, posíláme Elince pusinku ať se brzo uzdraví. :zipper_mouth:

Na stromeček se už těším, hlavně na tu předvánoční atmosféru. Nevíte, jestli už budou prodávát punč? :slight_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy hlásím jeden špičák venku :grinning: :wink:
27. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínám z vás mít komplex :grinning: Tak krásné perníčky a perníková chaloupka, to ty moje jsou spíš jak abstraktní dílo :wink: Můj manža, ale vždycky říká, že Piccaso nebo Miro jsou slavní ještě dnes tak ať se netrápím :grinning: :grinning:

Punč se už určitě prodávat bude, stánkaři se chystali už včera.
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak už to máte snad za sebou. Co uspávání, jak jste na tom, řídíte se podle knížky?
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, tak to jsme dvě. Taky mám depku, že nemám perníčky tak hezky nazdobené, tak je radši nedělám. Sousedka mi v pondělí donesla nějaké její kousky na košt, tak už pár kousků napečených mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
27. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My letos vánoční pečení trošku odflikneme. Jak už jsem psala máme v rodině plno diabetiků a já se sladkým cpát nebudu (chtěla bych, ale taky nechci v lednu zase nosit těhu oblečení :wink: ), takže napečeme jen trochu a těsně před štědrým dnem, aby to nikoho moc nelákalo.

Ale na štědrovečerní večeri se těším jak malé dítě :grinning: To sním hromadu kuřete i sálatu a dám si super zákusek, stejný jako každý rok - vanilková zmrlina, zalitá horkým čokoládovým pudingem a ovocem :wink:
27. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas potřebuju radu nebo spíš ujištění :slight_smile:

Je pravda, že když měříme teplotu v zadečku tak se odčítá 0,5stupně? Nebo to platí jen u novorozenců? Eduš má 37,2 - kdybych odečetla tak je to OK.

Mohla bych pohledat na netu, ale vaše rady a osobní zkušenosti jsou mi mnohem cenější! Děkuju vám všem za ně.
27. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, to se odečítá vždy i u novorozenců i třeba u nás. Editka teplotku nemá, :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak my na stromeček určitě dorazíme ale bez Toma,je u babičky.kašle a měl průjem.malej v pohodě,usíná tak kolem 20.35hod a spí až do 5.hodin do rána,pak ho nakojím a spí tak do osmi
27. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezký mít takovou tradici, musím taky něco zavést. Ta zmrzlina zalitá pudingem zní lahodně, dala bych si to hned. Já bych mlsala až bych se neviděla :frowning2: teda neunesla :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak já to vezmu ten kojící čaj. Hlas se o něj, já jsem skler'oza.
27. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito - to si piš, že je to lahoda :grinning: :grinning: :slight_smile: Jeden den v roce na kalorie kašlu a cpu se jako kdybych rok nejedla :slight_smile:

Romčo - Matěj je teda zlatý dítě. Eduš sice usnu ve 20hod, ale posledních pár dní se mi budí mezi 24 a 1 hod. Minulý týden spávala i 7 hodin v kuse, ale o tom si teď můžu nechat jen zdát, ale nevadí aspoň si v noci počtu :wink:
27. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku, půjdem dnes ven? Nenám u sebe opět mobil, zase leží doma na lince. Já snad jednou doma zapomenu i malou :grinning:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo díky,doufám že se tam uvidíme v tom davu.díky moc :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi - no akorát přes den je to horší,když je doma tak mi málo spí,ale jak je v kočárku tak chrní i 3-4.hodiny.teď se to ještě dá,ale horší jak bude mrznout,to vydržíme myximálně hoďku a honem domů do teploučka :wink:
27. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..ted se tím neřídím...rostou zuby..až bude klid tak začnu.knížečka je supr..mám ji už obědnanou..ale asi se na mě vyprdli..protože ji mám objednanou od příštího týdne a nic...nevím teda :confounded:
27. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek