• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
To je fakt, já zapoměla že se nemá začínat, když se něco děje.. Já ji koupila v knihkupectví u radnice a měli ji na krámě
27. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda perníčky ještě nemám,ale asi o víkendu budu péct,nějak není čas.včera jsme byli sami doma,tatínek přespal u babičky v Přerově.šel na oslavu kolegyně,slavila čtyřicátiny.ale dneska přijede už ve tři,aby jsme mohli vyrazit na to město a večer jdu na předvánoční večírek do Hané za holkama z bývalé práce,už se celkem těším až vypadnu taky mezi lidi
27. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak já perníčky mám upečené a zítra snad nazdobím. Okna odkládám na neurčito :frowning2:
Laurito Slender je super viď, já dycky druhý den mám dobrý pocit, z toho, že jsem cvičila, pr cítím břišní svaly a nohy. Akorát teda teďka cítím fest i záda, ten předposlední stroj budu muset vynechávat. Fakt mi neudělal dobře. ALe já mám ty záda prostě v pr...
27. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško a kolik má Johanka zubů, že má už špičák? :confused:
27. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško perníčky krásný. Já budu mít jen bílý a jak píšou holky, prvních pět se snažím... a pak....
no ale upekla jsem Jajdovi autobus, tak snad aspoň ten se mi povede namalovat hezky :grinning:
27. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli..má 6zubu a ted kousinek špičáku
laurito mám ji tam objednanou u radnice.ale říkali že bude tento týden a nic.. :unamused:
27. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

jsme doma...prý špatne spala v noci,a odpo mi usla před 12 v kočáře ale spala 5 minut,takže ješte nespíme...tak jsem zvedavá jak to dopadne,abychom vůbec dorazili....těším se tak snad to klapne.Táta je doma už taky tak je sní v posteli a čučí na krtečka,tak uvidíme....

zbytečk dočtu..vybaluju vaci a jdu hafana vyvenčit...tak zatím pa
27. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,chtěla jsem se tě prosím zeptat,jaké dáváš to perníkové koření a kolik?Děkuji.
27. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti,já jsem trubka čtu to znovu a prášek do perníku tam má být :grinning: (kypřící) že jo?Jsem jak blbec promiň.
27. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo kypřící prášek do perníku.....nejsi trubka... :wink:

a perníčky jsou mekké,už je baštíme :wink:
27. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak Klárka s Jajdou se asi domluvili dneska. J. usnul ve třičtvrtě na dvě až a to ještě v kočáře, jen jsem vyjela tak po 20 metrech spal, nechápu. :confused: Po třetí hodině ho budu muset vzbudit ať stihnem stromeček a taky ať nám tu nestraší večer do desíti. Bo on by teďka spal klidně celé odpo. :angry:
27. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak malá usla o půl 2 v kočáře!!!! desný...ale asi zoubky....,takže dorazíte? malá zatím taky chrupe.....naštestí já ji uspímv kočáře na míste,že nemusím vyjed.....dala jsem deku do pokojíčku na koberec ,párkrát pohodnala a hned usla....
27. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

já jsem smutná....tak jsem se těšila na punč na vás a mela jsem z toho prd...rychle jsem nakoupila a valili jsme domu,malá protviná umrčená,cestou k autu furt kakat,tak na trávu a nic,plakala...a trvalo to do 6..pak sedla na nočník a tlačila,uplne ruda a furt ..au ..au....,a jak se vykadila tak klid..v pohodě...bobek tuhoš...tak ji to asi trápilo....no přiznávám se že jsem mela po nálade..ale co nadelám... :frowning2: příští rok to snad klapne :grinning: ,ale štve me to a mrzí moc....akortá teda budem asi v novinách tak aspon neco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dari, to vínko ti vrátím...já nechci za to sádlo nic... :angry: :grinning:
27. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jsem zklamaná...neviděla jsem tam nikoho lidí hruza.....achjo
laurito i knižečku jsem donesla domu :grinning: :grinning:
malá má asi bolení.tak jsme namazali pupika,koupila jsem ty kapky babycalm..a ted spinká..snad bude o.k
27. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško no tebe jsem nevidela....jinak snad všecky..kde jsi stála... :astonished:
27. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky jsem viděla snad všechny krom Jonušky a Kaelan, měla jsem pro vás vánoční balíček :grinning: Jonuš kdybys prozvonila zavolala bych ti zpět, já číslo tvé nemám, a řekal bych ti kde stojíme. byly jsme mezi radnicí a masarykem . a punč jsem neměla, pač ho verdík všechen vypila :grinning: :grinning: :grinning:

my jsme tam pak postávali a pokorzovali mezi krámkama, do 18h. ale už jsem nikoho neviděla, ale potkala jsem hodně známých z jiného okruhu :wink:
27. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli. to mě mrzí s těmi zády, chtělo by to masáž, ale kdy, že ?? klidně ten předposlední stůl vynechávej, on bud dělá hrozně mooc dobře nebo naopak, takže v poho. kde tě to bolí, mezi lopatkama?? nebo bederka?? kdyžtak pisni IP, at to tady neřešíme

laurito, díky že se ti to líbilo, jsem ráda. papa
27. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodtě cvičit ke mě ve čtvrtky, jsem tam 13-20h
27. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, promiňte, že jsem nedorazila ke stromečku, ale přišla tchýně s přítelovou sestrou a jejíma dětma, no a samozřejmě ta malá má zase rýmu jak trám, takže čekám, jestli to Val chytne nebo ne. Ale ještě se nestalo, aby ji Val nechytla, protože ta malá od švagrové má snad rýmu non-stop :frowning2:
27. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem musela svoji chuť po punči ukojit skleničkou portského, co jsem našla doma :grinning: . Punče si ještě užiju, však jsem na městě skoro každý den, že jo :wink:
27. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky doma sama?To je blbá otázka když jsou chlapi spolu :grinning:
My máme malou u našich zítta tak půjdeme asi do kina at přijdeme na jiné myšlenky.
V Pv špitálu je od zítřka konec návštěv paráda mám tam babičku i dědu :angry: Blbá prasečí chřipka
:angry:
27. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se pujdme s tátou projít v nedeli podívat na betlém a stromeček a dám si snad i ten punč... :wink: malá ted usíná...furt volá tátu...ale ten šel na pivko,tak se ho nedovolá.....začla pčikat....tak snad nic horšího jak rýma nás nepotká...ted ji má kde kdo kolem nás,tak bych se ani nedivila....

dadli až do 6 jsi tam byla,ty se máš..my byly v 5 už doma :angry: ,Dáši a na ten předposlední stroj nechodím,domluvila jsem se stou kočenou co tam byla....jen aby jsi to vedela.Bolely me z toho záda,nemohla jsem otočit krk ani na jednu stranu... bolelo me mezi lopatkama a z akrkem....jen abys byla v obraze :wink:

a přemýšlím že pujdu cvičit v ten čtvrtek od té 13 hodiny...to malá chrupká..ješte se domluvím s mamkou ohledne hlídaní
27. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši jen se připomínám infra i víř na hodinu a půl a děkuju
27. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha my jsme stály uprostřed...mezi těma prvníma stánkama.pak jsme to obešla a šli jsme domu.byla jsem sama.takže nic moc...
Daši nemám kredit..takže stejně..:slight_smile:)))))
no nevadí.Tomik se stejně anděla bál a malá mi plakala.takže jsem si to ani neužila.ani děti.. :confounded:
malá mi ještě nespí.t zas bude asi noc
27. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ok, už jsem si to pisla

marti, taky ok, v pohodě. ty čtvrtky by byly super, si vás tam pěkně pohlídám, at se neulíváte. stůl v poho můžeš vynechat, dám vám za něj + jednu hodinu navíc na cvíčo. ju?? papa
27. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ,me to ta paní nabídla...hodku na víc...už to máme domluvené i zplacený..jste hodný....,tak já se domluvím na čtvrtek na kolik hodin a dám ti vedet ...

kde to vázne holky... :wink:
27. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dlouho jsem tu nebyla ,ale dočítám poctivě :wink:

Kdo si objednal ty zázračné kelímky z orifalme tak je mám doma halste se.Ozvu se a doručím. :slight_smile:

Holky mám v PV u babi páč u nás je zítra obecní zabíjačka a já budu prodávat.Pořádají to hasiči a já jsme dobrovolný hasič :grinning:
Dovezou je až v neděli odpol. táta má noční takže jsem o víkendu +/- sama :sweat_smile:

Kája mi už dva dny po sobě vůbec v poledne nespala tak doufám že se to zlomí a vrátíme se do starých kolejí.Páč je hrozně umrčená chybí jí ten odpočinek.

Jinak nic nového.Kdo máte zájem o o kosmetiku oriflame na vánoce dejte vědět.

Kaelan prosím tě mohla bys mi zjistit jestli tam u vás v práci dělají karnevalovou masku tak na Kájinku vel. 98 nějakou berušku nebo brouček.chtěla bych jí něco koupit na vánoce.
27. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mi dnes jedeme do Otinovsa za našema až do zítřka trochu na čistej vzduch :grinning: :grinning: :grinning: malej ma trochu rímu dnes jsem mu odsaVALA Z NOSANKU A BYLO TAM TROCHU KRVE HOLKY STAVA SE TO NEBO NEMAM PANIKAŘIT DIK ZA ODPOVĚDI PA EVIK
28. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku myslím ýže se to stát muže..pokud neodsáváš nějak drasticky.. :grinning:
my jsme se dnes docela vyspali.... :wink:
dnes jedeme k babi do čelek má narozeniny..
28. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik stává se to...chce to odsávat opatrně, ale stejně se tomu nevyhneš...má to malej i já když mám rýmu a hodně smrkám tak smrkám krev :angry: ..nemusíš se bát není to nic vážnýho :wink:
28. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek