• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
čeho a bodinko, prosím pisněte mi jména těch kteří dostanou tu vířivku jako dárek, potřebuji si to pisnout do PC v práci, at je to OK. Pisněte mi to do IP. díky
28. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
já mám už hotový perníčky i nazdobený.Akorát se mě nějak rozjely Marto :frowning2: máš je taky tak nebo to může být tukem???Ale jinak dobrý akorát jsou jěště tvrdý.Hodím foto.

Kristy mrkni na www.karnevaly.cz a vyber si.Neboj bude i nějaká sleva :wink:
Ela zatím dopbrý tak doufám že už to tak zůstane :wink: dnes jsem jí dělala rizoto jen rýže,mrkva a vař.kuř.maso no moc to nechtěla ale něco aspon snědla.Už i něco zhubla.
28. lis 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

my dorazily z chalupy,jak jinak....tak jsem zapla pračku,vybaluju a táta šel koupat kobliha..

promin peti já to tu uplne přehlídla o babičce a dedovi...pak mi povykládáš...je to naprd....a nedovedu si to představi t,kdybych tam nekoho mela a nemohla zu ním.... :frowning2:

Kaelan já dávám do perníčku máslo kostkový klasický....,tak nevím....hlavne že jsou k jídlu :grinning: a chutnají

Dáši já chtela taky tu vířivku,ale ted nevím ješte kolikrát....nebudete mít snad vyprodáno? já bych ti když tak řekla ve čtvrtek přesne ale poznamenej si...a asi i masáže pro mamku...musím to vymyslet,at už to mám z krku a nemám starosti.... :wink:
28. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak u nás dneska mazec..tři prohlídky na byt, pak návštěva u tchýně...no, pěkně náročný den...Manža šel na pivko a kulec, ten se ale máááááá...
28. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám dnes s TV prd...táta čučí na nova sport na motorky z Prahy přímý přenos :angry: ,tak pujdu do vany a budu brouzdat po netu.... :wink:
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme už několikátý den děsné usinání :angry: Vždycky usne kolem 20hod při kojení nebo odbrknutí, ale když ji dám do postýlky tak se okamžitě probudí a řve. Metoda 5-5-10 atd. nefungune. Prořve se do dalšího kojení a to už jdu spát s ní a spinká jak zabitá. S usináním je fakt problém.
Teď ji kontroloval manžel a říkal, že usíná. Tak ji nechám a uvidím.
28. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s těma zádama, oli já taky je mám v prd....vždycky se mi po masáži u dadli uleví a za pár dní špatný a to si pořád říkám, jak každý den budu večer posilovat záda a cvičit a skutek utek :frowning2: :frowning2:

tobi tak to byl náročný den, my byli dopo doma, Adámek mi pomáhal s úklidem :grinning: :grinning: a mladá , že má pro nás nějaké překvapení a dotáhladomů takovou malou prý roztomilou myšku a dlooooouhým ocáskem, brrrrr, tak do pokojíčka už k ní nejdu :grinning: :grinning: :grinning: Adámek nadšený pořád ji háže něco na jídlo a ťuká ji na sklo ať nespí :grinning: :grinning: :grinning:
odpoledne jsme šli na město a na betlém a stromeček, tak jsme se prošli, od zítřka má fučet až do úterý tak snad jim to nevyjde :frowning2:
tobi já jsem taky sama, můj odjel ráno na zabíjačku do luhačovic a mají to i s večírkem, tak dorazí zítra a to mu určitě nebude nejlíp a tak to prospí :wink: :wink: no jo chlapi

marti já čučím na tv jen tak očkem a taky brouzdám po netu :wink: :wink:
28. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku já myslela, že dneska máš nějakou spářku :wink:. To já mám strašnou spářku doma...brouzdám na netu a mám puštěného slavíka, bo tam jako obvykle nic v sobotu nedávaj, že jo. Kukala jsem na zprávy a říkali že má být zítra celkem teplo, bez strážek, vítr na horách....no tak uvidíme jak se trefí.
Cože? Myš? No tak to ani náhodou, manže má u rodičů pavouka....tak jen tiše doufám, že ho NIKDY nedotáhne domů!!!
28. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi já spářku měla včera , takový babinec, ale prima odreagování :slight_smile: :slight_smile:

jo myš, brrrrr, já tyhle zvířátka teda nemusím a o pavoucích ani nemluvím, v tv pěkný prd......čučím nyní na nova cinema, vypadá to, že nějaký snad dobrý film začíná :wink:
28. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš, my máme už skoro všechno odpojené (krom netu), všechny filmy už jsou v novým, tak jedním okem koukám jak Kája dostane asi stého slavíka....bomba :grinning:. Sobota večer, to je jak v důchodu :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrr..pavouci....by me odvezli.... :grinning: :grinning: :grinning: mám z nich šílenou fobii..jinak mi nic nevadí....táta leží rozvalenej na gauču a sleduje neustále ty svoje skoky na motorkách....děsný...chtel tam jed,ale lístek stál 1300 kč,tak si počká na Brno až to tam opet bude.....blázínek....

zítra chceme taky odpo na betlem s stromeček...tak snad nebude mít malá den D opet.... :grinning:
28. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se byli na stromek mrknout dneska a večer už je teda pěkně kosa, taky zítra začíná advent, že jo...My zítra frčíme do Brna, já tam mám v plánu změnu své image a manža půjde šmejdit po obchodech, asi shánět dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmenu image? jako učes a i líčení? takže pohodovej den oproti dnešku :wink: ,vidíš advent...musím zítra koupi svíčky na veneček.....a vytáhnout svícínek do okna...to bude Klárinka čučet.....

zítra máme uklid na patře a velký uklid v baráku..ch jooooo..to je opruz :grinning:
28. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, totální a brutální změna účesu :grinning: , už se moooc těším! Já ještě taky nemám věnec na stůl, tak mrknu v Brně. Neteř Klárka má už výzdobu v pokoji, stromek atd. asi tak měsíc, jak to viděla v Kaufu, tak už si myslela, že to vypuklo a nedala prostě jinak :grinning:
28. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? taková zmena....tak to jsem sama zvedavá......já jsem chtela jít n azmenu učesu a líčení..tu promenu,ale ta cen aje horší..pokud to nevyhraješ v nejaké souteži,ale muže to stát za to....

je taky Klárinka....ted tech Klárinek slyším moc... :wink: :wink:

tátovi to skončilo ty motorky,tak se mu jdu venovat...tak pa holky....(skončili jsme tu sami dvě :grinning: )
28. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak myslím, že takovou změnu by nikdo neuhádnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Taky jsem moooc zvědavá a jestli budu vypadat jako kokos, tak se asi čtvrt roku neuvidíme :grinning: . Klárek je fakt hodně, asi proto že to je pěkné jméno.
Asi maj holky lepší zábavu, než tvrdnout na netu ..... :grinning:
28. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky

tak dnešní noc opet hruza...co 2-3 hodky k ní vstávám a od 6 už nespí vubec....takže jsem k.o....kdy bude spávat to jsem zvedavá toho se snad ani nedožiju :unamused: :grinning:
29. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Marti tak Jajda zas byl s Klárkou domluvenej. Pr mručel taky každou chvíli. Akorát teda vstával aspoň v sedm.
Kluci jedou za chvilku na výlet a já jdu udělat hají. Prozměnu to nejmíň bolí když nic nedělám.
Zítra jdu teda asi fakt k dr. Ach jo. Nesnáším doktory. A jako bonus jsem objednaná na gyndu. Doufám, že na tu kozu vylezu :sweat_smile:
29. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásný den holky..
já mám problém s Tomikem připadne mi že zadržuje bobek.říká že ho bolí bříško...a zadeček..ale echce za nic na záchod tak já už nevím :unamused:
Marti...u nás noc dneska docela v pohodě...ale nepočítám s tím že by ji to vydrželo...
jo já znám jen tvoji Klárku.... :wink: takže jich zas asi tolik nebude..
holky kdo tu má kluka....tak od 3-6let jako já?????????ne vím co k vá noc um :unamused:
29. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.tak kelímek má Kamča, Zuzík a kdo ještě?? nejak si to nepamatuju.

A kdo by měla zájem o zboží na vánoce tak kuknite na net na katalog č 17 a dejte vědět do čtvrtka ju.

Kája mi v poledne nechce spát ale v 17 h už má krizi a spala by ,je umrčená a v 18,30 odpadne.No děs.Byli z babi na městě a jak jsem jim volala tak říkala že viděla hežíška :grinning: :grinning: :grinning: a dělal hajííí :grinning: :grinning: .Celej víken jsem je neviděla a už jsem uplně nervozní a to mi babi říkala že je dovezou později že půjde z Kristýnkou do divadla na 14,30 :slight_smile: takže tak v 17 h přijedou chjo :confounded:
29. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak už jseme dorazili z hor bylo to super ja si odpočla máma maliho nepustila zruk večer ho hlídala a ja byla z holkama na pivku dlouho jsme se neviděli tak do pul noci jsme žvanili a žvanili byloto super:Malimu začalo slzet voko nevíte holky sčeho to muže mít?
29. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku..to muže míti z rýmečky.dr.tn to dá kapčky větinous atb.ni tonení..ělají se m kysánky??
náš tomik ještě nekakal..a ž i bolí bříšk o:unamused:
29. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já byla u našich na zabijačce, táta se tak zdemoloval, že dnes je celý den nepoužitej, a já měla celý den vířivky, uklid v práci a ještě výzdobu, tak lítám jak hadr.

jonusko, Martinek taky zadržoval bobek, asi tak skoro 2 měsíce a je to teprve druhý den co kaka v poho a nezadržuje. jestli má tuhý bobek tak na to je taková medicínka která to hovinko změkčí, mám ji doma, my jsme ji použili jen 2x. pač on tuhý bobek neměl. on to zadržoval, že se toho asi bál. ale tuky tuk, snad je to za náma.

tobi, verdiku, ti chlapi se fakt mají, co ?? no , musíme něco vymyslet a taky ještě někam zajít .

marti, přijdete cvičit ve čtvrtek?? jste objednané??? kdyžtak pisni at vám bloknu termín. ty čtvrtky tam máme dost plno. a neboj, vířivka se nevyprodá.

jo a Martinek u babičky spinká celou noc, bez probuzení, až po 7h na mlíčko a pak ještě do 8h leží. včera jsem tam taky spala ale babička mě vyhodila do dětského, a spala s martinkem, a fakt , chrupkal si do půl 8, a ani necekl. já se na to vy...... Se mnou doma nespí , budí se snad 100x.
29. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáší nejsem objednaná........tak si me prosím napiš na tu 13 hodinu...děkuji..... a naše od pátku spí špatně...aji u babičky..byla furt vzhuru a k tomu začla vstávat v 6 ráno...nevím co se sní děje....ale těším se jak pomaže k babi že se s tátou zase jednu noc vyspíme...chudák babička :grinning:

dnes jsem videlala na MMb tak jsem ráda...táta šel uspat malou a já padím do vany a budu čučet na superstar....
29. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Dadli já cvičit nejdu přístí týd. Zítra valím k dr.s těmi zády. Žádná změna :frowning2: Chodím k vojákům, mají i svoje rehabilitace, tak uvidím, kam mě pošlou...

Spaní je u nás taky naprd, tak dvakrát do týdne možná mi spí celou noc, jinak se budí a hledá duduška a meďana :sweat_smile:

U nás dnes taky uspává manža.
29. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
Dáši já bych šla hnedka :wink:. Nepůjdem kterýsik den vozit a na punč? :wink:
29. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši ne na 13 ale na 14 hodinu.....děkuji a nezlob se.....at v tom nemáš zmatek... :grinning:
29. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

S tím spaním, Sárinka spinká někdy celou noc, někdy se 1x vzbudí na čajíček, ale od té doby co nekojím, tak spí daleko líp...

Včera jsem byla ve večírku s bývalé práce, vždy to stojí za to, už od 2hod se hrál volejbal, florbal... v tělocvičně a od 6-ti hod do hospůdky a tentokrát jsme se přemístilii i do x-ka, ale žádná sláva, trochu jsme hodily taneček a byla jsem ve 3hod doma. Ale hlavička se motala, jak nejsem zvyklá pít :grinning:
Ale bylo to super odreagování :wink: :wink:

Dadli Zdenda jel s Marťou ve vlaku - Marťa jel ráno na zabíjačku a Zdenda jel domů z večírku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: On jezdí zásadně až ráno v 7hod... to je síla co?
29. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Reni, tak to by mi vadilo. Marta chodí jen párkrát za rok a to je do půlnoci doma. nebo chodíme spolu. zatím, znáš to, jsme spolu přece jen 3 roky :grinning:

marti, ok, už jsem tě blokla, ve čtvrtek na 14h. papa

:grinning:
30. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě malá poslední dva dny vstáva v pět a tak do půl sedmé si povídá a pak ještě na hoďku usne.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi, malou mažu sádlem, ale zatím nějaké zlepšení nevidím. Je to ale ještě krátká doba, tak uvidíme za dýl. Už se ji to udělala i na hrudníčku, tak je chuděrka dodrápaná. :frowning2: Ještě mi v lékárně poradili Jaryschovou vodu a tak ji taky zkoušíme.
Reni, muj přítel se loni z vánočního večírku vrátil na druhý den ve 22:00. Tak to myslím, byl jeho rekord. :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek