• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj holky krasne rano mi dnes spali od pul osmé do pul sedmé jen ve tři se zbudil na mlíčko on asi věděl že je maminka utahana a nevyspaná :grinning: :grinning: :wink: holky dnes mi kadil a měl tuhí hovynko je to normalní?on už zbaští přes pul skleničky zeleninky
30. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak malá se vzbudila v 1 na mlíčko jako vždy,ale pak zase ve 4...vždycky ve 4 od pátku se budí a do 5 nespala.....nevím proč a nakonec usla v tech 5 a spinkali jsme do 8...ale nechápu proč se ted tak budí....a když usne hned zase v ty 4 tak spí jen do 6 i méne.....
Ale připadá mi že tak špatne spí kolem uplnku....ve středu má býýt tak uvidím zda po nem to bude lepší...ale štve me to..ach jooooooo.....
hned ráno jsme vyrazily do obchodus hafanem, do čistýrny, a te duklízíme,tančíme na dádu...
venku je pekný vítr ale jinak teplo...

dáši díky platí...ve čtvrtek..už se těším
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se z té naší Klárky zblázním..v noci furt vzhuru..ted usla v 13 hodin a po 45 minutách je vyspaná....me asi odvezou...kdyby spala celou noc tak je mi to fuk....ale toto...

venku je takovej vichr že se mi tam vůbec nechce....ale aspon na chvilinku pak vylezem at je na vzduchu...
30. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já měla v noci šok!!!!!!!!!

Kája se vzbudila ve čtvrt na jednu v noci a hystericky řvala já jsem se tak lekla že mi do 3 hodin bušilo srdce fakt šok .Vzala jsme si ji k sobě do postele a nemohla spát taky ji bušilo srdíčko a uplně se chvěla no nevím jestli se ji něco zdálo bo co . :frowning2: ještě teď mě mrazí nikdy se nám nic takvýho nestalo. :unamused:
A dala jsme ji spát ve 12 po obědě a ještě teď spí otevřela jsme ji tam dveře a je uplně tuhá. :sweat_smile: budu ji asi muset vzbudit :confused: Aby šla spát večer zase no nevím.

Dneska mi PPLka dovezla vánoční dárky tančící podložku Hana Montána a mikrofon pro Kájinku a tak už něco mám huráááá :wink:
30. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak jsem zpět od dr., mám dvoje prášky :frowning2: ach jo, tak snad zaberou. Mě to cvičení fakt není přáno. :cry:
Odpo jsem ještě byla na gyndě, tak aspoň tam vše ok.
U nás se dnes spalo dobře, jen jednou v noci hledal dudu, ale to jsem šla v polospánku mu ho najít, takže to nepočítám :grinning:
Kristy tak to se Kájince něco zdálo asi :frowning2:
30. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se stavila na městě a ještě koupila nějaké dárky aspoň, pr s náma byl manža, tak se nakupovalo líp, když jsem měla hlídače dítka.
30. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
já dnes byla na punči s tobi a verdikem, a tobi má novou image, vypadá jako amazonka, velice exoticky.

marti malej se taky po obědě vzbudil po 30min. tak jsem ho uchovala , pak po 30min. znovu, a ted stále ještě spí, už 3hodky. dospává noc , opička jedna, zase byl vzhůru 2-4h. a u babičky chrápe fakt celou noc
30. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti , chystám se na ty perníčky, ale až asi v sobotu, máš vychytaný čím se to nejlíp zdobí, jako jakým nástrojem ? :grinning: :grinning: :grinning: jsem antitalent . oni se dají koupit nějaký zdobiče , že ???

jo a na jak tlusto to vyválet??? mám je vždy takové klusté :grinning:
30. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
to je počasí co....chtěly jsme jít ven, ale asi to už dneska neklapne. Kdy jsme u toho spaní, tak Vikula dneska dala rekord, spala po obědě hodinu v kuse, no bomba ...
30. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu Tobi hoď foto,ať tě poznáme pak :wink:
Tak vichr už je i v Lešanech, přes poledne, jak jsem byli v PV, tak ještě moc nefučelo. Teď je to masakr teda.
Doufám, že to nebude i zítra.
30. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan, hodím pak foto, ať ze mě namáte kolaps :grinning: . Dáša si z toho šoku musela dneska dát dva punče :grinning:
30. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ona už neusla..doufám že bude spát lépe v noci ale blíží se ten uplnek tak tomu neveřím.... :astonished:

tobi to jsem fakt zvedavá..chceme foto :wink:

přišly jsme ve 4 z venku od půl 3...dalo se to až na ten vichr,ale byly jsme nabalené....

holky zítra jdeme reklamovat kočárek golfky...nevíte od koho bych si mohla pujčit,nemáte nekdo v rezerve náhodou dvoje :grinning: asi ne.... :grinning: ,no hold si budeme muset vzít z prioru erární,ale bůhvi kdo ho mel před námi :confounded: :sunglasses:

Dáši na ty perníčky mám zdobičku,je super....koupíš ji určov kuchynce u dony.... tak max.0,5 cm vyválet....,já mám jednou tenčí,podruhý tlustší..to je fuk...hlavne že jsou mnam... :wink:

Oli tak at ti to zabere....to si spolu asi dlouho nezacvičíme... :unamused:

Dáši fakt nevím co ty naše detičky doma vyvádí v tu noc.... :wink: ,nejhorší že když byla klárka malinká a do roku spala fakt příšerne,tak jsem tu mela paní na ty zony a máme je špatný všude.... ale pak od roku spala krásně ale posldení 2 mesíce nic moc a ted poslední 3 noci katastrofa....uvidíme fakt po uplnku :angry:
30. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty prášky zabíraj od dr. Ibalgin nezabíral, ale tohle jo. Tak snad to bude brzo dobrý. Já doufám, že ještě před vánocema půjdu cvičit.
Co jdete reklamovat? Ty kolečka přední jo?
30. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo oli ty kolečka jak jsem ti říkala a dnes praskla ta podnožka,když Klárka sedí tak na tom má nožičky-boty a já si toho nevšimla ale ulomený to je celý...řekla mi to až KLárka jak nemohla slízt pač mela nohy v lufte...jsem nasraná.....a ješte to držadlo odřený jestli to dají taky do reklamace...ale ty kolečka hlavne a to operátko na nožky :angry: :angry: :angry: :angry:
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je naprd teda, to jsem si myslela, že je to kvalitnější. A to vyhrál v D-Testu
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme se vzbudili ve 22.30hod a pak se vzbudil ve 3.45hod,pak spal do sedmi.chtěla jsem se vás zeptat,jestli jste vašim dětičkám dávali nějakej polštářek aspoň malinkej,když byli třeba dvouměsíční a jak dlouho jste je měli v zavinovačce.já už Matýska zakrývám pod kapínku a spí jenom na plínečce a pod hlavou nic nemá. :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já malé pod hlavu tak ynic nedávala...ted má 2 roky a má takovej tenulkej malej polštářek,je to skoro nic...myslíte že se ji muže třeba špatne spát....? vidíš chtel ajsem se zeptat dříve a romca14 mi to připomnela....díky :wink: ,zkusím ji dát dnes muj polštář pod hlavu.... :confused:
30. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romca14-ted jsem kukla na tvoje fotky a znám tě od vidění a dokonce se zdravíš s Petou(manželem),vůbec jsem netušila že jsi to ty.......videli jsme se v bile :grinning:
30. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak už jsem dnes Elau poslala do školy :wink: a Anet valí zítra poprvé na dopoledne do školky.Byla se tam už podívat a neřvala tak doufám že zítra neudělá nějakou scénu a zvládne to v pohodě :slight_smile:
Jdu dělat druhý těsto na perníčky protože ty první padly za vlast a není už ani jeden :grinning: :grinning: Dadli já to zdobila taky zdobičkou přímo na perníčky je to asi ta jak píše Marta vypadá to jak tuba od zubní pasty a jde to tím krásně.Kukni do alba myslím že to nenám nejhorší :wink: :wink:

Já Anetce taky pod hlavu moc nedávám jenom když kašle nebo má rýmu tak jí dám větší polštářek at se jí líp dýchá.A s tím úplnkem no něco na tom bude já taky nespím nejlíp a děti to taky poznají.

Marti já mám golfky navíc a jsou snad i v albu takový sv.hnědý kdybys chtěla klidně je půjčím :wink:

Jdu na to těsto pa
30. lis 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já myslím, že polštářkem to u Klárinky není to spinkání, však zkus a uvidíš,Adámek se taky v noci budí, takže u nás taky žádné spaní celou noc :frowning2: buď hledá dudu, nebo volá mami o karkulce pohádku říct, tak já kousek začnu udělám pš,pš a on usne, ale do postele ho mezi nás neberu

dadli třeba u babičky jsou lepší zony, jiný vzduch anebo babi tak tvrdě spí, že Martinka ani neslyší, to si dělám srandu :grinning: :grinning:, prostě Martinek když je s vámi doma, ví, že asi vstanete, pochováte a tak to zkouší, u babičky to tak asi není

dnes punč s dadli a tobi fajn, ještě nám vyšlo i relativně hezky bez větru, jen holky stihli dva a já jen jeden :grinning: :grinning:
tobi je kočka :grinning: :grinning: :grinning: to budete čučet :grinning: :grinning: :grinning:

taky bych měla začít s perníčkama , věsím je pak na stromeček a s naším vánočním srubem, ale s Adámkem se to nedá , tak to nechám asi na víkend , jestli by mi babička na chvíli nepohlídala

holky já nemůžu chodit kolem těch květinářství u hradeb a národa, pořád bych něco vánočního dokupovala jako dekoraci a to je tamto, tamto a penízky se jen kutálejí, já bych tak chtěla domeček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kristyan to se asi malé něco škaredého zdálo, já když mám někdy zlé sny, tak se probudím, ubrečená, zpocená a třepu se,buší mi srdíčko a jsem ráda, že to byl jen zlý sen, já mám sny každou noc , můj mi říká, že to ani není normální, že jemu se nic nezdává, kecá všechno to zaspí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak pa ,klidnou a hezkou dobrou noc
30. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já teda nevím jestli Vám to mám napsat, ale VIkula spí celou noc, tak kolem osmé ji uložím no a vstává tak před šestou. Jen doufám, že jí to vydrží a že mě to časem pořádně neosladí :grinning:.
Verdi díky za pochvalu :slight_smile:. Já jsem ráda, že chodím po městě s Vikulí a do květinářství nemůžu, jinak bych z těch dekorací taky zbankrotovala.... :grinning:
30. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já už mám skoro všechny dárky doma...super. Dneska mi došel další balík s věcma pro malýho...teda ten těch dárků bude ale mít.
Jste všechny moc šikovné, koukala jsem na perníčky, chaloupky...krásné to fakt máte. Já jsem letos perníčky vynechala...loni jsem se s tím tak dělala, dokonce i s dírkou na pověšení, a nikdo to nejedl, takže jsem je vyhazovala asi před měsícem. Budu péct mé oblíbené pařížské rohlíčky a možná ještě něco. Asi to trošku odfláku...bude péct tchýně a babička, tak snad trošku dostaneme :sweat_smile:

Romi, já žádnej polštářek taky nedávám, jen plínku.

Ivi, já jsem ten kelímek chtěla. Až pojedeš do města tak dej vědět, nějak se domluvíme na tom předání.

Oli, gratuluju k těm kilčům dole a přeju ať máš záda brzy v pořádku...a může zase pokračovat. Co ta myčka? Už jsi na ni našla místo? :wink:

Dari, sádlo taky zkouším. Krásně se to maže, malej po tom super voní (pomalu bych ho snědla :grinning:), ale zdá se mi, že se rychle vstřebá a musím mazat častěji než třeba tou indulonou. Tak to střídám. Indulona jsi říkala, že vám nesedí, že? Taky jsem koupila ten krém z konopí. A to se mi zdá, že se mu to potom jakoby ještě víc vysušuje. Mazala jsem tím jen ty červený líčka...je pravda, že už to červený nemá, ale má zase jakoby trochu šupinky. No nevím...musíme prostě zkoušet. Netroubila jsi na mě dneska na přechodu u Penny? Nejsem si teda jistá, nějaká stříbrná octáva, ale možná to byl někdo jinej, kdyžtak promiň :dizzy_face: :slight_smile:

Kami, jak je v práci? A jak zvládáš to brzské vstávání a skloubit to s hlídáním a tak?

Určo jsem ještě něco chtěla, ale už nevím co...musím psát častěji :slight_smile: dobrou
30. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi dobrý vstávám v pohodě chodím tak kolem 11 někdy i pozdějš a ráno jsem vyspaná :wink: mně stačí málo.Holky spí celou noc takže není problém.a s hlídáním to pytlíkuju jak se dá.Doufám že to bude za ty prachy stát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...
Tobi..teda máš zlaté dítě....záááávidím
Zuzi ty už jsi v pořádku?:slight_smile:
Marti....prášky.ty záda co...no já no cment..prokojili jsme zase noc.hruza..
já vubec nestíhám.malá pořád stojí sama a zkouší kručky tak na ni pořád musím dávat pozor:slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan, naše Elly se taky nedávno nečekaně v noci okolo jedné hodiny probudila s hysterickým pláčem, vůbec jsem nevěděla, co se děje a jestli se jí něco nestalo. Několikrát jsem ji zkoušela v postýlce položit, ale ani nedolehla, už zase byla na nožičkách. Vzali jsme si ji tu noc do postele, ještě asi hodinu nespala (srdíčko jí tlouklo tak, že jsem to slyšela, očičkama brázdila tmu....), nakonec se ale uklidnila a spinkala. Nevím, asi zlý sen. Třeba stejně jako u vás.
Tobi - se těším až tě uvidím naživo s Tvou novou vizáží. Mám ráda velké změny, zvlášť když se zadaří a sluší. Jinak já o věcech (spaní Elly atd...) raději nemluvím, protože jen to pustím do éteru, okamžitě nastane změna. Tobi přeju, abys to tak neměla a Vikča dál spinkala celé noci :sunglasses:.
Pro vánoční výzdobu jsem se včera nedostala, byly jiné aktivity, ale dnes jsem se na to těšila. Holky, no snad se udržím a koupím jen to, co jsem si naplánovala. Bo jinak se ten můj vánoční rozpočet dostane do deficitu :rolling_eyes:
Marti, píšeš, že špatné geopatogenní zóny máte v bytě všude. Nezkoušeli jste rušičku nebo antirezonanční podložku do postele? Pro Ellinku to nebylo potřeba, postýlku by měla mít na dobrém místě, ale my je v postelích máme a je to opravdu poznat. Ty podložky jsou drahé, ale kamarádka má doma rušičku, říkala, že je to hrozně levné, ale přitom účinné. No, ale my jsme o tom v době nákupu těch podložek nevěděli, :angry:
1. pro 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tobi, malej taky spával celou noc, dokonce jsem se s tím tady chlubila, to mám za to :wink:

dnes byl vzhůru 1.00 -2.30, a pak vstával 4,10 hrůza, a ted je pěkně umrčenej, zkusím ho dát ted spát, nebo nevím.
1. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk yholky,

verdíku jsem ráda že nejsme sami s tím nespinkáním :wink: ..

Jinak malá včera usla o půl 9a ve 22 hodin řev a řev,plakala...chovala jsem ji a furt plakala...tak jsem ji šupla nurofen,má nateklý dásinkaten poslední špičák ne a ne se proklubat,myslela jsem že je venku...Tak jak nurofenek zabraltak usla konečne do půl 12..tak jsem si šla lehnout do své....a vzbudila se až ve 3 na mlíčko,a pak až o půl 7...to jsem si ji vzala k sobě a spinkala ješte do 7:45 hodin....tak aspon neco......
1. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak já to čekám, že mě to Vikča pozdějc pěkně ukáže, tak si to teďka musím užít :slight_smile:, včera jsem vykecávala s kámošem na Skype snad do půl jedné, ráno jsme vstávaly v šest, takže pohodička. Máme dneska rehabku, nemám auto, tak musíme pěšky až do nemocnice....moc se mě v tom počasí teda nechce... :unamused:
1. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, tak Klárka to teď má nejhorší co to měla. Řekla bych , že se ji to rozjelo po té oční masti. :frowning2: Mažu ji teď jenom tím sádlem, abych poznala jestli to pomůže. Kamarádka byla v tom Brně a dostala míchané mastičky a mají po ekzému. Do týdne jim to prý zmizelo. Má ale strach, že jakmile přestane mazat tak se to malému vrátí. Měli před tím tu konopnou mast, a ta jim vůbec nepomohla. Každému fakt zabírá něco jiného.
Jinak v té octávce jsem to byla já, doufám, že ti nespal prcek, protože mi to došlo až jsem zatroubila. :frowning2: Tak doufám, že jsem ti ho neprobudila. :confused:
1. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek