• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte, tak malej spí, od 9h, ale pěkně začal kašlat, chjo :frowning2:

vařím vývar a furt ho nemůžu dochutit, pořád solím a solím a až pak zjistím, že jsem včera doplnila slánku , ne solí , ale cukrem, jsem debil, co ted s políffkou :cry: zkusím ji osolit a uvidíme co z ní vyleze. ale bylo mi divný, že ta sůl je nějaká jiná........

zuzi, už jsi asi ok, vid ,no konečně.

olinko, co zádíčka???? nelepší se to???? můžeme se domluvit, že bych ti je jemně promasírovala a mrkla na to, no uvidíš, co ti řekne dr. Cvičení si určo nechej až po novým roce, at to máš v kuse, a taky až ty záda budou lepší. papa , myslím na tebe.
1. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Marti to je naprd s těma zubama. Jája má nateklé tři špičáky :frowning2: , ale teď spal kupodivu dobře, ve tři dudu, v šest mlíko a vstával v osm.
1. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinataylor - jo Peťu znám od jeho bráchu z experttuningu,který už ovšem neexistuje.Pala má taky mimouška že? :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak včera jsem mu na večer udělala slabou kašičku a spal do 4 a pak do sedmi taky doufam že mu to vydrží co nejdyl modlím se za to :grinning: :grinning: :wink: jinak ja kupuji darky na poslední chvyli protože vždycky nevým co a pak prostě něco musím koupit 15 jedem do Brna na ortopedii manža ma jít skolenem na operaci a nechtělajsem aby šel tady tak aspon prolezu v Brně obchody
1. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli teda ve 4 hod vstávat to by mě zabilo :confused: Tak ještěže Ti usnul aspoň teď.
Ju jsem tě zrovna chtěla poprosit o tu masáž, ale asi až to po těch práškách co papám :frowning2: A ty bys určo věděla i jaké cviky doma cvičit na posílení viď.
To cvičení mě s..e, jsem se tak těšila, jak budu zpevňovat břicho atd...No ale asi máš pravdu, radši to nepokoušet zbytečně a dát se pořádně do kupy.
Jinak ty záda jsou díky práškům lepší, ale včera to bylo lepší než dnes, asi se to nějak zas rozleželo, no ale každopádně už funguju víc než min. týden. :slight_smile:
Zuzi místo na myčku mám vymyšlené, ale manžovi se to moc nezdá, jenže jinam to podle mě fakt nejde. Potřebuju aby mi kamarád, řekl, jestli tu hadici můžu vést za tím sporákem nebo to vyřešit nějak jinak kdyžtak.
Tak jdu umejt nádobí a vařit obídek. Manža je sice dnes doma, ale jde makat na zahradu. :confused: V tomhle počasí se mu fakt divím. No ale je fakt, že jsme tam v pěkném skluzu.
Jo holky chtěla jsem se zeptat, máte prcky pojištěné na úraz apod?
Včera tu byl pán, povídal nám o tom živ. pojištění Sluníčko - ale moc se mi teda nezdálo.
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásný den i když to venku moc nevypadá. Včera jsem byla nasát vánoční atomosféru na městě. Bylo docela pěkně, jen na cestě zpátky nás pěkně ofouklo.

Už se těším na mikuláše, jdeme ve čtvrtek do národa a podle toho jak bude Laura reagovat tak půjdem v pátek do Čechovic a v sobotu do Mostkovic. :slight_smile:

Holky kdy začínáte dělat nepečené cukroví?

Máte někdo zkušenosti s darováním vajíček?

Dáši, myslíš na nás? Na kdy jsme s Evikem objednaní?
1. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan jestli Péta nesežene kočár od chlapuv práci tak by jsme si pujčili od vás....byla by jsi moc hodná...akorát na tebe nemám číslo...nemáte nekdo na kamču? jestli jo tak mi ho písnete do IP

Jo jo Ráda mají 14 mesičního Matyho.... :wink:
1. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsme byly hodku a půl venku,provetrali jsme se....a ted začínám vařit..udelám rajskou,tu Klárinka miluje s testovinama....a já si k tomu dám sekačku...

Kaelan jestli Péta nesežene kočár od kluku z práce,tak si pujčíme od tebe,byla bys moc hodná...akorát na tebe nemám číslo...kdyby jsme to chteli u vás večer vyzvednout......jestli nekdo má n akamču čílo prosím písnete mi ho do IP,pokus se tu kamča neobjeví....
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito, ted nevím, neobjednávaly jsme to spolu? jak jsi u mě byla?? ale nevím na kdy, musím mrknou , večer tam jdu a zavolaám ti
1. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nešel mi net tak to tu mám 2 krát :grinning:

Klárk aj epojištená na uraz atd...,máme to u české spořitelny....platím 300 kč mesíčne a kdyby se mi neco stalo tak do 18 let jejího veku to budou platit za mě...
1. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, mrkni na tyhle stránky....http://www.atopickyekzem.cz/
1. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, objednávali, ale Evča nemůže tak jsem chtěla objednat na středu. Mrni, jak máte ve středu volno a tam nás vrtni, prosím :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši teda ty jsi mela taky noc.....no nemáme to lehký :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavne at jsou zdravý...

dočítám postupne tak i odepisuju postupne....

Babu07 taky máme míchanou mastičku ale mažu ji to tak 1 týdne tím...pač nechci na ni piplat ty hormony...a jinak mažu modrou indulonou....a má to pekný....
1. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak Val vstávala ve 4, v 6 to zalomila do 8, ale i tak jsem k.o. Samozřejmě chytla rýmu od sestřenice...takže v noci vstávám xkrát...děs běs
1. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme po jídle,Klárka zblajzla celou misku,a ted malá madam vysává... :grinning: -pomáhá mi....za chvíli ji zkusím dát hajat....čekaly jsme na poštačku a zatím nic :angry: ...venku se rozpršelo,to mám fakt radost...jak malá usne tak vyvnečím keysi at nemusíme do toho hnusu,ale celý odpo doma to zešílím :grinning: :grinning:

včera se me táta ptal co bych chtela pod stromeček....tak jsem mu řekla,že chci nažehlit vlasy,at je mám dlouhý,at nemusím čekat,pak nový prsa a odsát břicho.....tak říkal,že mi žesnký nejsme normální :grinning: :grinning: ,ale kdyby jste pak slyšely co mi chce koupit....tak to se tu nehodí ani psát..pač to se hodí až po 22 hodině....a tak mu říkám,že bych chtela mít jednou jho starosti,pač v té hlavě má jen motorku nebo sex... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to manža má dycky kecy, že mám druhou bradu. Tak mu říkám, dej mi pět tisíc a já si ji nechám laserove odstranit - odpověď: "ale miláčku, dyť ti to sluší, mě se to líbí" :grinning: :grinning: :angry:
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já snad k vánocům nechci nic, pr manža chce karbonový kryt motoru na motorku - 3,5 tis....a to jako nevím, kde pak chce vzít na myčku atd... :angry:
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oliiii, nic?? a on kryt?? no tak to teda ne, ty si napiš pěkně za okno ježíškovi, a on až co zbyde. si zasloužíš, néééé?? at není barbar, mu vyřid!!!!! :wink:
1. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši když já ani nevím co bych chtěla - :sweat_smile: - nový oblečo chci až zhubnu ještě víc... :slight_smile: tak mě nic nenapadá
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
tak my jsem venku parádně zmokly...to počasí je fakt děs. Za chvíli mě dojdou zkontrolovat kolegové z práce, tak se dozvím alespoň nějaké nové drby, už se dost těším :grinning:
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi a co ta fotečka?...... :wink:
1. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, oli tak to je blbý :wink: a co třeba nějakou poukázku, masáže, cvičení, nebo něco kam by jsi chtěla jít, nebo nějaký víkend....... atd.
1. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinek tak šíleně dusivě kašle, že nechce jíst, co vypije vyzvrací, pač ho to nadavuje, když ho uspím tak se za minutu vzbudí kašlem, chudáček. a doma nic nemám na tlumení kašle. dávala jsem tussin, a můžu i stoptussin, to je stejný ne??
1. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo - máš nádherné perníčky. Ty co jsem dělal já Vám raději ani ukazovat nebudu :slight_smile: Já je zdobím normálně sáčkem s ustřihnutou špičkou, ani jsem netušila, že se to dá dělat nějak jinak. Prostě to dělám tak, jak mě to naučila před xletama moje babička :wink:

Nepečené cukroví dělám až těsně před štědrým dnem, protože je to rychlovka a použivam na něho pokažené cukroví (např. na kuličky s čokoládou).

Manžel se mě taky furt ptá co chci k vánocům, přitom já mám už několik let jediné přání :frowning2: Už několk Vánoc melu o jedné kabelce a vždycky doufám, že mi Ježíšek donese a ono nic. Mám nedůvtipného manžela a nebo čeká až na moje 30tiny, aspoň to tvrdil moji kámošce :grinning:
1. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami, anetka v tom hrnci, to je mazec :wink: super fotka. perníčky máš nááádherný. už se těším až vám pošlu ty moje blgance :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dášo stoptussin mužeš..ten jsem brala na tlumení kašle..chudáček...at to zvládnete...tohle já neznám..tuky tuky..Klárka kašlala kdyý byla mimi,ale jedla,pila...ale naštestí neblinkala...ch joo to je furt tak yneco
1. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem nabažená drbů z práce, dostaly jsme pro Vikču kolekci a adventní kalendář, ono čokošku ještě nemůže, že jo, tak si pochutnám já :grinning:. Jinak jsem dala do alba svoji new image :grinning:. Teďka už si mě na městě určo nikdo nesplete :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kruci tobi, ty jsi kočka :slight_smile:

za chvili jdu na tř . sch. - naštěstí kristýnce, je v devítce a je jedničkáčka, takže pohoda, a můj ex manžek chodí Michálkovi, je ve čtvrtáku a propadá ze všeho co se dá, mimo tělocviku :frowning2:
1. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi......ty jsi kocour :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....fakt kočka..moc ti to sluší...no ty bys byla krásná i v pytli.. :wink:
1. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nepřehánějte :grinning: ! Manža říkal, že vypadám jako Predátor, ten měl prej taky takový účes.... :grinning:
1. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek