• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky nestihám přes den číst ale večer to napravím.

Někdo tu psal ohledně podložky hana montana myslím kaelen chci se na to optat je možné poslat odkaz nebo info- kolik je tam písníček a jestli je to do tv nebo do pc?Děkuji.

Jinak my taky bojujeme se spaním nechce spat dvakrát dnes spala od 10 a odpoledne po hodině uspávání v postýlce pak v kočárku jsem to vzdala a nespí tak že je vzhůru od půl 12

Jinak kdo by chtěl tak v so od 14 hod je mikulášská ve smržicích kdo chce dítěti balíček tak vzít sebou a mikuláš ho rozdá.Vstupné je 25 pro děti a dospělí myslím 25 má tam být i nějaký program.

Tobi je to zajímavé ale myslela jsem že půjdeš nakrátko a třeba na jinou barvu.V každém případě ted tě poznáme na dálku :grinning:

Já mám udělané těsto na perníčky tak zítra dopoledne nebo lépe řeeno až dám malou spát se na to vrhnu.Potřebovala bych dokoupit dárky ale nechcoi malou tahat po obchodech kvůli te chřipce ach jo....musim domluvit hlídání.
1. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dostanu asi infartk...Petr odvezl kočár do prioru na opravu...a náhradní mu nedali,že nemají...takže jsem bez kočáru...číslo na kamču nemám takže ain jed pro neho nemužem dnes....tak já co sní budu delat..jak pujdem nakoupit atd....já ji neponesu...bože....
Já myslela že Petra napadne když nebudou mít nahradní že stím přijede zpet a musíme neco sehnat...a on ne....že toho nenapadlo...tak já mám infarktový stav ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,bože čím ti chlapi myslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu Tobi to je paráda, to jsem dycky chtěla, když jsem ještě měla vlasy do pasu. ALe to jsem ještě nebyla výdělečně činná, takže jsem měla smolíka.
Jak dlouho ti to pletli?
1. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočárek vyřešen....díky Oli za číslo..sice pozde ale přece :grinning: :grinning: :grinning: ,jsi hodná...
jinak jsm eprvní co reklamují chicco golfky....v prioru....májí na to 2 týdny a zpraví nám vše co na tom je....tak jsem zvedavá..jsou to 4 veci...

jinak jsem se ted tak nadlábla,udelala jsem záviny na slanoz listového testa...se šunkou,nivou atd..mnamka...

a tobi kamoška to mela ty vlásky jak to chtel sundat tak musela na krátko uplne.....ale je to krásný fakt exotický.....,ale myslím že 4 000 to stojí že?teda ji to stálo před léty... :wink:
1. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi učes je moc pěknej no jsi kočka..fakt :wink:
já mám blbej xicht mě nic nesluší :unamused:
dnes to počasí fakt hruza vyšla jsem si doměsta na stánky a zmokli jsme :grinning:
laurito pujdeš ted někdy na město?knižečku vrátím..už mám svoji..:slight_smile:
1. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ohledně účesu :grinning: . Taky jsem po tom toužila už dávno...tak v puběrtě myslím :grinning:, mateřská je v mém případě asi jediná doba, kdy můžu takhle uletět, v práci by mě asi hnali.... :grinning: .Byla jsem v Brně v salonu, který se na tyto účesy specializuje, pletlo se to cca 6 hodin a to to pletly dvě, takže mazec, stojí to kolem pěti litrů. Ségra si nechala dělat open-rasta a taky dobrý, tam je zapletený jen vrch a zbytek je vlnitý, když jsem ji viděla, tak bych jí klidně sežrala, že to jsou její vlasy :grinning:
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy co už máte starší děti chci malé koupit nějakou motorku nebo tak něco.Líbí se mi klasická ta motorka která má vepředu jedno kolečko protože když to má dvě tak mi přišlo že se těma nožkama nemůže odrážet.prosím poradte mi
1. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi ještě kdybys byla víc oplálená, tak řeknu že jsi z nějakého ostrova bora bora nebo maledivy :grinning: :grinning: :grinning:
já bych zas chtěla dlouhé a vlnité vlasy, prostě pravý opak toho co mám, navíc mi stále padají, ale to je z toho rozčilování s mladou, myslí si, že když má 19!!!!tak už nemusí poslouchat vůbec, dadli taky mi donesla třídní důtku za pozdní příchody a ty známky :angry: :angry: :angry: já bych ji roztrhla, však to znáš

holky buďte rádi, že máte zatím ty naše malé drobečky, malé děti, malé starosti, velké děti , velké starosti!!!!!!
snad se brzy zamiluje do někoho hodného a bude klid :grinning: :grinning:

dadli tak to mě mrzí, že Martinek se rozkašlal a to byl úplně v poho v pondělí na punči, ach jo, to je hned, tak se držte,jen ho ten kašel asi v noci nenechá moc spát, tak asi noc bude bůhví jaká

venku dnes fakt hnusně, dopo tu měl Adámek kámoše, tak se zabavili, ale odpo se nudil a nic ho nebavil

ceho taky se chystám ještě dokoupit dárečky, vidím to na pátek, dědeček slíbil , že by pohlídal přes oběd a já s tátou dokoupíme co potřebujeme, s Adámkem se to nedá

budu píct buď chaloupku nebo srub, chaloupku jsme měli vloni , tak asi dáme náš oblíbený vánoční srub, ale je s tím piplačka, tak až o víkendě, těším se na tu vůni

už máte vyzdobený bytečky???tak pa a dobrou noc
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co máte holky :slight_smile:, chtěla jsem se zeptat, kdy jste dávaly náušnice a kde?
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi..já dávala u dr.kožní na sídliště svobody..ted nevím jméno.ale je dobrá a byla to rychlovka.nastřelit.chtěla jsem hned po první hexe.ale nám se to špatně hojila rtanka po tubeře na ramínku a tak malá měla 1.hexu až v 6m.takže v 7 měla naušničky :wink:
1. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi taky na sídlišti svobody myslím že je to paní dr Báťková
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko díky, mrknu na net. My už po očkování máme, tak by to mělo být v poho.
1. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Batková..má taky 3 děti tak jsme splkli je sympatická :wink:
1. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly v ordinaci Mikuláškové také nastřelit,rychlovka šup šup ale taky pozdeji,kvůli očkování,pač mela rýmu a nehojilo se totak jak u jonošky....a 4 týdny po tom jsme ji daly zlaté naušničky...dávaly ji to na Zeranovské v tom zlatnictví a zacvakli aby to neztratila...a delali to zadarmo....
1. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten srub verdíku míváš nádherný,ale to lepíš nejak ty jako by klády že? udeláš zdi normálne a na to lepíš plátky? nebo jak....snad si me pochopila...my v pátek taky asi dokoupíme co je potřeba,malá pujde k babičce a dedovi...snad to klapne,a chceme i do Olmika a kuknout se tam na Vánoční trhy....že by s náma jela i moje sestra s přítelem...

jo holky byl z vás nekdo na plastice deložního čípku? je to bolestivé?co to obnáší..děkuji ua info kdyby nekdo vedel.... :wink:
1. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdi a ten srub je jako z perníku?
1. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti rozumím ti, ty klády každou šoulám zvlášť, naskládám na sebe , troćhu přitisknu aby to líp drželo u sebe a upeču to jako celek jestli rozumíš
taky se chystáme v pátek do olmika , ale taťulda dnes přišel z práce nějaký unavený, popíjí čajíky a paralen, tak snad mi nelehne a nechytíme to my, znáte chlapy i sebemenší rýma je pro ně veliiiká nemoc :wink: :wink: takže dnes tatínka pošleme spát do obýváku :grinning: :grinning:
jo tobi ten srub je z perníku, však kukni do albíčka, ale tam si to už asi viděla :wink:
jdu si umýt hlavu, zítra chci jít na punč na město pokud bude hezky, uvařené máme na zítra, nudličkovou polívečku a svíčkovou, tak můžeme s Adámkem na betlém, třeba některou potkám z vás, tak papa
1. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
díky za pochvalu perníčků no aspoň někdo to ocení :grinning: :grinning: :grinning: ne ted vážně náhodou se líbily i holkám a R :grinning:
no a čeká mě to znova ale celkem mě to baví :wink:
Čeho tu podložku kupovala Kristyan tak ti snad písne co a jak :wink: a my máme taky klasicou motorku a Any na ní jezdí doted.Akorát budete mít zničený všechny boty.
teda s těma dárkama mě dost štvete :grinning: já nemám skoro nic asi tak 3 pididárky a na veledárky zatím nemám financ :angry: :angry: :angry: musím až po berouskovi a to už zas nebudou nic mít ach joooo :frowning2:
Teda Verdíku jestli budeš dělat ten srub tak hod určitě foto :slight_smile:
Dáši ta fotka se nám hrozně líbila a tak už ji máme zvětšenou na zdi :wink: ona tam vypadá jak embryo :grinning: :grinning:
Zítra se chcu vrhnout na okna a udělat nějakou výzdobu .. Ela jde na VV a Anet bude odpo chrnět.Včera mi spala od 13h do 16.30h :grinning: jo a dnes ve školce paráda strašně se jí tam líbilo a učitelka se divila jak krásně mluví :wink: a jak je šikovná.A já se bála že bude bečet.
Ježiši sem se nějak rozepsala asi mám absták když tu nemůžu být dopo :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ted sem kukla na ten srub a je to zas něco jinýho jak chaloupka. :wink: :wink: Verdiku seš šikula a jak jsi na to přišla?nebo jsi to někde viděla????????
1. pro 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, ten srub je fakt parádní, musím to ukázat manžovi, u nás chaloupku totiž dělá on :grinning:.
Verdi jestli bude pěkně, tak se na městě určo potkáme :slight_smile:.
1. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, toho zase je...ani nevím co všechno chci napsat :wink:

Každopádně musím pochválit Tobi...vlásky jsou fakt pěkný.

Dneska jsem byla na městě s kámoškoua ségrou juknout na stánky a potkala jsem Romču s Johankou a Tomáškem nebo Honzíkem (si je pletu :grinning:) a teda moc jí to slušelo...jsem říkala, že to není možný, že ještě nikoho nesbalila :grinning:
Jo a objevila jsem ten "bankomat" na mlíko pod priorem...a teda musím říct, že mlíčko je vážně výborné...jako smetana, mňam. Jsem zvědavá jako moc mě to v noci prožene :grinning:

Dari, super, že jsem tě poznala. Jsem si nebyla jistá. Malýho jsi neprobudila, neboj...když spí, tak spí. S tím ekzémem bojujeme, ale teď zrovna to má lepší. Dej pak vědět jak s tím sádlem. Za 14 dní jdu k Mikuláškové pro to doporučení a pak hned pojedu do toho Brna.

Joo a vyzdobeno už máme...Luba včera přišel z práce a prý, že je to super, že k nám už dorazily vánoce :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku..ten srub je fakt krásnej...šikula...
já se chaloupkou nepochlubím..dělala jsem ji poprvý..a mám měkké těsto....takže se rozjela uplně.musí se to asi dělat z toho těsta co ztvrdne ne...příště bude určo dobrá :grinning:
1. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku tak srub ten nemá chzbu šikulka!to jsem jetě neviděla chaloupek jsem viděla moc ale tohle super nápad ale ani tak ho raději zítra nebudu praktikovat.Jednou jsem chaloupku tvořila a řekla jsem si naposled :grinning:
1. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky si na zítra s kamarádkou plánujem dopoledne kočárkování, ale asi z toho kvůli počasí moc nebudu. Dnes jsem se konečně dostala na město, dokoupila jsem dárky, teĎ mě čeká jen to zabalit. Spoustu jsem koupila přes net, nemám možnost a ani se mi nechce plácat se po obchodních centrech. Nechci, aby malá něco chytila a taky se tam nedostanu. S ní to nejde a hlídání nemám.
S pečením jsem na tom bledě, obdivuju vás šikulky. My máme (jako každý rok) objednáno u mojí mamky, takže pohodička. Teda pro nás.
1. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, teď jsem nakukla do alba. Účes vypadá fakt suprově. Na tohle bych odvahu neměla.... Sluší Ti.
Dobrou všem. Jdu chrunět.
1. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak já už serfuju tak od šesti, to je teda dovolená, vstávat stejně jako do práce .... :grinning:. Doufám, že až se rozední, tak to počasí na procházku vypadat bude. Blani třebas se někde potkáme :wink:. Jinak jsem koukala, že je dneska Blanky, takže Bodinko pěkný svátek :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tobi!My vstávaly taky ještě za tmy před sedmou už povídala.
Blani taky vše nej k svátku psala jsem ti sms snad ti přišla.
2. pro 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak VIkula má taky největší potřebu prebentit takhle po ránu, kolem půl šesté je její oblíbená hodina...
2. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Blani taky vše nejlepší:slight_smile:
dnes byla dobrá noc..docela mě nechala ta naše dračice vyspat... :grinning:
2. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,

tak malá o půl 1 mlíko, o půl 4 volala kde je mamí,tak jsem ji zapla usínačka a usla,o půl 6 znova,pláč kde je mamí tak jsem si lehla k ní a spali jsme do 7:45 hod...fakt nevím proč se tak budí...budila se jen jednou o té půl 1 n amlíčko...ch jooo....tak jsem byla ráda že tak konečne hezk yspinká..

srub od verdíka je nádherný....a perníčky má kamča taky krásnýýýý..jsme hold šikovný maminky...

konečně neprší tak mužeme jít ven,musíme na poštu poslat balíčky maminkám,co jsem prodala,navařeno taky mám ješte ze včera tu rajskou....

Blani vše nej..k svátečku.... :wink:
2. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek