• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobré ránko,

Ilčo srub je nádhernej. Jsi šikulka. Já se do toho radši nepouštím, i to sobí spřežení je super.
Svoje perníčky vám ani fotit nebudu, nejdřív jsem měla řídkou tu polevu, pak mi přišli dva asistenti - jeden kecal do toho, druhej chytal do toho - a velkej kecal místo aby ho zabavil a vzal pryč z kuchyně tak furt kecal... :angry: (nojo no vyučenej cukrář, tak dělal chytrýho). Takže jsem pak byla už vytočená a udělala to halabala...no ale z dálky to vypadá docela hezky :sweat_smile:

Daši teda vás se ti bacily drží :frowning2:

Blani vše nejlepší k svátku :wink:
2. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my máme tohle odrážedlo - líbilo se mi, že není z plastu. Ale jestli se na něm dá jezdit rychle nevím, pr Jajdu zatím nějak moc nebere :frowning2: http://odrazedla.heureka.cz/puky-odrazedlo-wutsch/galerie/

Spaní u nás dnes nic moc, do tří pohoda, ve tři se vzbudil /poslední dobou se v tuhle hod. budí na duduška/ ale dudu nechtěl, vstal a přišel si pro mě, že chce mlíko. Pak usnul, ale mručel pak každou chvíli. No ráno mi bylo jasné proč - zase pročuraná plína durch na pyžamo. Já už fakt nevím jakou mu dát :frowning2: No mohla jsem ho v ty tři přebalit, ale to by mi možná neusnul a to jsem nechtěla riskovat.
2. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera začala malovat vánoční motivy na okna a dnes je domaluju, a zítra asi nalepím - na ty neumytá okna :frowning2: , ale manža zakázal :cry: ,budu na dvě půlky, když je umeju. Ono už mi kapánek otrnulo...a neumím moc odpočívat. No ale okna tedy vynechám.
2. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste všechny tak šikovné.... :slight_smile: Verdiku, srub je úplně úžasný. Já jsem na tom jak Peťa, taky jsem se jednou pokoušela dělat chaloupku a řekla jsem si, že už nikdy. :grinning:
Tobi, vlasy jsou super. Moc tě to sluší. :wink:
Zuzi - tak pak dej vědět jak jste v Brně dopadli. Já jsem to nevydržela a včera jsem zašla k té Batěkové na Sídliště Svobody. Tak jsme dostali nějaké míchané mastičky. Jednu s hormonama a jednu s vitamínama. Taky nám napsala Fenistil kapky na zklidnění. Tak doufám, že nám to pomůže. S těma hormonama mám ale dilema. :unamused:
Blani - taky se přidávám a přeju k svátku vše nej.
2. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

včeraj sem udělala dvě těsta a dnes se dám do pečení a zítra zdobení. Nakonec jsem se nechala ukecat na perníčky, tak u vás nabýrám inspiraci.

Kolčo, tak je nafoť z dálky :wink: :wink:
2. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, účes je fenomenální, taky bych neměla odvahu takovou změnu. Ale vyplatilo se to, že? S tím manželen to máte dobře zařízený, můj by nenazdobil ani jeden perníček, natož dělat celou chaloupku :angry:

Verdiku, srub je perfektně řešený, ještě jsem takový neviděla.Moooc chválim :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku to vypadá nadějně, takže nastřelím Vikču mlíkem a jdem ven.
Jinak všem děkuju za pochvalu účesu, zásluhu na tom má kadeřnice z Brna :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
blani, vše nej nej k svátečku

ted u mě byla Jonuska, pro symbu, ale bohužel jsem ji nemohla pozvat dál, pač martinek má ten kašel, idyž ted ráno ještě nezakašlal, ale noc, to byl mazec, sem myslela že se mi udusí, 2hodinový kašlací záchvat, nemohl ani dýchat. jinak nemá teplotu, rýmu, nic. a na průduškách to má čistý. no uvidíme, volala jsem dr. tak dávám hedelix a robitussin na na noc, ale já dávala celou noc po hodině homeopata na zklidnění a každé 4hod. ten robitussin a nic nepomohlo. takže jsem ho celou noc měla na rukách a spali jsme po chvilkách. do pr.........dele

oli, my většinou žádnýho bacoucha nemáme, nemívá ani rýmu, jen máme problém tady s tím kašlem, měli jsme ho už před 2měsíci, to stejný. tak nevím.

já myslím že to má od babičky, ona je permanentně kašlající, ted jsem tam byli na zabíjačce o víkendu, tak jestli to není ono. a táta taky kašle , už 2měsíce, jen v noci , ale taky je to děs, a prý to nic není, že nikam nepůjde, ale neuvědomuje si že ohrožuje dítě a nás všechny. taky dcera je nachrmlaná. bolí ji v kruku, takže asi tak.
Jak to ten prcek má rozdejchat, že ??? nejslabší článek v rodine.

super je na to hovězí vývar, ale on mi ho včera vůbec nechtěl
2. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry za román

verdíkův srub je parádní. já bych to nedala, na tohle jsem gramlavá, ale chtěla bych to někdy zkusit, bavilo by mě to, teda možná :grinning: nevím.

o víkendu budu dělat ty martinč. perníčky,
2. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši..ted mě tonapadlo co cibulová medicína????????je moc dobrá... :wink: hodím recept....
2. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ingredience:
1 l vody,
500 g cibule,
200 g medu,
100 g cukru

Příprava:
Do vroucí vody dáme cukr a pokrájenou oloupanou cibuli a na malém plameni vše vaříme 20 minut. Ocedíme přes jemné sítko, promícháme s medem a užíváme proti kašli každé dvě hodiny jednu lžíci.

fakt to pomáhá.....jhe to sladký,vubec to nesmrdí a dětem to chutnalo :wink:
2. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tudle medicínku si pamtuju, máti nám to taky dělávala a musím teda říct, že to fakt pomáhalo.
2. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jonuško....je to vyborný...já si to delávala taky,ale jinak..nic jsem nevařila...

jen jsem si nakrájela cibuli do kelímku,polila lžičkou medu a za nejakou dobu to pustilo štávu a tu štávu jsem po lžičkách baštila a byla moc dobrá.... :wink:

jdu se natáhnout,malá konečně usnula
2. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Recept na medicínku jsem si opsala a určitě taky vyzkouším. Cítím že se Laurince zase vrací kašel.

Jinak slender super, byl tam nějaký pán jako obsluha, mě na první pohled nesympatický, ale jen na první pohled. :wink: :wink: Změnila jsem názor
2. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jonusko,hodíš mi tu knížku natu Mlýnskou?Nebo se uvidíme zítra na Mikulášské?
2. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
dnes nestíhám načuhovat. V pá po obědě jedeme na víkend k našim. Tatka má cukrovku, tak jsem mu slíbila, že mu přivezu zdravé cukroví,a ť může mlsat o vánocích. A sobě jsem upekla taky :slight_smile: Docela je to i dobrý :grinning:
Teď jdu ještě zabalit, a až přijde J. z práce, tak musím dát do pořádku kuchyň. je to tam jak po výbuchu a s Jajdou se to nedá.
Zítra jdeme na osmnáctiměsíční prohlídku, jsem zvědavá, /teda spíš nejsem/, jestli Jája začne řvát už ve dveřích, nebo až na něj dr. promluví. Má tam děsný hysteráky dycky. Přitom paní doktorka je zlatá.
2. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..na mikulášskou nejdu....možná v sobotu na město..nevím jestli tam něco je..ale hodím ti ji zítra k tetičce teda ju???????????????prosímtě já mám pořád binec ve jménech..... :wink: at vím co mám říct.... :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško, taky mě ta cibule napadla, a taky to znám skoro jako marta, nakrájenou cibuli sypat cukrem a tu štávu po lžičkách, s medem to bude asi lepší. vyzkouším, díky.

laurito, to je pan masér, ivoš, je fajn
2. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi ted dorazili z venku od 15 hodiny,proluftovali jsme se....zítra tu mikulášskou asi nestiháme,pač jak spí špatne v noci,tak chrní až do 8....a to nestihneme....tak snad příšte....mele jsem si to dát až na tu 10..no hold co se dá delat... :pensive:

videli jste venku ten mesíc? to je koule jako blázen... :grinning:
2. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouli vidím z okna :grinning:, ale moc z ní radost nemám....asi se moc nevyspím :unamused:
2. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měsíc je teda obrovskej, nechci vidět tu noc :confused:
2. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
měsíc jsem viděla...nadšní žádný......naspaný do zásob nemám to bude jak zombice zas zítra :unamused:
2. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to nás zombic bude zítra více :grinning: :grinning: :grinning: ,já naspáno od pátku nemám taky vubec...tak aby jsme ten zítřek přežili...

Pétu se ptám jak přijel večer,jestli videl tem velkej mesíc a on prý žádnej nevidel :grinning: :grinning: :grinning: ,bude chrápat jako baryn... :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy tomik je samejh pupen :unamused: :confused:
2. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko, co vás to potkalo? Neštovice???? Nám, kvůli mému nachlazení, dr. zrušila zítřejší plánované očkování Priorixem. Tak vy už to s Tomíkem máte snad za sebou, očkování proti těmhle nemocem.
Všem vám holky mooooc děkuju za přáníčko k svátku. Moc jste mě potěšily, že jste si vzpomněly. To je tak fajn....
A i T. si na mě dnes vzpomněl, nechyběla ani kytka. Já ho prostě táááák miluju!!!!
Zítra máme v plánu tu Mikulášskou nadílku v Národě. Snad tam dorazíme a hlavně tam nijak nevystraší děti. Toho se docela bojím.
2. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko....nevím..ale vypadá to na ně.budí se a škrábe si to...ráno volám k dr.
my máme jen zákl.očkování...
2. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem my jsme od 6 vzhůru paráda.Včera jsem dopoledne pekla perníčky pak jsem je do 23hod zdobila a pak jsem padla za vlast.Kdy pečete linecké atd nevím kdy začít.Přemýšlím že dám malou k našim protože s ni je to na prd hned chce tohle pak zas támto a s rukama od mouky nic moc.
Dnes jdeme na 9 na besidku tak se tam třeba potkame jdeme na 9hod.
Pak naapíšu jaké to bylo
3. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli my ted vstáváme takže to nestihneme na 9....měla jsem si to dát na tu 10....,co už ted..

venku je ted hnusná mlha :angry:
3. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je teda fakt hnusně :unamused: No jo, zima se asi blíží, pomalu, ale jistě.

Já jsem včera 3 hodiny pekla medvědí tlapy (z trojite dávky těsta), protože tchýně si vzala malou na procházku a já měla najednou čas. Pak jsem si říkala, proč jsem se na to nevykašlala a nešla jsem si raději lehnout, protože naše noci jsou teď opravdu suprové :frowning2:

Eduš spí s nama v lůžku a já mám furt strach, že ji manžel zalehne nebo tak něco. Navíc nechápu na co máme úžasnou postýlku, monitor dechu a svítící kolotoč, když nejraději má moji peřinu a v ruce můj palec :wink: Ale je roztomilá. Jenom doufám, že s náma nebude spát už na furt, manželský život začíná trpět. :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, ale jsi dobrá, že s Nelinkou dokážeš být někde už v 9. To já tak nejdřív teprv vyjdu z domu.
3. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek