• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj všichni,tak my jsme byli vzhůru ve dvě ráno a pak spal až do sedmi.Jinak perníčky už máme taky hotové,Tomášek je pořád nemocnej - kašle a má rýmu,ach jo.Dneska jede ke tchýni do Plumlova,tak snad dneska udělám těsto na vanilkový rohlíčky.Tak papa :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli cvičení bylo super dnes mě ani nic nebolí a to jsem se bala že nevstanui :slight_smile: :wink: opsluha byla taky super zasmalijsmese znaš mě ja a ta ma pusa ta jede pořad :grinning: :grinning: ale lepší než kdybych byla morous jo laurita ti zavola na kdy se objedname ale asi na příští patek a pak bych se stebou domluvila na pernamentce fakt mě to chytlo
3. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:tak Tomáš má opravdu neštovice...super..... :unamused:
3. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško tak to je v prd...To chytnou všeci co :frowning2:
3. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli na osmnáctiměsíční - a má 12 kg a 85 cm, ještě nezarostlý kousek fontanely a stále fimozu (máme mastičku, tak dumám, jestli mazat nebo nemazat) :frowning2:
3. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jonus tak to je pěkně blbý s těma neštovicema... :unamused:. Já jsem taky naštvaná, zítra mám měli už konečně dělat kuchyň v novém bytě a zase to je odsunuté na další týde...už mě to fakt nebaví, tolik peněz to stojí a furt nějaké potíže. Jsem fakt zvědavá jestli to stěhování do Vánoc stihnem!!! :angry:
3. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli..mazej dál...našemu Honzíkovi se to pořád mazalo ale chvílema.ted mažeme dlouho.a má to ok...stačí nám ted jednou z atýden.a nejde mu to vubec stáhnout jo?
tobi to taky nas...co?no jo oni spěchat nemusí... :unamused:
3. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jde mu to jen kousíček, na roce nešlo vůbec. ALe my ještě nemazali, napsala nám ji dnes. Ale mě se do toho moc nechce, bo v té mastičce jsou hormony. :frowning2:
3. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

vy máte teda trápeníčko s pindíkama....dnes jsem si bezva zacvičila,táta přijel brzo tak me vyzvedl a jely jsme nakoupit dárek tchýni vok pánev a mysi vybraly tlakový hrnec od tescomy...no mazec tyceny..nechali jsme tam 3 000 kč, zítra spinká malá u našich tak zajedem do Olmika ješte neco pokoupit a kuknout na vánoční trhy.... :wink:
3. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli..nebuj se mastičky...pokud to nebudete mazat moc dlouho..tak se neboj.ty kortikoidy jsou nebezpečný hl.vnitřně v té masti toho moc není...fakt...tak se neboj.prve mažte i 3krát denně.po 14dnech by se mu to mělo hodně uvolnit pak uvidíš.my jsme potom po měsíci když se mu to zlepšilo uplně mazat přestali...a ono se mu to časem zas vrátilo že ¨to nešlo vubec.ted to necháváme jen jednou týdně..asi už měsíc a je to pořád dobrý..tak vydrž:slight_smile:
holky Tomikovi se dělají další..tyrozškrábaný jsme mu mázla genciánou..a vypadá teda fakt rozkošně :grinning:
3. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej usnul až ted chtěl si povydat a pořad se řechtat a kdyš jsem mu dala jidlo tak tlačil a tlačil tak jsem mu udělala rourku pokakal se a pak jsem mu skoušela jdat znova jidlo a zas tlačil tak znova rourka a byl jak balon ktery upouštíš mazec to se mu ještě nestalo a pak mi usnul v naručí pěknou noc pa
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši chtela jsem se zeptat,objednavala jsi tady nejakej pobyt...chtela bych víkend pro dva nekde..ale tady...at jsou tam masáže atd....romantika,máš nejaký stránky.....díky za radu

dobrou holky... :wink:
3. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi se dneska zúčastnily Mikulášské nadílky v Národě. Málem jsme to nestihly, Ellinku jsem budila před půl devátou. Volala jsem, jestli můžem přijít ne v 9h, ale v 10h. Tak paní nám řekla, že na desátou je hrozně moc dětí... Tak jsme prostě dělaly tak, abychom to stihly a taky se podařilo. A bylo to hrozně moc pěkné. Děti vůbec nestrašili. Mikuláš byl moc hodný, anděl krásný a dva malí čertíci, kteří naštěstí nestrašili. Elly se bála i Mikuláše. Z dálky na něj volala: "Mi, mi....", ale jen se přiblížil, tak už se oháněla po mě a začala natahovat. JO, holt, cizí chlap! Taky tam bylo taneční vystoupení holčiček ze zákl. umělecké školy. Fakt krásný zážitek.
Romi, to očkování Priorixem je podle mě ze zákona. Takže ten průběh nemoci by snad neměl být tak strašný. Aspoň bych Ti a hlavně Tomíkovi, přála.
Evi, s kuchyní dobrá zpráva - budete mít krásný vánoční dárek :grinning:. Ne, neboj, myslím to z legrace. Kde to máte objednané - v nějakém studiu nebo od stoláře?
3. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko..ale on není očkovaný.....priorixem...?co to je?pruběh má dobej.jen zvýš,telotka,ale má jich asi 20 a 10novejch.možná víc.a některý hodně rozškrabaný no..svědí to:(
jen nechápu kde to vzal.pochopila bych to u Honzíka že ze školky ale kde Tom nevím....
3. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra je nějaký program na náměstí pro děti, něco s čertama a tak, myslím od dvou. Tak to bude pro nás, co z besídky ještě nic nemáme :slight_smile:.
Jo jo Blani, budu se modlit ať to k těm Vánocům fakt je :grinning:. Máme to zadané v jednom studiu v Olmiku, prozatím jsme s něma fakt byli moc spokojení, nic nebylo problém....no tak se nám to vymstilo... :angry:
3. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priorix je vakcína proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám a planým neštovicím. Asi to není hrazené.
3. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je pravda, úplně jsem na to zapomněla. Právě jsem to našla v Radničkách - od 14h je na náměstí program: Hrátky s čerty (různé soutěže a má tam být DJ Jarda - takže bude príma diskotéka :grinning: ).
Romi, Priorix je určitě zadarmo, dnes jsme měli jít na očkování (kvůli mé rýmečce to paní doktorka odložila). Je to vakcína proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím, kterou u nás děti dostávají poprvé po 15. a podruhé ve 21. až 25. měsíci. Jinou variantou je PriorixTetra, který se očkuje stejně, ale je to ještě proti neštovicím a každá vakcína stojí 2000 Kč. Tak já myslím, že tím snad Tomík očkovaný je.
3. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak jsem to popletla, už mám v těch vakcínách trošku hokej....No a na DJ Jardu se už moooc těším :grinning:
3. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dočteno :wink:

Tak tu podložku hana montana jsem koupla na www.mihaj.cz je to velkoobchod z hračkama je to u OL jak je Makro ,ale já to kupovala přes net.Jsou tam dvě podložky a děti skáčou (tančí) naproti sobě.A je to DVDčko páč to musíš pustit do televize abys děti věděli jak mají skákat.jestli ještě něco chcete vědět pisněte já mrknu na krabici. :wink: jak to funguje.

Já nějak nemám čas psát páč peču holkám dorty dneska slavíme jupí a ještě 4 druhy ke kávě a uklízení no nestíhám.tak pa zase kouknu.
4. pro 2009 ve 04:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Romi vy máte neštovičky no tak ty už máme zasebou uf, jo a když si to malej rizškrábe tak mu tam zůstanou jizvy!!! A Neštovice jsou virového původiu takže to mohl chytnout kdekoliv :wink:
4. pro 2009 ve 04:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan, jak to, že jsi vzhůru v tak hříšně brzkou hodinu ranní?!?!?!
4. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi..kde se flákáš vše nejlepší k včerejším narozeninám :wink:
bodinko aha tak tu má...to očkování asi prtoo má tedy tak lehký pruběh...že..
4. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak malej byl vzhůru už v 1.30h a pak se vzbudil v 5.20hod.Před chvilkou jsme vstávali a byl tak pokakanej no to bylo něco,ani ta plínka nešla pomalu zalepit na vyhození.To má asi po mě,já vždycky po ránu jdu hned na wc,ale zase lepší než kdyby se nemohl vykakat a musela ho rourkovat :slight_smile: chtěla jsem se vás zeptat,jestli z vás některá má osobní zkušenost se sporťákem tříkolkou Jané slalom.přemýšlím o koupi třeba na jaře pro malýho,strašně se mi líbí,je prostornej,dobře se s ním prý jezdí a dá se sehnat tak kolem 4-6.tisíc použitej,což je super cena.Díky za názory :wink:
4. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prý krystian neměla narozeniny a mě to hlásilo na ocq..že má...tak nic :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
hlásím že kašel na ústupu, tak nakonec jen hrozné 3dny, a ted už klid... snad. jinak byl bez teploty, bez rýmy. možná ho jen dráždí to topení, ten suchý vzduch.

Marti:
http://www.romantickevikendy.cz/vikendove-pobyty/
http://www.vikendovepobyty.eu/
http://www.zlatarybka.cz/Romantika/Romanticke_pobyty/298.html
http://www.lazenskepobyty.cz/vikendove-pobyty/

a já jsem koupila tenhle, víkendový pobyt , tak snad jsem vybrala dobře, to byl taky děs, pořád jsem zvažovala, přebírala, uf uf , jsem ráda, že už jsem sr rozhodla

http://www.valachy.cz/hotel-lanterna/

ten Priorix, není hrazený, ten jsme platili, cca kolem 1600,- no snad se nepletu. ale pak jsem byla na metalce a proplatili mi to zpět, teda jen 1000,-

Ivám vše nej nej dodatečně, já nevím kdo je iva a kdo ivana

holky, malej sedí na lince u dřezu, vzal si mouku , nasypal do misky a nalivá tam vodu, pěkný blato, a je pěkně zasranej. ted nevím z čeho upeču ty perníčky . budu muset do krámu. jdu ho sundat a vhodit do vany. beztak kašle z toho jak se stále cabrá ve vodě.
4. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, neštovice, sakra na vás se taky všechno sere, to je v prd.... jako kdybys toho neměla dost. tak držíme s upatlaným martinkem palečky, at to má dobrý a rychlý průběh. papa
4. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, tak odrážedla jsou všechny skoro na h.... jen jedno je úplně nejlepší, nejlíp se jim na tom jezdí a nejlíp s na něm naučí, my máme doma 3druhy odrážedel, takže vím a i ze zkušeností ostatních. zkusím najít odkaz , nebo ti pošlu fotku, jiné nekupuj, aby měla jen jedno kolečko ve předu a dvě v zadu, takové hladké , ne ty crossové velké , ty jsou fakt blbé , najíštějí na nohy, dítě musí být hrozně rozkročené a je to náročné.

http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1209976

tohle je ona, ale je to ta velká , myslím že trojka, ty musíš koupit jedničku, tu nejmenší, nízkou.
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry za chyby, píšu to v rychlosti a prcek mi do toho leze :wink:
4. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

házím omluvenku na víkend, jedeme k našim. Asi teda nakouknu od nich, pr dítko je mi odebráno hned u dveří, takže se budem s mužem asi nudit :sweat_smile: :grinning: no ale my si nějakou zábavu vymyslíme.

Jinak záda o 100 % lepší, bolí jen trochu. Juchuuuu

Dadli to je možné, že je to tím suchým vzduchem. :frowning2:
4. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já malé dávám každou noc na topení mokré ručníky....i když rýmu nemá....

dnes byla opet co 3 hodky vzhuru...fakt nechápu..ale vstávali jsme o půl8.....
ted jsem dojedli a půjdu ji dát hajat
4. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek