• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky mě se dnes malá vzbudila jednou..ted spinká pár dní fakt pěkně.....tuky tuk..:slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky k tomu priorixu ...

Je zákl. očkování (nevím název) to hradí stát
potom je Priorix stojí tu v pze 600,- a je proti zarděnkám, příušnicím a spalničkám..je v podstatě stejný jako to zákl. jen bývají mírnější reakce a je šetrnější
a pak je Priorix Tetra a tam jsou zarděnky, příušnice, spalničky, neštovice
4. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Priorix Tetra tu stojí 1900,- :angry:
4. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo....aha..tkaže ho nemáme...
ale má lehký pruběh,ty teploty a prujem to bylo asi k tomu
HOJ lENI :wink: :wink: :wink:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi já dávala ten Priorix...na neštovice ne je to zbytečný, protože ani to očkování nezabrání, že je nechytne jen by to mírnilo průběh, že by měl míň pupínků
4. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tu sem tam zapojím :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho megee, jasně, zapojuj, sme rády.
4. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dáši děkuji za typ pořád zvažuju jesslti koupit ten co má Kolča mají ho na heuréka jak se to jmenuje odrážedlo wutsh.je to kovové takové pohledné.Nebo to plastové co má vepředu jedno kolečko.Když jsem ji zkoušela posadit na to co má kola vepředu 2 neměla prostor na nožky.

Nevíte o někom kdo má klasického dřevěného koníka houpacího?Aby měl vzadu tu opěrku?Mají ho v peny marketu v dorgerii teta pro děti na hraní.

Na městě jsem dnes byla po 14hodině a nic moc se tam nedělo teda pro Nellku pro větší děti ano mohly zpívat na podiu atd.Byla tam tobi ale nechtěla jsem na ni volat asi by nevěděla kam mě zařadit

Kus textu se mi nějak smazal ani nevím jak :frowning2:

Tak přeju všem krásný víkend a marodům brzké uzdravení
4. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ceho mělas určitě zavolat, Bodinku jsem poznala taky :slight_smile:. My byli na městě taky tak nějak od dvou, ale musím říct, že teda program nic moc a ten čert co tam byl, byl pěkný opruz! :grinning:
4. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..my jsme taky byli na městě..byla tam bodinka a Daška..ale teda program fakt nic moc..3 andělé se tam vrhali a chlapi..na policajty a dětí si ani nevšimli to jsme stáli hned vedle... :unamused:
4. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi se ted vrátili z Olmika...zítra mají rozvicování stromečku,ohnostroj,Bára Basiková tam bude zpívat a bude tam mikulášská.....a tech stánku..fakt krásný...no hold větčí mesto,z PV se to nedá srovnat....malá je u babičky,snad to tam zvldáne..dnes byla uplakánek a chtela jen maminku...holky to je tak krásný když vám říká Maminko a ne mamiii....i v noci na me volá maminko a furt me pusinkuje....asi má takové období.....jen me,ani táta nesmí uspávat,pač ona řádí ajak uspávám já tak do 10minut spinká....tak uvidíme co babi a jak se tam vyspí,jestli bude vzhuru jak doma pořád.Minulý týden taky byla i u babi frut vzhuru,tak mamka je připravená a prý si poradí...tak uvidíme...Jdu do vany a splnit povinnosti :grinning: a hajat...At se aspon 1 noc vyspíme.tak papa
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak krásnou dobrou noc a užijte si s tátou to tuli, tuli :grinning: :grinning:
taky jsme dnes byli s tátou v Ol, tak ještě nějaké drobnosti a už snad máme vše pro ježíška :slight_smile: :slight_smile:
zítra začínám s vánočním srubem , tak jak bude hotový přidám fotečky :wink: :wink:

dadli to je dobře, že Martinek už nekašle, teď ještě aby se dala dohromady Sárinka od Leonky ať můžeme na návštěvu

jo, jo , není jak renci od Sárinky, dnes jsem ji psala hlavně šťastnou cestu a ať si užije toho sněhu, lyžovačky a sluníčka, bude ji bez maličké mooooc smutno, ale Sárinka je u babičky ráda a tak to určitě spolu v pohodě zvládnou :slight_smile: :slight_smile:

tak pa, olinko mějte se hezky u rodičů a dobrou noc
4. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

dnes jsme byly bez malé a stejne jsem špatne spala furt jsem se převalovala a myslela na ni...Ted chystám detem mikuláše a teším se na večer jak přijedeme z chalupy jak ho Klárinka najde :wink: .Tak jdu balit a pojedme pro KLárinku a vyrážíme opet smer KLužínek ale vůbec se mi nechce...

holky už pečete vanilkový a linecký atd...vůbec nevím kdy stím začít....večer vás dočtu....zda bude co...pa pa :wink:
5. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahokte
Marti my něco zítra upečeme..protože příští týden budm slavit Honzíka.takže dnes a zítra budem dělat taky rohlíčky a linecký....pak jen udělám týden před vánocema nepečený..:slight_smile:)
my měli hroznou noc.jak jsme si pochvalovala že malá pěkně spí..tak dnes zas špatně.hruza..a tOMÁŠEK SE POŘÁD VRTĚL ...:(NIC MOC
5. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ceho ty myslíš takový ty kohouty s tím opěrátkem.ty máme někde ve sklepě,jestli chceš můžu zapůjčit nebo prodat.jak chceš.znám tě taky od vidění ze Sparu,já jsem dělávala ve Sparu v tom jako caffé baru Tutto Bene.
5. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky KÁJINKA má dneska narozeninky 2 ročky milunka naše to tak letí :slight_smile:

Čekáme na čerty v 17 h mají přijít tak jsem zvědavá jak to peoběhne páč Kristýnka už od rána je zaražená no mazec .Kája ta to má na háku ta se těší na totyno (kokino) :sweat_smile:

Pak písnu jestli nám Kristýnka neskolabuje :confused: :wink:
5. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan.........Káje vše nejlepší hl.zdravíčko prdolce a hodně štěstíčka do života..... :wink:
nás to řeká příští týden
já jdu dnes ven...tak se zas dostanu mezi lidi :grinning:
5. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak mi čerta potkaly hned ve vytahu jak jsme přijely z chalupy, trošku se bála,ale dobrý..dostala kokino....

ted tu byla segra a dostala mikuláše dalšího....to je hruza toli kmikulášu....už to není kam, dávat....tak já se v týdnu pustím teda taky dopečení, z malou to bude náročný....ale večer udelám těsto a tu hodku co spí po obede tak neco ušoulám,aspon postupne...vanilkáče miluju..mnamky.....

Jinak Kájince přejeme Vše nej......hlavne zdravíčko,štestíčko,lásku celé rodiny.....at se má celý život moc krásne...uteklo to jako voda....čeká nás to všecky ty dvoječky u načich bobečku... :wink:
5. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo asi jo kohouta neznám zatím se nelli houpala na koníkách a byla z toho moc nadšená.Šel by kohout vyfotit at vím jak vypadá?Já tě od vidění taky znám.

My byly dnes na mikulášské ve smržicích bylo to super pro děti program ale asi víc pro trochu starší tak na dva roky.Malá pak šla spát a zrovna pak přišli čerti ale asi lepší že spala ti byli.Černí jako hhrom.I já jsem se bála ale jinak moc hodní žádné strašení tak akorát.

S pečením nevím ale myslím že je ještě čas.
5. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já koukala na pořad o vaření a bylo tam že by cukroví melo 3týdny zaležet....tak se do toho pustím,uspávám malou ale jaksi se ji nechce,furt tam plká....mám noční svetlo do zásuvky,tak aspon neplače...asi má více rozumu a začla se bát tmy....nebo nevím..ted ji slyšíme jak si zpívá...

u našich včera usla a vzbudila se po hodine a pak plakala prý moc aspon půl hodinky,tak mely poručeno dýt ji nurofenek,pač si drtí zuby a pak prý spinkala krásne,jen jednou vzhuru na mlíčko...a dnes přes den taky hruza,je nervní,uječená...tak ju ty poslední stoličky asi musí hodne bolet....at už je to za náma..

Peti já toho kone nekde videla kolem 1000 kč ale nevím kde... :frowning2:
5. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vím, že houpací koníky měli v Prioru v hračkách...
5. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27332879&tab=0

holky tahle paní mají veci hello kity,kdo by chtel pro princezny..budu si objednávat asi taky...
5. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ta je ale pěkná Klárinek bude roztomilá.
Holky já bzch raději koníka toho co byl dřív má to za zádama ohrádku jako na saních.Marti neviděla jis ho v peny marketu v drogerii?
5. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo videla....Klárka se chtela houpat,ale videla jsem ho nekde i na prodej v hračkářství a ješte jsem říkala že ti řeknu,ale nevím kruci kde.....
ta mikinka byla velká ale vzala jsem ji 2 trička s dlouhým rukávem a stačí....už toho má dost...když spočítám že ješte od 2 babiček a 2 tety...až až....

kuknu ted na netu zda neco nenajdu...toho kona..moment..jdu hledat
5. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je přesně on
5. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, potkali jsme v trhu dopo tvýho manžílka a shodli jsme se , že když máme děti na hlídání tak to jdeme raději hned dospat, dřív jsme toho využívali na panáka atd a ted jsme rádi že si hajneme a ten stánkař se kterým tam stál, řekl, že to je v prd.... že to už znamená že stárneme, ach jo , to tak ale asi bude :grinning:

pekla jsem dnes ty tvoje perníčky, a poprve se mi asi povedly. ještě je zítra s kristýnkou nazdobím

martinek taky dnes kvákal v postýlce do půl deváté, a to tam od sedmi už byl. povídal si a smál se. ale jen žvatlání , furt nemluvíme :frowning2:
5. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo hledá najde....je to super cena peti,pač v tom hračkářství byl kolem 1000 a více..amyslím že použitej Nelince vadit nebude...já bych novej nekupovala,je to na chvili,pak je baví neco jiného
5. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ukážu ho petrovi a uvidime jeslti ho vezmem snad se tam ještě jeden dárek pod stromek vleze
5. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám mna pretty women sluší to holkám
je to soutěž od 27 let tak kdo má zájem příští rok může zkusit :wink:
5. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek