• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jojo dáši..Péta vykládal....asi stárnem....pač já spánek potřebuju.....ted jsem byla za malou...takže jdu chrupkat,to bude noc..... :grinning: ,naše se rozmluvila...už dá i 4 slova k sobe...je šikulka...za chvíli me postaví do latě... :grinning:

já z tech sousedu zblázním...dělají takovej kravállll,furt dokola každý den....stará furt chodí po byte a mlátí tak dveřma...že to jste neslyšely.....

tak pa a dobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska si vzal můj mobil a napodoboval mě, no my jsme měli záchvat , opřel se o topení tak jak to dělám já když volám, no mazec

marti , MAMINKO, musí být hrozně krásný, to říká i adámek od verdíka a sárinka od renči
5. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
táta čučí na gladiatora....je to jeho nej...film a já jdu se natáhnout....malá poplakává..ach joooooooooo
5. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsi moc hodná nemám problém vzít to po někom pro nelli na pohodu hlavně že to není rozbité aby se nezranila jinak je mi to fuk
Tak dobrou noc když to tak čtu tak si říkám co nás ještě čeká...zuby nemoci atd ty děti
5. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé marti , tatka taky čučí na gladiátora a taky je to jeho srdíčkový film. i mě se moc líbí, ale mě moc filmy po druhé neberou. tak klidnou noc marti.

martinek mě staví do latě i bez keců :grinning: , ukáže, zamrmlá a já kmitám :grinning: dnes jsem s ním seděla u telky a on chtěl mandarinku tak na ni ukázal, pak do mě drcnul at jdu :grinning: tlačil mě do zad a rozčiloval se at sebou hejbnu
5. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, jj, ten čert včera na městě byl děsnej, vůbec s těmi dětmi neuměl komunikovat, fakt hrůza, a vůbec ho to nebavilo, byl tam asi za trest. my jsme byli jen kupovat papučky s tatínkem, tak jsme pak prošli pěšky náměstí, nooo pěšky, s martinkem v náruči :grinning: potkali jsme jonušku a bodinku

zítra chceme jet mrknout na vánoční trhy do Ol. tak papa, všem krásnou a klidnou noc a dětičkám žádné bolístky
5. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši to je sranda....to nás brzo staví do latě
Nelli se naučila jakoby zamrčet když něco chce a tak to dělá od rána ale ten ton mluví za vše...jako by řekla dělěj se z ní picnu tak ji vždzycky řeknu jak se říká když něco chceme tak udělá prosím tlapkama a za chvíli zase mrčí....
5. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky tak nějak, ony jsou ty děti každé jiné, ale stejně přes kopírák :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé kristyan kájínce vše nej nej nej nej k narozkám, ted nás to tady čeká postupně všechny, jedno dítko po druhém :grinning:
5. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

tak malá poplakávala co půl hodinky,v 1 jsem ji dala mlíčko s nurofenem,pak tam byla táta opůl 2,já už nemela sílu, pak ješte ve 2 jsem tam šla,usla hned ,zapla jsem ji noční svetlo a spinkala do 6:45 hod.,lehla jsem si kní a hajali jsme do 8:10....nevím proč se furt budí...Sedne ..zavolá maminkoooo...,já tam příjdu,lehne a spí :angry: :angry: :angry: :angry:
6. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte nejaká zkušenost s homeopatiky na spaní? :wink:
6. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/homeopatika-v-pediatrii.html

tady jsem našla hodne homeopatik pro deti....když pojedete dolu ta ksi přečtete vše... :wink: ,vařím a táta je s koblihem venku :wink:
6. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás šel taťka taky ven s kočárem, tak mám chvíli klídek, prej bude i dneska vařit...to mám asi odměnu za tu rehabku :grinning:. Včera dopo jsme byli v Olmiku na trhách, nejvíc se mě líbilo kolik druhů punčů tam mají, no super :grinning:. Večer jsme byli ještě se známýma, co maj tříletou holku, na městě, no a musím říct že to bylo super, chodily tam skupiny čertíků a andělů, po děckách chtěli básničky a pak jim dali kokina. O hodně lepší než ten neprogram v pátek....
6. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a Klárinka spinká sama v pokojíčku nebo s váma???

tobi když píšeš o ván.punči, tak včera jsme si udělali doma s rozinkama, mandlema, pomerančem a byl výborný, taky jsem měla pořádné 3skleničky a usnula jsem jak brouček :grinning: :grinning:

kluci dnes byli na chatě dopo a já umyla okna a vyprala záclony a vyzdobila byteček, navařené bylo od včera takže pohodička , odpo budeme pokračovat na srubu, tak Adámek už se těší jak se vyspinká a bude pomáhat, sice je to všude, ale ty jeho očenka září štěstím, jak může pomáhat mamince :slight_smile:

Kájince taky vše nej, nej, hlavně zdraví, spoustu splněných přání a pusenku od nás

tak pa a hezký zbytek neděle, večer kuknu :wink:
6. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste přežili včerejší čertování?

Kájince vše nej nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

My byli včera v Mostkovicích na Mikulášské, měli to docela dobře zorganizované - soutěže, měli peklo a ráj. Zdrželi jsme se teda jen chvilku, ale mikulajdu jsme se nedočkali. Laurinka se docela bála i andílků, natož čertíků. Byla tam i diskotéka, ale to pro Lauru nebylo. Snad příští rok.

Holky, v poslední době docela řeším kojení. Kojí ještě některá dítko staré cca 15 měsíců?
6. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy začínáte péct linecké atd jsem z toho jelen
6. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíku od roku spí sama v pokojíčku....od roku do ted spala pekne...ale ted poslední dobu hruuzaa...nevím co sní....a do roku spala desne...co hodka vzhuru a připadá mi že se to vrátilo :frowning2:
ted jsme byly chvíli venku a v obchodě a jdu delat chlebíčky na véču...vařím brambory na pomazánku...dostala jsem na ne chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 15. prosince přijede na náměstí kamion coca cola je to úterý tak se na to půjdeme mrknout.Myslím že pro ty co mají kluky to bude super podívaná a holčiky se určitě taky rády mrknou
6. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo tak to máme podobný, týden zpátky mi malá krásně usínala - sama, teď se od ní ¨nemůžu hnout. Je schopná žvát hodinu, pak to nevydržím. Musím to znovu nastudovat v té knížce o spaní. :frowning2: . Ale co tak čtu, tak většině vám špatně mrňousci spinkají :confounded:
6. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťi od kolika tam má být? Bývá tam každý rok docela nátřask :frowning2:
6. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom kamiónu už jsem taky slyšela, určo se půjdem mrknout, myslím že to bude zážitek i pro mě :grinning:.
Verdiku, ukazovala jsem manžovi ten Tvůj srub, no byl nadšený a mám prej zjistit podrobnosti jak a co dělat :grinning:.
Naše Vikula nejvíc brebentí od pěti tak do šesti ráno....parádička, teďka se naučila ještě křičet, a docela si to užívá, asi se jí líbí ten její ječák....
6. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

tak jsme zpátky od našich. Super jsme si odpočinuli. V půl osmé jsme dítko předali dědečkovi a babičce a šli dospávat apod :grinning: , takže jsme z pelíšků po oba dva dni lezli v 10 hodin :grinning:

Ten kamion bude myslím super, musím zpětně kuknout, kdyže to je, pr to jsem samo už zapomněla.

Jo a Kájince vše nejlepší k narozeninám. Od Jarouška pusenku.
Jo a téma stáří - já se furt cítila děsně mladá, ale začínám si asi hledat nějaký domov s pečovatelskou službou :sweat_smile: , neboť se nějak rozkládám asi - protože neuhodnete co se mi stalo opět: natekl mi opět ten prst, manža mi ho teda zmáčkl jak sv... a vytekl sajrajt...ještě mám tu mastičku od dr, tak to patlám a doufám, že to zabere. Protože k dr. se mi fakt už nechce, už jsem tam za blázna. Když jsem tam šla min. týden ze zádama, tak se dr. smál hned ve dveřích jéé s čím jdete, tak mu ještě říkám, s prstem ne, se zádama :sweat_smile: . Fakt nevím, proč si to teď tak vyžírám a hlavně, proč se to udělalo znova, když to už bylo v pohodě. Sakra.
6. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a prckové!! :wink:

Posílám pusinky z pohádkového zasněženého italského Livigna :grinning: . Je tu vše luxusní, jinak to nazvat nemůžu - ubytování, lyžování - a hlavně ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jedním slovem nádhera. Dnes jsme lyžovali jak blázni a ve chvíli když jsme si uvědomili, že budeme lyžovat ještě celý týden, tak už bylo pozdě, pže jsme byli vyfluslí a zničení, tak teď ležíme na postýlce, vedle sebe kafíčko a odpočíváme :wink:

Holky v "údolí" jsme ve výšce 1700metrů a lyžovali jsme v 2400metrech. Takže koukáme pánubohu do oken, jak se říká :grinning:

Mějte se moc moc krásně, dětičky ať jsou zdraví a tátové ať nezlobí. No mně je po té mé berušce tak smutno, že bych nejraději odjela za ní domů :frowning2: Ale musím to nějak vydržet :cry:

Papa Renča
6. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Reni není jak tobe....i když bez Sárinky to musí byt těžký...ale nebuj,dnes jsme ji videli..byly s babi na procházce a určo na ne narazíme venku a holky si pohrají :wink:

laurito myslím si tu knížku budu muset koupit nebo aspon pujčit,rok byla pohoda a ted fakt hruza i když moje mamka říkala že jestraší,má vice rozumu,jiný režim nastal,muže se být tmy...dnes zkusím nechat celou noc svítit to noční svetlo co mi pujčili a uvidím...od 2 ráno co ho mela dnes zaplé tak jsem ji neslyšela,až v 7...aledotěch 2 od 22 hodin co půl hodky volala maminko.... :unamused:

malá je ve vaně..jdu za nema...koupila jsem ji fixy do vany pod stromeček...tak to bude řádit....muže tím malovat po tele,kachličkách,vaně a jde to smýt... :wink:
6. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé marti a ty fixy jsi koupila normálně v hračkářství, to by se Domčovi mooooc líbilo, strašně rád maluje (i po zdi :sweat_smile: ), koupila bych mu je na vánočky :grinning:
6. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak až ji zase uvidíš, tak jí dej ode mě pusinku :wink: Myslím Sárince :grinning:

Dnes jsem jí volala a ona mi řekla do telefonu MAMINKO POĎ - tak jsem zase bulela :frowning2: Je to divný pocit, když jsme od sebe 1000 km...

Jé a ty fixy do vany by se nám taky hodily, když jdou umývat.. kde jsi je koupila?
6. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu Reni, to zní báječne, to si to super užíváte. ALe že se Ti stýská po Sárince, se Ti nedivím, ale uteče to :wink:

Jajda se teďka naučil říkat. Co to je? a příšerně se u toho diví :grinning: :grinning:
A nečastější slovo dne je: Kde si? :grinning: :grinning: :grinning: a nebo Není tam :grinning:
6. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
megeejo jo v hračkářství puntanela.....to máte určo i v Praze :grinning: ,malá nám taky už pomalovala zed...cchteli jsme malovat,ale nemá to ted cenu... :grinning: a stály ty fixy 169 kč vOlmiku...
6. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki, Itálii a lyžovačku moc závidím, my byli vždycky moooc spokojení, Italové jsou fakt machři :slight_smile:. Jakou malou náplast na letošní zimu, jsme v Olmiku objevili obchod s Italským sýrama, těstovinama a tak,takže jsme dneska měli k obídku Bucatini all’ Amatriciana, no byla to prostě mňamka :grinning:.
6. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši prosím tě ten stroj co máš ve slenderu ten ,,šlapač,, steper nebo nevím jak to nazvat je to k nečemu?Mám doma rotoped a nějak se mi nechce protože problémové partie mám od pasu nahoru a to kolo mi přijde na nohy a zaadek.Myslíš že když by na tom člověk denně u tv třeba 20 min tapal že to je i na břicho?
6. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek